Esileht Pereelu ja suhted Tinder kogemusi

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 161 )

Teema: Tinder kogemusi

Postitas:
Kägu

Mina ei ole tinderis, aga FBs ja instas kord nädalas mõni mehepoeg sõnumi saadab. Mis on üsna imelik, sest fb konto ei tähenda iseenesest, et ma sooviks mõne mehega tutvuda.

Teiseks ei huvita neid mehepoegi, kas ma äkitsi olen abielus ja/või laste ema.

Mul ei ole seal ka bikiinipilte vm väljakutsuvaid/flirtivaid postitusi.

Ja iga algatus on ikka suht vaimuvaene. Suhtleme? Kena naisterahvas. Ma tahan sinuga suhelda, aga mina vaatan, kuhu suunas suhtlus läheb.

Oeh.

Kusjuures minu huvid on sotsiaalmeedias avalikult näha. Et keegi midagi nende pinnalt alustaks, a la, ooo, me käisime ühel üritusel koos, oli äge õhustik, ei.

Nagu mingi õngitsemine käib, et vaevun viskama ühe sõna “jou” ja naised olgu sillas.

veider mure sul, sest kui mehed sulle ju neid sõnumeid ei saadaks, oleksid puhta üksi ja kuidas sina siis meestega suhtlust alustad, ega ometi sama vaimuvaeselt või veel vaesemalt? naiste suhtlus ongi ju tavaliselt kolmesõnalised laused koos smailidega.

Et ilma nende jorrsideta oleks ma üksi?

Milline hämmastav loogika

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas ma olen sulle kuidagi mingi signaali andnud nagu ma oleks sinust huvitatud või miks sa mulle end pähe määrid? sa oledki ju nii kole, sa oled õnnetu et sul meest pole, siis jutustad nagu jorsid ja jorsid sest sa tõmbatki neid jorsse ligi.aga isegi see jorss ei jää sinuga kauemaks kui see ööseiklus. siis sa arvadki kui sa sa sõimad koguaeg mehi, siis leiad ilusa printsi, ei leia.

mina ei ole see, kes kurdab selle üle, et vastassugu temaga suhelda ei taha või teda ei taha, see oled sina 😀

mu meelest on sinu suhtumine mäda. sina ei räägi kõikide meeste eest, sest normaalseid mehi on õnneks rohkem, kui neid, kes perekoolis nutavad, et naised neid ei soovi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas ma olen sulle kuidagi mingi signaali andnud nagu ma oleks sinust huvitatud või miks sa mulle end pähe määrid? sa oledki ju nii kole, sa oled õnnetu et sul meest pole, siis jutustad nagu jorsid ja jorsid sest sa tõmbatki neid jorsse ligi.aga isegi see jorss ei jää sinuga kauemaks kui see ööseiklus. siis sa arvadki kui sa sa sõimad koguaeg mehi, siis leiad ilusa printsi, ei leia.

mina ei ole see, kes kurdab selle üle, et vastassugu temaga suhelda ei taha või teda ei taha, see oled sina ????

mu meelest on sinu suhtumine mäda. sina ei räägi kõikide meeste eest, sest normaalseid mehi on õnneks rohkem, kui neid, kes perekoolis nutavad, et naised neid ei soovi.

aga sa ju kurdad, kõik on jorsid jne. mul on elukaaslane 20 aastat olemas olnud, mul ei olegi vaja kellelegi külge lüüa. ma lihtsalt arutlen teie probleeme ja teie ebaõnne.

perekoolis mehed nutavad, ometi kus?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole tinderis, aga FBs ja instas kord nädalas mõni mehepoeg sõnumi saadab. Mis on üsna imelik, sest fb konto ei tähenda iseenesest, et ma sooviks mõne mehega tutvuda.

Teiseks ei huvita neid mehepoegi, kas ma äkitsi olen abielus ja/või laste ema.

Mul ei ole seal ka bikiinipilte vm väljakutsuvaid/flirtivaid postitusi.

Ja iga algatus on ikka suht vaimuvaene. Suhtleme? Kena naisterahvas. Ma tahan sinuga suhelda, aga mina vaatan, kuhu suunas suhtlus läheb.

Oeh.

Kusjuures minu huvid on sotsiaalmeedias avalikult näha. Et keegi midagi nende pinnalt alustaks, a la, ooo, me käisime ühel üritusel koos, oli äge õhustik, ei.

Nagu mingi õngitsemine käib, et vaevun viskama ühe sõna “jou” ja naised olgu sillas.

veider mure sul, sest kui mehed sulle ju neid sõnumeid ei saadaks, oleksid puhta üksi ja kuidas sina siis meestega suhtlust alustad, ega ometi sama vaimuvaeselt või veel vaesemalt? naiste suhtlus ongi ju tavaliselt kolmesõnalised laused koos smailidega.

Et ilma nende jorrsideta oleks ma üksi?

Milline hämmastav loogika

mis sa nendest jorssidest igapäev jaurad siis, mehike siin ja mehike seal
su kogemused ongi siis jorsikogemused. inimene ju räägib sellest mis keelel see meelel?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga sa ju kurdad, kõik on jorsid jne. mul on elukaaslane 20 aastat olemas olnud, mul ei olegi vaja kellelegi külge lüüa. ma lihtsalt arutlen teie probleeme ja teie ebaõnne.

perekoolis mehed nutavad, ometi kus?

kui sul on elukaaslane 20 aastat olemas, siis mida sa üldse tinderist tead? 😀

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga sa ju kurdad, kõik on jorsid jne. mul on elukaaslane 20 aastat olemas olnud, mul ei olegi vaja kellelegi külge lüüa. ma lihtsalt arutlen teie probleeme ja teie ebaõnne.

perekoolis mehed nutavad, ometi kus?

kui sul on elukaaslane 20 aastat olemas, siis mida sa üldse tinderist tead? ????

nii palju kui teie siin räägite.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin käib korralik sõda juba. Ma olen neljakümnendates mees, kes on ka käinud tutvumisportaalides, aga pole soovinud end veel lõplikult siduda. Ma sooviksin pigem enne natuke pikemalt teise poolega rääkida, et paremini saada aru temast ja tutvustada ennast. Paraku soovitakse liiga ruttu kokku saada ning see rikub mängu ilu ära. Läbi kirjapildi avaneb aga inimesest hoopis imelisem maailm, kui kiiresti ühe laua taha sattudes. Mõnega saab selgeks, et kokku pole vaja saadagi, aga temaga elust kirjutada on väga arendav. Kui keegi tahab proovi teha, siis: lennukoridor747@gmail.com

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen neljakümnendates mees, kes on ka käinud tutvumisportaalides, aga pole soovinud end veel lõplikult siduda

Mina kolmekümnendates naisena soovitaksin sellistest meestest eemale hoida, kui naisena on soov leida ikkagi püsisuhe/elukaaslane/abikaasa ja selliste peale, kes kohe alguses ära ütlevad, et ei soovi ennast veel lõplikult siduda, aega mitte raisata. Ei tasu loota, et mees sinusse armub ja meelt muudab. See pole eriti tõenäoline.

Valida tuleks mees, kes samamoodi soovib oma ellu leida püsisuhet. See ei tähenda muidugi, et te peale esimest kohtumist kohe püsisuhtesse peaksite astuma. Loomulikult alguses käite niisama kohtamas ja õpite teineteist tundma, testite sobivust. Voodisse ei soovita kindlasti enne minna, kui olete juba mõlemad armunud ja mõlemad on ka välja öelnud, et soovivad alustada püsisuhet ja kustutanud Tinderi.

(Tinderdamise-deitimise kogemust ca. 5 aastat, suheldud-deiditud ca 50-70 mehega, tänaseks aasta õnnelikus püsisuhtes olnud Tinderist leitud mehega)

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodisse ei soovita kindlasti enne minna, kui olete juba mõlemad armunud ja mõlemad on ka välja öelnud, et soovivad alustada püsisuhet ja kustutanud Tinderi.

Mingit Tinderit ei kustuta enne, kui on selge, kas mees üldse voodis kõlbab. Või on tal üldse korralik riistvara.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen neljakümnendates mees, kes on ka käinud tutvumisportaalides, aga pole soovinud end veel lõplikult siduda

Mina kolmekümnendates naisena soovitaksin sellistest meestest eemale hoida, kui naisena on soov leida ikkagi püsisuhe/elukaaslane/abikaasa ja selliste peale, kes kohe alguses ära ütlevad, et ei soovi ennast veel lõplikult siduda, aega mitte raisata. Ei tasu loota, et mees sinusse armub ja meelt muudab. See pole eriti tõenäoline.

Valida tuleks mees, kes samamoodi soovib oma ellu leida püsisuhet. See ei tähenda muidugi, et te peale esimest kohtumist kohe püsisuhtesse peaksite astuma. Loomulikult alguses käite niisama kohtamas ja õpite teineteist tundma, testite sobivust. Voodisse ei soovita kindlasti enne minna, kui olete juba mõlemad armunud ja mõlemad on ka välja öelnud, et soovivad alustada püsisuhet ja kustutanud Tinderi.

(Tinderdamise-deitimise kogemust ca. 5 aastat, suheldud-deiditud ca 50-70 mehega, tänaseks aasta õnnelikus püsisuhtes olnud Tinderist leitud mehega)

lits oled siis kui oled suhelnud nii paljude meestega. püsisuhtes, kaks imearmast last ja 20 aastat abielus, hakkab pihta see vana klišee

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldse kui inimene teeb tinderisse konto siis näitab tervele maailma kui meeleheitel ta on. pole kellegi asi kas otsitaske suhet, aga panna end üles nagu kataloogikaup, siis peab elus olema nirud valikud.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldse kui inimene teeb tinderisse konto siis näitab tervele maailma kui meeleheitel ta on. pole kellegi asi kas otsitaske suhet, aga panna end üles nagu kataloogikaup, siis peab elus olema nirud valikud.

Miks sa internetis oled? Mine osta kioskist ajaleht ja kuula raadiot.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldse kui inimene teeb tinderisse konto siis näitab tervele maailma kui meeleheitel ta on. pole kellegi asi kas otsitaske suhet, aga panna end üles nagu kataloogikaup, siis peab elus olema nirud valikud.

Miks sa internetis oled? Mine osta kioskist ajaleht ja kuula raadiot.

ajalehti pole mõtet osta kui seal on eilsed uudised ja raadiot kuulan

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldse kui inimene teeb tinderisse konto siis näitab tervele maailma kui meeleheitel ta on. pole kellegi asi kas otsitaske suhet, aga panna end üles nagu kataloogikaup, siis peab elus olema nirud valikud.

Peab üldse mõnel olema suur kibestumus ja viha, etsellist asja väita. Jäid ilma või milles asi.

Tinderis konto omamine pole tänapäeval mingi meeleheite näitaja.

Suvalise jorsiga laste treimine on meeleheite näitaja…

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin Tinderi huvi pärast, et lahutatud sõbrannale tutvustada keskkonda ja tegelt vajasin ise ka kedagi vastaspoolelt, kellega LIHTSAT suhelda. Suhtlesin vast 10ga, ja neist 2 tk on sellised, kes suhtlevad juba aasta jagu ja me polegi kohtunud ega midagi, vaid suhtlemegi läbi suhtluskanalite. Ütlesin kohe alguses mida soovin ja mis kõne alla ei tule. Me ei räägi iga päev aga nii kord nädalas. Toredad mehed mõlemad ja elame üksteiste tegemistele kaasa, lihtslat ongi sellised toredad netisõbrad.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen neljakümnendates mees, kes on ka käinud tutvumisportaalides, aga pole soovinud end veel lõplikult siduda

<p style=”text-align: left;”>Mina kolmekümnendates naisena soovitaksin sellistest meestest eemale hoida, kui naisena on soov leida ikkagi püsisuhe/elukaaslane/abikaasa ja selliste peale, kes kohe alguses ära ütlevad, et ei soovi ennast veel lõplikult siduda, aega mitte raisata. Ei tasu loota, et mees sinusse armub ja meelt muudab. See pole eriti tõenäoline.

Valida tuleks mees, kes samamoodi soovib oma ellu leida püsisuhet. See ei tähenda muidugi, et te peale esimest kohtumist kohe püsisuhtesse peaksite astuma. Loomulikult alguses käite niisama kohtamas ja õpite teineteist tundma, testite sobivust. Voodisse ei soovita kindlasti enne minna, kui olete juba mõlemad armunud ja mõlemad on ka välja öelnud, et soovivad alustada püsisuhet ja kustutanud Tinderi.

(Tinderdamise-deitimise kogemust ca. 5 aastat, suheldud-deiditud ca 50-70 mehega, tänaseks aasta õnnelikus püsisuhtes olnud Tinderist leitud mehega)

[/quote

</p>
On sedagi kogetud, kuidas mehike ‘ nii otsib, otsib, otsib naist ja püsisuhet ja juba näe 2a, aga vot kohe kuidagi ei ole siiani seda õiget ja erilist olnud.Vot nüüd lõpuks Sa eriline ja kaua oodatu tulidki ja kui hästi sa sobid mu koju jne.’ (Selline kütmine käib nii 1,5kuud). Siis järsku lööb põnnama ja teeb ettepaneku edaspidi väljas söömas ja kinos käia,sest ‘Sul on veealused kivid’, nagu tal endal neid poleks.

Ühesõnaga, see sõnakõlks, et otsitakse naist ei pruugi midagi maksta. Iga kell on ausam ja parem kuulda seda,et vaatan ringi ja kohtume siis kui kirja teel on selgunud, kas me kokku kõlame.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen neljakümnendates mees, kes on ka käinud tutvumisportaalides, aga pole soovinud end veel lõplikult siduda

<p style=”text-align: left;”>Mina kolmekümnendates naisena soovitaksin sellistest meestest eemale hoida, kui naisena on soov leida ikkagi püsisuhe/elukaaslane/abikaasa ja selliste peale, kes kohe alguses ära ütlevad, et ei soovi ennast veel lõplikult siduda, aega mitte raisata. Ei tasu loota, et mees sinusse armub ja meelt muudab. See pole eriti tõenäoline.

Valida tuleks mees, kes samamoodi soovib oma ellu leida püsisuhet. See ei tähenda muidugi, et te peale esimest kohtumist kohe püsisuhtesse peaksite astuma. Loomulikult alguses käite niisama kohtamas ja õpite teineteist tundma, testite sobivust. Voodisse ei soovita kindlasti enne minna, kui olete juba mõlemad armunud ja mõlemad on ka välja öelnud, et soovivad alustada püsisuhet ja kustutanud Tinderi.

(Tinderdamise-deitimise kogemust ca. 5 aastat, suheldud-deiditud ca 50-70 mehega, tänaseks aasta õnnelikus püsisuhtes olnud Tinderist leitud mehega)

[/quote

</p>

On sedagi kogetud, kuidas mehike ‘ nii otsib, otsib, otsib naist ja püsisuhet ja juba näe 2a, aga vot kohe kuidagi ei ole siiani seda õiget ja erilist olnud.Vot nüüd lõpuks Sa eriline ja kaua oodatu tulidki ja kui hästi sa sobid mu koju jne.’ (Selline kütmine käib nii 1,5kuud). Siis järsku lööb põnnama ja teeb ettepaneku edaspidi väljas söömas ja kinos käia,sest ‘Sul on veealused kivid’, nagu tal endal neid poleks.

Ühesõnaga, see sõnakõlks, et otsitakse naist ei pruugi midagi maksta. Iga kell on ausam ja parem kuulda seda,et vaatan ringi ja kohtume siis kui kirja teel on selgunud, kas me kokku kõlame.

Lisan veel, et sellel mehel pole kombeks pikalt kirjutada vaid kibe-kiirelt kokku saada, sest ‘annab parema ülevaate inimesest’. Tegelikult ei soovi kirja teel konkreetseid vastuseid anda (millised naised meeldivad või keda otsib),  vaid päris elus kirglikult hullutada kui vastaspool mänguga kaasa tuleb. Kogu akt on muidugi selle naise otsimise tähe all. Naised valib kodust kaugelt, fännab Tartut. Pika vahemaa tõttu on kohtumised harvemad ja seeläbi ei õpi inimest tegelikult tundma. On lihtne enda fassaadi hoida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus see mees ise elab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus see mees ise elab?

Piisavalt ääremaal, kaunis kohas, turismimagnetiga samas külas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välismaalane?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välismaalane?

Ei. Eestlane on

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldse kui inimene teeb tinderisse konto siis näitab tervele maailma kui meeleheitel ta on. pole kellegi asi kas otsitaske suhet, aga panna end üles nagu kataloogikaup, siis peab elus olema nirud valikud.

Peab üldse mõnel olema suur kibestumus ja viha, etsellist asja väita. Jäid ilma või milles asi.

Tinderis konto omamine pole tänapäeval mingi meeleheite näitaja.

Suvalise jorsiga laste treimine on meeleheite näitaja…

sa oledki ise poetagune ja sinu mehed on ka jorsid ja sellest sa ainult jorsitadki. jorss leiabki jorsse ja siis kiunub jorss jorsss jorsss. tinderis ongi poetagused poetaguseid otsimas ja siis kurdate jorsid siin ja jorsid seal.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see korsitaja õigenimi on siis tähesära irwwwwwwww

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin Tinderist elukaaslase, kellega tänaseks üle 3 aasta koos oleme. Ootame esimest last ja planeerime pulmi. Tinderit kasutasin vahelduva eduga enne seda 2 aastat. Matche oli palju, kuid ütleks et 98% neist rikkusid enda võimalused veidrate esimeste sõnumitega. Praegusele elukaaslasele kirjutasin üldse ise, sest välimus sümpatiseeris väga ja tunne oli õige. Peale päeva omavahel kirjutamist olin täiesti kindel, et ta on minu inimene. Edasi läks juba kõik kiirelt. Kolisime paar kuud hiljem kokku.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin Tinderist elukaaslase, kellega tänaseks üle 3 aasta koos oleme. Ootame esimest last ja planeerime pulmi. Tinderit kasutasin vahelduva eduga enne seda 2 aastat. Matche oli palju, kuid ütleks et 98% neist rikkusid enda võimalused veidrate esimeste sõnumitega. Praegusele elukaaslasele kirjutasin üldse ise, sest välimus sümpatiseeris väga ja tunne oli õige. Peale päeva omavahel kirjutamist olin täiesti kindel, et ta on minu inimene. Edasi läks juba kõik kiirelt. Kolisime paar kuud hiljem kokku.

iga päev raporteerid oma muinasjuttu?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iga päev raporteerid oma muinasjuttu?

Mu peamine tutvusringkond on vanuses 24-30 ja VÄGA paljud neist ongi oma kaaslased Tinderist leidnud. Eriti veel koroonaajal. Vanema generatsiooni inimesed võib-olla tõesti peavad seda muinasjutuks, et äppe aktiivselt kasutatakse.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin Tinderist elukaaslase, kellega tänaseks üle 3 aasta koos oleme. Ootame esimest last ja planeerime pulmi. Tinderit kasutasin vahelduva eduga enne seda 2 aastat. Matche oli palju, kuid ütleks et 98% neist rikkusid enda võimalused veidrate esimeste sõnumitega. Praegusele elukaaslasele kirjutasin üldse ise, sest välimus sümpatiseeris väga ja tunne oli õige. Peale päeva omavahel kirjutamist olin täiesti kindel, et ta on minu inimene. Edasi läks juba kõik kiirelt. Kolisime paar kuud hiljem kokku.

iga päev raporteerid oma muinasjuttu?

Täitsa kahju sinust, kui sul elu nii õudne on, et ei suuda isegi uskuda, et kellelgi võiks päriselt hästi minna.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin Tinderist elukaaslase, kellega tänaseks üle 3 aasta koos oleme. Ootame esimest last ja planeerime pulmi. Tinderit kasutasin vahelduva eduga enne seda 2 aastat. Matche oli palju, kuid ütleks et 98% neist rikkusid enda võimalused veidrate esimeste sõnumitega. Praegusele elukaaslasele kirjutasin üldse ise, sest välimus sümpatiseeris väga ja tunne oli õige. Peale päeva omavahel kirjutamist olin täiesti kindel, et ta on minu inimene. Edasi läks juba kõik kiirelt. Kolisime paar kuud hiljem kokku.

iga päev raporteerid oma muinasjuttu?

Täitsa kahju sinust, kui sul elu nii õudne on, et ei suuda isegi uskuda, et kellelgi võiks päriselt hästi minna.

milles väljendub see hästi minemine, raporteerimises – leidsin tinderist elukaaslase, kaks imearmast last, 20 aastat abielus…

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin Tinderist elukaaslase, kellega tänaseks üle 3 aasta koos oleme. Ootame esimest last ja planeerime pulmi. Tinderit kasutasin vahelduva eduga enne seda 2 aastat. Matche oli palju, kuid ütleks et 98% neist rikkusid enda võimalused veidrate esimeste sõnumitega. Praegusele elukaaslasele kirjutasin üldse ise, sest välimus sümpatiseeris väga ja tunne oli õige. Peale päeva omavahel kirjutamist olin täiesti kindel, et ta on minu inimene. Edasi läks juba kõik kiirelt. Kolisime paar kuud hiljem kokku.

iga päev raporteerid oma muinasjuttu?

Täitsa kahju sinust, kui sul elu nii õudne on, et ei suuda isegi uskuda, et kellelgi võiks päriselt hästi minna.

milles väljendub see hästi minemine, raporteerimises – leidsin tinderist elukaaslase, kaks imearmast last, 20 aastat abielus…

Räägi lähemalt, kuidas see võimalik on, Tinder tuli esmakordselt välja USAs 12.seprembril 2012…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin Tinderist elukaaslase, kellega tänaseks üle 3 aasta koos oleme. Ootame esimest last ja planeerime pulmi. Tinderit kasutasin vahelduva eduga enne seda 2 aastat. Matche oli palju, kuid ütleks et 98% neist rikkusid enda võimalused veidrate esimeste sõnumitega. Praegusele elukaaslasele kirjutasin üldse ise, sest välimus sümpatiseeris väga ja tunne oli õige. Peale päeva omavahel kirjutamist olin täiesti kindel, et ta on minu inimene. Edasi läks juba kõik kiirelt. Kolisime paar kuud hiljem kokku.

iga päev raporteerid oma muinasjuttu?

Täitsa kahju sinust, kui sul elu nii õudne on, et ei suuda isegi uskuda, et kellelgi võiks päriselt hästi minna.

milles väljendub see hästi minemine, raporteerimises – leidsin tinderist elukaaslase, kaks imearmast last, 20 aastat abielus…

Räägi lähemalt, kuidas see võimalik on, Tinder tuli esmakordselt välja USAs 12.seprembril 2012…

no aga on võimalik, perekoolis on see ju oluline kui märgitakse kui kaua on oldud õnnelikus suhtes. mitu imearmast last on ja kui pikk on mees ja kas tal on auto.

see kõik on nii koomiline

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 161 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinder kogemusi