Esileht Pereelu ja suhted Tinder jms.

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Tinder jms.

Postitas:

Kes on kasutanud mõnda kohtinguäppi (millist?) Ja sealt ka edukalt kellegi leidnud? Pean silmas rohkem kui üheöösuhteks.
Jagage kogemusi 😉

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 16:47; 10.12 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean päris mitut inimest, kes sealkaudu on leidnud elukaaslase.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 17:17; 08.12 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, leidsin elukaaslase Tinderist paar aastat tagasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist mehena olen niivõrd kole, et ühtegi matchi tinderi kaudu ei tule 🙁

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga siis tee stiilimuutus!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on nii, et Eestis ma matche ei saa, kuid välismaal olles tulevad pidevalt tinderi teated “hello handsome, you have more likes than ever before”. Käin tihti välismaal ja need teated on tavalised. Paraku välismaalasega ma (hetkel veel) suhet ei taha.
Vähemalt lähen välismaal naistele peale.
Hilistes kahekümnendates mees.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on nii, et Eestis ma matche ei saa, kuid välismaal olles tulevad pidevalt tinderi teated “hello handsome, you have more likes than ever before”. Käin tihti välismaal ja need teated on tavalised

Eesti naisel on kõrgem latt.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on nii, et Eestis ma matche ei saa, kuid välismaal olles tulevad pidevalt tinderi teated “hello handsome, you have more likes than ever before”. Käin tihti välismaal ja need teated on tavalised

Eesti naisel on kõrgem latt.

Jajah…tee omale sinna pilt mingi vinge autoga või kuskil palmi alla lebades ja siis oled eesti naise lati kõrgusel….

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 17:17; 08.12 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti naine on pmst 2 tüüpi: kas aseksuaal või kullakaevajast tibi(kes ka aseksuaal aga raha nimel pakub auku).
Matchi saamiseks tulebki poosetada ja olla võimalikult edev aga kas sellise matchiga midagi peale hakata on…

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin endale Tinderist elukaaslase.

Enamikel meestel pole enda kohta midagi kirjas või on mingid parameetrid (Eesti, 185cm/90kg). Mina sellistel juhtudel kunagi paremale ei tõmmanud, sest selge on, et kui pole vaeva nähtud sellega, et midagi enda kohta lisada, siis midagi tõsist sealt ka ei otsita.

Või siis on pildid kümme aastat vanad ja kohutava kvaliteediga. Kui mina olen 25-aastane sporti armastav ja enda eest hoolitsev naisterahvas, siis mulle ei lähe peale õllekõhuga dressides mehed, kes juustel ja habemel lasevad kasvada nagu jumal juhatab.

Korralike uute (ikka samas vanuses tehtud) piltidega (näost, kehast) ja huvitava tutvustava tekstiga mees peaks ikka Tinderist kellegi leidma.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on nii, et Eestis ma matche ei saa, kuid välismaal olles tulevad pidevalt tinderi teated “hello handsome, you have more likes than ever before”. Käin tihti välismaal ja need teated on tavalised

Eesti naisel on kõrgem latt.

Mis latt 😀 Eesti naist huvitab raha ja lahe äraelamine. Kui sa kuskil trammis sõites selfie teed ja selle kuhugi üles laed, siis võid kindel olla, et vasak ja parem käsi on sinu parimad partnerid.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on nii, et Eestis ma matche ei saa, kuid välismaal olles tulevad pidevalt tinderi teated “hello handsome, you have more likes than ever before”. Käin tihti välismaal ja need teated on tavalised

Eesti naisel on kõrgem latt.

Mis latt ???? Eesti naist huvitab raha ja lahe äraelamine. Kui sa kuskil trammis sõites selfie teed ja selle kuhugi üles laed, siis võid kindel olla, et vasak ja parem käsi on sinu parimad partnerid.

Kui Sa otsid naispartnerit AINULT sellepärast, et Sa ei peaks ISE enda paremat ja vasakut kätt kasutama, siis minu silmis ei päästa Sind mitte miski:)
Tahetakse (sisuliselt tasuta) prostituudi teenust ja imestatakse, et keegi pole huvitatud. Huvitav tõepoolest….Rõhk on sõnal prostituut, mitte tasuta. Ehk et tahetakse lihtsalt seksuaalset rahuldust, mitte midagi ise vastu pakkumata, isegi mitte niipalju ei viitsita pingutada, et naine oleks ka rahuldatud…

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ühtki komplimenti, ühtki ilusat sõna, eelmängust rääkimata. Rahuldab enda naise peal ära ja siis uhke ka.

Kuidas sa küll ainult neid ossa suudad üles korjata?
Ossimagnet?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõhk on sõnal prostituut, mitte tasuta. Ehk et tahetakse lihtsalt seksuaalset rahuldust, mitte midagi ise vastu pakkumata, isegi mitte niipalju ei viitsita pingutada, et naine oleks ka rahuldatud…

Just, just, keskmine Eesti mees. Ei ühtki komplimenti, ühtki ilusat sõna, eelmängust rääkimata. Rahuldab enda naise peal ära ja siis uhke ka. Ei saa aru, miks naine ometi sellisest suurepärasest võimalusest vaimustatud ei ole. Ja mis suhet? See on nii eilne päev. Tänapäeval vaadatakse ikka niisama ringi.

Küllap välismaal need teenuse pakkujad saavad sõnumeid. Teenistust vaja.

Välismaa mees on täpselt samasugune, sõltuvalt kasvatusest ja lastetoast ning haridustasemest takkaotsa. Komplimente teevad haritud mehed. Need, kel naisele midagi pakkuda pole- nendel on labased pildid üleval, tihti filtritega varjatud ning vinguv tekst saatmas seda pilti. Kuidas mitte ükski naine nende ambitsioonitut ja lodevat eluviisi taevani ei kiida ja neid ühesõnaga ei taha. Ei ole ikka nii, et kõik välismaa mehed on head ja Eesti mehed pahad. Ei ole!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat tagasi vaba ja vallalisena uudistasin netitutvuste maailmas. Proovisin kolme saiti. Tinderi äppi, Flirticut ja Amoremid. Mulle Tinder ei meeldinud just seepärast, et seal pole enamus kasutajatest midagi muud peale pildi ja umbmäärase elukoha ja seega siis peaks valiku tegema vaid nn. Raamatu kaante järgi hinnangut andes. Jäin pidama Amoremi juurde, sest tundus, et kui tutvumisportaali kasutamise eest maksma peab, siis ka tõsisemate kavatsustega huvilisi seal rohkem. Tutvusi tekkis igal saidil kiiresti ja palju aga näis, et enamus sobivas vanuses suhtlejaid olid pigem niisama kerglase sexsõbranna otsimise juures. Amoremis aga tutvusin tõelise pärliga, kellega kiirelt liikus suhtlus netielust ka reaalellu ja nüüd paar aastakest hiljem on ilus jõuluaegne pulmapidu tulemas. Nii, et on ka netitutvuse maastikul enamat kui vaid kiir- ja üheöösuhted.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on kasutanud mõnda kohtinguäppi (millist?) Ja sealt ka edukalt kellegi leidnud? Pean silmas rohkem kui üheöösuhteks.

Jagage kogemusi ????

Eestlaste Kolmnurga grupis Facebookis leiad endale kohe mehe

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 06:59; 16.12 23:17; 17.12 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on nii, et Eestis ma matche ei saa, kuid välismaal olles tulevad pidevalt tinderi teated “hello handsome, you have more likes than ever before”. Käin tihti välismaal ja need teated on tavalised

Eesti naisel on kõrgem latt.

Mis latt ???? Eesti naist huvitab raha ja lahe äraelamine. Kui sa kuskil trammis sõites selfie teed ja selle kuhugi üles laed, siis võid kindel olla, et vasak ja parem käsi on sinu parimad partnerid.

Kui Sa otsid naispartnerit AINULT sellepärast, et Sa ei peaks ISE enda paremat ja vasakut kätt kasutama, siis minu silmis ei päästa Sind mitte miski:)

Tahetakse (sisuliselt tasuta) prostituudi teenust ja imestatakse, et keegi pole huvitatud. Huvitav tõepoolest….Rõhk on sõnal prostituut, mitte tasuta. Ehk et tahetakse lihtsalt seksuaalset rahuldust, mitte midagi ise vastu pakkumata, isegi mitte niipalju ei viitsita pingutada, et naine oleks ka rahuldatud…

Kas see mitte kahepoolne asi pole? Jah, kui naine on mingi puudega vms siis jah langeks enamik tööst mehele.
Kui naine aga viskab jalad laiali pikali ennast ja ootab rahuldust, siis peaks ta selle teenuse eest maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on nii, et Eestis ma matche ei saa, kuid välismaal olles tulevad pidevalt tinderi teated “hello handsome, you have more likes than ever before”. Käin tihti välismaal ja need teated on tavalised

Eesti naisel on kõrgem latt.

Mis latt ???? Eesti naist huvitab raha ja lahe äraelamine. Kui sa kuskil trammis sõites selfie teed ja selle kuhugi üles laed, siis võid kindel olla, et vasak ja parem käsi on sinu parimad partnerid.

Kui Sa otsid naispartnerit AINULT sellepärast, et Sa ei peaks ISE enda paremat ja vasakut kätt kasutama, siis minu silmis ei päästa Sind mitte miski:)

Tahetakse (sisuliselt tasuta) prostituudi teenust ja imestatakse, et keegi pole huvitatud. Huvitav tõepoolest….Rõhk on sõnal prostituut, mitte tasuta. Ehk et tahetakse lihtsalt seksuaalset rahuldust, mitte midagi ise vastu pakkumata, isegi mitte niipalju ei viitsita pingutada, et naine oleks ka rahuldatud…

Kas see mitte kahepoolne asi pole? Jah, kui naine on mingi puudega vms siis jah langeks enamik tööst mehele.

Kui naine aga viskab jalad laiali pikali ennast ja ootab rahuldust, siis peaks ta selle teenuse eest maksma.

Ja kui mees ei viitsi pingutada, et ka naisel hea oleks, peaks ta samuti selle teenuse eest maksma.

Seks ongi kahepoolne asi. Aga kui rahulduse saab ainult üks, kaob teisel kiiresti huvi.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 16:47; 10.12 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles nänud, kuudas mehed suht kõiki tinderis laigivad ja kuidas naised enamus mehi ei laigi, siis machi meestel on jah raske saada.
Ja noh päris koledaid pilte pannakse endast ülesse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ütleks, et meestel neid matche nüüd nii raske saada oleks. Eks kõik sõltub ka sellest, kuidas ennast presenteerid. Mul mehena on näiteks ca 900 matchi. Seejuures ei kogu ma lihtsalt matche.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sellistel juhtudel kunagi paremale ei tõmmanud, sest selge on, et kui pole vaeva nähtud sellega, et midagi enda kohta lisada, siis midagi tõsist sealt ka ei otsita.

Mina näiteks vastupidi ei suuda tõsiselt võtta meest, kes tõsimeeli ja päris tõsiselt tutvubki kuskil internetiportaalis olles sinna lisanud kõik enda andmed ja fotod. Selline mees ei ole minu silmis usaldusväärne.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinderist ei tea, kuid mehe leidsin facebooki kaudu. Oligi täitsa võõras, nüüd on meil laps. Mind need matchid värgid ei huvita, mulle meeldib ise valida. Lisasin sõbraks, olles veidi juttu ajanud, kutsusin välja ja edasi on ajalugu. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on nii, et Eestis ma matche ei saa, kuid välismaal olles tulevad pidevalt tinderi teated “hello handsome, you have more likes than ever before”. Käin tihti välismaal ja need teated on tavalised

Eesti naisel on kõrgem latt.

Vastupidi ju, igasugune mees kõlbab.

Välismaal tuleb rohkem matche, sest paljud tinderdavadki välismaalastega. USAs on Tinder üldse peamiselt üheöösuheteks ja muidugi tahetakse kedagi sellist, kellega hiljem ei kohtu. Eks see ole nii ka mujal, nii mõnigi eestlane matchib ainult välisturistidega, sest kõik on kõigi tuttavad. Eriti petmiste puhul on see nii, et murtakse ikka kaugemalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 06:59; 16.12 23:17; 17.12 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ütleks, et meestel neid matche nüüd nii raske saada oleks. Eks kõik sõltub ka sellest, kuidas ennast presenteerid. Mul mehena on näiteks ca 900 matchi. Seejuures ei kogu ma lihtsalt matche.

Ju sul seepärast lihtne ongi, et konkurents pole tihe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 06:59; 16.12 23:17; 17.12 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mehena on näiteks ca 900 matchi.

Kus see luger seal peal on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinder jms.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.