Esileht Pereelu ja suhted Tinderi ABC algajale

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 164 )

Teema: Tinderi ABC algajale

Postitas:

Ma olen mehega juba 13 aastat koos olnud (10 aastat abielus) ja me oleme mitmel korral sellest esimesest korrast rääkinud ja tõesti selgus, et mees tahtiski mind võimalikult kiiresti voodisse saada. Tema jaoks on seksuaalne sobimine voodis äärmiselt tähtis. Minu välimus talle sobis, aga oli vaja teada, kuidas voodis olen. Ega ma mingeid imetrikke seal voodis ei teinud, aga ju siis sobisin. Mees ise oli muidugi ka tasemel ja elus esimest korda sain mehega orgasmi. Meie voodielu on siiani 13 aastat hiljemgi väga hea. Küsisin ka mehelt, et mis siis oleks olnud, kui ma oleksin pipardanud. Vastas oli, et tema ei ole naiste tagaajaja ja kui naine pole huvitatud, siis nägemist. Nii et kõigi puhul tõesti see raskesti kättesaadava mängimine ei toimi.
Aga minu mees on siiski vanamoeline ja naistele välja tegemine on tema jaoks täiesti ok. See on nagu auasi olnud. Kui väljas käisime, siis alati jättis ja jätab siiani jootraha teenindajatele. Ta polnud mingi sendilugeja ja omal ajal kohtudes oli tal raha piisavalt (poissmehena ja lastetuna polnud tal rahaga midagi peale hakata) Mina teda varem ei tundnud ja mul polnud aimugi, mis autoga ta ringi sõidab või kui rikas ta on. Mind see ei huvitanud. Mina olin töötu ja see sama rott, keda Mehike27 ei salli. Ju siis minus oli potensiaali, et mees, kes end isana ette ei kujutanud, tahtis saada minuga lapsi ja ikka mitu. Ta usaldas mind nii palju, et käies enamus rahast välja ostis korteri minu nimele. Sõbrad pööritasid silmi ja nii mõnelgi sõbral oli naine naha üle kõrvade tõmmanud ja mees korterist ilma. Aga minu mees usaldas mind. Usaldas isegi oma panga paroolid mulle, et ma vajadusel saaksin ülekandeid teha.
Nüüd 13 aastat hiljem ja 3 lapse emana pole ma oma abikaasa usaldust kuritarvitanud.

Ma pole ka selline tagaajaja tüüpi mees. Ainuke, mida sellega saavutad on see, et raiskad lihtsalt enda aega, raha ja energiat. Parem on leida naine, kes on kohe huvitatud. Kiire deidiga on see võimalik väga kiiresti selgeks teha, mida naine sinust arvab või mõtleb. Kui ikka istud naisega laua taga ja saad aru, et mitte midagi ühist ei ole siis vähemalt saab kiiresti kohvi ära juua ja enda päevaga edasi minna. Mulle sobib selline viis tutvumiseks palju rohkem, sest see on palju vabam. Ma ei lähe kohtingule, et muljet avaldada. Ma lähen kohtingule, et mõista kas sobime või mitte. Kui naine peale ise arve maksmist suhelda ei soovi siis selge, mul polegi sellist pealiskaudset ühiskonna normides kinni olevat inimest enda ellu vaja. See korteri kirjutamine ja paroolide andmine on ikka täitsa teine level loll. Vedas tal, et sa mõistlik naine oled, jeesus küll!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ka selline tagaajaja tüüpi mees. Ainuke, mida sellega saavutad on see, et raiskad lihtsalt enda aega, raha ja energiat. Parem on leida naine, kes on kohe huvitatud. Kiire deidiga on see võimalik väga kiiresti selgeks teha, mida naine sinust arvab või mõtleb. Kui ikka istud naisega laua taga ja saad aru, et mitte midagi ühist ei ole siis vähemalt saab kiiresti kohvi ära juua ja enda päevaga edasi minna. Mulle sobib selline viis tutvumiseks palju rohkem, sest see on palju vabam. Ma ei lähe kohtingule, et muljet avaldada. Ma lähen kohtingule, et mõista kas sobime või mitte. Kui naine peale ise arve maksmist suhelda ei soovi siis selge, mul polegi sellist pealiskaudset ühiskonna normides kinni olevat inimest enda ellu vaja. See korteri kirjutamine ja paroolide andmine on ikka täitsa teine level loll. Vedas tal, et sa mõistlik naine oled, jeesus küll!

Ok, aga oletame, et sul on naine, saate lapse ja naine mingil põhjusel on kolm aastat kodune. Kas pead naist üleval või annad selgesti märku, et aeg oleks tööle tagasi kobida. Laps võib ka 1,5-aastaselt ju sõime minna. Kas sa suudad näiteks nii elada, et rahakott on ühine. Sinu raha on kogu pere raha. Või oled sa seda tüüpi, et elad naisega koos nagu toanaabriga. Kumbki üksteise palganumbrit ei tea. Suuremate ostude puhul laenatakse üksteiselt raha. Ma tean ka selliseid peresid.
Kui mina peaks mingil põhjusel kohtingule minema (pole ausalt öeldes kunagi käinud), siis ma pakuks alati välja, et ma ise maksan oma arve. Nii igaks juhuks. Ma ei eelda, et mees maksab, aga ma pean heaks tooniks, kui ta maksab. Vastasel juhul tekib mul teatud tõrge, et äkki mees ongi jube sendisaagija. Kui ma loon ikkagi tõsise suhte, siis ma eeldan, et me üksteist abistame. Kui mina mingil põhjusel olen kodune, siis ma ei pea raha nuiama oma mehe käest, vaid ta jagab seda rõõmuga. Mina omakorda hoian kodu korras, kasvatan köögivilju, tegelen lastega, kokkan, mudin mehe valusat selga jne. Käsi peseb kätt ja kõik rõõmsad. Lihtsalt minu viga on see, et ma pole päris iseseisev naine. Ma pole karjääri teinud ja olen pigem kodule pühendunud. Samas saaksin ka üksi hakkama.
Aga kui sina, Mehike oled teistsugune, siis pole ka hullu. Iga pott leiab oma kaane lõpuks. Iseseisvaid karjäärinaisi on tänapäeval tõesti palju ja neid isegi solvaks, kui sa hakkaksid välja tegema.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 16:22; 15.08 18:44; 19.08 10:39; 28.08 18:54; 29.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, aga oletame, et sul on naine, saate lapse ja naine mingil põhjusel on kolm aastat kodune. Kas pead naist üleval või annad selgesti märku, et aeg oleks tööle tagasi kobida. Laps võib ka 1,5-aastaselt ju sõime minna. Kas sa suudad näiteks nii elada, et rahakott on ühine. Sinu raha on kogu pere raha. Või oled sa seda tüüpi, et elad naisega koos nagu toanaabriga. Kumbki üksteise palganumbrit ei tea. Suuremate ostude puhul laenatakse üksteiselt raha. Ma tean ka selliseid peresid.
Kui mina peaks mingil põhjusel kohtingule minema (pole ausalt öeldes kunagi käinud), siis ma pakuks alati välja, et ma ise maksan oma arve. Nii igaks juhuks. Ma ei eelda, et mees maksab, aga ma pean heaks tooniks, kui ta maksab. Vastasel juhul tekib mul teatud tõrge, et äkki mees ongi jube sendisaagija. Kui ma loon ikkagi tõsise suhte, siis ma eeldan, et me üksteist abistame. Kui mina mingil põhjusel olen kodune, siis ma ei pea raha nuiama oma mehe käest, vaid ta jagab seda rõõmuga. Mina omakorda hoian kodu korras, kasvatan köögivilju, tegelen lastega, kokkan, mudin mehe valusat selga jne. Käsi peseb kätt ja kõik rõõmsad. Lihtsalt minu viga on see, et ma pole päris iseseisev naine. Ma pole karjääri teinud ja olen pigem kodule pühendunud. Samas saaksin ka üksi hakkama.
Aga kui sina, Mehike oled teistsugune, siis pole ka hullu. Iga pott leiab oma kaane lõpuks. Iseseisvaid karjäärinaisi on tänapäeval tõesti palju ja neid isegi solvaks, kui sa hakkaksid välja tegema.

Said pisut valesti vist minu põhimõttest aru. Mul ei ole mitte mingit probleemi toeatada enda naist, kes on lapsega kodus. Ma teeks kõik, et tal oleks võimalikult hea meie last kasvatada ja pigem eelistaks, et ta hoiaks ennast ja ka pere oleks elutervem ning ei läheks tööle (mul ei ole lapsi, see on oletuslik). Ühine rahakott poleks probleem üldse. Mida ma ei teeks lihtsalt on see, et ma ei maksaks võõra inimese eest esimesel kohtingul suvalt arvet. See ei tähenda, et ma ei võiks seda teha teisel või kolmandal kokkusaamisel. Ma lihtsalt ei näe esimesel kohtumisel maksmisel pointi. Sest see naine tuleb minuga lihtsalt kohtuma ja peale seda kõnnib minema, ta on iseseisev inimene maksab ise. Kui ta peale minuga kohtumist soovib minuga veel aega veeta siis on see väga tore ja vaatame siis edasi. Nagu ma ka eelmises sõnavõtus mainisin siis ma austan inimesi, kes on selle välja teeninud. Samamoodi ka naistega. Ma ei hakka naist kunagi niisama kummardama ja talle asju välja tegema lihtsalt sellepärast, et ta on naine. Kui ta on mu silmis tõestanud seda, et ta on tore ja meeldiv inimene siis mul pole probleemi tema vastu hea olla. Antud naine, kelle vastu ma teemas nii ” naiste vihkaja” olin lihtsalt oli vastupidine naisele, kes minu silmis austust vääriks. Nii lihtne see ongi. Ja kui sa naisena kokkad, mudid mu valusa selja asemel midagi muud toredat ning hoolitsed laste eest siis kindlasti saad minu käest palju palju armastust.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See see naiste viga on. Sugu ei tee sind lugupeetud naiseks. Lugupidamise tuleb ära teenida. Enne seda oled lihtsalt tutiga olend ja see ei anna küll mingeid eeliseid, hüvesid ega austust.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 00:19; 16.08 01:11; 16.08 02:03; 17.08 09:15; 18.08 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, aga oletame, et sul on naine, saate lapse ja naine mingil põhjusel on kolm aastat kodune. Kas pead naist üleval või annad selgesti märku, et aeg oleks tööle tagasi kobida. Laps võib ka 1,5-aastaselt ju sõime minna. Kas sa suudad näiteks nii elada, et rahakott on ühine. Sinu raha on kogu pere raha. Või oled sa seda tüüpi, et elad naisega koos nagu toanaabriga. Kumbki üksteise palganumbrit ei tea. Suuremate ostude puhul laenatakse üksteiselt raha. Ma tean ka selliseid peresid.

Kui mina peaks mingil põhjusel kohtingule minema (pole ausalt öeldes kunagi käinud), siis ma pakuks alati välja, et ma ise maksan oma arve. Nii igaks juhuks. Ma ei eelda, et mees maksab, aga ma pean heaks tooniks, kui ta maksab. Vastasel juhul tekib mul teatud tõrge, et äkki mees ongi jube sendisaagija. Kui ma loon ikkagi tõsise suhte, siis ma eeldan, et me üksteist abistame. Kui mina mingil põhjusel olen kodune, siis ma ei pea raha nuiama oma mehe käest, vaid ta jagab seda rõõmuga. Mina omakorda hoian kodu korras, kasvatan köögivilju, tegelen lastega, kokkan, mudin mehe valusat selga jne. Käsi peseb kätt ja kõik rõõmsad. Lihtsalt minu viga on see, et ma pole päris iseseisev naine. Ma pole karjääri teinud ja olen pigem kodule pühendunud. Samas saaksin ka üksi hakkama.

Aga kui sina, Mehike oled teistsugune, siis pole ka hullu. Iga pott leiab oma kaane lõpuks. Iseseisvaid karjäärinaisi on tänapäeval tõesti palju ja neid isegi solvaks, kui sa hakkaksid välja tegema.

Said pisut valesti vist minu põhimõttest aru. Mul ei ole mitte mingit probleemi toeatada enda naist, kes on lapsega kodus. Ma teeks kõik, et tal oleks võimalikult hea meie last kasvatada ja pigem eelistaks, et ta hoiaks ennast ja ka pere oleks elutervem ning ei läheks tööle (mul ei ole lapsi, see on oletuslik). Ühine rahakott poleks probleem üldse. Mida ma ei teeks lihtsalt on see, et ma ei maksaks võõra inimese eest esimesel kohtingul suvalt arvet. See ei tähenda, et ma ei võiks seda teha teisel või kolmandal kokkusaamisel. Ma lihtsalt ei näe esimesel kohtumisel maksmisel pointi. Sest see naine tuleb minuga lihtsalt kohtuma ja peale seda kõnnib minema, ta on iseseisev inimene maksab ise. Kui ta peale minuga kohtumist soovib minuga veel aega veeta siis on see väga tore ja vaatame siis edasi. Nagu ma ka eelmises sõnavõtus mainisin siis ma austan inimesi, kes on selle välja teeninud. Samamoodi ka naistega. Ma ei hakka naist kunagi niisama kummardama ja talle asju välja tegema lihtsalt sellepärast, et ta on naine. Kui ta on mu silmis tõestanud seda, et ta on tore ja meeldiv inimene siis mul pole probleemi tema vastu hea olla. Antud naine, kelle vastu ma teemas nii ” naiste vihkaja” olin lihtsalt oli vastupidine naisele, kes minu silmis austust vääriks. Nii lihtne see ongi. Ja kui sa naisena kokkad, mudid mu valusa selja asemel midagi muud toredat ning hoolitsed laste eest siis kindlasti saad minu käest palju palju armastust.

Oh jeerum küll, mida mehi liikvel. No sellisega ei tahaks küll kunagi koos kohvi juua. Ega sellise armastust samuti mitte.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 01:09; 16.08 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jeerum küll, mida mehi liikvel. No sellisega ei tahaks küll kunagi koos kohvi juua. Ega sellise armastust samuti mitte.

Ära joo siis. Otsi endale mõni mees, kes su varbaid lakub

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole Tinderi kontot, seega ses suhtes nõu anda ei oska.
Kui aga nooruses jututoast leitud meestega kohtamas käisin (vat olid kohad nagu jutukad…), siis mina tegin küll alati ettepaneku, et arve pooleks. Reaalselt vist ei maksnud rohkem kui paar korda, ikka tasus mees. See pole mu meelest iseenesest probleem, kes kohvi kinni maksab.
Kellega ma kindlasti kohtama ei läheks, on kontrollivajaduse ja omamisinstinktiga mehed. Need tunneb suhteliselt ruttu ära.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellega ma kindlasti kohtama ei läheks, on kontrollivajaduse ja omamisinstinktiga mehed. Need tunneb suhteliselt ruttu ära.

Ehk siis need kes su vastu tõsisemat huvi tunneb?
Mine kohtu jorsiga, kes tahab lõtva püksikummi ja ise ei raatsi kohvigi maksta.
Rumal naine ajab sassi püsisuhte huvi ja omandiinstinkti.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 00:19; 16.08 01:11; 16.08 02:03; 17.08 09:15; 18.08 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei ole see mingi mees, kes esimesel kohtumisel ei suuda kohvi ja kooki välja teha. Punkt. Mingit praadi ma tellima ei hakkagi, aga kui nii pisikesest asjast on probleem, siis ei huvita selline mees üldse. Mehikese-sugusele ei ole mõtet selgitada, asi pole rahas. Asi on mehelikkuses.

Perekooli naistele on ikka jube lihtne muljet avaldada. Ja odav ka: teed mingi koogi või kohvi välja ja juba on neil jalad harkis.
Kui prae ka veel ostad, siis teevad ise abieluettepaneku.

Nüüd saan aru, MIKS on neid idiootseid teemasid nii palju, kus mehed ei pese hambaid, ei sulge oma järelt külmkapi ust, laamendavad liikluses jne sooritavad suhtes olles täiesti uskumatuid asju – põhjus on lihtsalt selles, et nad on õigel ajal KOOGI ostnud.
Ehk siis modaal: kui sul mehena on mingi viga küljes või oled muidu laisk aj aloll, siis osta kook.
Kohe saad omadega mäele ja oledki naisekandidaadi jaoks “mehelik”.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.08 20:56; 11.08 14:46; 11.08 17:42; 11.08 20:09; 12.08 18:11; 12.08 18:34; 16.08 07:30; 21.08 08:07; 21.08 17:46; 21.08 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis need kes su vastu tõsisemat huvi tunneb?
Mine kohtu jorsiga, kes tahab lõtva püksikummi ja ise ei raatsi kohvigi maksta.
Rumal naine ajab sassi püsisuhte huvi ja omandiinstinkti.

Mehes, kes naisi lihtlabasteks “tutiga olenditeks” peab, mina küll püsisuhtematerjali ei näe. Tekib pigem küsimus, miks peaks ükski naisterahvas soovima sellise mehe lugupidamist välja teenida.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ka selline tagaajaja tüüpi mees. Ainuke, mida sellega saavutad on see, et raiskad lihtsalt enda aega, raha ja energiat.

Mind täitsa huvitab, et kuidas sa siis püsisuhte üldse looma peaksid, kui sa ei ole nõus sellesse suhtesse panustama, ei oma aega, raha ega energiat? Kuidas see suhe saakski tekkida?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.08 22:18; 16.08 22:39; 18.08 21:14; 18.08 21:29; 20.08 11:51; 20.08 11:56; 20.08 12:25; 20.08 12:53; 20.08 13:24; 20.08 22:08; 21.08 18:43; 29.08 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin ka mehelt, et mis siis oleks olnud, kui ma oleksin pipardanud. Vastas oli, et tema ei ole naiste tagaajaja ja kui naine pole huvitatud, siis nägemist. Nii et kõigi puhul tõesti see raskesti kättesaadava mängimine ei toimi.

Mis asja? Mina küll ei suudaks hakata mingit suhet looma inimesega, kes su vastu on nii ükskõikne..talle kõlbaks pea iga teine. Naistele on ikka oluline, et nad on mehe poolt tahetud..ei kujuta ette ausalt öeldes, mis suhe saab sellisest tekkida, kui mees seda tunnet naisele tekitada ei suuda – tal on lihtsalt ükskõik.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.08 22:18; 16.08 22:39; 18.08 21:14; 18.08 21:29; 20.08 11:51; 20.08 11:56; 20.08 12:25; 20.08 12:53; 20.08 13:24; 20.08 22:08; 21.08 18:43; 29.08 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis need kes su vastu tõsisemat huvi tunneb?

Mine kohtu jorsiga, kes tahab lõtva püksikummi ja ise ei raatsi kohvigi maksta.

Rumal naine ajab sassi püsisuhte huvi ja omandiinstinkti.

Mehes, kes naisi lihtlabasteks “tutiga olenditeks” peab, mina küll püsisuhtematerjali ei näe. Tekib pigem küsimus, miks peaks ükski naisterahvas soovima sellise mehe lugupidamist välja teenida.

Sellepärast ei olegi mõttet rabeleda. Kui naine ise huvi välja näitab, siis alles. Kõik muu on aja ja raha raiskamine. Rahaga õnne ei osta. Naistele muidugi meeldib olla tähelepanu keskpunktis aga mida mees vastu saab püüdes ennast tõestada? Paremal juhul sõbratsooni. Naised ei tea ise ka mida tahavad. Las otsustavad ja valivad ise, alles siis on mõttet mehel hoolima hakata.

Sa ise ütled, et naine ei näe põhjust lugupidamise ära teenida . Miks peaks mees sellisele välja tegema? Selline naine on ju praht. Lugupeetud olemine on midagi nii elementaarset, et see ei käi kohvi ega restoraniarve eest. Normaalne moraali ja põhimõttega naine käitub igal ajal nii, et ta on lugupidamist väärt. Või ei ole nii? Mis pärast peaks sellisele ühiskonna heidikule välja tegema või üldse kohtuma kutsuma? Rääkimata püsisuhte materjalina ennast tõestama sellisele

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 00:19; 16.08 01:11; 16.08 02:03; 17.08 09:15; 18.08 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugupeetud olemine on midagi nii elementaarset, et see ei käi kohvi ega restoraniarve eest. Normaalne moraali ja põhimõttega naine käitub igal ajal nii, et ta on lugupidamist väärt. Või ei ole nii?

Miks sa minult küsid, sina olid see, kes ütles, et “Lugupidamise tuleb ära teenida” (tsitaat sinult). Aga nüüd järsku väidad, et sina tunned lugupidamist vääriva naisterahva kohe ära. Ma sain ennist aru, et me kõik oleme “tutiga olendid” (jällegi sinu väljend) ning et sinu silmis nn kõrgemale levelile jõuda, peab naine mingil moel austuse ära teenima. Kumb variant siis jääb, otsusta ära!

Aga sinu öeldut saab seega ka meeste kohta kasutada: normaalne mees käitub igal ajal nii, et ta on lugupidamist väärt ning see ei käi kohvi ega restoraniarve eest. Ehk peitub siin vastus küsimusele, miks sind naiste poolt pidevalt sõbratsooni paigutatakse..?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin esindavad mõned inimesed seisukohta, justkui tuleks nende lugupidamine mingite eriliste tegudega ära teenida. Veidi meenutab mu eksämma, kes arvas samamoodi. Alles siis, kui ma pärast 12 a kestnud abielu ja tema poja kõigist jamadest läbitoetamist lahutada otsustasin, teatas, et sellist naist poeg enam ei leia… Enne oli kogu aeg selline suhtumine, et vaat see ja see asi peaks veel olema, et ma saaks sind austada…
Tüüpilised manipulaatorid ühesõnaga.
Normaalne inimene suhtub teistesse lugupidamisega, võõrastele antakse tavaliselt usaldust ja lugupidamist krediiti. Mis mõttega minna kellegagi kohtuma, kui temast a priori lugu ei pea?
Ma näen asja pigem nii, et lugupidamist ja usaldust saab kaotada, mitte ei tule võita. Aga usaldamine ei tähenda muidugi seda, et annad 3nda kohtumise järel teisele oma krediitkaardi, majavõtmed ja ID-kaardi PINid.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 10:53; 21.08 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind täitsa huvitab, et kuidas sa siis püsisuhte üldse looma peaksid, kui sa ei ole nõus sellesse suhtesse panustama, ei oma aega, raha ega energiat? Kuidas see suhe saakski tekkida?

Alguses ei pea midagi panustama. Ma rääkisin tutvumise algusest. Naistel on järjekord meestest, kes neid tahavad kui nad on juba kasvõi natukene üle keskmise atraktiivsed. Tänapäeval oled mehena kohtingu algfaasis lihtsalt statistiline number ja mingeid saltosi pole mõtet visata. Naine teeb valiku ikkagi enda tunnete pealt. Ole kui härrasmees tahes ega suurt midagi ei muutu kui naine sind ei taha. Eelistan reaalseid kiireid kohtumisi tutvumisi, kus on keemia olemas ja voodisse minek tuleb kiiresti. Tavaliselt on need naised lihtsamad ka, aga mulle sellised lihtsamad naised meeldivadki. Tulised tüdrukud on minu teema.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asja? Mina küll ei suudaks hakata mingit suhet looma inimesega, kes su vastu on nii ükskõikne..talle kõlbaks pea iga teine. Naistele on ikka oluline, et nad on mehe poolt tahetud..ei kujuta ette ausalt öeldes, mis suhe saab sellisest tekkida, kui mees seda tunnet naisele tekitada ei suuda – tal on lihtsalt ükskõik.

Kuidas iga teine kõlbaks, kui on otse öeldud, et mehele oli väga oluline seksuaalne sobimine? Pigem ikka vastupidi ja iga teine ei sobi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 09:38; 19.08 09:50; 20.08 12:29; 20.08 12:32; 20.08 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugupeetud olemine on midagi nii elementaarset, et see ei käi kohvi ega restoraniarve eest. Normaalne moraali ja põhimõttega naine käitub igal ajal nii, et ta on lugupidamist väärt. Või ei ole nii?

Miks sa minult küsid, sina olid see, kes ütles, et “Lugupidamise tuleb ära teenida” (tsitaat sinult). Aga nüüd järsku väidad, et sina tunned lugupidamist vääriva naisterahva kohe ära. Ma sain ennist aru, et me kõik oleme “tutiga olendid” (jällegi sinu väljend) ning et sinu silmis nn kõrgemale levelile jõuda, peab naine mingil moel austuse ära teenima. Kumb variant siis jääb, otsusta ära!

Aga sinu öeldut saab seega ka meeste kohta kasutada: normaalne mees käitub igal ajal nii, et ta on lugupidamist väärt ning see ei käi kohvi ega restoraniarve eest. Ehk peitub siin vastus küsimusele, miks sind naiste poolt pidevalt sõbratsooni paigutatakse..?

Jääb see variant, mis ütlesin. Auväärt naise tunneb ära enne välja tegemist. Kui peab välja tegema, et tutiga olevus hakkaks lugupeetud naisena käituma, siis see on mõttetu üritus ja ainult raha raiskamine.

Oma jutu lõpus said ise ka aru, et välja tegemine ei tee kedagi teise silmis väljavalituks. Kehtib nii meeste kui naiste kohta.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 00:19; 16.08 01:11; 16.08 02:03; 17.08 09:15; 18.08 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses ei pea midagi panustama. Ma rääkisin tutvumise algusest. Naistel on järjekord meestest, kes neid tahavad kui nad on juba kasvõi natukene üle keskmise atraktiivsed.

Sa siis võtad need naised ette, kes teistest meestest järgi jäävad? Aga su jutt on sellegi poolest veits imelik kui räägid, et ega alguses ei peagi midagi panustama. No et kohtingule kasvõi selle lihtsama naisega minna..pead ju oma energiat ja aega panustama? Ehk siis füüsiliselt pead end ju kohale vedama sinna..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.08 22:18; 16.08 22:39; 18.08 21:14; 18.08 21:29; 20.08 11:51; 20.08 11:56; 20.08 12:25; 20.08 12:53; 20.08 13:24; 20.08 22:08; 21.08 18:43; 29.08 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas iga teine kõlbaks, kui on otse öeldud, et mehele oli väga oluline seksuaalne sobimine? Pigem ikka vastupidi ja iga teine ei sobi.

No neid seksuaalselt sobivaid saab olla mitmeid, kui mitte öelda sadu, tuhandeid jne..Aga on vaid üks naabri Mari.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.08 22:18; 16.08 22:39; 18.08 21:14; 18.08 21:29; 20.08 11:51; 20.08 11:56; 20.08 12:25; 20.08 12:53; 20.08 13:24; 20.08 22:08; 21.08 18:43; 29.08 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/justsulofficial/videos/256630631681737/UzpfSTEwMDAwMDE0NzY1NDQzNjoxMzY5MDAwNjgzMjc3MzYx/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No neid seksuaalselt sobivaid saab olla mitmeid, kui mitte öelda sadu, tuhandeid jne..Aga on vaid üks naabri Mari.

ma ei saa sellest kommentaarist aru. kui mehele pakub naine huvi ja ka voodis on suurepärane klapp, miks peaks siis naine ennast kuidagi halvasti tundma? millest järeldus, et see mees oli ükskõikne? ei olnud ju, kui tahtis voodisse viia, naine oli tahetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 09:38; 19.08 09:50; 20.08 12:29; 20.08 12:32; 20.08 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas iga teine kõlbaks, kui on otse öeldud, et mehele oli väga oluline seksuaalne sobimine? Pigem ikka vastupidi ja iga teine ei sobi.

No neid seksuaalselt sobivaid saab olla mitmeid, kui mitte öelda sadu, tuhandeid jne..Aga on vaid üks naabri Mari.

Oleneb mehest. On väga nõudlikke mehi. Selliseid mehi, kellele 10st naisest vaid üks sobib seksuaalselt ja kui selle naisega on veel väljaspool voodit ka midagi rääkida, siis selliseid naisi võib olla ehk 20st üks. Ja ma ei räägi lihtsalt panemisest. Mees võib panna kõiki neid 20 naist, aga lihtsalt abiellub ainult ühega. Ja see üks pole ka veel tema jaoks täiuslik. Ka sellega ta suudab 100 korda riidu minna, aga üldises plaanis asi toimib. Ja ta teab, et seda naist ei tasu käest lasta, sest väljavaated keegi teine nii sobiv leida, on halvad.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 16:22; 15.08 18:44; 19.08 10:39; 28.08 18:54; 29.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine, kes käis kohtingutel, kus talle välja tehti ja teda siis nii öelda lõbustati, suutis ilmselt austuse välja teenida juba Tinderi chatis suheldes. Seega ei saa öelda, et ta täiesti tühja koha pealt lolle mehi lüpsis, kes igal kohtingul nahast välja üritavad pugeda, et tutiga olevustele meeldida. Võib-olla sina, Mehike, ei viitsi nii pikalt enne suhelda ja veenduda, et kõigest tutiga olevuse asemel on lugupidamise ära teeninud naine. Aga need teised mehed ilmselt viitsisid.

Ma ise olen ka selline naine, kes pigem maksab esimesel kohtumisel enda eest ise. Kui mees ütleb, et soovib ise maksta, siis ma pikalt vastu ei vaidle, aga leian, et viisakas on vähemasti pakkuda, et maksan. Nii et üldiselt olen väga moodne ja feministlik naine 🙂 Samas tuleb tunnistada, et meestes, kes võtavad maksmise enda peale, on mingi džentelmenlik joon, mis tõesti mõjub külgetõmbavalt.

Tegelikult on üldse nii, et kui naine mehele tõsiselt meeldib, siis ta kaotab selle naise pärast totaalselt pea. Ta on siis nõus tegema mida iganes, et naine endale saada. Tahab vabatahtlikult talle kuu ja tähed taevast alla tuua. Muidugi hõlmab see kõike, mida džentelmenliku käitumise all mõistame (sh restoraniarve maksmist). Kui aga naise osas seda tunnet ei teki, siis järelikult see naine nii väga ei meeldi. Mis on ka okei. Küll kunagi leitakse üles ka see õige, kelle osas tekib.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 12:51; 29.08 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike, ei viitsi nii pikalt enne suhelda ja veenduda, et kõigest tutiga olevuse asemel on lugupidamise ära teeninud naine. Aga need teised mehed ilmselt viitsisid.

Mida mul selliste naistega rääkida on kes kirjutavad enda bio-s, et neile meeldivad loomad, meeldib reisida, jalutuskäigud. Samuti meeldib kinos käia ja veini juua. Aa ja kindlasti on väga sarkastilised. Mis kuradi hobid need on ja mida mul sellise naisega rääkida on ? Parem saab juba kokku ja võibolla läheb seksiks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mehike, ei viitsi nii pikalt enne suhelda ja veenduda, et kõigest tutiga olevuse asemel on lugupidamise ära teeninud naine. Aga need teised mehed ilmselt viitsisid.

Mida mul selliste naistega rääkida on kes kirjutavad enda bio-s, et neile meeldivad loomad, meeldib reisida, jalutuskäigud. Samuti meeldib kinos käia ja veini juua. Aa ja kindlasti on väga sarkastilised. Mis kuradi hobid need on ja mida mul sellise naisega rääkida on ? Parem saab juba kokku ja võibolla läheb seksiks.

Miks sa tahad “sellistega” kokku saada? Ma küll ei hakkaks oma aega kulutama inimese peale, kes mulle huvi ei paku ja see huvi peaks ikka eelnevas vestluses selguma, mitte kusagil kohvikulaua taga. Aga nüüd ma saan aru, miks sa ei taha ühtegi senti esimesel kohtumisel kulutada – sa vist kutsud kõik kiirelt kohtuma, ilma, et viitsiksid eelnevalt proovida inimest tundma õppida. Ma arvan, et lihtsam oleks üheööpartnereid leida mõnest pubist või ööklubist.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 14:16; 12.08 22:42; 13.08 14:32; 19.08 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin väga head nõuanded. neile, kes ing keeles kodus, soovitan kiigata ka FB gruppi nimega The High Value Woman: Become Irresistible to Quality Men
Seal jagatakse kogemusi, kuidas häid mehi ligi tõmmata ja ise ka hea mehe vääriliselt käituda jnejne, soovitan täiega! 🙂 Jagatakse ka kohtinguäppide kasutamise muljeid, ja mitte vähe, iga päev mõni selline teema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei hakkaks oma aega kulutama inimese peale, kes mulle huvi ei paku ja see huvi peaks ikka eelnevas vestluses selguma, mitte kusagil kohvikulaua taga. Aga nüüd ma saan aru, miks sa ei taha ühtegi senti esimesel kohtumisel kulutada – sa vist kutsud kõik kiirelt kohtuma, ilma, et viitsiksid eelnevalt proovida inimest tundma õppida. Ma arvan, et lihtsam oleks üheööpartnereid leida mõnest pubist või ööklubist.

Jah ma kutsungi kiiresti välja pigem kui pikalt internetis seletan, see on ju puhas ajaraiskamine. Ma ei leia, et mu käitumine oleks kuidagi moodi vale sellepärast, et ma ei raatsi internetis pikalt suhelda. Ja huvi selgub pildi pealt, kas naine on piisavalt kuum või mitte. Klubid on mõttetud. Baaridest saab küll, seal on ka sellised toredad amelemised tavalised tekkima. Eesti naistele on alati alkoholi vaja, ilma alkoholita on lihtsalt mökud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Tõsi, neid kõiki asju saab kasutada rohkem kui üks kord, kuid siiski kulub naisel enda peale rohkem, kui valllalised mehed uneski ette kujutada oskavad. Lihtsalt selle jaoks, et sinusugustele vastuvõetav välja näha.

Ja sa veel virised peale kõike seda ajakulu, et maha ja taha on maksimaalne, millele enda aega kulutad. Eelistatavalt tasuta ja ilma sinupoolse pingutuseta.

Kes ütles, et naine peab ennast tuunima ja ostma kalleid asju jne see on tema enda asi palju ta raha sellele kulutab. Vaba valik. Keegi ei sunni tegema seda ju. Räägid nagu issand jumal kui raske ikka naine olla nii palju läheb raha tuuningu peale. Ära siis tuuni ennast ! Jääb raha alles. Aga ega paljudel naistel selle fassaadi all midagi eriti muud polegi ja siis ainuke võimalus ongi end ehtida. Mina rääkisin konkreetsest naisest, kes kasutab lihtsalt mehi ära. Sest ta ju teeb seda. Kõik normaalsed inimesed väärtustavad enda aega ja miks mitte austada siis mõlema aega. Teeme kiire kohvi ja vaatame üle teineteist. Naistega on üldiselt nii, et kas neil tunne on või ei ole. Kui on õige mees siis hüppavad kohe voodisse või tagasihoidlikumad soovivad edasi suhelda. Kui tunnet ei ole siis on põhimõtteliselt juba kohtingu käigus sõbratsooni minek ja siis juba istud niisama seal ja raiskad enda ja ka naise aega. Ja selline asi, et mees peab võimlema ja naisele igasugu lõbustusi, tähelepanu pakkuma see pole mingi õige suhte tekkimise viis minumeelest. Suva täkuga hüppab kohe voodisse, paneb järgmisel päeval lõuna ka veel tööle kaasa. Vaid neid lollikesi lüpstakse ja siis jalutatakse minema. Täpselt, mida see naine tegi. 20+ kohtingut niisama teinud ja veel nõudmised ka meestele. See ütleb väga palju selle inimese karakteri kohta lihtsalt.

Miks peab midagi fassaadi all olema, kui sind ainult seks huvitab?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 20:17; 19.08 20:28; 19.08 20:45; 19.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind näiteks kasvatatigi juba vanemate poolt niimoodi, et meesterahva kohus on arved tasuda ja naise nimel pingutada

Mind kasvatati ka niimodi, aga mind kasvatati valesti. Vanakooli vanemad. Tänapäeval teevad naised karjääri ning on iseseisvad ja piisavalt hea sissetulekuga, et enda arved ise tasuda.

Tead, ma saan mantli ka ise selga ja jaksan endale ukse lahti teha, aga mulle meeldib, kui mees seda teeb. Ja mu mehele meeldib seda teha.
Seksini jõudsime pärast kuid kestnud kohtamisi, mees viitsis minu peale aega, raha ja energiat raisata. Nüüd oleme juba 15 aastat abielus, kolm last. Mees tahab endiselt mulle välja teha ja koos minuga aega veeta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 20:17; 19.08 20:28; 19.08 20:45; 19.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi ABC algajale