Esileht Pereelu ja suhted Tinderi ABC algajale

Näitan 14 postitust - vahemik 151 kuni 164 (kokku 164 )

Teema: Tinderi ABC algajale

Postitas:

See, et antud naine ei andnud meestele isegi seksi või auto kõrvalistmel suuseksi on ärakasutamine. See naine poleks olnud ärakasutaja juhul kui ta oleks enda arved ise tasunud,

Miks sa arvad, et naine peaks mehega temale kulutatud õhtusöögi või kinopileti raha eest seksima? No tõesti, kuidas üldse selline mõte saab mõnele mehele pähegi tulla?

Normaalne ennast väärtustav naine soovib mehega seksida alles siis, kui mees talle tõesti väga meeldib! Kui mõni mees suudab ühe õhtu ja restoranis- või kinoskäiguga selle mõne naise puhul saavutada – siis palju õnne neile 🙂

Aga normaalne oleks ikkagi käia enne vähemalt 5-6x kohtingul. Kui mees ei viitsi niigi palju vaeva näha, sest lootis veel kergemat saaki – head teed talle minna!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 11.08 09:52; 11.08 11:21; 11.08 19:16; 11.08 20:16; 12.08 09:25; 12.08 11:50; 12.08 12:05; 12.08 12:49; 12.08 13:05; 12.08 19:44; 13.08 13:21; 13.08 15:17; 13.08 19:13; 21.08 12:23; 21.08 12:42; 21.08 12:51; 22.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mehega juba 13 aastat koos olnud (10 aastat abielus) ja me oleme mitmel korral sellest esimesest korrast rääkinud ja tõesti selgus, et mees tahtiski mind võimalikult kiiresti voodisse saada. Tema jaoks on seksuaalne sobimine voodis äärmiselt tähtis. Minu välimus talle sobis, aga oli vaja teada, kuidas voodis olen. Ega ma mingeid imetrikke seal voodis ei teinud, aga ju siis sobisin. Mees ise oli muidugi ka tasemel ja elus esimest korda sain mehega orgasmi. Meie voodielu on siiani 13 aastat hiljemgi väga hea. Küsisin ka mehelt, et mis siis oleks olnud, kui ma oleksin pipardanud. Vastas oli, et tema ei ole naiste tagaajaja ja kui naine pole huvitatud, siis nägemist. Nii et kõigi puhul tõesti see raskesti kättesaadava mängimine ei toimi.

Aga minu mees on siiski vanamoeline ja naistele välja tegemine on tema jaoks täiesti ok. See on nagu auasi olnud. Kui väljas käisime, siis alati jättis ja jätab siiani jootraha teenindajatele. Ta polnud mingi sendilugeja ja omal ajal kohtudes oli tal raha piisavalt (poissmehena ja lastetuna polnud tal rahaga midagi peale hakata) Mina teda varem ei tundnud ja mul polnud aimugi, mis autoga ta ringi sõidab või kui rikas ta on. Mind see ei huvitanud. Mina olin töötu ja see sama rott, keda Mehike27 ei salli. Ju siis minus oli potensiaali, et mees, kes end isana ette ei kujutanud, tahtis saada minuga lapsi ja ikka mitu. Ta usaldas mind nii palju, et käies enamus rahast välja ostis korteri minu nimele. Sõbrad pööritasid silmi ja nii mõnelgi sõbral oli naine naha üle kõrvade tõmmanud ja mees korterist ilma. Aga minu mees usaldas mind. Usaldas isegi oma panga paroolid mulle, et ma vajadusel saaksin ülekandeid teha.

Nüüd 13 aastat hiljem ja 3 lapse emana pole ma oma abikaasa usaldust kuritarvitanud.

Ma pole ka selline tagaajaja tüüpi mees. Ainuke, mida sellega saavutad on see, et raiskad lihtsalt enda aega, raha ja energiat. Parem on leida naine, kes on kohe huvitatud. Kiire deidiga on see võimalik väga kiiresti selgeks teha, mida naine sinust arvab või mõtleb. Kui ikka istud naisega laua taga ja saad aru, et mitte midagi ühist ei ole siis vähemalt saab kiiresti kohvi ära juua ja enda päevaga edasi minna. Mulle sobib selline viis tutvumiseks palju rohkem, sest see on palju vabam. Ma ei lähe kohtingule, et muljet avaldada. Ma lähen kohtingule, et mõista kas sobime või mitte. Kui naine peale ise arve maksmist suhelda ei soovi siis selge, mul polegi sellist pealiskaudset ühiskonna normides kinni olevat inimest enda ellu vaja. See korteri kirjutamine ja paroolide andmine on ikka täitsa teine level loll. Vedas tal, et sa mõistlik naine oled, jeesus küll!

See, et naine ei taha kohe seksida, ei tähenda ilmtingimata, et ta ootaks tagaajamist. Kohe seksimine on rohkem iseloomu kui et moraali küsimus. Kui oled seda tüüpi inimene, kes ei hakka kohe igaühega sõbraks ja ei hüppa uutele tuttavatele kaela, vaid tunneb end pisut kohmetult, siis ei hüppa kohe ka voodisse. Mitte, et ootaks pealekäimist ja järgijooksmist, vaid ei ole nii ekstravertne, et võõra ees end kohe paljaks võtta. Juba kohtingule minemine on mõne jaoks eneseületus.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 02:58; 13.08 03:27; 13.08 22:53; 22.08 01:22; 22.08 03:41; 22.08 05:13; 23.08 05:52; 28.08 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris õudne on lugeda, et on mehi, kes soovivad kohtingul välja teha eesmärgiga seksi saada – kaup kauba vastu. Ilmselt on siis ka naisi, kes sellise kaubaga nõus on.
Loen perekooli ja iga kord on hea meel, et mu ümber on normaalsed inimesed ja et see loomaaed on kuskil väljaspool minu tutvusringkonda:)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris õudne on lugeda, et on mehi, kes soovivad kohtingul välja teha eesmärgiga seksi saada – kaup kauba vastu. Ilmselt on siis ka naisi, kes sellise kaubaga nõus on.
Loen perekooli ja iga kord on hea meel, et mu ümber on normaalsed inimesed ja et see loomaaed on kuskil väljaspool minu tutvusringkonda:)

Ei ma ei soovi kohtingul välja teha, et seksi saada. Naine maksab ise. Aga kui naine nii rott, et eeldab et ma mehena teda söötma pean siis olgu suuseks olla.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin see, kes rääkis siin teemas nõudlikust mehest voodis. Mul tunne, et sellest ei saadud üldse aru, sest orjaliku suhtega küll meil tegemist polnud ja pole siiani. Voodis tulebki nõudlik olla, sest vastasel juhul suhe ei toimi ju üldse. Muidugi PKs toimivad ka need suhted, kus naine on 10 aastat teeselnud orgasmi ja mees unistab piki silmi, et naine ükski kord talle suuseksi teeks. Nõudlikkus voodis on sama, kui me eeldame, et mees peseb ennast, koristab enda järelt, aitab majapidamistöödes ja ühtlasi ka tagab naisele orgasmi. Kas ma olen liiga nõudlik mehe suhtes? Ka mees võib naise suhtes olla nõudlik. Talle näiteks meeldib, et naine on valmis uusi asju proovima, ei takerdu kompleksidesse. Meestel on selles suhtes kerge. Nemad saavad alati orgasmi. Naised mitte alati. Aga ka mehed näiteks tahavad, et naine suhu võtaks või oleks kasvõi kordki nõus proovima pepuseksi. Ja nõudlik mees on üldjuhul ka ise enda suhtes nõudlik. Tema jaoks naise heaolu voodis ongi nr 1. Kui nüüd ühesuguste vaadetega inimesed saavad kokku, siis ongi kõik hästi. Kui vaated erinevad, soovidele vastu ei tulda, siis ongi täiesti ok, et rohkem ei kohtuta.

See, kui kiiresti voodisse jõutakse, ei olene isegi mitte alati iseloomust. Kui naine ja mees tunnevad kohe alguses meeletut tõmmet (seda juhtub muidugi harva), siis võidakse vabalt ka esimesel kohtingul voodisse jõuda ja võib isegi öelda, et sellisel suhtel võib potensiaali olla. Muidugi võib ka nii olla, et leek kustub sama kiirelt kui tekkis. Mina olin ja olen siiani täielik introvert ja lisaks ka äärmiselt tagasihoidlik. Ometigi ma praktiliselt läksingi võõra mehega voodisse, sest tunne oli nii õige. Ja ma ei eksinudki. See õige tunne on siiani, palju aastaid hiljem.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 16:22; 15.08 18:44; 19.08 10:39; 28.08 18:54; 29.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas koledal naisel oleks üldse mõtet Tinderisse minna? Tahaks ainult kohustustevaba seksi. Eks vist ikka kellegis huvi ärataks, aga mingi fetišistiga või vägivaldse tüübiga oma keha lörtsida küll ei taha.

Mina olin ja olen siiani täielik introvert ja lisaks ka äärmiselt tagasihoidlik. Ometigi ma praktiliselt läksingi võõra mehega voodisse, sest tunne oli nii õige. Ja ma ei eksinudki. See õige tunne on siiani, palju aastaid hiljem.

Oeh, minu unistus oleks sellise mehega kohtuda ja elus kordki sellist tõmmet tunda. Sul on väga vedanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 19:03; 28.08 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas koledal naisel oleks üldse mõtet Tinderisse minna? Tahaks ainult kohustustevaba seksi. Eks vist ikka kellegis huvi ärataks, aga mingi fetišistiga või vägivaldse tüübiga oma keha lörtsida küll ei taha.

Miks sa end koledaks nimetad? Äkki kirjeldad täpsemalt, mida sa enda juures inetuks pead? Nt ülekaal üksi ei tee kedagi koledaks, ka suured kõrvad või kõver nina mitte. Lisaks on inimene pahatihti iseenda suurim vaenlane leides vigu seal, kus teised neid ei märkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi PKs toimivad ka need suhted, kus naine on 10 aastat teeselnud orgasmi ja mees unistab piki silmi, et naine ükski kord talle suuseksi teeks. Nõudlikkus voodis on sama, kui me eeldame, et mees peseb ennast, koristab enda järelt, aitab majapidamistöödes ja ühtlasi ka tagab naisele orgasmi. Kas ma olen liiga nõudlik mehe suhtes? Ka mees võib naise suhtes olla nõudlik. Talle näiteks meeldib, et naine on valmis uusi asju proovima, ei takerdu kompleksidesse. Meestel on selles suhtes kerge. Nemad saavad alati orgasmi. Naised mitte alati. Aga ka mehed näiteks tahavad, et naine suhu võtaks või oleks kasvõi kordki nõus proovima pepuseksi.

Need on ju täiesti erinevad ootused. Enda järel koristamine, pesemine ja majapidamistöödes aitamine on nii elementaarne, et seda teevad ka lasteaialapsed. Seksis teisele partnerile orgasmi pakkumine samuti. Aga naisele on hoopis erinevad ootused, et ta teeb mehele seda, mis talle endale naudingut ei paku ehk suu- ja pepuseksi. Kummastki naine üldjuhul orgasmi ei saa. Kas mees teeb naisele suuseksi või laseb endale taha panna, kui naisele see meeldima peaks? Väga vähestel juhtudel ja meeste jaoks pole ka selliseid ootusi. Ikka, et peseks ennast ja hambad oleks suus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.08 02:58; 13.08 03:27; 13.08 22:53; 22.08 01:22; 22.08 03:41; 22.08 05:13; 23.08 05:52; 28.08 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa end koledaks nimetad? Äkki kirjeldad täpsemalt, mida sa enda juures inetuks pead? Nt ülekaal üksi ei tee kedagi koledaks, ka suured kõrvad või kõver nina mitte. Lisaks on inimene pahatihti iseenda suurim vaenlane leides vigu seal, kus teised neid ei märkagi.

Teiste märkuste ja suhtumise pärast just peangi. Aga ega ma tegelikult Tinderisse ei kipugi, ei ole vaja kindlalt teada saada seda, mida ma juba arvan. Inimloomus ei muutu kunagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 19:03; 28.08 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa end koledaks nimetad? Äkki kirjeldad täpsemalt, mida sa enda juures inetuks pead? Nt ülekaal üksi ei tee kedagi koledaks, ka suured kõrvad või kõver nina mitte. Lisaks on inimene pahatihti iseenda suurim vaenlane leides vigu seal, kus teised neid ei märkagi.

Teiste märkuste ja suhtumise pärast just peangi. Aga ega ma tegelikult Tinderisse ei kipugi, ei ole vaja kindlalt teada saada seda, mida ma juba arvan. Inimloomus ei muutu kunagi.

Tinderis on üldjuhul tõesti missivalimised. Ei ole mõtet endale veel suuremat meelehärmi teha ja sellega liituda. Seda ei ütle ma sellepärast, et arvaksin, et sa kole oled. Ütlen seda sellepärast, et ka kenamapoolse, kuid madala enesehinnanguga inimene võib Tinderist kõva põntsu saada. Ei maksa endale lisastressi tekitada, sest kellegagi jutu peale saades hakkavad nii ehk naa kummitama mõtted, et äkki ma pole tema jaoks piisavalt ilus ja piisavalt hea jne. Mõttetu.

Pigem loota, et side tekib kellegagi päriselus. Side ja tõmme, mis põhineks kohe alguses iseloomul ja olemusel, mitte fotodel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 12:51; 29.08 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi PKs toimivad ka need suhted, kus naine on 10 aastat teeselnud orgasmi ja mees unistab piki silmi, et naine ükski kord talle suuseksi teeks. Nõudlikkus voodis on sama, kui me eeldame, et mees peseb ennast, koristab enda järelt, aitab majapidamistöödes ja ühtlasi ka tagab naisele orgasmi. Kas ma olen liiga nõudlik mehe suhtes? Ka mees võib naise suhtes olla nõudlik. Talle näiteks meeldib, et naine on valmis uusi asju proovima, ei takerdu kompleksidesse. Meestel on selles suhtes kerge. Nemad saavad alati orgasmi. Naised mitte alati. Aga ka mehed näiteks tahavad, et naine suhu võtaks või oleks kasvõi kordki nõus proovima pepuseksi.

Need on ju täiesti erinevad ootused. Enda järel koristamine, pesemine ja majapidamistöödes aitamine on nii elementaarne, et seda teevad ka lasteaialapsed. Seksis teisele partnerile orgasmi pakkumine samuti. Aga naisele on hoopis erinevad ootused, et ta teeb mehele seda, mis talle endale naudingut ei paku ehk suu- ja pepuseksi. Kummastki naine üldjuhul orgasmi ei saa. Kas mees teeb naisele suuseksi või laseb endale taha panna, kui naisele see meeldima peaks? Väga vähestel juhtudel ja meeste jaoks pole ka selliseid ootusi. Ikka, et peseks ennast ja hambad oleks suus.

Esiteks see, et mees naisele orgasmi tagab, ei ole tegelikult elementaarne. Peaks olema, aga tegelikkus on hoopis midagi muud. Ma pakun, et vähemalt pooled mehed ei huvitu naise orgasmist karvavõrtki. Siingi ju palju kirjutatud naistest, kes pärast seksi nutavad kibedaid pisaraid ja tegelevad eneserahuldamisega. Esimene mees, kes minult süütuse võttis, oli 30ndates pereisa, kes ei teadnud isegi naise kliitorist midagi. Hiljem selgus, et tegu oli kõva naistemehega.

Ma ei rääkinudki sellest, et keegi peab voodis kohustuslikus korras tegema midagi, mis talle ei meeldi. Kokku sobivad ikka paarid, kellele meeldivad ühed ja samad asjad. Mees teeb mulle suuseksi ülima hea meelega ja mina teen talle suuseksi. Me ei saa kumbki selle tegemisest orgasmi, küll aga on äärmiselt meeldiv teisele mõnu teha. Ebavõrdne olukord on see, et üks teeb teisele ja teine ütleb selle peale, et fui, mina nii rõveda asjaga ei tegele. Nõudlikkus seisnebki selles, et sellised mehed on koos naisega, kes naudib kõike seda, mis meeski. Nad lihtsalt ei vali naist pikemaajaliseks suhteks, kes voodis ei ole nõus midagi tegema. Ja see ongi ju ok. Selline naine kindlasti leiab endale vähemnõudliku mehe. Igale ühele oma ja kõik on rahul.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 16:22; 15.08 18:44; 19.08 10:39; 28.08 18:54; 29.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris õudne on lugeda, et on mehi, kes soovivad kohtingul välja teha eesmärgiga seksi saada – kaup kauba vastu. Ilmselt on siis ka naisi, kes sellise kaubaga nõus on.

Loen perekooli ja iga kord on hea meel, et mu ümber on normaalsed inimesed ja et see loomaaed on kuskil väljaspool minu tutvusringkonda:)

Ei ma ei soovi kohtingul välja teha, et seksi saada. Naine maksab ise. Aga kui naine nii rott, et eeldab et ma mehena teda söötma pean siis olgu suuseks olla.

Kas tõesti leidub mõni naine, kes niisugust meest nagu Mehike27 tahaks???

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti leidub mõni naine, kes niisugust meest nagu Mehike27 tahaks???

Tema jutu järgi on neid “kiisusid” küll ja veel. Iseenesest pole Mehike ju mingi deemon ega manipuleerija, kelle eest naisi hoiatama peaks. Ta on selline “lihtne poiss”, ainult väga labase suuvärgi ja mingite kinnistunud mõttemallidega, kes ei taha – ega suudakski – ühtki naist ära petta. Ma vähemalt loodan. Las möllab siis oma “tuliste tüdrukutega”, nood ongi sellist lihtsamat laadi niikuinii.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks see, et mees naisele orgasmi tagab, ei ole tegelikult elementaarne.

Imelik rääkida mingist tagamisest. Kõlab nagu oleks mingi leping selle kohta tehtud, et sina nüüd tagad…

Esimene mees, kes minult süütuse võttis, oli 30ndates pereisa

Süütu ju ollaksegi vaid kord. Kirjutad nagu oleks olnud ka teine, kolmas jne mees, kes süütuse võtnud. Ainult et esimene oli pereisa, teiste kohta andmed puuduvad..

Nõudlikkus seisnebki selles, et sellised mehed on koos naisega, kes naudib kõike seda, mis meeski.

Ei tähenda nõudlik olemine, nõudlikkus seda. EKI ütleb järgmist:
nõudlik ‹-liku, -likku 30› ‹adj›
palju nõudev, suurte nõudmistega. a. kaasinimestelt palju ning rangelt nõudev, nende puuduste, vajakajäämistega leppimatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.08 22:18; 16.08 22:39; 18.08 21:14; 18.08 21:29; 20.08 11:51; 20.08 11:56; 20.08 12:25; 20.08 12:53; 20.08 13:24; 20.08 22:08; 21.08 18:43; 29.08 20:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 151 kuni 164 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi ABC algajale