Esileht Pereelu ja suhted Tinderi ABC algajale

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 164 )

Teema: Tinderi ABC algajale

Postitas:

Läksin hiljuti oma laste isast, pikaaegsest kaaslasest lahku, kuna kaugsuhe (tõesti kauge, vahemaa linnulennult 1500 km) enam ei toimi. Mul on vähe kogemusi ja ma ei taha ka, et mulle kohe selga lennatakse, küll aga oleks tore mõneks ajaks leida endale sõbra võimaliku boonusega (Friend with benefits). Millise Tinderi profiili peaksin endale looma, mida tähele panema jms. Nõudmised on mehele ses mõttes kõrged, et mees peab olema nägus, tegus, hea huumorimeelega, intelligentne, aga samas mingeid kodustamise ja kodustumise huvisid mul pole.

Kogemustega tinderdajad, kas oleksite nii kenad ja paneksite oma Tinderi abc nõuanded siia üles. Võimalik, et teisedki saaks siit mõtteid.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 20:28; 09.08 21:00; 09.08 21:17; 13.08 16:04; 15.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinderi abc nõuanded siia üles.

1. Tee perekooli teema.
2. Küsi nõu perekoolikatelt, kes on sel alal kõige kogenematumad üldse. (Vähemalt pettunud on nad küll, kui tinderi kirumiste fooni jälgida)
3. Talita perekoolikate nõuannate järgi, saad samuti pettuda.

4. Kõik on häppid.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.08 20:56; 11.08 14:46; 11.08 17:42; 11.08 20:09; 12.08 18:11; 12.08 18:34; 16.08 07:30; 21.08 08:07; 21.08 17:46; 21.08 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3198149:
Tinderi abc nõuanded siia üles.

1. Tee perekooli teema.

Tehtud

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 20:28; 09.08 21:00; 09.08 21:17; 13.08 16:04; 15.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tinderis pole hulkunud, aga ühte teise tutvumisportaali kirjutasin ükskord, et otsin oma “partner in crime”. Kõik abielumehed jooksid robinal kokku.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 21:14; 09.08 21:20; 12.08 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsin oma “partner in crime”.

See kõlab väga siduvalt. Nagu Bonnie and Clyde.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 20:28; 09.08 21:00; 09.08 21:17; 13.08 16:04; 15.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsin oma “partner in crime”.

See kõlab väga siduvalt. Nagu Bonnie and Clyde.

jaa. mina seda nii mõtlesingi – et otsin läbinisti enda inimest.

aga juhmakad arvasid, et otsin keelatud suhteid, st afääre

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 21:14; 09.08 21:20; 12.08 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on suhetes kõige olulisem ausus. Isegi kui need on lühiajalised. Tahad mingit muljet jätta, noo lühiajaliselt ehk isegi õnnestub. Pane endast ausad pildid üles. Pigem nn inetumad kui ilusamad. Üllatus, et oled tavaelus ilusam kui piltide, tuleb alati kasuks.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Intelligentsus tinderist? Kindlasti.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 00:19; 16.08 01:11; 16.08 02:03; 17.08 09:15; 18.08 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täheldanud, et need mehed, kes on seksi peal väljas, panevad pildi paljast ülakehast (nii et nägu pole näha). Võivad olla ka abielumehed.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagan siis natsa oma kogemusi – olen 35a üksikema, Tinderdanud pool aastat.

Mina olen pigem sellist tüüpi, kellele meeldib enne kokkusaamist natuke pikemalt jutustada. Nii et sellised täna hommikul matchime ja õhtul kohtume deidid ütlesin kõik ära (lükkasin edasi)

Teine nn reegel oli see, et isegi kui olime juba pikemalt jutustanud ja ka minul oli juba tekkinud kohtumiseks huvi, siis ütlesin ikkagi ära kõik samaks õhtuks pakutud deidid. Minu meelest on viisakas ikkagi vähemalt 1-3 päeva varem kohtumine kokku leppida.

Kolmas nn reegel oli see, et ütlesin ära kõik deidid mis tundusid igavad ja sellised mis nõudsid mehelt väga väikest panustamist (lähme kiirelt kohvile, läheme korraks jalutama) või sellised saame-kokku-ja-siis-vaatame-mis-teeme tüüpi. Miinimumprogramm oli kas kohvileminek+kino või õhtusöök restoranis. Samas ei arvestanud ma mehepoolset panust ainult rahas, vaid pigem ajas ja heades ideedes ning kuna ise olen aktiivne, siis vägagi hästi läksid kaubaks igasugused aktiivset tegevust ja õues viibimist pakkuvad deidid, väljasõidud jne.

Loomulikult ei mingit seksi ega isegi suudlemist esimesel deidil.

Olen selliselt Tinderi kaudu deitimas käinud rohkem kui 20 mehega (mõnedega ka mitu korda) ja ühtegi halba kogemust mul ei ole, kõik mehed on olnud kenad, toredad, haritud ja viisakad ning olen väga hästi ja lõbusalt saanud aega veeta 😀 Mina ausalt öeldes ei saa aru, kust tulevad need kuulujutud nõmedatest Tinderi meestest kes ei taha muud kui seksi?!? Võib-olla räägivad seda naised, kes tunnevad, et neil polegi mehele muud head ja huvitavat peale seksi pakkuda??

Maganud olen nendest deitidest vaid ühega (kellega hetkel suhe algusjärgus) lisaks olen saanud mitmeid häid tuttavaid, kellega samuti siiani suhtlen. Ka suhtehuvilisi on mitmeid olnud.

Mina olen igatahes Tinderiga väga rahul ja üldine reegel sealses suhtluses, nagu ka päris elus, on see – et mida rohkem meestel lasta endasse panustada (aega, häid ideid, raha) seda rohkem nad sind hindavad.

+31
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see eelmine kägu, kirjutan natuke veel…????

Oma profiili pane kindlasti selline pilt, kus näha nägu ja silmad (ilma päikeseprillideta) see on enamus normaalsetele meestele oluline. Võiks olla ka naeratusega pilt.

Ära pane napis riietuses ega keha eksponeerivad pilte.

Ära pane selfisid ega veel vähem peegliselfisid (jätab sinust igava eputise ja eneseimetleja mulje)

Liiga ilusad profifotograafi tehtud pildid pole vist ka kõige paremad, sest see näitab, et võtad Tinderdamist liiga tõsiselt. Kõige paremad on sellised pildid, mis näivad kui möödaminnes sõprade poolt tehtud.

Lisainfosse kirjuta ka kindlasti midagi, näiteks oma huvidest, aga mitte liiga pikalt või põhjalikult.

Meeste profiile vaadates ei tasu aga neid, kellel on vaid 1 pilt ja eriti ei mingit lisainfot, kohe vasakule lükata, sest kogemus on, et nende hulgas on peidus pärle.

Mehed, kellel on palju ilusaid pilte ja põhjalik lisainfo või pildid autodega, tsiklitega, jõusaalis jne – need on pleikarid. Nendega võib küll ennast lõbustada, et tundma õppida nende nn murdmisstiile ja niisama suhelda aga ei enamat.

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen igatahes Tinderiga väga rahul ja üldine reegel sealses suhtluses, nagu ka päris elus, on see – et mida rohkem meestel lasta endasse panustada (aega, häid ideid, raha) seda rohkem nad sind hindavad.

Täitsa kole oli seda sinu juttu lugeda. Mis mehed need sellised on. Sa oled lihtsalt mingi ärakasutaja, kes tahab et teda raha eest lõbustatakse. Tunnen sellele sinu värskele mehele südamest kaasa. Loodan, et paneb leekima.

+6
-33
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa kole oli seda sinu juttu lugeda. Mis mehed need sellised on. Sa oled lihtsalt mingi ärakasutaja, kes tahab et teda raha eest lõbustatakse. Tunnen sellele sinu värskele mehele südamest kaasa. Loodan, et paneb leekima.

Ei ole kole, sest mingi iva tema jutus ju on.
Sulle, kel nagunii raha ja ideid pole, meeldivad naised, kes kohe jalad laiali ajavad, aga pärismehed tahavad ikka pisut enne tõelise naisega koos elamist pisut mängida ka.
Neid jalgade laialiajajaid on nagunii kõik kohad täis, kokku ju sellisega elama ei hakka.

Partnerit otsivatest meestest räägin, mitte niisama lõbutsejatest.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.08 20:56; 11.08 14:46; 11.08 17:42; 11.08 20:09; 12.08 18:11; 12.08 18:34; 16.08 07:30; 21.08 08:07; 21.08 17:46; 21.08 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin aasta tagasi suur tinderdaja, kuid minu soovid olid just vastupidi, st otsisin laste isa (lapsi veel polnud). Minul oli nii pikk bio kui Tinder vähegi lubas, nt et rahvas, kes ei ela püsivalt minuga samas linnas võiks vasakule lükata. Samas ega enamus mehi seda ei loe või kui loevad, siis pärast matchi. Kirjutasin ka enda huvidest ja iseloomust küllaltki detailselt, vältides tühje sõnu. Samuti oli minu “reegel” just see, et tahtsin nendega esimesel võimalusel kokku saada, rekord oli kohtumine 1.5h pärast matchi. Kuna otsisin laste isa, siis kellegagi esimesel kohtumisel ei maganud ega suudelnud. Minu loogika oli, et kui kõik põhiasjad (töö, kool, hobid jne) Tinderis ära rääkida, siis äkki pole laivis midagi rääkida, seega parem on need jutud laivis rääkida. Kui peaksin uuesti Tinderi-tee ette võtma (praegu olen koos mehega, kelle sealt leidsin), siis teeksin kõike samamoodi. Mul oli mitu kohtumist meestega, kes olid enne Tinderit vist ainult enda emaga rääkinud, absoluutselt 0 suhtlusoskust – sellepärast ongi hea basic asju laivis rääkida. Kokku kohtusin üle 30 mehega, lõpuks rääkisin kõikide meestega sama juttu, täitsa igavaks läks. Sekundeerin eelkõneleja arvamusega, et neid ühe pildiga ja olematu bioga meeste seas võib leida pärleid. Ma hakkasin neid siis paremale lükkama, kui enam kedagi valida ei olnud ja mõni oli täitsa omamoodi tore. (Tinderis ei saa lõputult swaipida, ükshetk ta ütleb, et su piirkonnas on mehed otsas ja see ei tähenda seda, et oled otseses mõttes kõik lähedalasuvad mehed ära näinud vaid ta ei näitagi sulle mehi, kes on sinust oluliselt “paremad” või “halvemad” (arvestades seda, kui palju paremale lükkamise saad sina vs mees), ilmselt on seal muid kriteeriume veel). Ma olen kuulnud (ja biodest lugenud) midagi seoses sellega, kes vestlust alustab. Sellest ma aru ei saa. Et kui mees alustab vestlust, siis räägime ja kui mitte, siis saba sorus tunnistan, et nojah, ju siis ta ei taha mind, mis seal ikka? Sellist pa*ka ära kindlasti arva. Mina ütlesingi hei või tsau vms ja kuidas läheb ja sealt läks asi juba ise edasi. Kui mees peakski mingi sotsiaalfoobik olema ja vastama, et hästi läheb, siis suure tõenäosusega küsib ta sama küsimust sinu käest (v kui ei küsi, siis vasta ilma küsimuseta) ja siis saab sealt juba edasi minna. Hea asi, mida veel küsida on sinu konkurendid ehk millised on teised naised Tinderis, aga sellega on oht, et korralikku vastust ei saa, hakkavad sind lihtsalt kiitma, kuidas kõik on nõmedad ja koledad nagu öö, aga siis tulid sina. Samas mõni on sellele päris naljakalt vastanud, seega ma küsiks seda igalt mehelt, kellega matchi, kahju ikka ei tee. Aga kui nüüd lõpuks teemaalgauses olnud küsimusele vastata, siis ma arvan, et enamus mehi oleks sillas sind leides, seega ma ei arva, et sa suurt midagi erilist tegema pead. Lihtsalt suhtle ja saa kokku ja nii nad tulevad.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 15:12; 11.08 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa kole oli seda sinu juttu lugeda. Mis mehed need sellised on. Sa oled lihtsalt mingi ärakasutaja, kes tahab et teda raha eest lõbustatakse. Tunnen sellele sinu värskele mehele südamest kaasa. Loodan, et paneb leekima.

Mida ta nii koledat üles tunnistas siis? Et enne mehega pole nõus välja minema, kui too pole talle kontole ülekannet teinud? Või sunnib mehi kohtingul endale 100-euroseid põue toppima? Mees peabki pingutama ja naises huvi äratama. Ja kohtingusse ei pea panustama ainult rahaliselt, kui kujutlusvõime tööle panna, leiab tasuta/soodsaid variante küll. Ainult laisk ja kibestunud mees mõtleb, et kõik naised ootavad tingimata peent restorani ja ringkäiku juveelipoes.

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ta nii koledat üles tunnistas siis?

Rääkis, et tema ei lähe mehega kohtama, kes soovib minna kiirele kohvile või jalutama. Tema soovib, et mehed teda lõbustaks ilma, et ta midagi vastu annaks (seksinud vaid ühe mehega). Selliste naiste kohta on inglise keeles üks kena väljend olemas. Endast lugupidav mees ei raiska selliste naistega aega. Kas te tõesti arvate, et ma mehena tahan teie sisemaailma mõista ja teiega seal laua taga koos niisama istuda. Kohtingu point on kiiresti inimest tundma õppida ja kiirelt voodisse jõuda. Kui ma tahan kellegagi midagi tõelist sügavat rääkida lõbusat ette võtta siis ma lähen oma sõbraga baari õlut jooma või sportima. Miks ma peaks sellise naisega enda aega raiskama, kes eeldab enda hellitamist ja siis lihtsalt minema jalutab. Maailm naisi täis, saab valida mõne vabameelsema. Sealt edasi võib juba vaadata neid tõsiseid suhte värke. Kohtingu mõte pole mingeid sõpru mängida.

+2
-36
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma peaks sellise naisega enda aega raiskama, kes eeldab enda hellitamist ja siis lihtsalt minema jalutab.

Miks peaks naine raiskama oma aega ja raha, et tuunida end üles mingi ühe-õhtu-jorsi jaoks? Tavaliselt ei saa need tüübid voodis kah eriti hästi hakkama, sest kogemuste arv ei börsi kvaliteediga.

A sa muidu näiteks tead, kui palju läheb naisele maksma enda korda tegemine üheks seksimise õhtuks? Võtame näiteks pesu, 100€/komplekt on minimaalne, tahaks ju end hästi tunda. Karvad, vahatamaine maksab ja ühekordsest käimisest ei piisa. Siis kreemid, mingi 50€/potsik ja naisel on neid mitu; siis meik, ühes kotis võib naisel olla mitmesaja euro eest vahendeid. Juuksurist, juuksehooldusvahendistest ega riietest ei hakka rääkimagi. Tõsi, neid kõiki asju saab kasutada rohkem kui üks kord, kuid siiski kulub naisel enda peale rohkem, kui valllalised mehed uneski ette kujutada oskavad. Lihtsalt selle jaoks, et sinusugustele vastuvõetav välja näha.

Ja sa veel virised peale kõike seda ajakulu, et maha ja taha on maksimaalne, millele enda aega kulutad. Eelistatavalt tasuta ja ilma sinupoolse pingutuseta.

+26
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:21; 11.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtingu point on kiiresti inimest tundma õppida ja kiirelt voodisse jõuda.

See on vaid sinu point, kes oma naise kõrvalt soovib võimalikult paljude naiste sees tuksuda.
Aga sul pole vist naist isegi mitte.

Aga üldkokkuvõttes on sinusuguse sõnavõtud muidugi harivad; kes inimest oma kõrvale soovib leida, see teab su`st eemale hoida.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.08 20:56; 11.08 14:46; 11.08 17:42; 11.08 20:09; 12.08 18:11; 12.08 18:34; 16.08 07:30; 21.08 08:07; 21.08 17:46; 21.08 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Tõsi, neid kõiki asju saab kasutada rohkem kui üks kord, kuid siiski kulub naisel enda peale rohkem, kui valllalised mehed uneski ette kujutada oskavad. Lihtsalt selle jaoks, et sinusugustele vastuvõetav välja näha.

Ja sa veel virised peale kõike seda ajakulu, et maha ja taha on maksimaalne, millele enda aega kulutad. Eelistatavalt tasuta ja ilma sinupoolse pingutuseta.

Kes ütles, et naine peab ennast tuunima ja ostma kalleid asju jne see on tema enda asi palju ta raha sellele kulutab. Vaba valik. Keegi ei sunni tegema seda ju. Räägid nagu issand jumal kui raske ikka naine olla nii palju läheb raha tuuningu peale. Ära siis tuuni ennast ! Jääb raha alles. Aga ega paljudel naistel selle fassaadi all midagi eriti muud polegi ja siis ainuke võimalus ongi end ehtida. Mina rääkisin konkreetsest naisest, kes kasutab lihtsalt mehi ära. Sest ta ju teeb seda. Kõik normaalsed inimesed väärtustavad enda aega ja miks mitte austada siis mõlema aega. Teeme kiire kohvi ja vaatame üle teineteist. Naistega on üldiselt nii, et kas neil tunne on või ei ole. Kui on õige mees siis hüppavad kohe voodisse või tagasihoidlikumad soovivad edasi suhelda. Kui tunnet ei ole siis on põhimõtteliselt juba kohtingu käigus sõbratsooni minek ja siis juba istud niisama seal ja raiskad enda ja ka naise aega. Ja selline asi, et mees peab võimlema ja naisele igasugu lõbustusi, tähelepanu pakkuma see pole mingi õige suhte tekkimise viis minumeelest. Suva täkuga hüppab kohe voodisse, paneb järgmisel päeval lõuna ka veel tööle kaasa. Vaid neid lollikesi lüpstakse ja siis jalutatakse minema. Täpselt, mida see naine tegi. 20+ kohtingut niisama teinud ja veel nõudmised ka meestele. See ütleb väga palju selle inimese karakteri kohta lihtsalt.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ütles, et naine peab ennast tuunima ja ostma kalleid asju jne see on tema enda asi palju ta raha sellele kulutab.

Jajah, ei taha teist keegi hoolitsemata naist. Meestel on ka standardid. Vbl sulle sobib mõni hambutu Kodutunde-Mari, aga enamik tahab ilusat ja hoolitsetud naist.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:21; 11.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistega on üldiselt nii, et kas neil tunne on või ei ole.

Oh, seda tunnet saab naises väga edukalt tekitada, aga selleks peab naist pisut tundma. Minul ei ole iial olnud nii, et “on” või “Ei ole” tunnet, vaid tunne tekib. Tekib siis, kui tajun end väärtustatuna inimesena, kui mõtetes ja jutus tekib kokkukõla, kui on huvitav. Ja muidugi veel loendamatu hulk väikseid, kuid olulisi pisiasju.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti oli minu “reegel” just see, et tahtsin nendega esimesel võimalusel kokku saada, rekord oli kohtumine 1.5h pärast matchi. Kuna otsisin laste isa, siis kellegagi esimesel kohtumisel ei maganud ega suudelnud. Minu loogika oli, et kui kõik põhiasjad (töö, kool, hobid jne) Tinderis ära rääkida, siis äkki pole laivis midagi rääkida, seega parem on need jutud laivis rääkida.

Ma just vastupidi räägin võimalikult palju basic asju enne kokkusaamist tinderis (või fb messengeris) ära ja seda kolmel põhjusel – et vaadata kui palju mees üldse viitsib minuga jutustada, st kui suur huvi tal minu vastu on (kui kohe kohtingule minna, siis seda teada ju ei saa, tegelikult) teiseks, et näha, kas peale basic asjadest rääkimise meil veel omavahel üldse millestki rääkida on, sest eesmärk ei ole ju saada kohtingule võimalikult paljude meestega, vaid see, et valida kohtinguks välja mehed, kellega on huvitav vestelda ja tõenäosus vastastikuseks klapiks ka suurem. Ja kolmandaks on millegipärast vähemalt minul mõndasid küsimusi lihtsam kirja teel küsida ja vastata, vähemalt tutvuse alguses.

Et kui mees alustab vestlust, siis räägime ja kui mitte, siis saba sorus tunnistan, et nojah, ju siis ta ei taha mind, mis seal ikka? Sellist pa*ka ära kindlasti arva. Mina ütlesingi hei või tsau vms ja kuidas läheb ja sealt läks asi juba ise edasi.

Mina ei alusta peaaegu kunagi ise vestlust, sest osad mehed matchivad kõiki naisi ja hiljem alles valivad, kellega üldse tahavad suhelda ja nende paari korra pealt, kui olen alustanud, olen teinud sellise järelduse, et siis mees tavaliselt eeldabki, et jäängi seda suhtlust ise juhtima, sest arvab, minu huvi tema vastu on suurem kui tema huvi minu vastu ja tema käes on nö võim. Isegi kohtingule ei märgata kutsuda vaid oodatakse minu poolt kutset 😀 See minule kuidagi ei sobi. Las mehele jääb ikkagi mehe roll ja naisele naise roll. Jah meil on küll tänapäeval võrdõiguslikkus ja puha, aga mehed on siiski mehed ja naised on naised, me oleme sügaval sisimas erinevate vajadustega ja vastasooga suheldes peaksime teineteist täiendama, mitte võistlema teemal “võidab see kes hoolib vähem”

Hea asi, mida veel küsida on sinu konkurendid ehk millised on teised naised Tinderis, aga sellega on oht, et korralikku vastust ei saa, hakkavad sind lihtsalt kiitma, kuidas kõik on nõmedad ja koledad nagu öö, aga siis tulid sina. Samas mõni on sellele päris naljakalt vastanud, seega ma küsiks seda igalt mehelt, kellega matchi, kahju ikka ei tee.

Sellist küsimust pole mõtet väga küsida, sest just nii ongi, et ei saa mingit asjalikku vastust ju. Keegi ei ütle sulle, et tead, suhtlen siin veel 3-4 neiuga, kes ka toredad – aga ilmselt nii on ju 😀 Lisaks näitab selline küsimus, et oled ebakindel ja kardad konkurente 🙂

Teine küsimus, mida mina ei soovita küsida, et mis põhjusel oled Tinderis. Põhjus sama, et vastuseks tuleb tavapäraselt häma: et hetkel niisama vaatan siin ringi aga kui kohtan seda õiget siis olen ka püsisuhtest huvitatud… Mida mõistlikku sellisele küsimusele üldse vastata saakski? Kui mees ise küsib esimesena, siis ilmselt vastad ju isegi umbes samamoodi 🙂 Hetke perekonnaseisu muidugi tasub küsida, et ei satuks sellise otsa, kes armukest otsib.

Tema soovib, et mehed teda lõbustaks ilma, et ta midagi vastu annaks (seksinud vaid ühe mehega).

Ei ole nii, ma soovin kohtinguid, kus mõlemal oleks lõbus ja meeldiv olla. Soovin näha, kas meil üldse oleks klappi ja midagigi ühist ning seda saab vaadata kasvõi selle järgi, et mees oskab välja pakkuda sellise deidi, mis ka minule huvitav tundub ja tunneb ennast seal hästi ning mugavalt. Näiteks läheme discgolfi mängima (tasuta tegevus!) Mees, kellele igasugune füüsiline tegevus ja metsas müttamine on vastumeelt, et kutsugi naist sellisele deidile, samuti ütleb sellisest deidist ära naine, kellele see tegevus huvi ei paku. Aga kui mõlematele sobib ja meeldib – juba väga suur boonus ju!

Seks pole ju kindlasti see parim või veelgi vähem ainuke “hea” asi, mis mul mehele pakkuda on ja mille pärast ta just minust huvituma peaks või mille pärast just mina talle väärtuslikuna tunduma peaksin. Mehel, kes ainult seksi soovib, on selleks ju nagunii rohkelt igasuguseid võimalusi ja ma ei tunne mingit vajadust nende võimalustega kuidagi võistlema hakata 😀

Mina rääkisin konkreetsest naisest, kes kasutab lihtsalt mehi ära. Sest ta ju teeb seda. Kõik normaalsed inimesed väärtustavad enda aega ja miks mitte austada siis mõlema aega. Teeme kiire kohvi ja vaatame üle teineteist.

Just sellepärast ma ei taha selliseid kiireid ja igavaid kohtinguid, et mulle on väga vastumeelt ennast kellelegi “ülevaatamiseks” letti lüüa, ma pole ju mingi kaup, vaid inimene, samuti on seda mees. Samuti on minu aeg selleks liiga väärtuslik, et seda sellistele kiirkohtingutele raisata, sest pean näiteks organiseerima ju lapsehoiu ja broneerima deidikaaslasele ikkagi terve oma õhtu ära (ei hakka ju mitut deiti üheks õhtuks ka plaanima, kuigi selliseid ju võiks 😀 ) Kui olen endal õhtu vabaks teinud mõne mehega kohtumiseks, siis tahan et see õhtu oleks ka igatpidi huvitav ja meeldiv – tähtis on kvaliteet, mitte kvantiteet 🙂 Isegi kui romantilises mõttes see deit kuhugi edasi ei vii, siis olen ikkagi toreda inimesega meeldivalt aega veetnud, võibolla saanud omale uue hea tuttava või hobikaaslase – usun, et ka mees tunneb samuti ja ei pea seda minuga veedetud aega mahavisatud ajaks 🙂

Minul ei ole iial olnud nii, et “on” või “Ei ole” tunnet, vaid tunne tekib. Tekib siis, kui tajun end väärtustatuna inimesena, kui mõtetes ja jutus tekib kokkukõla, kui on huvitav. Ja muidugi veel loendamatu hulk väikseid, kuid olulisi pisiasju.

No täpselt! 😀 Selles mõttes, et see “ei ole” tunne tekib küll kohe ja seda muuta on peaaegu võimatu aga kui alguses on tunne neutraalne, siis oleneb täiesti mehe isiksusest kas tekin “on” tunne või jääbki neutraalse peale või muutub hoopiski “ei oleks”

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muidu ei ole Mehikese öelduga nõus, aga sellega olen küll, et on ka selliseid naisi, kes saavad kohe aru, kas ‘on’ või ‘ei ole’. Olen ise alati selline olnud. Kusjuures olen teiste survel mõned korrad üritanud ka selliste meestega suhet arendada, kellega seda ‘on’ tunnet ei ole, aga kes muidu oleks nagu ideaalsed. Aga ‘on’ tunnet ei ole kunagi tekkinud. Seega naised ei ole siiski kõik ühesugused.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti oli minu “reegel” just see, et tahtsin nendega esimesel võimalusel kokku saada, rekord oli kohtumine 1.5h pärast matchi. Kuna otsisin laste isa, siis kellegagi esimesel kohtumisel ei maganud ega suudelnud. Minu loogika oli, et kui kõik põhiasjad (töö, kool, hobid jne) Tinderis ära rääkida, siis äkki pole laivis midagi rääkida, seega parem on need jutud laivis rääkida.

Ma just vastupidi räägin võimalikult palju basic asju enne kokkusaamist tinderis (või fb messengeris) ära ja seda kolmel põhjusel – et vaadata kui palju mees üldse viitsib minuga jutustada, st kui suur huvi tal minu vastu on (kui kohe kohtingule minna, siis seda teada ju ei saa, tegelikult) teiseks, et näha, kas peale basic asjadest rääkimise meil veel omavahel üldse millestki rääkida on, sest eesmärk ei ole ju saada kohtingule võimalikult paljude meestega, vaid see, et valida kohtinguks välja mehed, kellega on huvitav vestelda ja tõenäosus vastastikuseks klapiks ka suurem. Ja kolmandaks on millegipärast vähemalt minul mõndasid küsimusi lihtsam kirja teel küsida ja vastata, vähemalt tutvuse alguses.

Et kui mees alustab vestlust, siis räägime ja kui mitte, siis saba sorus tunnistan, et nojah, ju siis ta ei taha mind, mis seal ikka? Sellist pa*ka ära kindlasti arva. Mina ütlesingi hei või tsau vms ja kuidas läheb ja sealt läks asi juba ise edasi.

Mina ei alusta peaaegu kunagi ise vestlust, sest osad mehed matchivad kõiki naisi ja hiljem alles valivad, kellega üldse tahavad suhelda ja nende paari korra pealt, kui olen alustanud, olen teinud sellise järelduse, et siis mees tavaliselt eeldabki, et jäängi seda suhtlust ise juhtima, sest arvab, minu huvi tema vastu on suurem kui tema huvi minu vastu ja tema käes on nö võim. Isegi kohtingule ei märgata kutsuda vaid oodatakse minu poolt kutset ???? See minule kuidagi ei sobi. Las mehele jääb ikkagi mehe roll ja naisele naise roll. Jah meil on küll tänapäeval võrdõiguslikkus ja puha, aga mehed on siiski mehed ja naised on naised, me oleme sügaval sisimas erinevate vajadustega ja vastasooga suheldes peaksime teineteist täiendama, mitte võistlema teemal “võidab see kes hoolib vähem”

Hea asi, mida veel küsida on sinu konkurendid ehk millised on teised naised Tinderis, aga sellega on oht, et korralikku vastust ei saa, hakkavad sind lihtsalt kiitma, kuidas kõik on nõmedad ja koledad nagu öö, aga siis tulid sina. Samas mõni on sellele päris naljakalt vastanud, seega ma küsiks seda igalt mehelt, kellega matchi, kahju ikka ei tee.

Sellist küsimust pole mõtet väga küsida, sest just nii ongi, et ei saa mingit asjalikku vastust ju. Keegi ei ütle sulle, et tead, suhtlen siin veel 3-4 neiuga, kes ka toredad – aga ilmselt nii on ju ???? Lisaks näitab selline küsimus, et oled ebakindel ja kardad konkurente ????

Teine küsimus, mida mina ei soovita küsida, et mis põhjusel oled Tinderis. Põhjus sama, et vastuseks tuleb tavapäraselt häma: et hetkel niisama vaatan siin ringi aga kui kohtan seda õiget siis olen ka püsisuhtest huvitatud… Mida mõistlikku sellisele küsimusele üldse vastata saakski? Kui mees ise küsib esimesena, siis ilmselt vastad ju isegi umbes samamoodi ???? Hetke perekonnaseisu muidugi tasub küsida, et ei satuks sellise otsa, kes armukest otsib.

Tema soovib, et mehed teda lõbustaks ilma, et ta midagi vastu annaks (seksinud vaid ühe mehega).

Ei ole nii, ma soovin kohtinguid, kus mõlemal oleks lõbus ja meeldiv olla. Soovin näha, kas meil üldse oleks klappi ja midagigi ühist ning seda saab vaadata kasvõi selle järgi, et mees oskab välja pakkuda sellise deidi, mis ka minule huvitav tundub ja tunneb ennast seal hästi ning mugavalt. Näiteks läheme discgolfi mängima (tasuta tegevus!) Mees, kellele igasugune füüsiline tegevus ja metsas müttamine on vastumeelt, et kutsugi naist sellisele deidile, samuti ütleb sellisest deidist ära naine, kellele see tegevus huvi ei paku. Aga kui mõlematele sobib ja meeldib – juba väga suur boonus ju!

Mina rääkisin konkreetsest naisest, kes kasutab lihtsalt mehi ära. Sest ta ju teeb seda. Kõik normaalsed inimesed väärtustavad enda aega ja miks mitte austada siis mõlema aega. Teeme kiire kohvi ja vaatame üle teineteist.

Just sellepärast ma ei taha selliseid kiireid ja igavaid kohtinguid, et mulle on väga vastumeelt ennast kellelegi “ülevaatamiseks” letti lüüa, ma pole ju mingi kaup, vaid inimene, samuti on seda mees. Samuti on minu aeg selleks liiga väärtuslik, et seda sellistele kiirkohtingutele raisata, sest pean näiteks organiseerima ju lapsehoiu ja broneerima deidikaaslasele ikkagi terve oma õhtu ära (ei hakka ju mitut deiti üheks õhtuks ka plaanima, kuigi selliseid ju võiks ???? ) Kui olen endal õhtu vabaks teinud mõne mehega kohtumiseks, siis tahan et see õhtu oleks ka igatpidi huvitav ja meeldiv – tähtis on kvaliteet, mitte kvantiteet ????

Minul ei ole iial olnud nii, et “on” või “Ei ole” tunnet, vaid tunne tekib. Tekib siis, kui tajun end väärtustatuna inimesena, kui mõtetes ja jutus tekib kokkukõla, kui on huvitav. Ja muidugi veel loendamatu hulk väikseid, kuid olulisi pisiasju.

No täpselt! ???? Selles mõttes, et see “ei ole” tunne tekib küll kohe ja seda muuta on peaaegu võimatu aga kui alguses on tunne neutraalne, siis oleneb täiesti mehe isiksusest kas tekin “on” tunne või jääbki neutraalse peale või muutub hoopiski “ei oleks”

Tsiteerisid ka minu öeldut ning ma täpsustaks selle konkurentide osa kohta, et näiteks ma ükskord küsisin ja siis mulle vastati, et paljudel naistel olla hobustega pildid, mees ei teadnudki, et eestis nii palju hobuseid on. Minu arvates oli see naljakas, aga ma ei saa muidugi kõigi eest rääkida. Ma olen veel mingeid humoorikaid vastuseid saanud, hetkel ei tule meelde, aga eks neid oli ka, kes ei osanud midagi öelda. Ma ei tunne küll, et. Ma kuidagi ebakindel selle pärast oleksin olnud,ikka hea teada ja siis muu jutuga edasi minna. Vestluse alustamise osas vaidlen 100% vastu, ma pole mingi äbarik, kes jääb ootama, kas austet härra soovib minuga rääkida või mitte ning kui mitte, siis lihtsalt vaikselt lepin sellega. Midagi ma ei lepi, kui ma tahan rääkida siis ma räägin. See kõlab nagu mul endal ei oleks suud peas või ma oleks äärmiselt arg vms. 😀 aga kui meil selles osas on erinev arusaam, siis on erinev arusaam. Ma tavaliselt ei mõtle selliste asjade peale vaid teen mis tahan (sündsuse ja seaduse piirides muidugi), kirjutasin seda siia sellepärast, et paljudel meestel oli bios, et miks ainult nemad peavad vestlust alustama, naised võiks ka. Kui neil poleks seda kirjas olnud, siis ma poleks teadnudki, et naised ei alusta vestlust vaid ootavad kannatlikult kas, kui üldse, nendega rääkima hakatakse

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 15:12; 11.08 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema soovib, et mehed teda lõbustaks ilma, et ta midagi vastu annaks (seksinud vaid ühe mehega). Selliste naiste kohta on inglise keeles üks kena väljend olemas.

Ka selliste meeste kohta (kes naistest ainult ühel moel mõtlevad) on nii inglise kui eesti keeles kenad väljendid olemas. Sa oled vist seesama, kes juba teisel kohtingul naistelt “väikest seksi” nõudis? ???? Ma usun, et Tinder pole päris sinu kanal, proovi pigem nende prouadega õnne, kes kollastel lehekülgedel “härrasmehi kohvile kutsuvad”. Siis ei pea niiväga pettuma.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vist seesama, kes juba teisel kohtingul naistelt “väikest seksi” nõudis? ????

Sa oled mäluhäire + valikulise mõtlemisega. 4 päeva tagasi loetut võiks isegi peast “kypsis” mäletada.

“väikest seksi” nõudis üks naissoost kägu endale siin teemas, kus ta soovis auto tagaistmel mehel suhu võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.08 20:56; 11.08 14:46; 11.08 17:42; 11.08 20:09; 12.08 18:11; 12.08 18:34; 16.08 07:30; 21.08 08:07; 21.08 17:46; 21.08 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vestluse alustamise osas vaidlen 100% vastu, ma pole mingi äbarik, kes jääb ootama, kas austet härra soovib minuga rääkida või mitte ning kui mitte, siis lihtsalt vaikselt lepin sellega. Midagi ma ei lepi, kui ma tahan rääkida siis ma räägin. See kõlab nagu mul endal ei oleks suud peas või ma oleks äärmiselt arg vms. ???? aga kui meil selles osas on erinev arusaam, siis on erinev arusaam. Ma tavaliselt ei mõtle selliste asjade peale vaid teen mis tahan (sündsuse ja seaduse piirides muidugi), kirjutasin seda siia sellepärast, et paljudel meestel oli bios, et miks ainult nemad peavad vestlust alustama, naised võiks ka. Kui neil poleks seda kirjas olnud, siis ma poleks teadnudki, et naised ei alusta vestlust vaid ootavad kannatlikult kas, kui üldse, nendega rääkima hakatakse

Ma olin kunagi samasugune 😀

Kas Sinul siis pole kogemust, et mees sel juhul eeldabki edaspidi, et jäädki suhtlust ise juhtima, ise vestlusi alustama, teed kohtumiseks ettepanekuid? Või võtab mees ikkagi ohjad enda kätte kiiresti kohe peale seda, kui oled talle suhtlemise alustamisega oma huvist märku andnud?

Kui ei võta, siis kas see ise suhtluse üleval hoidmine Sulle sisimas tegelikult meeldib ja sobib või meeldiks Sulle tegelikult siiski rohkem, kui mees ise sind niiöelda jahiks ja enamuse ajast ise suhtlemist alustaks, küsimusi küsiks ja teeks ettepanekuid kohtumisteks?

Minu kogemus on nendega, kes sellises stiilis jutu, et “naine võiks ise aktiivsem olla” oma tutvustusse panevad, et need on kas pleikarid, kellel on nii veel mugavam leida naisi, keda voodisse rääkida või siis igavad mökud mehed, kellega nagu polegi millestki rääkida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin esimest korda Tinderi, kui olin 18 ja praegu 22. Lapsi pole ja tõsises suhtes pole samuti olnud. Kohtunud olen väga paljude meestega ja matche on samuti väga palju olnud alati. Mõni üksik on meeldinud piisavalt, et edasi suhelda, aga ikka om asi ära vajunud. Mulle meeldivad vanemad mehed ja olen kohtunud üldiselt +30 meestega isegi +40, võib olla on see ka põhjus, miks pole kedagi leidnud pikemalt, sest sellises vanuses mehed ei võta mind tõsiselt. Igatahes mina tahan alati kohe kokku saada, et aru saada, kas soovin üldse suhelda inimesega, ei viitsi niisama chattimise peale aega raisata. Ja esimesel kohtumisel sobibki mulle just jalutamine, kohvi korra nägemine, et juhul kui ei meeldi, siis saaks kiirelt minema ja ei hakkaks midagi suurt planeerima. Siiani on kõik mehed tahtnud minuga edasi suhelda või midagi aretada äkki, aga minul on endal huvi olnud väga väheste meeste vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja esimesel kohtumisel sobibki mulle just jalutamine, kohvi korra nägemine, et juhul kui ei meeldi, siis saaks kiirelt minema ja ei hakkaks midagi suurt planeerima.

Ideaalne 1 deit on mcdonaldsis burgerit süüa. Sellesmõttes siis on alati õnnestunud deit. Oli suvakas kaaslane, aga see burger maitses küll hästi !:)

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi ABC algajale