Esileht Pereelu ja suhted Tinder ja suhte areng

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Tinder ja suhte areng

Postitas:

Kui ma mõtlen endale ja kui ma peaks mehele ütlema, et areng on kiire siis see tähendab seda, et ma ei taha selle mehega midagi tõsist. See oleks justkui tulevikuks vabanduse otsimine, et kui mees ikka hakkab suhtest rääkima siis on mul kohe trump välja käia, et ma ju ütlesin et suhet ei taha ja areng liiga kiire.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla lihtsalt otsis meelelahutust, aga võib ka olla, et talle jõudis kohale, et te ikkagi ei sobiks. Deitimine ongi ju inimeste tundma õppimiseks ja võimalik, et ta nägi sinus mingit külge, mis talle ei istunud.

Ma ka kunagi Tinderdasin ja oli üks noormees, kellega käisime kuskil 1-2 kuud iganädalaselt väljas ja suhtlesime iga päev. Kõik tundus tore, kuni selle hetkeni, kui elust ja kogemustest rääkides käigus käis ta välja lause, et “depressioonis naisega ma küll kunagi koos ei elaks”. Kuna minul on elus siiani 2 depressiooniepisoodi olnud, siis on mul päris suur tõenäosus, et see võib juhtuda uuesti, mistõttu mul läks pärast seda lauset ära igasugune isu temaga rohkem suhet arendada, sest miks arendada suhet, kus ma pean olema valmis selleks, et kui ma haigeks jään, siis jalutab mees minema. Mis ei tähenda, et ma oleks hakanud arvama, et ta on kuidagi halb inimene, sest eks igaühel ongi omad piirid, aga see näitas mulle lihtsalt, et meile mõlemale oleks parem, kui me leiaks kellegi teise.

Ma ei taha sellega öelda, et sa peaks nüüd ennast kuidagi süüdistama või halvasti tundma või otsima seda asja, et mida sa valesti võisid teha. Sellel pole mingit mõtet. Te lihtsalt järelikult ei olnud ühel lainel ja nii ongi. Ja olla suhtes inimesega, kellega sa pole ühel lainel, on päris kohutav (olen ka selle nooruses läbi proovinud).

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:14; 13.08 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ei tähenda, et ma oleks hakanud arvama, et ta on kuidagi halb inimene, sest eks igaühel ongi omad piirid, aga see näitas mulle lihtsalt, et meile mõlemale oleks parem, kui me leiaks kellegi teise.

sinu lõpplahendus oli õige – te ei sobinud.

aga see, kuidas sa sinna jõudsid, ei olnud küll õige. tõenäoliselt sa sisimalt teadsid, et te ei sobi, aga ei osanud endale põhjendada, miks.
siis tuli see päästev depreka jutt.
sa ei tea, milline oli selle mehe kogemus, kas sel tema kogemusel üleüldse deprekas oli olnud (või oli paha tuju, et vilets mees) jne. kaht täpselt ühesugust juhtumit või naist pole olemas.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 07:36; 13.08 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub kogu see lugu järjest enam liba. Pikas perspektiivis ei ole sul selle mehega midagi teha, imelik et sa ei saa aru ja jahud mingist ilusast näolapist. Usu mind, teised naised on ka märganud, milline võluv mees see on. Tal on juba perekond, saad aru? Vähemalt üks laps, kuigi neid võib ka mitu olla. Kuhu sa sinna mahuksid, ta pole isegi vaba. See, kuidas ta raha kulutab võõra naise peale ja juba suudleb kui pole kuu aegagi tuttav, ON kahtlane. Hakkab rääkima mingist ärakasutamisest ja muud jama. See pole reaalne lihtsalt vaid peaksid õnnelik olema, et lahti said.

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 22:21; 13.08 10:37; 13.08 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on juba perekond, saad aru? Vähemalt üks laps, kuigi neid võib ka mitu olla. Kuhu sa sinna mahuksid, ta pole isegi vaba.

Suht rumal järeldus.

Suhtes mees ei otsi mitte mingit erilist romantikat ega jalutuskäiku Loomaaias (kus võib kohata sadat peretuttavat), vaid tavalist seksi.
Sellist ettepanekut, nagu ma aru sain, ta ei teinud. Samuti pole suhtes mees telefoniga kogu aeg kättesaadav.

Pigem oli aus mees ja tahtis oma tulevasele naisele ka ausalt vastata.
KUI see peaks juhuslikult küsima, et mitmega naisega sa enne seksima pidid, et mind leida.

Ta tahab vastata lihtsalt: mitte ühegagi. Ilmselt loodab, et see vastus peaks tema õigele naisele meeldima.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 14:33; 12.08 14:47; 12.08 15:51; 12.08 19:18; 13.08 11:00; 13.08 14:01; 14.08 08:57; 14.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka kunagi Tinderdasin ja oli üks noormees, kellega käisime kuskil 1-2 kuud iganädalaselt väljas ja suhtlesime iga päev. Kõik tundus tore, kuni selle hetkeni, kui elust ja kogemustest rääkides käigus käis ta välja lause, et “depressioonis naisega ma küll kunagi koos ei elaks”. Kuna minul on elus siiani 2 depressiooniepisoodi olnud, siis on mul päris suur tõenäosus, et see võib juhtuda uuesti, mistõttu mul läks pärast seda lauset ära igasugune isu temaga rohkem suhet arendada, sest miks arendada suhet, kus ma pean olema valmis selleks, et kui ma haigeks jään, siis jalutab mees minema. Mis ei tähenda, et ma oleks hakanud arvama, et ta on kuidagi halb inimene, sest eks igaühel ongi omad piirid, aga see näitas mulle lihtsalt, et meile mõlemale oleks parem, kui me leiaks kellegi teise.

Täitsa mõistan teda. Ma ka ei suudaks ja ilmselt lahutaks, kui kaaslane seda põeks. See imeb eluenergia kõigist lähedastest välja.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 11:01; 13.08 14:43; 14.08 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa mõistan teda. Ma ka ei suudaks ja ilmselt lahutaks, kui kaaslane seda põeks. See imeb eluenergia kõigist lähedastest välja.

Väga paljud eestlased on mingil ajahetkel depressioonis. Depressioon on väga levinud. Ju siis tuleb kõik need inimesed kogu aeg maha jätta.
Justkui sel depressiivikul poleks eluenergia välja imetuse tunne…

Teemaalgatajal soovitan pigem mehelt otse ja keerutamata küsida. Öeldagi, et sina soovid suhet ja kui mees seda ei soovi, siis ei näe edasisel suhtlemisel mõtet. Praegu kasutab sind ikka mingi meelelahutusena edasi ja sina saad haiget. Mida kauem see jätkub, seda kauem sul valus on.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 13:33; 12.08 22:44; 13.08 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on juba perekond, saad aru? Vähemalt üks laps, kuigi neid võib ka mitu olla. Kuhu sa sinna mahuksid, ta pole isegi vaba.

Suht rumal järeldus.

Suhtes mees ei otsi mitte mingit erilist romantikat ega jalutuskäiku Loomaaias (kus võib kohata sadat peretuttavat), vaid tavalist seksi.

Sellist ettepanekut, nagu ma aru sain, ta ei teinud. Samuti pole suhtes mees telefoniga kogu aeg kättesaadav.

Pigem oli aus mees ja tahtis oma tulevasele naisele ka ausalt vastata.

KUI see peaks juhuslikult küsima, et mitmega naisega sa enne seksima pidid, et mind leida.

Ta tahab vastata lihtsalt: mitte ühegagi. Ilmselt loodab, et see vastus peaks tema õigele naisele meeldima.

Paistab, et sa ei tea meestest midagi. Lased mingil mehel Tinderist endale filmidest õpituid lauseid ette sööta ja ise veel õnnelik ka. Ma ei viitsi vaielda.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 22:21; 13.08 10:37; 13.08 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka kunagi Tinderdasin ja oli üks noormees, kellega käisime kuskil 1-2 kuud iganädalaselt väljas ja suhtlesime iga päev. Kõik tundus tore, kuni selle hetkeni, kui elust ja kogemustest rääkides käigus käis ta välja lause, et “depressioonis naisega ma küll kunagi koos ei elaks”. Kuna minul on elus siiani 2 depressiooniepisoodi olnud, siis on mul päris suur tõenäosus, et see võib juhtuda uuesti, mistõttu mul läks pärast seda lauset ära igasugune isu temaga rohkem suhet arendada, sest miks arendada suhet, kus ma pean olema valmis selleks, et kui ma haigeks jään, siis jalutab mees minema. Mis ei tähenda, et ma oleks hakanud arvama, et ta on kuidagi halb inimene, sest eks igaühel ongi omad piirid, aga see näitas mulle lihtsalt, et meile mõlemale oleks parem, kui me leiaks kellegi teise.

Täitsa mõistan teda. Ma ka ei suudaks ja ilmselt lahutaks, kui kaaslane seda põeks. See imeb eluenergia kõigist lähedastest välja.

Sul on täielik õigus nii arvata, nagu oli ka temal.
Õnneks leidub ka neid, kes nii ei arva. Minul õnnestuski lõpuks leida kaaslane, kes on olnud minu kõrval läbi kõigi raskuste (ja neid raskusi on meil ikka omajagu olnud) ja kelle kõrval mina olen samamoodi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:14; 13.08 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka kunagi Tinderdasin ja oli üks noormees, kellega käisime kuskil 1-2 kuud iganädalaselt väljas ja suhtlesime iga päev. Kõik tundus tore, kuni selle hetkeni, kui elust ja kogemustest rääkides käigus käis ta välja lause, et “depressioonis naisega ma küll kunagi koos ei elaks”. Kuna minul on elus siiani 2 depressiooniepisoodi olnud, siis on mul päris suur tõenäosus, et see võib juhtuda uuesti, mistõttu mul läks pärast seda lauset ära igasugune isu temaga rohkem suhet arendada

Seepärast ongi vajalik alguses suhelda sümpaatse inimesega hästi palju, et välja selgitada erinevad tahud, omavaheline sobivus, arusaamad elust, inimestest, kooselust, huvidest, elustiilist, väärtushinnangud, kiiksud jne. Vahel selguvad probleemid kiiresti, kohe suhtlemise alguses, mõnikord saadakse aru alles kooselus. Takistavaid tegureid võib olla väga erinevaid. Lisaks sinu näitele tooks veel paar suvalist näidet, mis võiksid tulevikus saada paarile kooselus takistuseks. Kui mees teataks ühel hetkel, et ta ei kannata tüsedaid inimesi ja naine teab, et kuigi mehega kohtudes on ta oma parimas vormis, kuid eluaeg on olnud kaaluga probleeme ja kalduvus liigsöömisele, siis suhtest ei tuleks midagi välja, kui tal kaoks kaalu üle kontroll. Või kui naine otsiks iseseisvat ja ausat meest, kes saaks endaga hakkama, oleks majanduslikult heal järjel ja naine ei taluks kellegi ülevalpidamist, kuid tuleb välja, et mees luiskas endast parema mulje jätmiseks. Tegelikult elab koos vanematega ja töötab poole kohaga, siis jällegi ei tuleks neil midagi välja. Probleeme võib olla seinast seina, mis võivad hakata häirima ja saada suhtele saatuslikuks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 19:32; 13.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et sa ei tea meestest midagi. Lased mingil mehel Tinderist endale filmidest õpituid lauseid ette sööta ja ise veel õnnelik ka. Ma ei viitsi vaielda.

Viitsi ikka, mind lausa huvitaks, kuidas sa oma arvamust põhjendaks ja minu omad ümber lükkaks.

P.S. Muideks, mees olen ja suudan ka ilma filmitõdedeta oma arvamust avaldada.
Romantilisi filme vaatan üliharva ja ainult väga häid.

P.S. Kuigi ma saan ka pisut naiste keelest aru ja tean, mida tegelikult tähendab väljend “ma ei viitsi vaielda”. Aga eks sa tead seda isegi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 14:33; 12.08 14:47; 12.08 15:51; 12.08 19:18; 13.08 11:00; 13.08 14:01; 14.08 08:57; 14.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljud eestlased on mingil ajahetkel depressioonis. Depressioon on väga levinud. Ju siis tuleb kõik need inimesed kogu aeg maha jätta.

See on nüüd küll ilmselge liialdus. Enamikel ei ole seda kunagi. Eestis 5,9 % inimestest. Terve elu jooksul vähemalt korra ilmneb 20%-l.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 11:01; 13.08 14:43; 14.08 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on juba perekond, saad aru? Vähemalt üks laps, kuigi neid võib ka mitu olla. Kuhu sa sinna mahuksid, ta pole isegi vaba.

Suht rumal järeldus.

Suhtes mees ei otsi mitte mingit erilist romantikat ega jalutuskäiku Loomaaias (kus võib kohata sadat peretuttavat), vaid tavalist seksi.

Sellist ettepanekut, nagu ma aru sain, ta ei teinud. Samuti pole suhtes mees telefoniga kogu aeg kättesaadav.

Ei, seksile mingeid ettepanekuid ei tulnud. Ja kui oleks suhtes olnud, siis ilmselt poleks nii palju vaba aega olnud ja oma huvi avalikult välja näidanud, kus on miljon võimalust, et keegi tuttav näeb.

Aga tundub või tahan mina end lohutada sellega, et asi pole ehk niivõrd minu valesti tegemistes vaid lihtsalt selles, et inimesed avastavad suhtlemise käigus mingeid asju. Antud mehe puhul siis, et kuna käib teraapias ja hiljuti oli nö. seanss, siis jõudis seal mingile järeldusele, sest kui mõtlema hakata, siis pärast seda asi muutus.

Ja ma ei saa öelda, et jah ma kohe 100% suhet tahan. Aga mulle meeldiks edasi suhelda ja paremini tundma õppida. Ja sisimas on see lootus, et need mõtted on vastastikused. Vähemalt nii ta end väljendas ja loodan, et oli siiras. Ja teistega ta ilmselt kohtub küll, teen seda isegi, sest kui keskenduda 24/7 ainult ühele inimesele, siis nii võib segaseks minna.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 12:52; 12.08 16:58; 12.08 20:57; 13.08 16:42; 13.08 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju teemaalgatajast.
Endal ka sarnane kogemus. Pigem jah selline intensiivsus ja tagasitõmbamine tähendab, et ta nägi, et sul tekkisid tunded, kuid tema sama ei tundnud.
Aus vähemalt, et esimese asjana seksi ei küsinud.
Teine variant on see, et läks kellestki vahepeal lahku, kuid leppis ära.
Anna teada, mis pühapäevaga saab/sai.
Ega kaksikute tähtkujust pole?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju teemaalgatajast.
Ega kaksikute tähtkujust pole?

Endast on ka mõneti kahju. Et nii imeline algus ja siis selline jama. Selline kannapööre 180 kraadi.

Ei ole kaksik. Jäärapoiss.
Suhtleme, aga päris endine ei ole. Koguaeg käin ikkagi peas läbi, et mida valesti võisin öelda või mida valesti öelda. Kindlasti kiirustasin, olen kärsitu. Samas kõigest sellest rääkisime. Ütlesin ise ka mingi aeg kui veel kõik ideaalne oli, et ma tunnen, et kiirustan. Ta ütles, et teda ei häiri.
Ja rääkisime ka üheöö /lühiajalistest suhetest. Kumbki ei ole sellistest asjadest huvitatud. Ei nüüd ega hiljem. Seega selle osa, et mees ainult seksi otsis, välistaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 12:52; 12.08 16:58; 12.08 20:57; 13.08 16:42; 13.08 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa alguses ei kirjutanud, et tal laps on. Laps tundub täiesti loogiline põhjus rahulikult võtmiseks. Küllap on mehe praegune elukorraldus ta endagi jaoks küllaltki uus asi ning ta ei taha või oska kedagi uut oma lapse kõrvale püsivalt kujutleda. Seega ei pruugi olla teisi deite, ümbermõtlemisi ega mingeid sinupoolseid valesid sõnu/tegusid, vaid lihtsalt mees ei taha veel kärgpere looma asuda. Su postitustest ei selgu, kas ka sul endal lapsi on, aga nii ühel kui teisel puhul tasub sul mõelda kõigele, mis lapsega mehega suhtesse astumisega kaasneb. Kui sul endal veel lapsi pole, aga sa neid perspektiivis soovid, siis tasub selle üle veel eriti põhjalikult mõelda.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 16:24; 14.08 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps tundub täiesti loogiline põhjus rahulikult võtmiseks. Küllap on mehe praegune elukorraldus ta endagi jaoks küllaltki uus asi ning ta ei taha või oska kedagi uut oma lapse kõrvale püsivalt kujutleda.

PALUN jätke ükskord see naiselik mingi vabanduste otsimine, sellele, et mees rahulikult tahab võtta. Ärge kasutage oma naiselikku loogikat kõige silumiseks.
Sellel ei ole mõtet, saage ükskord aru.

MITTE ÜKSKI armunud mees ei talu, et naine, kellesse ta on armunud ja kellega ta mingit ühist tulevikku oma vaimusilmas näeb, istuks Tinderis ja käib teiste meestega kohtamas.
Ja tema ajab samal ajal naisele mingit halli suust välja, et “võtame rahulikult” ??????
SEE EI OLE VÕIMALIK. Mees tegutseks.

See ON võimalik ainult siis, kui mehel on ükskõik.
Nii lihtne see ongi.

Jah, ka mehed manipuleerivad ja mängivad. Aga siin ma seda absoluutselt ei kahtlustaks, sest mees pole ju 100% kindel, et teemaalgataja temasse armunud on. (kui viimane just seda korduvalt pole kinnitanud; ma loodan, et mitte)
Ta ei tea, et naine omadega nö. sees on, ta tõenäoliselt isegi ei loe perekooli.
Tema teab seda, et iga päev võib TA telefoni tulla järgmine mees, kes tema maasika esimesena ära nopib.
Ja ongi ilma.
Seega, siit lihtsalt saab teha vaid ühe järelduse – see mees ei söö maasikaid. Vblla ei taha üldse magusaid asju, me ei tea ju.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 14:33; 12.08 14:47; 12.08 15:51; 12.08 19:18; 13.08 11:00; 13.08 14:01; 14.08 08:57; 14.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida Teie arvate tinderist? Kes on seal aktiivne, kas oled leidnud kellegi tõsiselt võetava? Kui sage kohtumine on üldse tavaline sellistes olukordades, kui sealt kellegi leidnud oled?

Ilmselgelt see kõik on selline suhteline, aga huvi pärast uurin .

Mul on päris mitu kohtumist olnud. Nendest üks ja viimane väga meeldiva mehega, mega viisakas ja mega kena. Millised silmad Ja kohe nii viisakas, et ütleks, et selline on haruldus

Esimene kohtumine oli meil 17 juuli. Pärast seda kohtusime umbes üle päeviti. Käisime ujumas (isegi teises linnas, sest Tallinnas olid sinivetikad. See oli üldse imeline date, pärast ujumist käisime söömas ja veel jalutamas linnas), bowlingut mängimas, niisama söömas, tähistasime mu puhkuse algust suure peoga linnas, käisime loomaaias jms. Suudlemised, käest kinni hoidmine, kallistamised, need kõik olid osa nendest kohtumistest.

Kuniks tuli see aga.

Üks päev oli vaikus (enne suhtlesime iga päev non stop) ja ma uurisin, et mis on juhtunud ja vastus tuli, et areng on liiga kiire ja , et ta pole suhteks veel valmis, aga talle jäi mulje, et mina seda tahan.

Areng oligi väga kiire ja ka mina tahtsin tegelikult natuke aeglasema tempoga võtta. Ja ma oleks ilmselt olnud nõus suhtes olema, kui ta oleks hoopis selle ettepaneku teinud, aga samas oleks ise ka ilmselt tundnud, et kiirustame liialt. Nii palju kohtumisi ja tegelikult pole meie tutvumisest veel kuutki täis. Leppisime kokku, et võtame rahulikumalt. Mõtlesin, et pärast sellist kokkulepet enam suhtlust ei toimu (millegipärast tundus nii), aga kohe järgmised päevad on jätkunud suhtlus nagu vanaviisi. Natuke ehk külmem on.

Ise hoian end ka suhteliselt tagasi. Ilmselt mu enda sõnavõtud ka ehmatasid teda pisut palju ära.

Küsimus, kas teil on kokkupuuteid sellega, kui mees ütleb, et suhte areng on liiga kiire? Mis on sellistest suhetest saanud? Ja kas see lause viitab pigem sellele, et mees üldse midagi ei taha?

Vastus läheks siia kirjutamiseks liiga pikaks, seega teen veidi reklaami oma blogile (http://peatakana.weebly.com), kus räägin oma kogemustest Tinderi-maastikul. Neli kirjatükki on juba olemas, järgmised tulevad peagi ja jooksvalt. Ehk on abi või kui mitte seda, siis vähemalt äratundmisrõõmu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus läheks siia kirjutamiseks liiga pikaks, seega teen veidi reklaami oma blogile (http://peatakana.weebly.com), kus räägin oma kogemustest Tinderi-maastikul. Neli kirjatükki on juba olemas, järgmised tulevad peagi ja jooksvalt. Ehk on abi või kui mitte seda, siis vähemalt äratundmisrõõmu.

Miks ainult ühte postitust näitab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 11:01; 13.08 14:43; 14.08 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus läheks siia kirjutamiseks liiga pikaks, seega teen veidi reklaami oma blogile (http://peatakana.weebly.com), kus räägin oma kogemustest Tinderi-maastikul. Neli kirjatükki on juba olemas, järgmised tulevad peagi ja jooksvalt. Ehk on abi või kui mitte seda, siis vähemalt äratundmisrõõmu.

Mul tekkis juba pärast esimese lause lugemist äratundmiskurbus.
Nagunii sa tead teda: Kadri Luik ja tema blogi.

Ilmselt ma olen ülekohtune.
Aga praegu tundub küll, et proovi seda kuidagi teistmoodi teha, et oleks erinev.

Mingi, kasvõi väikese kolmerattalise jalgratta võiks ju leiutada?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 14:33; 12.08 14:47; 12.08 15:51; 12.08 19:18; 13.08 11:00; 13.08 14:01; 14.08 08:57; 14.08 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mees sebib korraga mitut naist, et siis vaatab, kelle jätab. Sellest ka ajapuudus.

Ruletilauas ei pane ju ka kõiki žetoone ühele numbrile.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline “külmakstômbumine” on minu meelest kôige vastikum ja alatum. Kui ei taha enam, siis tuleb öelda. Aga mitte mingeid môistatusi tekitada, et teine siis oma pea pooleks môtleks, et mida ta valesti tegi vôi ütles. Mulle tehti samamoodi, kui küsisin siis otse, et milles asi, hakati rääkima mingit sôprusejuttu jne. Ja et mina rohkem tahan ja tema ikka sôber tahab olla. Tegelikkuses oli ikka mees see, kes algatas kogu suhtluse ja kokkusaamised. Kuni ühel päeval hakkas jahenema ja siis tuli selline jutt. Kahjuks ei ole ma mitte 16 aastane, et mingit sôpra vajada, seega lôpetasin selle suhte. Mul oli südamest kahju, kuid sellise pooliku, tunneteta sôbraga ma olla ei soovi.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida Teie arvate tinderist? Kes on seal aktiivne, kas oled leidnud kellegi tõsiselt võetava? Kui sage kohtumine on üldse tavaline sellistes olukordades, kui sealt kellegi leidnud oled?

Ilmselgelt see kõik on selline suhteline, aga huvi pärast uurin .

Mul on päris mitu kohtumist olnud. Nendest üks ja viimane väga meeldiva mehega, mega viisakas ja mega kena. Millised silmad Ja kohe nii viisakas, et ütleks, et selline on haruldus

Esimene kohtumine oli meil 17 juuli. Pärast seda kohtusime umbes üle päeviti. Käisime ujumas (isegi teises linnas, sest Tallinnas olid sinivetikad. See oli üldse imeline date, pärast ujumist käisime söömas ja veel jalutamas linnas), bowlingut mängimas, niisama söömas, tähistasime mu puhkuse algust suure peoga linnas, käisime loomaaias jms. Suudlemised, käest kinni hoidmine, kallistamised, need kõik olid osa nendest kohtumistest.

Kuniks tuli see aga.

Üks päev oli vaikus (enne suhtlesime iga päev non stop) ja ma uurisin, et mis on juhtunud ja vastus tuli, et areng on liiga kiire ja , et ta pole suhteks veel valmis, aga talle jäi mulje, et mina seda tahan.

Areng oligi väga kiire ja ka mina tahtsin tegelikult natuke aeglasema tempoga võtta. Ja ma oleks ilmselt olnud nõus suhtes olema, kui ta oleks hoopis selle ettepaneku teinud, aga samas oleks ise ka ilmselt tundnud, et kiirustame liialt. Nii palju kohtumisi ja tegelikult pole meie tutvumisest veel kuutki täis. Leppisime kokku, et võtame rahulikumalt. Mõtlesin, et pärast sellist kokkulepet enam suhtlust ei toimu (millegipärast tundus nii), aga kohe järgmised päevad on jätkunud suhtlus nagu vanaviisi. Natuke ehk külmem on.

Ise hoian end ka suhteliselt tagasi. Ilmselt mu enda sõnavõtud ka ehmatasid teda pisut palju ära.

Küsimus, kas teil on kokkupuuteid sellega, kui mees ütleb, et suhte areng on liiga kiire? Mis on sellistest suhetest saanud? Ja kas see lause viitab pigem sellele, et mees üldse midagi ei taha?

Vastus läheks siia kirjutamiseks liiga pikaks, seega teen veidi reklaami oma blogile (http://peatakana.weebly.com), kus räägin oma kogemustest Tinderi-maastikul. Neli kirjatükki on juba olemas, järgmised tulevad peagi ja jooksvalt. Ehk on abi või kui mitte seda, siis vähemalt äratundmisrõõmu.

Väga äge blogi! Kohe ei teagi, kas soovida edu Tinderi-maastikul või mitte, sest esimesel juhul ju blogi pidamise vajadus (sellisel kujul) lõppeb 🙂 aga vähemalt külma närvi. Mina käisin erinevate meestega 30+ deidil ning viimaks koperdasin täieliku kulla otsa, kes arvab minust sama ega ei mänginud kunagi mingeid lollakaid mänge.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 14:37; 15.08 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sai? Ei suhelnud enam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja, ära mõtle üle ja ära kaota lootust. Vahel on vaja veidi eemal olla, et mõista, kes on õige ja kellega soovid koos olla. Ma tutvusin sel suvel Tinderis ühe meesterahvaga, kellega suhte algus oli tormiline ja kõik hakkas liikuma liiga kiiresti (minu jaoks). Tõmbasin ise pidurit ja ütlesin, et tahan vòtta aeglasemalt… ta oleks samuti võinud solvuda, eemalduda, alla anda. Oleme endiselt koos, tähistasime just jõule ja suhe areneb tasapisi ühiste tulevikuplaanide valguses.
Ära võta temaga ise esimesena ühendust, ära ole igal hetkel kättesaadav. Las ta kogeb igatsust ja leiab end ühe rohkem sinu peale mõtlemas, sa ela oma elu, tegele hobidega ning kohtu sòpradega. Üldjuhul mehed tahavad suhet ise juhtida.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 20:18; 04.01 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tutvusin sel suvel Tinderis ühe meesterahvaga, kellega suhte algus oli tormiline ja kõik hakkas liikuma liiga kiiresti (minu jaoks). Tõmbasin ise pidurit ja ütlesin, et tahan vòtta aeglasemalt… ta oleks samuti võinud solvuda, eemalduda, alla anda. Oleme endiselt koos, tähistasime just jõule ja suhe areneb tasapisi ühiste tulevikuplaanide valguses.

Ära võta temaga ise esimesena ühendust, ära ole igal hetkel kättesaadav. Las ta kogeb igatsust ja leiab end ühe rohkem sinu peale mõtlemas, sa ela oma elu, tegele hobidega ning kohtu sòpradega. Üldjuhul mehed tahavad suhet ise juhtida.

Kuidas see suhte juhtimine käib, kui kirjutad, et tõmbasid ise pidurit, kuna mees liigselt kiirustas ja et peaks ikka mehel laskma suhet juhtida, kuna mehed seda tahavad? Kes siis suhet tegelikult juhib?

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt. Kui tundub sümpaatne, püüa võimalikult kiiresti leida võimalus seksimiseks. Kui kohe ei sobi, pole mõtet edasi punnitada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul mehed tahavad suhet ise juhtida.

Sellise suhtumisega… Kui juba korra olete juhtimise mehele andnud, siis palun, ärge tehke ka teemasid vormis, et kuhu ja miks mees ära kadus ja maha jättis., miks mees on suhtes domineeriv, miks mehele teie arvamus ei sobi.

Te ju ise lasete mehel domineerida!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 17:16; 05.01 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige nõmedamad on sellised, kes kaovad niimoodi ära ja siis ilmuvad mingi aja pärast uuesti välja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sa ju tead, kuidas asjad käivad – mees on pea, naine kael. Mulle meeldib, kui mees algatab suurema osa kokkusaamistest, teeb plaane ja on suhte loomise osas aktiivsem pool. Tõmbasin pidurit, kuna tema soovide kohaselt elaksime juba täna koos, kuid mina tundsin, et pole selleks sammuks veel valmis ja tahan võtta asja rahulikumalt. See ei tähenda, et otsin kedagi teist või pole oma tunnetes kindel, vastupidi.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 20:18; 04.01 23:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinder ja suhte areng