Esileht Pereelu ja suhted Tinderi eesmärgid??

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Tinderi eesmärgid??

Postitas:

Kas olete tinderis seksi või suhte eesmärgil?

Äitäh

Mees

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 16:00; 18.02 16:14; 18.02 21:43; 18.02 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte. Seksi jaoks on iha.ee.

Naine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte. Seksi jaoks on iha.ee.

Naine

Näide:

Tegin eile omale tinderi.
Swipesin paremale mingi hulk naisi, umbes kella kolme ajal päeval- matche ei tulnud!

Paar sobivust ilmusid mingil põhjusel kella 06:00-08:00 vahemikus.
Ma lugesin sellest välja, et naised tahtsid peale klubi seksi.

Kahjuks magasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 16:00; 18.02 16:14; 18.02 21:43; 18.02 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu noored kolleegid kasutavad tinderit. Nii palju kui kõrvalt olen näinud- tinder võetakse lahti pigem reisil ja peol ja siis ikka mitmekesi. Tinderi vestluses osaleb ka teisi inimesi, telefon käib ringi ja erinevad alkoholi tarvitanud inimesed vastavad paralleelselt mitmele mehele ühe konto alt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärgiks on mõlemad. Kui suhet ei leia, siis seksi ikka. Ei kasuta peale pidu ega kambakesi. Ja iha.ee on minu jaoks liiga madal koht, et sinna kontot teha.

Naine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 20:29; 18.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärgiks on mõlemad. Kui suhet ei leia, siis seksi ikka. Ei kasuta peale pidu ega kambakesi. Ja iha.ee on minu jaoks liiga madal koht, et sinna kontot teha.

Naine

Ega koht ei ole madal 🙂 Inimesed eesmärgid on madalad. Kui inimene läheb seksi otsima kloostrisse, kas ta on siis mingite kõrget moraalinõudmistega? Lubage naerda, sest tõesti on naljakas. Madalaks teevad inimese enda eesmärgi, mitte keskkond, kus neid eesmärke teostatakse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nii aru saanud, et iha.ee on koht, kus on konto kõigil professionaalsetel ja vabakutselistel lõbutüdrukutel, seksteenindajatel ja sponsoriotsijatel….Ja siis mingi väike osa tavalisi naisi, kes seksi tahaks ja keda ilmselt ei häiri proffidega kõrvuti otsimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 20:29; 18.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks, kuna suhteks pole aega ja baarides lihtsalt kähkukaks jölkuda ei viitsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinder on ammu out.
koht kiirex sexiks.
naine.
iha on pervodele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:23; 28.02 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin suhte. Aga suhet ei leidnud. Mehed vist kasutavad seksi eesmärgil.

Miks ei leidnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 16:00; 18.02 16:14; 18.02 21:43; 18.02 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete Tinderis seksi või suhte eesmärgil?

Ei otsi sealt seksi ega suhet. Igavus on selle nimi.

Hiljuti tegin seal huvitava testi. Panin 100-le pildile LIKE. Hommikul vaatasin siis telefoni. 45 matchi, 17 meest kirjutas ja 5 meest nendest kutsus kohe kohtuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:50; 19.02 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete Tinderis seksi või suhte eesmärgil?

Ei otsi sealt seksi ega suhet. Igavus on selle nimi.

Hiljuti tegin seal huvitava testi. Panin 100-le pildile LIKE. Hommikul vaatasin siis telefoni. 45 matchi, 17 meest kirjutas ja 5 meest nendest kutsus kohe kohtuma.

Kohtusid v

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 16:00; 18.02 16:14; 18.02 21:43; 18.02 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete Tinderis seksi või suhte eesmärgil?

Ei otsi sealt seksi ega suhet. Igavus on selle nimi.

Hiljuti tegin seal huvitava testi. Panin 100-le pildile LIKE. Hommikul vaatasin siis telefoni. 45 matchi, 17 meest kirjutas ja 5 meest nendest kutsus kohe kohtuma.

Kohtusid v

Loomulikult mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:50; 19.02 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte.

ja leidsingi täpselt sellise mehe, keda soovisin.

Minul muidugi oli profiili infos täpselt kirjas ka palju andmeid enda kohta ja ootused kaaslasele. Lisaks tõin ka spetsiaalselt välja selle, et otsin normaalset, kvaliteetset suhet, mitte üheöösuhteid. Ja soovitasin mitte ühendust võtta meestel, kellel on alkoholi- suitsu- või muud sõltuvused, kes on negatiivsed, tätoveeritud ja sporti ei tee.

Nii, et kui sa näed, et naisel on profiilis midagi kirjutatud ka, siis teda huvitab suhe. Kui midagi kirjas pole, siis on üheöölinnuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, et kui sa näed, et naisel on profiilis midagi kirjutatud ka, siis teda huvitab suhe. Kui midagi kirjas pole, siis on üheöölinnuke.

ah, ole nüüd. mind huvitab suhe, aga profiilis pole midagi kirjas.
samas olen meeste kohta täheldanud, et mida rohkem infot, seda suurem tõenäosus, et tegemist on palyboydega. need teavad, kuidas naisi püüda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinder on ammu out.
koht kiirex sexiks.
naine.
iha on pervodele

Ja mis on siis in ja mittepervodele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole kontot, aga kui oleks, siis värskelt peale lahkuminekut otsiks seksi ja kui eelmisest üle olen saanud, hakkaks suhet otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama tutvuse eesmärgil, mingit kindlat plaani ei saagi ju olla, kui inimest ei tea. Üheöösuhteid ei harrasta, aga otseselt püsisuhet ka ei otsi. Üldiselt, kui seda tüüpi inimesega sõpradena ei suhtleks, siis ei lähe üldse temaga välja, kui aga lähen, siis niisama jalutama või samale üritusele, mitte kohtingule. Arvan, et neid naisi on palju, kes ei suuda kohe võõra mehega seksida ja ega mehed ka täpselt tea, kas see naine neile ikka meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 03:23; 20.02 03:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu noored kolleegid kasutavad tinderit. Nii palju kui kõrvalt olen näinud- tinder võetakse lahti pigem reisil ja peol ja siis ikka mitmekesi. Tinderi vestluses osaleb ka teisi inimesi, telefon käib ringi ja erinevad alkoholi tarvitanud inimesed vastavad paralleelselt mitmele mehele ühe konto alt.

Ma olen näinud ka seda, et Tinderis küsitakse niisama reisil olles nõu ja saadakse kokku ning isegi mingit seksihuvi pole. Internetist olen lugenud, kuidas mõned kasutavad Tinderit professionaalse networkimise vahendina ja ei mõtle prostituute. Nende lehel on ju kirjas “meeting people” ja mitte “sex and relationship app”. Muidugi on need inimesed vähemus, aga suhe/seks ei pea üldse eesmärk olema. Enamasti üldse chatitakse niisama, kui pole paremat teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 03:23; 20.02 03:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinder on välja mõeldud just kõrvalhüpete jaoks, sest ta hoiab profiili omade eest salajas. Kauguse näitamine on just komandeeringus või reisil olijate jaoks, sest kes see ikka teab võõra piirkonna kohanimesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, ole nüüd. mind huvitab suhe, aga profiilis pole midagi kirjas.

Niisama tutvuse eesmärgil, mingit kindlat plaani ei saagi ju olla, kui inimest ei tea.

Mul ka plnud porfiilis suurt midagi kirjas, aga mind huvitas samuti ainult pikem suhe.
Ehk siis sellised tutvused, millest võiks areneda suhe. Sellise ma sealt ka sain 🙂

Lisaks sain veel sellise tutvuse, millest oleks võinud areneda niiöelda vaba suhe, aga kuna ma seda ei soovinud, siis selles vallas ei tekkinudki midagi, omati jäime suhtlema ja suhtleme sõbratasandil siiani, üle poole aasta juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks sain veel sellise tutvuse, millest oleks võinud areneda niiöelda vaba suhe, aga kuna ma seda ei soovinud, siis selles vallas ei tekkinudki midagi, omati jäime suhtlema ja suhtleme sõbratasandil siiani, üle poole aasta juba.

Ega kaugel pole ka aeg, kui diivani alt lapse leiate. Noh, nii sõbratasandil…:)

Ja ega lapsepõlvest sul ka mingeid sõpru pole olnud, ainult Tinderist ikka. Normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aq7rvVP_460s.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ma Tinderit ei kasuta, kuid mul hea sõber (meesterahvas vanuses 30+) otsib sealt suhet. Tegu on hea välimusega, eduka ja tõsiste kavatsustega mehega, kuid naised ei pidavat üldse aktiivselt vastama. Vestluse arendamine pidavat olema selline, et lauseid tuleb kangidega välja kiskuda. Järelikult siis paljud naised otsivad taas midagi kergemat või siis lihtsalt tahavad end eksponeerida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinder on välja mõeldud just kõrvalhüpete jaoks, sest ta hoiab profiili omade eest salajas. Kauguse näitamine on just komandeeringus või reisil olijate jaoks, sest kes see ikka teab võõra piirkonna kohanimesid.

tinderis kobistab ju pidevalt tutavatele otsa. mingit privaatsust seal ei ole. mõni tuttav vist on isegi unustanud, et kunagi konto tegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:23; 28.02 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tinderis kobistab ju pidevalt tutavatele otsa. mingit privaatsust seal ei ole. mõni tuttav vist on isegi unustanud, et kunagi konto tegi.

Konto muutub mitteaktiivseks ju, kui mingi aeg ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinder on mõeldud siivsal viisil kohustustevaba seksi otsivatele naistele.
Kas välimus meeldib, väike flirt ja närvikõdi, kuid turvaline. Hilisem anonüümsus ja salapära.
Mehed sipsivad ja skoorivad seal vaid siis kui naine tahab.
Nagu lihaturg aga esteetiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi eesmärgid??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.