Esileht Pereelu ja suhted Tinder ja suhte areng

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Tinder ja suhte areng

Postitas:
Kägu

Mida Teie arvate tinderist? Kes on seal aktiivne, kas oled leidnud kellegi tõsiselt võetava? Kui sage kohtumine on üldse tavaline sellistes olukordades, kui sealt kellegi leidnud oled?
Ilmselgelt see kõik on selline suhteline, aga huvi pärast uurin .

Mul on päris mitu kohtumist olnud. Nendest üks ja viimane väga meeldiva mehega, mega viisakas ja mega kena. Millised silmad Ja kohe nii viisakas, et ütleks, et selline on haruldus
Esimene kohtumine oli meil 17 juuli. Pärast seda kohtusime umbes üle päeviti. Käisime ujumas (isegi teises linnas, sest Tallinnas olid sinivetikad. See oli üldse imeline date, pärast ujumist käisime söömas ja veel jalutamas linnas), bowlingut mängimas, niisama söömas, tähistasime mu puhkuse algust suure peoga linnas, käisime loomaaias jms. Suudlemised, käest kinni hoidmine, kallistamised, need kõik olid osa nendest kohtumistest.
Kuniks tuli see aga.

Üks päev oli vaikus (enne suhtlesime iga päev non stop) ja ma uurisin, et mis on juhtunud ja vastus tuli, et areng on liiga kiire ja , et ta pole suhteks veel valmis, aga talle jäi mulje, et mina seda tahan.

Areng oligi väga kiire ja ka mina tahtsin tegelikult natuke aeglasema tempoga võtta. Ja ma oleks ilmselt olnud nõus suhtes olema, kui ta oleks hoopis selle ettepaneku teinud, aga samas oleks ise ka ilmselt tundnud, et kiirustame liialt. Nii palju kohtumisi ja tegelikult pole meie tutvumisest veel kuutki täis. Leppisime kokku, et võtame rahulikumalt. Mõtlesin, et pärast sellist kokkulepet enam suhtlust ei toimu (millegipärast tundus nii), aga kohe järgmised päevad on jätkunud suhtlus nagu vanaviisi. Natuke ehk külmem on.
Ise hoian end ka suhteliselt tagasi. Ilmselt mu enda sõnavõtud ka ehmatasid teda pisut palju ära.

Küsimus, kas teil on kokkupuuteid sellega, kui mees ütleb, et suhte areng on liiga kiire? Mis on sellistest suhetest saanud? Ja kas see lause viitab pigem sellele, et mees üldse midagi ei taha?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu kogemus on, et nö asja võib veel saada, aga siis 90% tõenäosusega tulebki slline suhe, kus ise vead asja – tema jääb alatiseks veidi nn kaugeks ja tunnetad, et otsib muud. Aga eks kõik ole võimalik. Kuna tema sellise asja välja ütles, siis ise ära küll ettepanekuid kohtuda tee, kindlasti mitte 2 korda järjest. Las ikka ise näitab, et on huvitatud. Mingi aimu annab ka see, et kui on ikka jätkuvalt aktiivne Tinderis, siis ilmselt sebib teisigi, ongi sellise eluviisiga ja tiht kohtumine sinuga hakkas seda segama.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks päev oli vaikus (enne suhtlesime iga päev non stop) ja ma uurisin, et mis on juhtunud ja vastus tuli, et areng on liiga kiire ja , et ta pole suhteks veel valmis, aga talle jäi mulje, et mina seda tahan.

Ilmselt teie suhte areng oligi kiire. Alles tutvusite ja siis juba ülepäeviti koos, igapäevane suhtlemine. Pole veel kuu aega tuttavadki ja tohutult palju käinud ja aega veetnud. Mees lõi põnnama ja tundis ehk korraga, et seda kõike on liiga palju, tundis end piiratuna.
Võib-olla tahabki lihtsalt lõbutseda, ütles ju, et “pole veel suhteks valmis”. See võib tähendada, et ta üldse tegelikult suhet ei taha. Ei mingeid kohustusi ega monogaamiat. Lihtsalt toredalt aega veeta.

Kas need kokkusaamised tulid rohkem tema intitsiatiivil või sinu? Minu meelest on alguses mõistlik lasta mehel rohkem initsiatiivi näidata. Las tema teeb enamus kokkusaamiseettepanekutest ja kontaktialgatustest. Kui see nii oligi, siis mõjub naljakalt etteheide, et areng on liiga kiire. Ise ta selle nii on kujundanud.
Kui aga sina oled palju algatanud ja välja kutsunud, siis tõmba tagasi ja lase tal tegutseda talle sobivas tempos. Las mees võimleb, mitte sina.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja kas see lause viitab pigem sellele, et mees üldse midagi ei taha?

Võib viidata sellele, et midagi ei taha. Võib viidata, et tal on tegelikult püsisuhe ka. Võib viidata, et läks kellestki lahku või on kellessegi teise armunud ja pole temast veel üle saanud. Võib viidata, et ta sebib teisi naisi ja sinu jaoks pole aega. Võib viidata, et ta lootis kerget seksisuhet, aga siis nägi, et sinuga tahad hoopis midagi muud.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki ta otsis midagi muud kui suudlemist ja käest kinni hoidmist – see äraütlemine on viisakas väljendus sellele. Sina otsisid suhet, tema pingevabamat ajaviidet.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mina ei ole kunagi aru saanud sellisest suhte defineerimisest. No et nüüd oleme “suhtes” ja nüüd ei ole “suhtes” jne. Kui keegi väga meeldib, siis tahetakse omavahel koos olla ja kõik liigub oma loomulikku rada pidi. Kui ta ütleb sulle, et ta pole suhteks valmis, siis ju sa ei meeldi talle lihtsalt piisavalt.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otsi uus deit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ta ütleb sulle, et ta pole suhteks valmis, siis ju sa ei meeldi talle lihtsalt piisavalt.

Üldjuhul see “pole suhteks valmis” väljendi tõlge on selline jah.

Aga ei lähe ju naisele ütlema, et sa oled kole või ei meeldi.
Nad ei oska isegi seda eesti keeles öelda, et kõik on kena ja parem veel, aga mul lihtsalt seda õiget sädet ei tekkinud.

Mina ujuks kaugemale ja teistega.
Las seedib.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina poleks nii tihti kokku saanud, las hakkab nö igatsema ja saab aru, et sa pole 24/7 kättesaadav, aga mis tehtud, see tehtud. Kuu ajaga pea-aegu suhtesse jõuda on tõesti kiirustamine, ta võib ka arvata, et kasutad teda kellestki üle saamiseks ära. Ma suhtleks edasi, saaks esialgu kokku umbes kord nädalas ja vaataks, kuidas asi läheb. Suhte juttu ei ajaks lähima paari kuu jooksul, see hirmutaks igaühe ära.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, mis see Tinder siia teemasse puutub?

Et kui teemaalgataja oleks Keskraamatukogus mehega tuttavaks saanud, siis kas oleks tema teema esimene lause olnud, et
“Mida Teie arvate raamatukogust?”
Selverist
Ööklubist see ja see
Pärnu rannast
Musumäest
Itaalia bussireisist
jne.

P.S: Ma ei küsinud seda totakat küsimust ilmaasjata…

Sest ka sellel mehel võis tekkida analoogiline küsimus teemaalgataja loogika kohta.
Kui tegu on keskmisest intelligentsema ja haritud mehega.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, mis see Tinder siia teemasse puutub?

Et kui teemaalgataja oleks Keskraamatukogus mehega tuttavaks saanud, siis kas oleks tema teema esimene lause olnud, et

“Mida Teie arvate raamatukogust?”

Selverist

Ööklubist see ja see

Pärnu rannast

Musumäest

Itaalia bussireisist

jne.

P.S: Ma ei küsinud seda totakat küsimust ilmaasjata…

Sest ka sellel mehel võis tekkida analoogiline küsimus teemaalgataja loogika kohta.

Kui tegu on keskmisest intelligentsema ja haritud mehega.

Eks ikka võis juhtuda, et tiheda suhtluse ajal selgus, et intelligentsi tase erinev ja ei sobi hästi. Vabalt võib naine ka tark olla sarnaselt mehele, aga mees selline, kes soovib vabal ajal lõdvaks lasta, ei viitsi intelligent olla kodus lisaks tööle – on ka selliseid. Ametikoht vägagi soliidne, aga vabal ajal meeldib matsirahva elu.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga mees selline, kes soovib vabal ajal lõdvaks lasta, ei viitsi intelligent olla kodus lisaks tööle – on ka selliseid.

Noh, päriselus ma selliseid Higginsi ja Eliza Doolittle suhteid väga ei tea.
Tänapäevane mees tahab kodus naisega ka asjade üle arutleda. Ja teda sõbrana võtta.
Aga kui vastusteks on üle päeviti või kuutki, siis ei lõpe see tõenäoliselt hästi.
Või, et kui Tinderis tutvud, siis ongi elu lõpuni tegu nö. tinderi inimesega ja nii teda tulebki võtta ja iseloomustada.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka mina olen korra elus seda “Ma pole veel suhteks valmis” lauset kuulnud ja nean end veel aastaid hiljem, et kohe seepeale suhtlust ei katkestanud ning oma pilku ja huvisid mujale ei suunanud. Võib vabalt olla, et mõne mehe puhul tähendabki see lause täpselt seda, mida see ütleb – mees küll tahab suhet, võib-olla koguni selle naisega, aga mitte nüüd ja praegu (sest nüüd ja praegu lakutakse eelmisest suhtest haavu või tahetakse vaba mehe elu elada vms). Tavaliselt aga tähendab see, et kas ei taheta suhet või siis suhet selle naisega või siis ei teata ise ka, mida üldse elult ja naistelt tahetakse. Ühtviisi viletsad variandid on kõik ja kui sa, teemaalgataja, ei taha haiget saada, siis jookse, kuis jalad võtavad. Kui su viisakas ja tore tinderisemu soobiks su silmis ka lihtsalt suveseikluseks, kes kaob su elust koos lehtede kolletumisega, siis võiks ka senisel moel edasi lasta, paraku aga näitab nii viis, kuidas sa teda kirjeldad kui ka see, et üldse selle teema tegid, et oled end juba ülepea asja sisse mässinud.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik need kohtumised olid tema algatused, eranditult.

Kulu oli kõikidel kohtumistel / kohtingutel tema kanda ja mõned õhtud ei olnud need just kõige soodsamad. Imestasingi, et kas tõesti on soovi minu peale nii kulutada, ilma otseselt midagi vastu saamata, sest ühtegi katset mind voodisse vedada ei olnud.

Oma tagasisides, et aega natuke maha võtta oli ka see tagasiside, et ta ei taha, et ma tunneks end kuidagigi ära kasutatuna.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vot.
Voodini polegi jõudnud. See on selge ohumärk. Normaalne mees küll kuu aega ei käi, et käest niisama küest kinni hoida.
Ära raiska enda aega.
Mis see vanus võiks olla?

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näib, et mees taganeb lihtsalt viisakalt. Ebameeldivat kõnelust ei tahtnud ta pidada ja tõmbas eemale. Valus on sul kindlasti, aga teha pole eriti midagi. vähemalt Sina ei saa midagi teha.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vot.

Voodini polegi jõudnud. See on selge ohumärk. Normaalne mees küll kuu aega ei käi, et käest niisama küest kinni hoida.

Ära raiska enda aega.

No mina olen küll mehega nii kuu sebinud, alles siis maandusime voodisse. Leidsin ta tutvumisportaalist. Meie muidugi üle päeva ei kohtunud, sest minul polnud nii palju aega. Muuseas, pärast selgus, et väga kõrge seksuaalsusega mees oli.
Teemaalgatajale aga soovitan, et kui mees soovib sellide jutuga jalga lasta, siis las teeb seda. Raske on, kuid sa ju tead, et mida sina soovid, mistõttu heitliku mehe peale pole mõtet aega raisata. Ja mõnikord mehed ka vajavad natuke omaette olla, et asjad selgeks mõelda.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma tagasisides, et aega natuke maha võtta oli ka see tagasiside, et ta ei taha, et ma tunneks end kuidagigi ära kasutatuna.

Tüürib küll vägisi sinnapoole, mis võib sulle pisut valus tõde olla: see mees on naiseotsingul.
Ehk siis soovib pikemat suhet, vblla abielugi ja lastele ema.

Sina kahjuks ei kvalifitseerunud.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leidis tinderis ilusama, kes talle kogemata ok ütles.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu senine isiklik kogemus ja kõrvalt nähtud suhted näitavad pigem, et kui tekib õige äratundmine, siis tekibki see kiirelt, ja kui ei teki kohe, siis ei tekigi. See ei tähenda, et peaks kohe kokku kolima vms, aga üldiselt kui inimesed on ühel lainel, siis on nad ühel lainel ka suhte kulgemise tempo osas.
Ja need suhted, kus naised on mingite mängudega tõrksad mehed nö. suhtesse meelitanud, lõpevad sellega, et mees võib lõpuks olla nõus suhtega, aga südamest armastama naist ikkagi ei hakka. Ja siis tulevad need mured, et säde kustunud ja mees enam tähelepanu ei pööra ning jookseb sõpradega linnapeal ringi.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Erandeid on alati, kuid üldjuhul, kui mees on naisest tõsiselt huvitatud ja soovib suhet, kooselu, siis ta tahab naisega võimalikult palju aega koos veeta, teda tundma õppida ja ei kasuta venitamistaktikat või mõneks ajaks ärakadumist. Kui mehel pole järsku enam aega tihti kohtuda ja tahab rahulikult võtta, siis tekib küsimus, miks, mida teeb mees töövälisel ajal? Vaba aega soovitakse ikka veeta võimalikult palju meeldivate inimestega. Kui inimeste vahel on tekkinud sümpaatia ja tunne on õige, siis ei lasta võimalusel käest. Kui midagi jääb teises puudu ja hakatakse sobivuses kahtlema, siis otsitakse vabandusi eemaldumiseks. Kord üks mees rääkis, kuidas ta venitas ühe naisega abiellumist seitse või kaheksa aastat ja otsis erinevaid põhjusi, sest tunne polnud õige ja kui kohtas sobivat naist, soovis temaga palju koos olla ja abielluda juba pärast aastast kooselu.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et mees sebib korraga mitut naist, et siis vaatab, kelle jätab. Sellest ka ajapuudus.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina peale lahutust seiklesin ka Tinderis. Käisin deitimas ja sai ka kustutatud aga no …. Ei ole see ikka õige Värk. Lugusid ja nalju erinevaid aga kõige markantsem näide on see, et käisime deitimas mitu kuud, tema käis minu juures, käisime koos jne. No nagu päris oli kõik. Ühel hetkel lampi hakkas rääkima, et ei tea ikka mis saab jne, no sellist inni ajama. Ma ka enam ei viitsinud pead vaevata. Kustutasin ta sõbralistist ka jne. Juhuslikult pool aastat hiljem vaatasin, et ta oli abiellunud 😀

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida Teie arvate tinderist? Kes on seal aktiivne, kas oled leidnud kellegi tõsiselt võetava? Kui sage kohtumine on üldse tavaline sellistes olukordades, kui sealt kellegi leidnud oled?

Ilmselgelt see kõik on selline suhteline, aga huvi pärast uurin .

Mul on päris mitu kohtumist olnud. Nendest üks ja viimane väga meeldiva mehega, mega viisakas ja mega kena. Millised silmad Ja kohe nii viisakas, et ütleks, et selline on haruldus

Esimene kohtumine oli meil 17 juuli. Pärast seda kohtusime umbes üle päeviti. Käisime ujumas (isegi teises linnas, sest Tallinnas olid sinivetikad. See oli üldse imeline date, pärast ujumist käisime söömas ja veel jalutamas linnas), bowlingut mängimas, niisama söömas, tähistasime mu puhkuse algust suure peoga linnas, käisime loomaaias jms. Suudlemised, käest kinni hoidmine, kallistamised, need kõik olid osa nendest kohtumistest.

Kuniks tuli see aga.

Areng oligi väga kiire ja ka mina tahtsin tegelikult natuke aeglasema tempoga võtta. Ja ma oleks ilmselt olnud nõus suhtes olema, kui ta oleks hoopis selle ettepaneku teinud, aga samas oleks ise ka ilmselt tundnud, et kiirustame liialt. Nii palju kohtumisi ja tegelikult pole meie tutvumisest veel kuutki täis. Leppisime kokku, et võtame rahulikumalt. Mõtlesin, et pärast sellist kokkulepet enam suhtlust ei toimu (millegipärast tundus nii), aga kohe järgmised päevad on jätkunud suhtlus nagu vanaviisi. Natuke ehk külmem on.

Ise hoian end ka suhteliselt tagasi. Ilmselt mu enda sõnavõtud ka ehmatasid teda pisut palju ära.

Küsimus, kas teil on kokkupuuteid sellega, kui mees ütleb, et suhte areng on liiga kiire? Mis on sellistest suhetest saanud? Ja kas see lause viitab pigem sellele, et mees üldse midagi ei taha?

Kui on õiged inimesed, siis ei ole miski väga kiire. Jäta see mees!

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ise arvasin, et kuna tal väike laps (sai hiljuti just 5), siis võtab asja rahulikult ja ei torma – jah juba sellepärast. Aga ilmselt jah, kohtub teistega, nii palju kui lapse ja töö kõrvalt selleks aega on ja otsib paremat sobivust.
Tõsiselt kahju on küll. Iga kohtumine lõppes tema poolt lause ja mõttega, et tal oli väga tore või meeldis minuga koos olla jne. Aga sama ilmselt kuulsid kõik teised tema kohtingu kaaslased ka. Ainult ei tea, millal tal selleks aega oli. Kui polnud koos, oli sisuliselt koguaeg kättesaadav telefonis.
Ei saa aru ainult miks selleks oli vaja nii mitu korda väljas käia ja niiöelda lolli mängida. Aga samas võib olla sisustas lihtsalt puhkust.

Viimati rääkisime pühapäeval, rohkem kontakti pole olnud ja ise ma temaga ka ühendust ei võta. Pidime ühele üritusele minema järgmine nädal, aga 99% kindel, et. seda ei tule.

Aga arvamuste eest tänulik 🙂

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta ei “mänginud lolli” nagu väidad, vaid testis pikemalt sobivust, ju olid mingid “sõelad”, mida sa hiljem ei läbinud kahjuks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka Tinderis ja seal on küll ja veel mehi, kes alguses suhtlevad ja sebivad meeltult, siis äkki läheb isu üle. See võib juhtuda suht ühe lause järgi, see võib ka peale mitut kohtumist juhtuda.
Samas inimesel on õigus oma tundeid tunda. Ka minul on nii olnud, et kohtud super inimesega, kuid tulevikku koos temaga ei näe. Selline on elu!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust sellest ei tule enam midagi, ma liiguks edasi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vot.
Ära raiska enda aega.

Jälle häda. Mees pole tervelt (??) kuu vältel üritanud voodisse vedada – ohumärk!!! Ohumärk millele?
Ohumärk oleks just see, kui mees võimalikult kähku üritaks voodisse vedada. Siis tekikski antud loo puhul kahtlus, et tüüp otsis vaid seksi.
Mees, kes tahab tõsist suhet ja on naisest päriselt inimesena ka huvitatud, ei tõttagi kohe teda voodisse vedama, vaid soovib tundma õppida.
Ma olen võib-olla vanamoeline, aga minu meelest pole kuu aega küll mingi üüratu aeg, vaid täitsa normaalne. Endal läks mehega lausa 2 kuud, kui päriselt vahekorrani jõudsime. Ei näinud mingit ohumärki selles. Soovingi kauem tundma õppida meest, veenduda, et ta pole vaid seksi peale väljas. Tõenäoliselt oleks just kuu aega minu jaoks paras, kuigi tõenäoliselt ei kohtuks nii tihti, et lausa ülepäeviti.

Ja teemaalgataja oli tuttav mehega 3 NÄDALAT. See on siis nii tohutu pikk aeg, et mehel peab midagi väga viga olema, kui seni vaid käest kinni käib.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa aru ainult miks selleks oli vaja nii mitu korda väljas käia ja niiöelda lolli mängida.

ta ei mänginud lolli, ta tahtis 100% veenduda, et sina talle ei sobi ja et midagi hinge kripeldama ei jääks.
et saaks rahulikult edasi liikuda, saad aru?

otsi omale mingi omasugune mees. kes “ei mängi lolli”, vaid ongi.

ja üldse ma ei saa aru sellest mehest, et miks ta tinderist (????) normaalset naist loodab leida; nagu näha seal mingit normaalset suhtematerjali küll võtta pole.
seksi võid muidugi saada. aga ju ta loodab, et mõni arukas kah sinna kogemata ära eksib.

teemaalgatajale: ma arvan, et sa näed väga kena välja.
mistõttu sa oled harjunud, et mehed kohe loogu kukuvad. jah, kukuvad, aga teistsugused.

+1
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Esileht Pereelu ja suhted Tinder ja suhte areng