Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 25 postitust - vahemik 271 kuni 295 (kokku 295 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Sa ära ole kindel, et see mees hädine on. Nagu näha mingil põhjusel naised teda ikka tahavad. Tahaks ka sina, aga suure tõenäosusega sinutaolise poole ta ei vaatakski.

<br />:D Mul on meestele kõrgemad standardid, ei vaata selliseid.

Ja siis teisi, kes ei vasta sinu standardile, pead melanhoolsteks. Keegi nais OT?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu näha mingil põhjusel naised teda ikka tahavad.

Mis sest kasu on, kui keegi teda päriseks ei taha? Peeglisse vaatamise koht.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja vaatad peeglisse, siis hakatakse tahtma?

Oled ikka selline nagu oled. Paned “maski” ette ja oled keegi teine. Mängid kedagi teist.

Hea öelda, aga mida peeglisse vaatamine aitab? Või kuidas sinuarust peeglisse vaadatakse.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin seda juttu veel. Tema peeglisse vaatamise tulemus on see, et ei ava ennast seimesena. Mitte kunagi enam. Sest asjad hakkasid juhtuma kui ta avas ennast ja ütles, et on armunud.

Loogiline ju

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin seda juttu veel. Tema peeglisse vaatamise tulemus on see, et ei ava ennast seimesena. Mitte kunagi enam. Sest asjad hakkasid juhtuma kui ta avas ennast ja ütles, et on armunud. Loogiline ju

Asi pole kunagi ütlemises vaid käitumises. Kui see mees ära armus, hakkas ilmselgelt halisema ja klammerduma. Selline tohutu tähelepanu ja niisked silmad on ebameeldiv. Pealegi pole vaja teatada, et oled armunud, see on niigi näha.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei ole kõverpeegel kuhu sa vaatad. See küll ei meeldi sulle, aga see oled sina. Ja sellepärast üskik ja õnnetu oledki. Standardid my ass

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei ole kõverpeegel kuhu sa vaatad. See küll ei meeldi sulle, aga see oled sina. Ja sellepärast üskik ja õnnetu oledki. Standardid my ass

Mina pole üksik ja õnnetu, sina oled. Mul pole eales meestest puudust olnud. Olen alati olnud avatud, aga mitte klammerduv ning mitte keegi pole mind ära kasutanud ja jätnud.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin seda juttu veel. Tema peeglisse vaatamise tulemus on see, et ei ava ennast seimesena. Mitte kunagi enam. Sest asjad hakkasid juhtuma kui ta avas ennast ja ütles, et on armunud. Loogiline ju

Asi pole kunagi ütlemises vaid käitumises. Kui see mees ära armus, hakkas ilmselgelt halisema ja klammerduma. Selline tohutu tähelepanu ja niisked silmad on ebameeldiv. Pealegi pole vaja teatada, et oled armunud, see on niigi näha.

Sa oled halb inimene. Tõsiselt halb inimene. Ütle ausalt mitu sõpra sul on? Või head tuttavat? On veel mõni jäänud?

Kust sa võtad selle tohutu tähelepanu ja niisked silmad. Ta ju kirjutas, et initsiatiiv tuli naistelt nii, et hakkas isegi teda väsitama. Neil polnud isegi asju teineteise poole veetud v.a hügieenitarbed. Elasid oma kodudes. Käisid tööl jne.

Veelkord. Sa oled halb inimene. Tõsiselt halb inimene.  Tõenäoliselt üks sellise liigi esindaja kellega see mees 2 korda õnnetusse suhtesse astus.

+2
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pealegi pole vaja teatada, et oled armunud, see on niigi näha.

Räägi enda eest.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled halb inimene. Tõsiselt halb inimene. Ütle ausalt mitu sõpra sul on? Või head tuttavat? On veel mõni jäänud?

😀 😀 😀

Olen päris hea inimene ja mul on palju sõpru. Mitte ühtki vihavaenlast ja austus inimeste poolt, k.a. ekside poolt. Olen munadega naine ja ootan seda ka meestelt. Soovin meest austada, mitte seelikus naist enda kõrvale.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütle ausalt mitu sõpra sul on?

Lisan. 15 sõpra on minu kõrval 20-39 aastat. Tee järgi.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütle ausalt mitu sõpra sul on?

Lisan. 15 sõpra on minu kõrval 20-39 aastat. Tee järgi.

Uus perekooli staar on sündinud. Vot see on tase. Eliit kägu.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Midagi pidi see mees ju valesti tegema, et mõlemad toredad naised ta peale aastast koosolemist maha jätsid.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Midagi pidi see mees ju valesti tegema, et mõlemad toredad naised ta peale aastast koosolemist maha jätsid.

Ei pidanud. Ja kole on ka nii öelda. Ta oli tõenäoliselt üks paljude seast keda valiti. Ja ta ju kirjutas, et tõenäoliselt ei olnudki ainuke. Loomulikult on kõigil õigus valida kellega suhtes olla, aga kuskil on inimeste tunnetel mängimisel ka piirid. Kõike ei saa vabandada sellega, et minul on õigus valida kellega suhtes olla kui ise käitud halvasti.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust sa võtad selle tohutu tähelepanu ja niisked silmad. Ta ju kirjutas, et initsiatiiv tuli naistelt nii, et hakkas isegi teda väsitama. Neil polnud isegi asju teineteise poole veetud v.a hügieenitarbed. Elasid oma kodudes. Käisid tööl jne.

Veelkord. Sa oled halb inimene. Tõsiselt halb inimene. Tõenäoliselt üks sellise liigi esindaja kellega see mees 2 korda õnnetusse suhtesse astus.

Selliseid on siin palju. Mitte ei suuda aru saada aru saada kust mõned naised sellise julmuse võtavad, võib olla on neid siin vaid paar  tükki aga kirjutavad paarikümne eest. teevad oma soole karuteene.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

😀 😀 😀

Olen päris hea inimene ja mul on palju sõpru. Mitte ühtki vihavaenlast ja austus inimeste poolt, k.a. ekside poolt. Olen munadega naine ja ootan seda ka meestelt. Soovin meest austada, mitte seelikus naist enda kõrvale.

Psühhopaat oled!

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sel juhul ongi õppetund, et kui mingi tunne hakkab tekkima, siis kohe jalga lasta, muidu saad jälle haiget.

Naised neisse armunud mehi ei taha, mehed hakkavad elama naistega kes käib kah, sest need tahavad, aga mehed petavad neid omakorda teiste naistega.

Kas tuleb tuttav ette?

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sel juhul ongi õppetund, et kui mingi tunne hakkab tekkima, siis kohe jalga lasta, muidu saad jälle haiget. Naised neisse armunud mehi ei taha, mehed hakkavad elama naistega kes käib kah, sest need tahavad, aga mehed petavad neid omakorda teiste naistega. Kas tuleb tuttav ette?

Lase siis jalga, kes keelab, kepi mingeid suvanaisi palju tahad. Lihtsat lõpeta see lõputu hala siin ära igas teemas, sama plaat on juba äärmiselt tüütavaks muutunud.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Psühhopaat oled!

Mina olen psühhopaat??? Wow. Üldse ei imesta, et sind kus kurat saadeti. Sa oled ju haige inimene, tõenäoliselt ka vägivaldne, vähemalt vaimselt.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sel juhul ongi õppetund, et kui mingi tunne hakkab tekkima, siis kohe jalga lasta, muidu saad jälle haiget. Naised neisse armunud mehi ei taha, mehed hakkavad elama naistega kes käib kah, sest need tahavad, aga mehed petavad neid omakorda teiste naistega. Kas tuleb tuttav ette?

Lase siis jalga, kes keelab, kepi mingeid suvanaisi palju tahad. Lihtsat lõpeta see lõputu hala siin ära igas teemas, sama plaat on juba äärmiselt tüütavaks muutunud.

Jää juba ükskord vait. Need ei ole üks ja sam inimene. Erinevad inimesed avaldavad arvamust. Uskumatu tegelane. Kahju kui sellisel sotsiopaadil veel lapsed on.

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jää juba ükskord vait. Need ei ole üks ja sam inimene. Erinevad inimesed avaldavad arvamust. Uskumatu tegelane. Kahju kui sellisel sotsiopaadil veel lapsed on.

Aa, eelmist kommenteerijat nimetasid psühhopaadiks, seda inimest sotsiopaadiks. No hakkab tulema. Vaikselt koorub, miks sind ei taheta, mina ka ei tahaks.

+5
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõike ei saa vabandada sellega, et minul on õigus valida kellega suhtes olla kui ise käitud halvasti.

Ikka on ju endal õigus valida, kellega suhtes olla isegi kui sa ise hästi ei käitu. Kes siis peab määrama, kellega sa pead suhtes olema? Ikka ise.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõike ei saa vabandada sellega, et minul on õigus valida kellega suhtes olla kui ise käitud halvasti.

Ikka on ju endal õigus valida, kellega suhtes olla isegi kui sa ise hästi ei käitu. Kes siis peab määrama, kellega sa pead suhtes olema? Ikka ise.

Valida on õigus. Halvasti käituda ei ole õigus. Ja kasutada vabanduseks …….Siin mõeldi seda.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttav naine ütles mulle ausalt: hoia eemale tutvumis ja suhtlusportaalidest, otsi kaaslane elust endast! Näen, et tal oli õigus. See on kohutav. Ühed julmurid ja trollid kirjutavad, teised samasugused laigivad. Kui just ühel trollil pole varikontod mille alt oma kommentaare laikida.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttav naine ütles mulle ausalt: hoia eemale tutvumis ja suhtlusportaalidest, otsi kaaslane elust endast! Näen, et tal oli õigus. See on kohutav. Ühed julmurid ja trollid kirjutavad, teised samasugused laigivad. Kui just ühel trollil pole varikontod mille alt oma kommentaare laikida.

Täpselt minu mõte.

0
0
Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 271 kuni 295 (kokku 295 )

Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu