Esileht Pereelu ja suhted Tinderi ABC algajale

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 164 )

Teema: Tinderi ABC algajale

Postitas:

mees, kes annab mõista, et ta pigem kulutaks raha eskorttüdruku peale, kui et naisele kohvi välja teeks; mees, kes väidab, et teisi inimesi ei pea austama enne, kui nad pole seda välja teeninud – oeh, kuidas, kuidas küll saad sa väita, et sa oled “lääneliku mõtlemisega”??? Ja nüüd jälle –

“See ei garanteeri sulle mingit tasuta õhtusööki, et sa lihtsalt end kohale vead.” Kas sul on mingi “101 labasust, mida naiste kohta pilduda”-käsiraamat, kust sa neid lauseid võtad? Või pigem vist “Lääneliku mehe käsiraamat”? Jumala auttaa!! ????

…et äkki ta ei peagi mingile tinderi söödikule esimesel kohtingul õhtusööki välja tegema.

Tinderi Söödik ????????
Mehike saab plusspunktid huumori eest!
Tegelikult, kui aus olla, siis need õhtusöögi deidid polnudki üldse need kõige ägedamad ja meeldivamad. Nii mõnigi mees korraldas mulle väga laheda õhtu põhimõtteliselt tasuta või ainult bensukulu eest.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üle tüki aja üks teema, mis kolmandal leheküljel ikka veel enam-vähem teemas püsib, ehk siis “kohtingute ABC” (rõhuasetusega söömisele)

Enamasti läheb juba peale 4-5 kommentaari lappama

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 21:14; 09.08 21:20; 12.08 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti õiglane oleks muidugi, kui naine pärast veel seksi ka annaks ja siis oma kuluga taksoga koju sõidaks. Milline ebameeldiv mentaliteet.

Lihtsalt huvi pärast küsin, et alati “annad seksi”, mitte “ei saa seksi” vms.

Maru kehvasti küll, kui ainult andma pead ja ise midagi vastu ei saa.

Ma mõtlesin, et seks on pigem mõlema poole koostöö, kus antakse ja saadakse nii, et hea oleks mõlemal, aga vist eksisin.

Sa oled kas mees või natuke rumal naivist. Enamik seksi, eriti Tinderi stiilis panemist (vau, ilusad tissid, teeme ka miskit vä, ma võtan õlled kaasa, et siis sinu pool, jah???) on lihtsalt ülemõistuse halb. Head ja kvaliteetset seksi naudiks ikka, paraku seda ei tea kunagi ette, kumba saad. Kui teine pool on väljas eelkõige kiire maha ja taha eesmärgiga, siis seda enam ei tule sealt miskit nauditavat. Samuti oleks ehk kasulik teada, et naistel on seks pigem kahe kõrva vahel kinni. Jah, korralik varustus pole ka paha, aga kui sellega kaasneb veel hingeline klapp, siis tajutav kvaliteet tõuseb mühinal. Seega oleks ikkagi kasulik enne mõned korrad söömas (või kusiganes) käia ja muudel teemadel suhelda, et vaadata, kas see hingeline klapp tekib. Väga raskelt tekib see juhul, kui mehike oma sente saeb ja arveid poolitab. Ja minu kogemus kahjuks näitab, et ihne mees ei ole ka voodis teab mis hea – ta ju eelkõige omakasu peal väljas ning raskevõitu on teisele midagi pakkuda. Pigem loeb sekundeid, palju tema keelekat tegi, aga palju ma talle (on olnud selline juhus). Pole tore. No ei ole.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 15:35; 12.08 21:10;
To report this post you need to login first.

mees, kes annab mõista, et ta pigem kulutaks raha eskorttüdruku peale, kui et naisele kohvi välja teeks; mees, kes väidab, et teisi inimesi ei pea austama enne, kui nad pole seda välja teeninud – oeh, kuidas, kuidas küll saad sa väita, et sa oled “lääneliku mõtlemisega”??? Ja nüüd jälle –

“See ei garanteeri sulle mingit tasuta õhtusööki, et sa lihtsalt end kohale vead.” Kas sul on mingi “101 labasust, mida naiste kohta pilduda”-käsiraamat, kust sa neid lauseid võtad? Või pigem vist “Lääneliku mehe käsiraamat”? Jumala auttaa!! ????

Kohtingute osas olen ma lääneliku mõtlemisega, et pole seda, et mees maksab eeldatavt alati ning et kohtingud ei ole suure tähtsusega vaid lihtsad kokkusaamised, tutvumised…

Sinu mõttemaailm on läänelikust küll väga kaugel, see pigem ida euroopa stiil, et veeretan iga kopikat. Ja kui raha napib, siis on kümneid võimalusi esmakohtumiseks, mis pole kulutustega seotud. Miks sel juhul minna kohvikusse või restorani?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 14:16; 12.08 22:42; 13.08 14:32; 19.08 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei pea olema kohe algul ideaalne profiil. Tähtis on astuda esimene samm. Tubli, et laste emana sa ei unusta ennast naisena ja lähed otsima just seda, mida tahad leida! Profiili saad hiljem alati muuta ja kohendada. Üldiste nõuannetena: üks näopilt ilma prillideta, üks kogupikkuses pilt, millelt on aimata sinu kehatüüp. Ennast kirjeldades ära kasuta leierdatud asju, mida võib pea igaüks enda kohta öelda (“meeldib reisida, meeldivad sõbrad, lõõgastumine, hea toit” – no kellele ei meeldi). Kui oled mõnikümmend või -sada meeste profiilil läbi lapanud, siis tekib endal tunnetus, mis on paljudes profiilis valesti, mis õigesti, mis infot sa ise tahaksid, ja siis vot selle põhjal saad ka enda profiili timmida.

Ma alustasin kevadel ja olen ka ligikaudu 10 inimesega esimesel kohtingul käinud, mõnega on olnud ka järgnevaid deite. Ühel korral on söök välja tehtud ja mitmel korral dringid, on olnud arvete poolitamisi ja on ka olnud tasuta kohtinguid nagu jalutuskäik. So what? Üldiselt õhtusööki ma ei soovitaks esimesel kohtingul seetõttu, et õhtusöök restoranis on miinimum 1,5-2 tunnine ettevõtmine ja mõne inimesega paraku klapp puudub nii täielikult, et raske on see aeg ära istuda. Muidugi oleneb, kui põhjalikult olete enne vestelnud.

Mu kogemused Tinderiga on positiivsemad kui oleksin arvanud. Jah, väga palju on inimesi kes mulle ei sobi (muskli-ilu-eedid, “varjant”-kirjakeelega inimesed, auto ees ja sees poseerijad, läbisõidul välismaalased jpm), aga nende peale ei pea aega kulutama rohkem kui need 2 sekundit, mis kulub pildi vasakule tirimiseks. Kokkuvõttes on seal lihtsalt väga palju inimesi, kellega sa tavaelus kokku ei saaks, kuna lihtsalt te ei liigu samas tutvusringkonnas. Ei maksa unustada, et Tinder pole kohtinguäpp, vaid tutvumisäpp. Selle kaudu teedki esmase vestluse lahti. Kohtingud ja edasine suhte aretamine käib ikka samamoodi nagu vanal heal ajal.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagan siis natsa oma kogemusi – olen 35a üksikema, Tinderdanud pool aastat.

Mina olen pigem sellist tüüpi, kellele meeldib enne kokkusaamist natuke pikemalt jutustada. Nii et sellised täna hommikul matchime ja õhtul kohtume deidid ütlesin kõik ära (lükkasin edasi)

Teine nn reegel oli see, et isegi kui olime juba pikemalt jutustanud ja ka minul oli juba tekkinud kohtumiseks huvi, siis ütlesin ikkagi ära kõik samaks õhtuks pakutud deidid. Minu meelest on viisakas ikkagi vähemalt 1-3 päeva varem kohtumine kokku leppida.

Kolmas nn reegel oli see, et ütlesin ära kõik deidid mis tundusid igavad ja sellised mis nõudsid mehelt väga väikest panustamist (lähme kiirelt kohvile, läheme korraks jalutama) või sellised saame-kokku-ja-siis-vaatame-mis-teeme tüüpi. Miinimumprogramm oli kas kohvileminek+kino või õhtusöök restoranis. Samas ei arvestanud ma mehepoolset panust ainult rahas, vaid pigem ajas ja heades ideedes ning kuna ise olen aktiivne, siis vägagi hästi läksid kaubaks igasugused aktiivset tegevust ja õues viibimist pakkuvad deidid, väljasõidud jne.

Loomulikult ei mingit seksi ega isegi suudlemist esimesel deidil.

Olen selliselt Tinderi kaudu deitimas käinud rohkem kui 20 mehega (mõnedega ka mitu korda) ja ühtegi halba kogemust mul ei ole, kõik mehed on olnud kenad, toredad, haritud ja viisakad ning olen väga hästi ja lõbusalt saanud aega veeta ???? Mina ausalt öeldes ei saa aru, kust tulevad need kuulujutud nõmedatest Tinderi meestest kes ei taha muud kui seksi?!? Võib-olla räägivad seda naised, kes tunnevad, et neil polegi mehele muud head ja huvitavat peale seksi pakkuda??

Maganud olen nendest deitidest vaid ühega (kellega hetkel suhe algusjärgus) lisaks olen saanud mitmeid häid tuttavaid, kellega samuti siiani suhtlen. Ka suhtehuvilisi on mitmeid olnud.

Mina olen igatahes Tinderiga väga rahul ja üldine reegel sealses suhtluses, nagu ka päris elus, on see – et mida rohkem meestel lasta endasse panustada (aega, häid ideid, raha) seda rohkem nad sind hindavad.

Kui nõustud ainult klassikalistel kohtingutel käima, kus on mehe poolt välja mõeldud tegevusprogramm, siis on loogiline, et päris kepivennad ei vasta, sest siis võivad nad juba prostituudi juurde minna ja sama raha kulutada.

Samas mulle ei meeldi kohtingud üldse ehk õigemini need kohtingud, mis on päris kohtingu moodi. Seal tekib tunne, et mees tuli eeldusega vaadata mind ikka kui naist ja seksida, mitte et niisama räägime nagu igaühega. Väljas jalutades või suvaliselt suheldes on see esialgu sama, mis juhusliku tuttavaga, olenemata soost.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 02:58; 13.08 03:27; 13.08 22:53; 22.08 01:22; 22.08 03:41; 22.08 05:13; 23.08 05:52; 28.08 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vanust 35, Tinderdama hakkasin üksikema staatuses ja eesmärk oli leida hea elukaaslane.
Omast kogemusest siis niipalju:
1) siin on juba öeldud ka, et profiil võiks olla võimalikult loomulik. Pane endast mitu pilti, vähemalt kolm, pildid olgu lihtsad, aga ilusad 🙂 Ära pane ilupilte, ära pane peegli ees tehtud pilte, ära pane neid äpiga tehtud jänesekõrvadega pilte. Sellised loomulikud siirad pildid.
2) mina olin vist üsna valiv, umbes 10-st mehest üks sai “jah-i”. Lükkasin kõrvale kõik paljad mehed, jõusaali peegli ees olevad mehed, auto kapotil olevad mehed, alkoholipudelitega mehed jne.
3) kohtuma minek. Sellega on nii ja naa, mõnega tasub minna üsna kohe kokku saama, teisega mitte. Pead jutu järgi tunnetama, sellised kohtumised, et kuule, tule sinna nurga peale, saame kokku, vaatame teineteist üle – ÄRA PALUN MINE. Mina ühele sellisele läksin, väga kohutav kogemus. Oligi mingi ennasttäis jorss, sõna otseses mõttes vaatasime üle ja põgenesime mõlemad. Kui on juttu juba piisavalt olnud ja inimene tundub huvitav, siis mine.
Pigem liiga ruttu ei soovitaks, mina räägiks need basic asjad siiski Tinderis ära ja vaataks, kas on midagi veel rääkida, kui on, siis tasub kohtuda, muidu on ajaraiskamine.
4) ole algusest peale võimalikult aus ja seda kõiges. Tasub öelda ka oma miinused kohe ära, jällegi hoiab aega ja vaeva kokku. Mina ütlesin kohe, et söögitegemine ei ole minu lemmiktegevus ja üks mees, kes muidu tundus väga tore, see kadus kohe. Pärast ütles, et tema tahab hästi süüa ja eeldab, et naine teeb igaks päevaks värske toidu. No ma tänan õnne, et see mees minema jooksis. Mina eeldan, et mees suudab ka süüa teha ja saab ka ise hakkama, kui vaja, mitte ei oota, millal naine tuleb.

Tinderi tulemus oli see, et panin oma konto päris kiiresti kinni. Ausalt kirju ja kohtumisi oli nii palju, et see kõik käis mul juba üle pea. Praegu elan juba pikemat aega koos sealt leitud mehega ja olen valikuga rahul.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumala auttaa!!

Kui tahtsid öelda, “Jumal aitab” – mis konteksti ei sobi – siis läks õigesti, kui tahtsid öelda, et “jumal, aita”, ehk siis, “tule taevas appi”, siis kirjutasid valesti. Pole vaja mingit võõrkeelt kasutada, kui ei oska.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumala auttaa!!

Kui tahtsid öelda, “Jumal aitab” – mis koteksti ei sobi – siis läks õigesti, kui tahtsid öelda, et “julam, aita”, ehk siis, “tule taevas appi”, siis kirjutasid valesti. Pole vaja mingit võõrkeelt kasutada, kui ei oska.

Seda ma kartsin, et kirjapilt vale, soome keele õigekiri pole just mu tugevaim külg. Tänan ütlemast. Aga kuidas siis õige on, kas “Jumalauta!”??

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus nüüd pereema alles erutus selle mehikese teksti peale, et välja ei tehtagi. :)-

Eks ma erutusin vist tõesti liialt, ei teagi, miks too tüüp närvi nii mustaks ajas. Las ta olla ja las elab oma elu, rahunesin juba maha.
P.S. Mind ei ajanud närvi niiväga see rahateema, kui just ta halvustav suhtumine naistesse – või noh, sellesse ühte naisesse just. Ei talu selliseid matse.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Whaa-aat? Mis sajandist sa pärit oled? Kuidas ta siis sobiva mehe leidma peaks? Peaks õhkama kuskil lossitornis, pats aknast rippumas? Või mitme mehega poolaastas lubatud kohtuda on, hr/pr kombluspolitseinik? Mis see sind morjendab üldse?? Ma saaks aru, kui ta kõik need mehed koju laste juurde vedanud oleks… Oh neid vagatsejaid küll!

Küsimus pole niivõrd sajandis, kuivõrd selles, et me elame täiesti erinevates maailmades. Sinu ja antud käo jaoks on normaalne kohtuda 20 mehega poole aasta jooksul. Minusuguste jaoks on see ebanormaalne, kui meil puuduv vajadus isegi kogu elu jooksul sama suureks arvuks kohtinguteks. Minusuguseid on ka 21. sajandil siin planeedil omajagu rohkem, kui teiesuguseid. Lihtsalt osad inimesed on heast elust lolliks läinud ja arvavad, et nii ongi normaalne.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 11:54; 13.08 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kunagi olnud ühe mehega seik, kus kutsus välja, teist korda kohtusime, olin 19. Ma läksin paremasse kohta kaasa, aga keeldusin söögist, võtsin klaasi mahla ja ütlesin. Et mul üldse pole kõht tõesti tühi. Tema lõpuks siiski sõi praadi. Mul oli kõht väga tühi, aga mõtisklsin, et minul sellise toidu jaoks pole raha mõeldud ja ei soovinud, et ma kuidagigi võlgu jääks nö.

Lord-in-Heaven-Have-Mercy 😀 😀 😀 Kust küll tulevad sellised naised, kes arvavad, et iga väljatehtud õhtusöök on mingi tohutusuur teene ja oled sellepärast mehele koheselt midagi võlgu? EI ole! Feminism oma jutuga sugude võrdusest on ilmselt sellised mõtted naistele pähe istutanud 🙁

Mina vaatan seda pigem nii, et ju siis olen mehe jaoks piisavalt väärtuslik, et ta tahab vabatahtlikult minusse investeerida ja mulle meeldida ja tunneb ennast sealjuures hästi (mehelikuna) – miks siis minagi peaksin üle mõtlema ja põdema – pigem olen tänulik, võtan vastu mis pakutakse ja naudin (naiselikuna) 🙂 Suhetes on selline polaarsus väga tähtis minu meelest.
Ja kui ta sellisel tegevusel on lõpuks tulemust ja suudab mind jalust rabada – siis on kõik võimalik 😀

Kui aga mees hakkab tõesti kohe midagi eeldama ja jaurama – saab oma raha tagasi mille mu peale kulutas – ja rohkem me enam ei kohtu.

Samas mulle ei meeldi kohtingud üldse ehk õigemini need kohtingud, mis on päris kohtingu moodi. Seal tekib tunne, et mees tuli eeldusega vaadata mind ikka kui naist ja seksida,

Enamus normaalseid mehi siiski ei tule esimesele kohtingule eeldusega seksi saada 😀 Aga sellise eeldusega, et ta tuleb sind nii öelda üle vaatama – seda ta teeb nagunii, vormista siis see kokkusaamine enda jaoks milliseks tahad…
Miks siis mitte selliseks, et tunned ennast mugavalt, hästi ja väärtustatuna – mitte vaid kiire pooletunnine kohv macdonaldsis ja aidaa – kõnni nüüd ise koju.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.

Whaa-aat? Mis sajandist sa pärit oled? Kuidas ta siis sobiva mehe leidma peaks? Peaks õhkama kuskil lossitornis, pats aknast rippumas? Või mitme mehega poolaastas lubatud kohtuda on, hr/pr kombluspolitseinik? Mis see sind morjendab üldse?? Ma saaks aru, kui ta kõik need mehed koju laste juurde vedanud oleks… Oh neid vagatsejaid küll!

Küsimus pole niivõrd sajandis, kuivõrd selles, et me elame täiesti erinevates maailmades. Sinu ja antud käo jaoks on normaalne kohtuda 20 mehega poole aasta jooksul. Minusuguste jaoks on see ebanormaalne, kui meil puuduv vajadus isegi kogu elu jooksul sama suureks arvuks kohtinguteks. Minusuguseid on ka 21. sajandil siin planeedil omajagu rohkem, kui teiesuguseid. Lihtsalt osad inimesed on heast elust lolliks läinud ja arvavad, et nii ongi normaalne.

Ma arvan, et 20 mehega kohtumise osas peeti silmas lihtsalt kohtumas käimist, mitte veel suhet ega voodisse jõudmist. Seda pole kindlasti mitte palju, kui inimesel on eesmärgiks endale püsipartner leida.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 14:16; 12.08 22:42; 13.08 14:32; 19.08 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et 20 mehega kohtumise osas peeti silmas lihtsalt kohtumas käimist, mitte veel suhet ega voodisse jõudmist. Seda pole kindlasti mitte palju, kui inimesel on eesmärgiks endale püsipartner leida.

Minu arvates näiteks on küll palju. See on 3,3 meest kuus ehk siis 9-10 päeva tagant uus mees ja nii pool aastat järjest. No on konveier, see on lihtsalt hekseldamine. Mul läheks sellise infotulva peale aju sassi. Igaüks on ju omaette isiksus.
Ja ära tule ütlema, et mitte ühegagi neist ei kohtu rohkem kui ühe korra ja et mitte ühegagi neist ei seksita. See teeb graafiku ju veel tihedamaks. Nagu täiskohaga töö juba.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates näiteks on küll palju. See on 3,3 meest kuus ehk siis 9-10 päeva tagant uus mees ja nii pool aastat järjest. No on konveier, see on lihtsalt hekseldamine. Mul läheks sellise infotulva peale aju sassi. Igaüks on ju omaette isiksus.
Ja ära tule ütlema, et mitte ühegagi neist ei kohtu rohkem kui ühe korra ja et mitte ühegagi neist ei seksita. See teeb graafiku ju veel tihedamaks. Nagu täiskohaga töö juba.

Asi oli tegelikult veel hullem 😀 Kuna olen siiski ema, siis deidid jäid nädalavahetustele, kui lapsed isa juures. Reede-laupäev-pühapäev oli iga päev uus deidikaaslane mõnikord. Suhtlemiseks-kirjutamiseks jäid nädalasisesed õhtud, kui lapsed magasid. Jah, võttis aega ja võttis ka energiat ja oli ka hea mälutrenn meeles pidada, mida just keegi konkreetne mees mulle rääkinud oli ja kus töötas, millised huvid, kuskandis elas, kui vana laps on jne. Tihti kruttisin varasema vestluse enne esimest deiti veel kiirelt läbi, et ei satuks piinlikku olukorda 😀

Üle kolme korra kellegagi väljas ei käinud, selleks ajaks oli täiesti selge ikka, et klappi ei ole ega tule. Nende kahega, kellega sõbrana suhtlema jäin, olen muidugi palju rohkem kokku saanud, aga siis juba kõik teistmoodi ja enda kulud alati ka ise kinni maksnud.

Seksisnud (isegi suudelnud) olen nendest kõigist tõesti vaid ühega.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ärge nüüd selle number 20 pärast nii leili ka minge. Vanasti oli tinderi asemel tantsupeod, algul neiud ühes seina ääres, noormehed teises. Siis tutvumiseks tantsiti 20+ läbi, nüüd deiditakse. Ei olnud siis ega praegugi võimalik sobivust päris klaaskuuli pealt vaadata. Ikka pidi olema mingi formaat, kuidas veidi vestelda ja tunnetada, kas kehalist tõmmet ka on.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 20:28; 09.08 21:00; 09.08 21:17; 13.08 16:04; 15.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihti kruttisin varasema vestluse enne esimest deiti veel kiirelt läbi, et ei satuks piinlikku olukorda ????

Tohin ma sinu käest küsida, et kui sa meeste tekstid läbi scrollisid ja põhimõtteliselt nendesse kui isiksusse ei süvenenud siis mis selle sinu praeguse mehe juures sulle nii väga meeldis ? Kas ta oli neist kõige lollim tussu kummardaja, keda saab hästi manipuleerida ja ketti panna ? Või oli ta neist kõige rikkam ja saab sinu täitmatut sisemist printsessi rahuldada ? Sest ilmselgelt sa tema isiksusse ei süvenenud ma arvan.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolei saa aru, kust tulevad need kuulujutud nõmedatest Tinderi meestest kes ei taha muud kui seksi?!? Võib-olla räägivad seda naised, kes tunnevad, et neil polegi mehele muud head suhtehuvilisi on mitmeid olnud.

Mina olen igatahes Tinderiga väga rahul ja üldine reegel sealses suhtluses, nagu ka päris elus, on see – et mida rohkem meestel lasta endasse panustada (aega, häid ideid, raha) seda rohkem nad sind hindavad.[/quote]

Olen ka ise Tinderis suhteliselt lühikest aega olnud ja naistega kohtumas käinud. Nüüdseks küll Tinderi konto kustutatud ja väga hea naine enda kõrvale leitud.
Kahjuks puutusin päris mitme sarnase “puuknaisega” Tinderis kokku. Sellised naised otsivadki vaid meelelahutust ja mõnusat äraolemist meeste kulul. Hindavad mehi vaid rahas. Tegin neile esimesel, teisel ja veel mitmendalgi korral välja. Kui veendusin, et ongi selline naine, kes ootab endasse “investeerimist”, kadusin lihtsalt silmapiirilt ilma põhjendamata. Pole mul sellist naist vaja. Mida on neil meestele vastu pakkuda, tegelikult mitte midagi. Sellised naised on vaid saaja pool, vastu midagi panustamata.
On tore, kui vahel ka naine leiab oma rahakoti üles ja vastu välja teeb. See näitab ka mingisugust austust mehe vastu ja tema huvi mehe suhtes. Olen piisavalt jõukas, et raha pole minu jaoks mingi probleem. Lihtsalt ei soovi kullakaevajatega tegemist teha.

Õnneks olen omale nüüdseks Tinderist toreda ja väga kena naise leidnud, kellesse panustan kõiges suurima hea meelega, ka rahaliselt, sest ta on minust kui mehest huvitatud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen igatahes Tinderiga väga rahul ja üldine reegel sealses suhtluses, nagu ka päris elus, on see – et mida rohkem meestel lasta endasse panustada (aega, häid ideid, raha) seda rohkem nad sind hindavad.

räme meeste ärakasutaja oled. kas see “meestel lasta endasse panustada” tähendab lasta meestel panustada oma spermat kottidest sinusse?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohin ma sinu käest küsida, et kui sa meeste tekstid läbi scrollisid ja põhimõtteliselt nendesse kui isiksusse ei süvenenud siis mis selle sinu praeguse mehe juures sulle nii väga meeldis ?

Loomulikult süvenesin, vägagi. Mu eesmärk oli ju ikkagi inimest tundma õppida nii palju, et otsustada kas tahan temaga kohtuda või pole mõtet. Ja päris pinnapealse vestlusega seda ei saavuta. Lihtsalt kuna neid vestlusi on jah tõesti mõnikord mitu samal ajal käsil, siis tõesti igaks juhuks vaatasin detailid üle – mis teha: vanadus kallal ja mälu pole enam see 😀 😀 😀

Praeguse mehe juures võlus mind see, et ta tegemised läksid kokku tema lubadustega, käitus minuga ka peale seksi samamoodi nagu enne – viisakalt ja väga hoolitsevalt. Tunnen ennast temaga koos olles vabalt ja hästi, tal on huvitav isiksus aga samas on ta rahulik ja turvaline. Ja mis seal salata – ta on ka voodis väga hea 🙂

Kui veendusin, et ongi selline naine, kes ootab endasse “investeerimist”, kadusin lihtsalt silmapiirilt ilma põhjendamata. Pole mul sellist naist vaja. Mida on neil meestele vastu pakkuda, tegelikult mitte midagi. Sellised naised on vaid saaja pool, vastu midagi panustamata.
On tore, kui vahel ka naine leiab oma rahakoti üles ja vastu välja teeb. See näitab ka mingisugust austust mehe vastu ja tema huvi mehe suhtes.

Minu rahakotirauad avanesid selle konkreetse mehe puhul siis, kui sain aru, et ta on siiras, austab ja väärtustab mind ka inimesena, mitte ei näe minus vaid potensiaalset kiiret varianti seksiks, selleks hetkeks oli ta mitme deidi eest ise maksnud, ilma et oleks kuidagigi märku andnud, et see teda häiriks, hoolimata sellest, et ta ei teeni väga palju (kahtlustan, et äkki isegi minust pisut vähem)

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Whaa-aat? Mis sajandist sa pärit oled? Kuidas ta siis sobiva mehe leidma peaks? Peaks õhkama kuskil lossitornis, pats aknast rippumas? Või mitme mehega poolaastas lubatud kohtuda on, hr/pr kombluspolitseinik? Mis see sind morjendab üldse?? Ma saaks aru, kui ta kõik need mehed koju laste juurde vedanud oleks… Oh neid vagatsejaid küll!

Küsimus pole niivõrd sajandis, kuivõrd selles, et me elame täiesti erinevates maailmades. Sinu ja antud käo jaoks on normaalne kohtuda 20 mehega poole aasta jooksul. Minusuguste jaoks on see ebanormaalne, kui meil puuduv vajadus isegi kogu elu jooksul sama suureks arvuks kohtinguteks. Minusuguseid on ka 21. sajandil siin planeedil omajagu rohkem, kui teiesuguseid. Lihtsalt osad inimesed on heast elust lolliks läinud ja arvavad, et nii ongi normaalne.

Suvalisel tööl võib naine kohtuda kümnete tuhandete meestega aasta jooksul. Kas ta on siis prostituut või? Mis see kohting ikka muud on, kui kohtumine ja niisama rääkimine. Ei pea igaühega suudlema või isegi flirtima, kui ei ole sellist sidet.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 02:58; 13.08 03:27; 13.08 22:53; 22.08 01:22; 22.08 03:41; 22.08 05:13; 23.08 05:52; 28.08 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse mehe juures võlus mind see, et ta tegemised läksid kokku tema lubadustega, käitus minuga ka peale seksi samamoodi nagu enne – viisakalt ja väga hoolitsevalt. Tunnen ennast temaga koos olles vabalt ja hästi, tal on huvitav isiksus aga samas on ta rahulik ja turvaline. Ja mis seal salata – ta on ka voodis väga hea

Sa ei rääkinud ju mehest mitte midagi, ainult endast jälle. Ja see, et sa seda peale seksi hoolitsevat käitumist nii suurelt esile tood näitab, et su minevikus on olnud vist palju pahade poiste nokusid.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kõik mehed seksi ega kõik naised raha peal väljas, pigem on need inimese sisemised hirmud ja eelarvamused, mis näitavad vastassugu kõige mustemas valguses. Või on keegi (korduvalt) petta saanud ega julge enam usaldada.
Kui mina oma praeguse abikaasaga kokku kolisin, siis üsna pea pärast seda ta koondati ootamatult. Ma ei jätnud teda maha ega tõstnud korterist välja, vaid pidasin meid mõlemaid üleval, kuni ta jälle jalad alla sai. Sest ma armastasin teda ning teadsin, et tema toetaks mind samamoodi. Ometi oli mul enne teda halbu kogemusi ärakasutajate ja valetajatega. Minevikust peab oskama lahti öelda ning inimestele peab julgema võimaluse andma – muidu lõpetadki kibestunu ja üksikuna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse mehe juures võlus mind see, et ta tegemised läksid kokku tema lubadustega, käitus minuga ka peale seksi samamoodi nagu enne – viisakalt ja väga hoolitsevalt. Tunnen ennast temaga koos olles vabalt ja hästi, tal on huvitav isiksus aga samas on ta rahulik ja turvaline. Ja mis seal salata – ta on ka voodis väga hea

Sa ei rääkinud ju mehest mitte midagi, ainult endast jälle. Ja see, et sa seda peale seksi hoolitsevat käitumist nii suurelt esile tood näitab, et su minevikus on olnud vist palju pahade poiste nokusid.

Teinekord loe kohe mitu korda, enne kui kommenteerima tuled. Siis on äkki vahelduseks midagi asjakohast öelda, mis sinust kümneaastase muljet ei jätaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei ole see mingi mees, kes esimesel kohtumisel ei suuda kohvi ja kooki välja teha. Punkt. Mingit praadi ma tellima ei hakkagi, aga kui nii pisikesest asjast on probleem, siis ei huvita selline mees üldse. Mehikese-sugusele ei ole mõtet selgitada, asi pole rahas. Asi on mehelikkuses.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehikese-sugusele ei ole mõtet selgitada, asi pole rahas. Asi on mehelikkuses.

See küll mingit mehelikkust ei näita kui arve kinni maksad. Pigem näitab, et oled kusik ja soovid naisele muljet avaldada. Kõik naised, kellega olen kohtumas käinud pole sellest probleemi teinud kui olen arve eraldi soovinud. Enamik neist normaalsed inimesed ka olnud. Mingid eelmise sajandi käod siin koos.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehikese-sugusele ei ole mõtet selgitada, asi pole rahas. Asi on mehelikkuses.

See küll mingit mehelikkust ei näita kui arve kinni maksad. Pigem näitab, et oled kusik ja soovid naisele muljet avaldada. Kõik naised, kellega olen kohtumas käinud pole sellest probleemi teinud kui olen arve eraldi soovinud. Enamik neist normaalsed inimesed ka olnud. Mingid eelmise sajandi käod siin koos.

Probleemi nad jah ilmselt ei tee, sest on viisakad ja tasakaalukad inimesed, aga ühegiga neist sa ju koos ka ei ole ????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei, pidage hoogu selle Mehikesega. No kui suur on tõenäosus, me kõik temaga tinderdama hakkame või tema meiega. Las ta olla oma veendumustega. Kelleltki see ju midagi ära ei võta ja haiget ka ei tee. Või teeb?

Teemasse aga… Siin on toredaid pikki kogemusi oma tinderdamistest ja ka näpunäiteid. Ja eriti meeldiv on lugeda, et nii palju positiivset. Olen üllatunud, et algselt kõrvale panemise äpist on saanud tõsiselt võetav kohtinguäpp.

Mis mind veel üllatas, on niiöelda õpetusvideode puudus Youtube’s. Umbes et “ten tips to choose the pics to right” või “how to build your tinder profile which works” vms. Muidu Youtube kubiseb sellistes nõuannetest. Võimalik, et perekooli ABC on lausa unikaalne abimees üksikutele, kes kedagi kohata soovivad ning Tinderit otsustavad kasutusse võtta. Seega jagage ikka edasi oma kogemusi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 20:28; 09.08 21:00; 09.08 21:17; 13.08 16:04; 15.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alguses olin Mehikese jutuga täitsa päri. Mul sarnane mees. Me ei saanud küll neti teel tuttavaks, vaid hoopis põnevamaid teid pidi. Aga ta tundus täpselt see õige ja juhtus ka see, et juba pärast teist tutvumispäeva jõudsime voodisse. Ma ise olin alati täielik pipar olnud. Ühte meest solgutasin 3 kuud enne, kui voodisse jõudsime. Lihtsalt mul puudus meestega kogemus, olin äärmiselt tagasihoidlik, kaotasin süütuse 22-aastaselt ja minu praegune mees siis oli alles kolmas mees, kellega magasin. Niisiis ma põdesin seda, et nii kergelt mehele alla andsin.
Ma olen mehega juba 13 aastat koos olnud (10 aastat abielus) ja me oleme mitmel korral sellest esimesest korrast rääkinud ja tõesti selgus, et mees tahtiski mind võimalikult kiiresti voodisse saada. Tema jaoks on seksuaalne sobimine voodis äärmiselt tähtis. Minu välimus talle sobis, aga oli vaja teada, kuidas voodis olen. Ega ma mingeid imetrikke seal voodis ei teinud, aga ju siis sobisin. Mees ise oli muidugi ka tasemel ja elus esimest korda sain mehega orgasmi. Meie voodielu on siiani 13 aastat hiljemgi väga hea. Küsisin ka mehelt, et mis siis oleks olnud, kui ma oleksin pipardanud. Vastas oli, et tema ei ole naiste tagaajaja ja kui naine pole huvitatud, siis nägemist. Nii et kõigi puhul tõesti see raskesti kättesaadava mängimine ei toimi.
Aga minu mees on siiski vanamoeline ja naistele välja tegemine on tema jaoks täiesti ok. See on nagu auasi olnud. Kui väljas käisime, siis alati jättis ja jätab siiani jootraha teenindajatele. Ta polnud mingi sendilugeja ja omal ajal kohtudes oli tal raha piisavalt (poissmehena ja lastetuna polnud tal rahaga midagi peale hakata) Mina teda varem ei tundnud ja mul polnud aimugi, mis autoga ta ringi sõidab või kui rikas ta on. Mind see ei huvitanud. Mina olin töötu ja see sama rott, keda Mehike27 ei salli. Ju siis minus oli potensiaali, et mees, kes end isana ette ei kujutanud, tahtis saada minuga lapsi ja ikka mitu. Ta usaldas mind nii palju, et käies enamus rahast välja ostis korteri minu nimele. Sõbrad pööritasid silmi ja nii mõnelgi sõbral oli naine naha üle kõrvade tõmmanud ja mees korterist ilma. Aga minu mees usaldas mind. Usaldas isegi oma panga paroolid mulle, et ma vajadusel saaksin ülekandeid teha.
Nüüd 13 aastat hiljem ja 3 lapse emana pole ma oma abikaasa usaldust kuritarvitanud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 16:22; 15.08 18:44; 19.08 10:39; 28.08 18:54; 29.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda, miks kontot tehes peab kooli valima või juurde kirjutama, kui loetelus pole? Edasi sealt ka kuidagi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi ABC algajale