Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 295 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

+43
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Korvi said, mis muud?

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talle meeldib keegi teine rohkem. Ju siis ei tekitanud sinu suudlused ja koos olemine sinuga temas erilisi tundeid. Liigu edasi.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab.

Igasugune kontakt katkestada. Mis meist saab kindlasti ei tasu küsida ja suhet teil polnud selle põhjal.
Vastasel juhul mahud ahistajate kategooriasse.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust oli naine veits loll lihtsalt, et ütles sulle. Minul on ka tavaliselt mitu rauda tules. Kui kellegagi läheb kiirelt kuumaks, siis see ei takista mind üle vaatamast neid, kellega juba tükk aega juttu olen ajanud. Oleks ju raisatud energia. Aga deidil on näha siis, kes meeldib paremini ja kes paremini sobib. Pärast deiti ma otsustaksin, kellega suhtlema jään. Lihtsalt mees nr 1 saaks mingi tõenäosusega korvi ja ülejäänud tõenäosusega pühenduksin varasemast kindlamalt temale. Ja kindlasti ma mitme mehega ei suudleks jne paralleelselt. Kuule, 4 deiti – ega te abielus pole, teil pole ka suhet ju veel.

+28
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te ei ole ju paar, vaid käite kohtamas. Ja see ei tähenda, et teistega kohtuda ei või.  Aus naine, kes tunnistas. Võtke tasa ja targu ning kui olete teineteise jaoks õiged, küll siis ka teised kõrvalt kaovad. Neli kohtingut ja suudlemine pole suhe.

+25
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige mees ei tahagi uut kohtingut. Kus neiukese suu veel peale suu käinud, et nii lahkelt suudleb iga vähetõsise kohtinguga.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuni te pole omavahel kokku leppinud, et kohtute vaid üksteisega, siis on kogu see suhe vaid sinu peas.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed teevad kogu aeg nii. Isegi magavad juba ühega, aga see ei takista ka teisi proovimast, äkki on ikka parem.

+26
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleneb vist inimesest. Mina ise käin ka vaid ühe inimesega kohtingutel. Mitte nii, et reedel suudlen terve õhtu Matiga, laupäeval Peetriga ja pühapäeval Arnoga — nii 3 kuud järjest, kuni valin minu jaoks selle õige inimese välja ning otsustan tollega suhtesse astuda. Kes mitme inimesega korda-mööda kohtamas käivad, kaua on teie arvates sellise olukorra kestvus normaalne? Et kas siis käiaksegi nt mitu nädalat või lausa kuud järjest mitme mehega/naisega väljas. Või siis nt kolm esimest kohtingut ja siis otsustatakse?

Minul nüüd nii kiire ka pole paarilise leidmisega, et peab mitu rauda korraga tules hoidma. Jõuan sobivad kandidaadid ka eraldi läbi vaadata.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine oli aus, ega see polegi alati kuulata meeldiv. 4 kohtingut on vara, mingeid erilisi sügavamaid tundeid pole tekkida jõudnudki, ammugi mingit “tema on see õige” äratundmist. Sul on või, juba? Või on asi selle, et sul pole teisi variante peale tema?  Sa meedid talle, see on hea märk, muidu poleks vähemalt kolmandat kohtingut tulnudki (kui naine on leebe ja veel esimese kohtamisega meest üle parda ei viska ja annab uue võimaluse, siis ebameeldib´va mehega kolmandale kohtingule kindlasti ei läheks!).

Mis seal ikka, eks see, kuidas sina teatele reageerid, annab ka infot, mis mehega tegemist on. Armukadetsemiseks, stseenid, mingi luuramine = klammerduv psühh. Samuti on peale 4.kohtingut ja musisid liiiga vara hakata uurima “mis meist saab”. Kui võtad asja külmalt ja käitud nii nagu varem ja oled hea, samas mitte pealetükkiv – enesekindel mees. Kui talle uus kohtingupartner rohkem meeldib, no siis jääb suhtlemine teil soiku.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlad igavalt. Kohting, mis möödub autos suudeldes?

Suudlemine võiks olla kohtingu meeldiv osa, aga mitte põhitegevus kuskil autos…igaaav.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pead tänapäeva kohtingureegleid tundma ja kohanema, muidu kaugele ei jõua kahjuks. Reeglid on jah sellised, et suheldakse korraga mitmega ja ma ise arvan, et alles 3-4 kuu möödudes võiks tõsisem jutuajamine toimuda, et kas nüüd võiks ainult üksteisega kohtumas käia ja teised unustada. Alguses peab olema selline easygoing tüüp. Näitama huvi, aga mitte klammerduma, kohtuma, lõbutsema, nautima, aga ei tohi mitte midagi eeldada.

See ei olegi lihtne nende jaoks, kes eelistavad ühega korraga käia. Ma ise (naine) olen ka tegelikult absoluutselt selline, et kui üks mees mulle juba nii palju meeldib, et temaga suudelda, siis teistega enam ei deidi, lihtsalt pole mingit tahtmist, mulle piisab täiesti ühest korraga. Aga sõbrannade põhjal tean, et olen vähemuses. Enamik deidivad ikka ilma süümekateta mitmega korraga ja ütlevad seda meestele ka.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rollid oleks vahetatud ja naine oleks huvitatud sinust, siis naine oleks väga kuri ega mõistaks, miks swksid teistega. Samas naised võivad. Perekoolis loe eelmisi lehekülgi sellest, kuidas mehel ei tohi mitu rauda tules olla (tegu pole abikaasa ega elukaaslasega, omanditunne on just seksisõbra suhtes). Sinul soovitan hakata uusi sebima. Ei, mitte “karistuseks”, vaid milleks lihtsalt oodata ja mõelda, mida keegi mõtleb või teeb.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik deidivad ikka ilma süümekateta mitmega korraga ja ütlevad seda meestele ka.

Mina deidin ka, aga meestele seda küll ei ütle. Milleks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine oli aus, ega see polegi alati kuulata meeldiv. 4 kohtingut on vara, mingeid erilisi sügavamaid tundeid pole tekkida jõudnudki, ammugi mingit “tema on see õige” äratundmist. Sul on või, juba? Või on asi selle, et sul pole teisi variante peale tema? Sa meedid talle, see on hea märk, muidu poleks vähemalt kolmandat kohtingut tulnudki (kui naine on leebe ja veel esimese kohtamisega meest üle parda ei viska ja annab uue võimaluse, siis ebameeldib´va mehega kolmandale kohtingule kindlasti ei läheks!).

Mis seal ikka, eks see, kuidas sina teatele reageerid, annab ka infot, mis mehega tegemist on. Armukadetsemiseks, stseenid, mingi luuramine = klammerduv psühh. Samuti on peale 4.kohtingut ja musisid liiiga vara hakata uurima “mis meist saab”. Kui võtad asja külmalt ja käitud nii nagu varem ja oled hea, samas mitte pealetükkiv – enesekindel mees. Kui talle uus kohtingupartner rohkem meeldib, no siis jääb suhtlemine teil soiku.

Eksid. Teisel kohtingul juba seksitakse. Suudlemine on juba nii intiimne tegevus, et kui seda korraga mitmega harrastada, siis seks on samas liigas. Olen palju käinud kohtingutel.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisel kohtingul juba seksitakse. Suudlemine on juba nii intiimne tegevus, et kui seda korraga mitmega harrastada, siis seks on samas liigas. Olen palju käinud kohtingutel.

Ja ikka vallaline? No siis on sinu kohtamise (või seksi)tehnikaga midagi väga valesti. Oledki selline mees, kes pärast viletsat seksi maha jäetakse? Aga noh, saab vähemalt kiiresti teada 🙂 Ma ise ei seksi kellegiga teisel kohtingul, pole eriti litsakas tüüp. See on ju jumala võõras inimene.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik deidivad ikka ilma süümekateta mitmega korraga ja ütlevad seda meestele ka.

Mina deidin ka, aga meestele seda küll ei ütle. Milleks.

Oleks päris huvitav olukord, kui nt sul on kolme mehega korraga raud tules ja samuti on kõigil nendel meestel teiste naistega paar rauda tules, siis satute kõik oma “paariliste” segapudruga samasse restorani õhtut veetma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ikka vallaline? No siis on sinu kohtamise (või seksi)tehnikaga midagi väga valesti. Oledki selline mees, kes pärast viletsat seksi maha jäetakse? Aga noh, saab vähemalt kiiresti teada ???? Ma ise ei seksi kellegiga teisel kohtingul, pole eriti litsakas tüüp. See on ju jumala võõras inimene.

Kuna kohtingud ei jõua teise kohtinguni, sest ma ei soovi magada. Kui sooviksin magada, oleks mul elukaaslane/abikaasa/seksisõber. Kas olen selline mees, keda on jäetud?  Kondoom on aga kõige tähtsam, kui sellist tõesti harrastada igal teisel. Suudlemine on samuti bakterite vahetamine, suus on nii palju baktereid. Ma tõesti ei kujuta ette, et suvalisega suudeldakse niimoodi. Suudeldes kondoomi ju ei kasuta.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

Said musida ja ega kõik ei peagi õnnestuma, hiljem saad isegi aru.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust oli naine veits loll lihtsalt, et ütles sulle. Minul on ka tavaliselt mitu rauda tules. Kui kellegagi läheb kiirelt kuumaks, siis see ei takista mind üle vaatamast neid, kellega juba tükk aega juttu olen ajanud. Oleks ju raisatud energia. Aga deidil on näha siis, kes meeldib paremini ja kes paremini sobib. Pärast deiti ma otsustaksin, kellega suhtlema jään. Lihtsalt mees nr 1 saaks mingi tõenäosusega korvi ja ülejäänud tõenäosusega pühenduksin varasemast kindlamalt temale. Ja kindlasti ma mitme mehega ei suudleks jne paralleelselt. Kuule, 4 deiti – ega te abielus pole, teil pole ka suhet ju veel.

Kommentaar, mis on saanud 15 like-i… ning siis naistele ei meeldi mehed, kellel mitu rauda tules.. TE  ISE POLE JU SUGUGI PAREMAD !!   😀

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust oli naine veits loll lihtsalt, et ütles sulle. Minul on ka tavaliselt mitu rauda tules. Kui kellegagi läheb kiirelt kuumaks, siis see ei takista mind üle vaatamast neid, kellega juba tükk aega juttu olen ajanud. Oleks ju raisatud energia. Aga deidil on näha siis, kes meeldib paremini ja kes paremini sobib. Pärast deiti ma otsustaksin, kellega suhtlema jään. Lihtsalt mees nr 1 saaks mingi tõenäosusega korvi ja ülejäänud tõenäosusega pühenduksin varasemast kindlamalt temale. Ja kindlasti ma mitme mehega ei suudleks jne paralleelselt. Kuule, 4 deiti – ega te abielus pole, teil pole ka suhet ju veel.

Kommentaar, mis on saanud 15 like-i… ning siis naistele ei meeldi mehed, kellel mitu rauda tules.. TE ISE POLE JU SUGUGI PAREMAD !! ????

Suhtemaailmas on palju kahepalgelisust — käitun nagu tõbras, aga partner olgu pühak. Ma olen see eespoolne vastaja, kes ei käi paralleelkohtingutel. Samas olen praeguseks üldse meestega romantiliste suhete loomisest loobunud. Ei taha seda hullust kaasa teha ja oma närve rikkuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:)

Inimhingede insenerina ma võin öelda, mis valesti läks. Esimesed kaks kohtingut talitasid sa suures pildis õigesti, aga kolmas kohting oleks pidanud kulgema teisiti. 40 aastane mees suudleb terve kohtingu naist autos. Mis on pildil valesti? 40 aastasel mehel võiks olla niipalju raha, et viib naise spaase ja pärast seda hotellituppa ning suudleb naist seal ja k-pib ta hiljem korralikult läbi. Autos nahistavad 18 aastased, kellel ei ole raha, et seda teha mõnes normaalses kohas.

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina naisena mõtlen nii, et oleks päris ebameeldiv mehega uuesti kokku saada teades, et ta näiteks eelmisel õhtul suudles ja käperdas kedagi teist (vb lõpetas teisega ka voodis, ega mina ei tea ju). Suht rõve ikka. Aga ausus selles osas on muidugi väga tervitatav ja selle eest oleksin kindlasti tänulik ning jääksin viisakaks ja sõbralikuks, lõpuks tōesti, tegemist pole ju veel mingi suhtega, et võiksin või saaksin midagi ette kirjutada teisele inimesele. Mõistaksin seda mitmega korraga kohtingul käimist ka mingi maani. Aga kahjuks (äkki hoopis õnneks?) liiguksin siiski ise edasi ja mitte koos selle deidiga. Aga noh, eks inimesed ongi erinevad. Mina ise kindlasti mitmeid mehi korraga suudelda ei tahaks ülepäeviti, ju siis eeldan lihtsalt sama moraalset standardit meestelt samuti ja teistsugustega lihtsalt ei sobikski nagunii.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka tavaliselt mitu rauda tules. Kui kellegagi läheb kiirelt kuumaks, siis see ei takista mind üle vaatamast neid, kellega juba tükk aega juttu olen ajanud.

Ka mina eelistasin vallalisena hoida mitut rauda tules. Vahel tahtmatult. Elu söötis sulle lühikese aja jooksul näiteks kaks inimest ette. Mõlemad olid meeldivad ja kohe ei osanud valikut teha. Siis kohtusingi vaheldumisi näiteks kuu aja jooksul, et saada parem ülevaade. Laia lõuaga sellest teistele ei rääkinud. Kohtingute ajal sai tehtud nii “seda kui teist”. Kuu aja pärast jätkasin ühega suhtlemist.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina naisena mõtlen nii, et oleks päris ebameeldiv mehega uuesti kokku saada teades, et ta näiteks eelmisel õhtul suudles ja käperdas kedagi teist (vb lõpetas teisega ka voodis, ega mina ei tea ju). Suht rõve ikka. Aga ausus selles osas on muidugi väga tervitatav ja selle eest oleksin kindlasti tänulik ning jääksin viisakaks ja sõbralikuks, lõpuks tōesti, tegemist pole ju veel mingi suhtega, et võiksin või saaksin midagi ette kirjutada teisele inimesele. Mõistaksin seda mitmega korraga kohtingul käimist ka mingi maani. Aga kahjuks (äkki hoopis õnneks?) liiguksin siiski ise edasi ja mitte koos selle deidiga. Aga noh, eks inimesed ongi erinevad. Mina ise kindlasti mitmeid mehi korraga suudelda ei tahaks ülepäeviti, ju siis eeldan lihtsalt sama moraalset standardit meestelt samuti ja teistsugustega lihtsalt ei sobikski nagunii.

Teatud piirini on mõistetav. Nt kui Tinderis sai ühe tegelasega kohting kokku lepitud reedeks ja teisega laupäevaks, siis ilmselt keegi kohe laupäevast kohtingut ära tühistama ei hakka, isegi kui reedeõhtu oli tore. Samas nt nädalaid kestev või mitmekuuline topeltdeitimine… Või kui oledki juba nt neljal kohtingul käinud ja siis teatatatakse, et teine pool tahab ikka paralleelselt kõrvalt valida, siis mõjub kuidagi veidralt. Nagu oleks kuskil lihaletis, kus teine pool korraldab “töövestlusi” ning lõpuks peaks ennast õnnelikuna ja erilisena tundma, kui valituks osutud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

Ei, see ei ole normaalne kaitumine. Normaalne naine nii ei käituks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid ise naisele öelda, et sa ei deidi teistega ja kui ta selgusele jõuab, andku sulle ka teada

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled

Suhtlemine võrdub suudlemine? Minu põhimõtetega selline asi ka ei sobi. Võib-olla noorematel inimestel ongi selline käitumine tänapäeval normaalsus. Siis pole ka ime, et suudlemishaigus jne nakkused levivad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna kohtingud ei jõua teise kohtinguni, sest ma ei soovi magada. Kui sooviksin magada, oleks mul elukaaslane/abikaasa/seksisõber. Kas olen selline mees, keda on jäetud? Kondoom on aga kõige tähtsam, kui sellist tõesti harrastada igal teisel. Suudlemine on samuti bakterite vahetamine, suus on nii palju baktereid. Ma tõesti ei kujuta ette, et suvalisega suudeldakse niimoodi. Suudeldes kondoomi ju ei kasuta.

Mis see jutt tähendama peaks? Inimene, kes ei soovi kellegagi magada, ei peaks käimagi kohtingutel kellegagi. Suhe pole ju ainult suudlemine. Mis tähendab lause, ei soovi magada?

Suudlemine on bakterite vahetamine? Veider jutt.

Suvalisega ei suudeldagi, suudeldakse oma kohtinguga. Suudlemine pole suhe.

Autos istuda 4 korda ja seal 4 korda suudelda, kes viitsiks? Igav.

Kuulates sinu juttu ja nägemusi elust, ma ma saan täiesti aru, miks sulle nii öeldi.

Teema tundub liba.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 295 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu