Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 227 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

Tegid sa talle ettepaneku tinderist äratulla ? Ütlesid sa otse, et sina oled leidnud oma õnne ja mitte ühegi teise naisega isegi ei räägi Tinderis? Mille peale sa pettud. Kui sa oled tinderis, siis iga naine on täiesti kindel, et sa teed sama veel teiste naistega.  Sina vaikimisi arvad, et teine on truu, kui sulle naine meeldib, aga mida teine sinust mõtelda saab ? Ainult seda, mida sa selgelt ja üheselt väljendad. Suudlus ei tähenda ju ometi truudust ? Sa ei saa olla 40 kui käitud nagu murdeealine.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti vabalt võib olla, et see teisega kohtingule mineku jutt oli ainult Sinus armukadeduse äratamiseks ja märguandeks, et mees tee ometi järgmine käik, kaua me ikka jalutame ja autos musitame nagu pubekad. Kui nüüd Sa midagi ette ei võta, siis oled temast ilma. Liiguta ennast, kaua Sa teismelist mängid?

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime.

Kalmas kohting möödus autos ameledes, aga neljandal kohtingul oleks juba tõsti võinud siis voodisse jõuda, kui naine on ilmselt nõus. Ei ole 16 ju, et muudkui jalutaks käest kinni ja musitaks, ole nüüd? Naine andiski mõista, et kas teeme ka midagi või? Oleks hea meelega võtnud naise 1 ööks spaasse (kui eriti härrasmees olla, siis eraldi toad, et naine ei tunneks, et teda kindlasti seks ootab, kas iis kui ümber mõtleb, aga noh, arvatavasti on seda liiga palju tahetud) ja saanud selgust “mis meist saab”. NAine mõtleb, et odavalt ajad läbi oma deititega.

Ja teie esimesel kohtumisel ei musitanud, alles teisel. Kui ta kellegiga 1. kohtamisele läheb, mis annab alust arvata, et ta kohe nendega suudlema kipub? Parem nüüd otsida võimalikest variantidest parim kui see, et ta juba suhtes olles hakkab parema h´järele ringi vaatama (kui te siiski ei sobi).

No ma võib-olla pole õige inimene nõu andma, ma pole kunagi osanud ega tahtnud “mitut rauda korraga tules hoida”, üks mees korraga. Kui ei tule välja, jätan mehe enne maha kui uue sebin. Seeriaviisiline monogaamia 🙂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt mees nr 1 saaks mingi tõenäosusega korvi ja ülejäänud tõenäosusega pühenduksin varasemast kindlamalt temale.

Mina ei saa sellest lausest üldse aru. Annad mehele nr 1 korvi ja samal ajal pühendud kindlalt temale. Kas sa ei tea väljendi “korvi andma” tähendust?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see jutt tähendama peaks? Inimene, kes ei soovi kellegagi magada, ei peaks käimagi kohtingutel kellegagi. Suhe pole ju ainult suudlemine. Mis tähendab lause, ei soovi magada? Suudlemine on bakterite vahetamine? Veider jutt. Suvalisega ei suudeldagi, suudeldakse oma kohtinguga. Suudlemine pole suhe. Autos istuda 4 korda ja seal 4 korda suudelda, kes viitsiks? Igav. Kuulates sinu juttu ja nägemusi elust, ma ma saan täiesti aru, miks sulle nii öeldi.

See on OT, kes oli laupäeva õhtul jälle purjus. Lugesin ka seda kommentaari mitu korda ja ei saanud isegi ligilähedaselt pihta, mida ta oma läminaga öelda tahab.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

Tegid sa talle ettepaneku tinderist äratulla ? Ütlesid sa otse, et sina oled leidnud oma õnne ja mitte ühegi teise naisega isegi ei räägi Tinderis? Mille peale sa pettud. Kui sa oled tinderis, siis iga naine on täiesti kindel, et sa teed sama veel teiste naistega. Sina vaikimisi arvad, et teine on truu, kui sulle naine meeldib, aga mida teine sinust mõtelda saab ? Ainult seda, mida sa selgelt ja üheselt väljendad. Suudlus ei tähenda ju ometi truudust ? Sa ei saa olla 40 kui käitud nagu murdeealine.

Täiesti vabalt võib olla, et see teisega kohtingule mineku jutt oli ainult Sinus armukadeduse äratamiseks ja märguandeks, et mees tee ometi järgmine käik, kaua me ikka jalutame ja autos musitame nagu pubekad. Kui nüüd Sa midagi ette ei võta, siis oled temast ilma. Liiguta ennast, kaua Sa teismelist mängid?

Juhul kui peaks tõesti nii olema nagu eelkõnelejad eeldavad, kas siis see naisepoolne käitumine on etem kui teismelise oma? Ütleks, et meespool pole miskit väga valesti teinud (tõesti, musitamine autos on ehk igavavõitu), aga naine tahab omale lihaletti tekitada või siis mängib mänge (soovib mitut meest enda eest võitlema panna või neis armukadedust tekitada).

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleks päris huvitav olukord, kui nt sul on kolme mehega korraga raud tules ja samuti on kõigil nendel meestel teiste naistega paar rauda tules, siis satute kõik oma “paariliste” segapudruga samasse restorani õhtut veetma.

Nad ei käi restoranis. Panevad autos veits tatti ja lähevad koju tagasi.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad ei käi restoranis. Panevad autos veits tatti ja lähevad koju tagasi.

Minu arust on see ka 40 aastaste puhul ikka imelikumast imelikum, et kohtingul ameletakse autos ja see ongi kõik. Kas oled mingi ilge kooner, et kuskile minna ei soovi, äkki peab raha välja käima või mis see põhjus on?

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhul kui peaks tõesti nii olema nagu eelkõnelejad eeldavad, kas siis see naisepoolne käitumine on etem kui teismelise oma? Ütleks, et meespool pole miskit väga valesti teinud (tõesti, musitamine autos on ehk igavavõitu), aga naine tahab omale lihaletti tekitada või siis mängib mänge (soovib mitut meest enda eest võitlema panna või neis armukadedust tekitada).

Mina arvan samamoodi.

Keegi eespool ütles just kui kiitvalt, et naine on aus. Mina arvan, et naine on pigem taktitundetu või lihtsalt lapsesuu.

Ma isiklikult ei pea ka õigeks niimoodi mitut rauda korraga tules hoida, et kõikidega oled juba suudlemise/seksimise tasemeni jõudnud. Paralleelselt võiks kohtama käia kuni selle tasandini, kus hakkab füüsiline lähedus tekkima. Aga ka algfaasis suhte puhul ei peaks kaaslasele kuulutama, et plaanid kohtama minna ka teiste meestega. Sellega on ju selgelt välja öeldud, et sa mulle eriti ei meeldi. Vaatan veel, et kas leian kedagi sinust paremat. Kui mitte, siis sobid sina ka.

Ma isiklikult ei näe, et teemaalgataja oleks midagi valesti teinud. Need autokohtingud on natukene imelikud, aga me ei tea ju tausta. Ehk elatakse kohas, kus restorane ja spaasid pole ja seni pole veel tekkinud võimalust nii pikalt koos olla, et pikemalt koos aega veeta. Mina vist ei lähekski mehega spaasse, kui suhe on alles selles järgus, kus seksini ei ole veel jõutud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõenäosusega p, 0<p<1, annan korvi mehele 1. Tõenäosusega q=1-p otsustan, et mees nr 1 on etem ja pühendun talle varasemast kindlamalt.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina isiklikult nii ei teeks/ei teinud, aga vbl see siis osade jaoks ongi ok. TA võib ilmselt ise ka hakata uuesti ringi vaatama, kuna okas on juba hinges ja ega siit enam midagi tule.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõenäosusega p, 0<p<1, annan korvi mehele 1. Tõenäosusega q=1-p otsustan, et mees nr 1 on etem ja pühendun talle varasemast kindlamalt.

?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik on nii kinni selles restoarni viimises. OMETI VIIS TA NAISE VÄLJA SÖÖMA! Kas peab ütlema restorani nime? Kõik on kinni autos suudlemises, et nii pubekate teema. No peale RESTORANI ja teisel kohtumisel naist autoga, miks mitte MAYBACHIS?, koju viies, näitab suudlemine pigem vastastikkuseid tundeid, EI? Ta ka ei vägistanud naist,sest järgneb kolmas kohting, mis möödus autos suudeldes. NO EI LÄHE ENAM SAMASSE RESTORANI JU !!!! Viis kuhugi mere äärde päikseloojunagut vaatama? Miks mitte? ILMSELGELT NAISE NÕUSOLEKUL!!!!!!!!!!!! IKKA SUHELDAKSE KA, küsitakse ka kaaslase arvamust, et mul selline mõte, kas sobib jne VÕI TAHAB HOOPIS JÄLLE RESTORANI MINNA ja taas ei vägistanud naist ning suudeldi autos. KA NAINE SUUDLES MEEST, PIKALT!!!! Neljas kohting pargis vms meeldivas kohas jalutades ja käest kinni hoides, rääkides ja kuulates ning vahepeal suudeldes, teinetest lihtsalt nautides. Ja siis naine annab mõista, et kogu nende kohtumiste aja on ta samalajal ka teistega, vähemal ühe mehega suhelnud ning kohtub temaga juba homme !!!! NO AUSALT, MIDA *****  😀

+1
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees sulle sellist juttu ajaks, siis sinu tunded suureneks? Üldiselt kui potentsiaalne elukaaslane hakkab rääkima sellist juttu kus teistega tahaks ka suhelda, siis pole mõtet talle aega raisata. Ta ei ole oma otsuses kindel või lausa häbeneb ära öelda. Sest inimesed ju ei taha otsekohesusega teisele haiget teha.

Näägutamine, kas oled teismeline, liiguta ennast, see on rumal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see jutt tähendama peaks? Inimene, kes ei soovi kellegagi magada, ei peaks käimagi kohtingutel kellegagi. Suhe pole ju ainult suudlemine. Mis tähendab lause, ei soovi magada? Suudlemine on bakterite vahetamine? Veider jutt. Suvalisega ei suudeldagi, suudeldakse oma kohtinguga. Suudlemine pole suhe. Autos istuda 4 korda ja seal 4 korda suudelda, kes viitsiks? Igav. Kuulates sinu juttu ja nägemusi elust, ma ma saan täiesti aru, miks sulle nii öeldi.

See on OT, kes oli laupäeva õhtul jälle purjus. Lugesin ka seda kommentaari mitu korda ja ei saanud isegi ligilähedaselt pihta, mida ta oma läminaga öelda tahab.

ei ole selle kommentaari autor

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autos suudlemine on täiesti ok, aga ENAMUS kohtingust sellele pühendada on mage.

Mulle see naisena näitab, et mees on kergelt seksinäljas, aga naisega muidu toredalt aega ei oska või ei taha veeta. Lisaks restoranidele ja jalutamisele on ju näitused (Fotografiska, Viinistu vms), mõisatuurid, kontserdid, loomaaed, botaanikaaed, igasugused väliüritused, kenad kohad mida külastada (vaata Puhka Eestis ja muudkui vali kuhu minna).

Ja võib olla mees suudleb ka kehvasti!

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autos suudlemine on täiesti ok, aga ENAMUS kohtingust sellele pühendada on mage.

Mulle see naisena näitab, et mees on kergelt seksinäljas, aga naisega muidu toredalt aega ei oska või ei taha veeta. Lisaks restoranidele ja jalutamisele on ju näitused (Fotografiska, Viinistu vms), mõisatuurid, kontserdid, loomaaed, botaanikaaed, igasugused väliüritused, kenad kohad mida külastada (vaata Puhka Eestis ja muudkui vali kuhu minna).

Pmst peaks mees kõike seda naisele välja tegema, sest naisel ei ole raha nende külastamiseks? Vaene naine, kui masendav elu tal on, st sinul on. Keegi ei vii sind loomaeda ega botaanikaaeda, ainult seksi tahetakse milles sa ei ole tugev, sest sa oled madala seksuaalsusega. Muidugi mees suudleb kehvasti.

Kuidas üks naine suudab sellist lapsust genereerida?

+1
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pmst peaks mees kõike seda naisele välja tegema, sest naisel ei ole raha nende külastamiseks?

Asi pole väljategemises, vaid koos aja veetmises. Naine võib ka enda eest ise maksta, aga lihtsalt seal autos amelemine on lame ja hale.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ära näe naiste nimel vaeva-see pole seda väärt.

Kepi niisama erinevaid naisi ja sellest piisab.

Elumees

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pmst peaks mees kõike seda naisele välja tegema, sest naisel ei ole raha nende külastamiseks?

Asi pole väljategemises, vaid koos aja veetmises. Naine võib ka enda eest ise maksta, aga lihtsalt seal autos amelemine on lame ja hale.

Kui sul kirg puudub, siis muidugi. Aga madala seksuaalsusega inimesed ei vajagi suudlemist. Aga see on hea, kohe saab aru kas sellise naisega on mõtet üldse suhet arendada.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik on nii kinni selles restoarni viimises. OMETI VIIS TA NAISE VÄLJA SÖÖMA! Kas peab ütlema restorani nime? Kõik on kinni autos suudlemises, et nii pubekate teema. No peale RESTORANI ja teisel kohtumisel naist autoga, miks mitte MAYBACHIS?, koju viies, näitab suudlemine pigem vastastikkuseid tundeid, EI? Ta ka ei vägistanud naist,sest järgneb kolmas kohting, mis möödus autos suudeldes. NO EI LÄHE ENAM SAMASSE RESTORANI JU !!!! Viis kuhugi mere äärde päikseloojunagut vaatama? Miks mitte? ILMSELGELT NAISE NÕUSOLEKUL!!!!!!!!!!!! IKKA SUHELDAKSE KA, küsitakse ka kaaslase arvamust, et mul selline mõte, kas sobib jne VÕI TAHAB HOOPIS JÄLLE RESTORANI MINNA ja taas ei vägistanud naist ning suudeldi autos. KA NAINE SUUDLES MEEST, PIKALT!!!! Neljas kohting pargis vms meeldivas kohas jalutades ja käest kinni hoides, rääkides ja kuulates ning vahepeal suudeldes, teinetest lihtsalt nautides. Ja siis naine annab mõista, et kogu nende kohtumiste aja on ta samalajal ka teistega, vähemal ühe mehega suhelnud ning kohtub temaga juba homme !!!! NO AUSALT, MIDA ***** 😀

Mida sa karjud siin hommikul vara?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul kirg puudub, siis muidugi. Aga madala seksuaalsusega inimesed ei vajagi suudlemist. Aga see on hea, kohe saab aru kas sellise naisega on mõtet üldse suhet arendada.

Suudlemine on kohtingu üks osa, aga kui muud suhtlemist ei toimugi, on see lame. Näitab kohe, et mees on mingi fantaasiavaene kepivend, ilmselt ka kooner ja vaene, kes ühtki senti isegi enda eest välja käia ei taha. Peamine eesmärk on tasuta kepp.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+1
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Suudlemine on kohtingu üks osa, aga kui muud suhtlemist ei toimugi, on see lame. Näitab kohe, et mees on mingi fantaasiavaene kepivend, ilmselt ka kooner ja vaene, kes ühtki senti isegi enda eest välja käia ei taha. Peamine eesmärk on tasuta kepp.

Mmmm aga milleks? Kumbki pole huvitatud leiva ühte kappi panemisest. Nad niisama suudlevad ja seksivad.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ise arvaks, et kui naine on juba mitu kohtingut järjest sinuga justkui väga hästi klappinud ja kahel kohtingul järjest ennastunustavalt suudelnud, siis ta tõenäoliselt tahaks suudlemisest edasi liikuda (aga mitte autos!), kuid ei tihka ehk seda otsekoheselt öelda, ootab enam sinu initsiatiivi? Ja kuna see jäi peale mitmetunnist autos amelemist tulemata, siis proovib edasi ka teistega, kuna pole kindel, mida sina temast tahad.

Minu meelest oleks veidi imelik peale kirglikku suudlemist ka teistega kohtingutel käia või vähemalt oleks taktitu seda suudluspartnerile öelda. Aga 40-aastase naisena ma jällegi lõputult autos musutada ka ei viitsiks ausalt öeldes, vaid eelistaks siis juba juhul, kui mees tundub pikema suhte materjal, mingeid põnevamaid tegevusi (matkamist, jalutamist, piknikke, näituste vm külastusi jne), millega võiks suudlemine kaasneda, või siis juhul, kui esmane on füüsiline tõmme, autos suudlemise asemel kuskil suuremal ja mugavamal pinnal k*ppi.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad niisama suudlevad ja seksivad.

Ei seksi ju. Ja kui teemaalgataja oleks huvitatud ainult seksist ja muidu on naisest savi, siis ta ju ei kurdaks, et naine ka teiste meestega suhtleb.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ise arvaks, et kui naine on juba mitu kohtingut järjest sinuga justkui väga hästi klappinud ja kahel kohtingul järjest ennastunustavalt suudelnud, siis ta tõenäoliselt tahaks suudlemisest edasi liikuda (aga mitte autos!), kuid ei tihka ehk seda otsekoheselt öelda, ootab enam sinu initsiatiivi? Ja kuna see jäi peale mitmetunnist autos amelemist tulemata, siis proovib edasi ka teistega, kuna pole kindel, mida sina temast tahad.

Minu meelest oleks veidi imelik peale kirglikku suudlemist ka teistega kohtingutel käia või vähemalt oleks taktitu seda suudluspartnerile öelda. Aga 40-aastase naisena ma jällegi lõputult autos musutada ka ei viitsiks ausalt öeldes, vaid eelistaks siis juba juhul, kui mees tundub pikema suhte materjal, mingeid põnevamaid tegevusi (matkamist, jalutamist, piknikke, näituste vm külastusi jne), millega võiks suudlemine kaasneda, või siis juhul, kui esmane on füüsiline tõmme, autos suudlemise asemel kuskil suuremal ja mugavamal pinnal k*ppi.

Miks sa siis ei kutsu meest jalutama matkama, miks sa ehitad kõik mehe õlule? Kas sa oled üalpeetav otsustusvõimetu olend, kes ise mingit initsiatiivi ei haara? Kui mees jalutama ei kutsu, siis suhet ei tekigi, samas on see õige ka, milleks mehele selline naine kelle kätt peab koguaeg hoidma ja teda viima ja söötma, plutitama.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa siis ei kutsu meest jalutama matkama, miks sa ehitad kõik mehe õlule? Kas sa oled üalpeetav otsustusvõimetu olend, kes ise mingit initsiatiivi ei haara? Kui mees jalutama ei kutsu, siis suhet ei tekigi, samas on see õige ka, milleks mehele selline naine kelle kätt peab koguaeg hoidma ja teda viima ja söötma, plutitama.

Mine laku kuskil mujal, sinu otsatu loll möla rikub kõik teemad ära. Üks ja sama plaat tuleb alati, vahet ei ole, mis teemaga tegu on.

+9
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pmst peaks mees kõike seda naisele välja tegema, sest naisel ei ole raha nende külastamiseks? Vaene naine, kui masendav elu tal on, st sinul on. Keegi ei vii sind loomaeda ega botaanikaaeda, ainult seksi tahetakse milles sa ei ole tugev, sest sa oled madala seksuaalsusega. Muidugi mees suudleb kehvasti.

Kuidas üks naine suudab sellist lapsust genereerida?

Pole väitnud, et keegi peaks välja tegema, selle mõtlesid sa ise välja.

Aga jah, mulle tehakse välja, isegi kui tahan ise maksta. Eks see on erinev naiste puhul, kellele tehakse, kellele mitte.

Ülejäänud jurale ei viitsi reageerida 😀

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad niisama suudlevad ja seksivad.

Ei seksi ju. Ja kui teemaalgataja oleks huvitatud ainult seksist ja muidu on naisest savi, siis ta ju ei kurdaks, et naine ka teiste meestega suhtleb.

Naine ei intiimitseks teistega, kui huvi oleks ainult ühe vastu.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 227 )

Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu