Esileht Pereelu ja suhted Tinder kogemusi

Näitan 11 postitust - vahemik 151 kuni 161 (kokku 161 )

Teema: Tinder kogemusi

Postitas:
Kägu

no aga on võimalik, perekoolis on see ju oluline kui märgitakse kui kaua on oldud õnnelikus suhtes. mitu imearmast last on ja kui pikk on mees ja kas tal on auto. see kõik on nii koomiline

Teil endal pidi 20 aastat abikaasa olema, aga täna temaga ei olegi ninapidi koos mingil põhjusel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no aga on võimalik, perekoolis on see ju oluline kui märgitakse kui kaua on oldud õnnelikus suhtes. mitu imearmast last on ja kui pikk on mees ja kas tal on auto. see kõik on nii koomiline

Teil endal pidi 20 aastat abikaasa olema, aga täna temaga ei olegi ninapidi koos mingil põhjusel.

no ta ei saa raamatut ju lugeda kui ma tema ninaga koos olen

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ta ei saa raamatut ju lugeda kui ma tema ninaga koos olen

Minge lugema ja jätke trollimine, juba 15 aastat vahelduva eduga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla keskmise välimusega mees otsigu alla keskmise välimusega naine ja raha hulk pole oluline….

Asi pole mitte reaalses meeste mitte atraktiivsuses vaid selles, kuidas naised mehi hindavad. Enamik mehi on naiste jaoks koledad. Kuskil oli isegi selline dating appide uurimus, kus oli selgelt näha, et naised swipesed umbes 20 % mehi paremale ehk 80 % meestest on mittekõlbulikud geneetilisest perspektiivist, sest need appid puhtalt aint välimuse peale ülesse ehitatud. Kui vaadata reaalset elu siis igal naisel on mingil elu etapil mees ja lapsed. Ehk naised leiavad mehed teiste parameetrite järgi nagu näiteks, et tegu on hea tööhobusega jne või siis lihtsalt ” kärab kah ” kooselud. See sinu soovitus, et mees otsigu siis alla keskmise välimusega naine on ka ” kärab kah ” kooselu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamike paare vaadates tekib küsimus, et kas sellel meespoolel on mingit siivutut materjali naise kohta, et viimane sellise peletisega koos on? Tihtilugu pole sellistel koledatel meestel ka eriti hea iseloom ja kui rahast ka puud jääb, siis jookseb mul küll juhe kokku. Aga tähtis, et nad ise õnnelikud on.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin teistmoodi küsimuse. Kas ajal, mil ma Tinderit ei kasuta, oleks sealt väljalogimine vajalik? Ja miks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin teistmoodi küsimuse. Kas ajal, mil ma Tinderit ei kasuta, oleks sealt väljalogimine vajalik? Ja miks?

Väljalogimine annab selle, et sulle ei tule teateid, kui keegi on sinuga matchinud või saadab kirja või mis iganes. Kuna sa pole kontot ära kustutanud, siis inimesed saavad ikka sinu kontot paremale lükata, ja teistele jääb mulje, et oled ikka aktiivne kasutaja. Kui sa ei taha kontot ära kustutada, siis seal on võimalus, et su kontot enam teistele ei näidata (ja sina ka teiste kontosid enam swipe’ida ei saa) kuni sa ise selle uuesti sisse lükkad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi kasutage Tinderit, mida rohkem seal liha, seda laiemalt saab murda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi tutvumissaidid – salajanekohtingud.com Soovitan.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lühike kogemus ütleb, et seal on peamiselt sellised mehed:

a) alkohoolikud b)seikluse otsingul pereinimesed c)hambutud õllekõhuga “eluülikooli” mehed d) üheöösuhte otsijad e)nohikud, kes lihtsalt mujalt ei leia kaaslast

Ja siis mingi 1% normaalseid inimesi, kes mingi imeliku juhuse tõttu sinna sattunud aga keda mina ei kohanud.

 

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderist on võimalik leida normaalset meest. Kirjavahetuses selgub päris kiiresti kas on mõtet kohtuda või lõpetada suhtlemine.

Mina kohtasin seal viite tavalist normaalset meest, kes olid vallalised, iseseisvad, huvitavad, laia silmaringiga, hoolivad, tervislike eluviisidega jm sobivad mulle. St kohtusin viie mehega poole aasta jooksul. Üks sai tööpakkumise teise riiki ja ei uskunud kaugsuhtesse, üks ei saanud hakkama töö, laste ja minuga kohtumise ühildamisega, kahe vastu ei tekkinud minul tundeid ja viimasega olen koos. Täpselt minu inimene, kõik omadused olemas, mida soovinud olen.

Ma eelnevalt arvasin ka, et Tinderis vaid eelnevas postituses loetletud mehed, aga proovisin ja võin kinnitada, et pole nii.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 151 kuni 161 (kokku 161 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinder kogemusi