Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 295 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Aga jah, mulle tehakse välja, isegi kui tahan ise maksta. Eks see on erinev naiste puhul, kellele tehakse, kellele mitte.

Ei ole see naistest sõltuv, vaid mehest. Pole üks naine parem, lihtsalt mees on igal naisel erinev.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autos suudlemine on täiesti ok, aga ENAMUS kohtingust sellele pühendada on mage.

Mulle see naisena näitab, et mees on kergelt seksinäljas, aga naisega muidu toredalt aega ei oska või ei taha veeta. Lisaks restoranidele ja jalutamisele on ju näitused (Fotografiska, Viinistu vms), mõisatuurid, kontserdid, loomaaed, botaanikaaed, igasugused väliüritused, kenad kohad mida külastada (vaata Puhka Eestis ja muudkui vali kuhu minna).

Ja võib olla mees suudleb ka kehvasti!

Täiesti nõus.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siis ei kutsu meest jalutama matkama, miks sa ehitad kõik mehe õlule? Kas sa oled üalpeetav otsustusvõimetu olend, kes ise mingit initsiatiivi ei haara? Kui mees jalutama ei kutsu, siis suhet ei tekigi, samas on see õige ka, milleks mehele selline naine kelle kätt peab koguaeg hoidma ja teda viima ja söötma, plutitama.

Milleks perekoolile OriginalTaste?

+10
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks sa siis ei kutsu meest jalutama matkama, miks sa ehitad kõik mehe õlule? Kas sa oled üalpeetav otsustusvõimetu olend, kes ise mingit initsiatiivi ei haara? Kui mees jalutama ei kutsu, siis suhet ei tekigi, samas on see õige ka, milleks mehele selline naine kelle kätt peab koguaeg hoidma ja teda viima ja söötma, plutitama.

Milleks perekoolile OriginalTaste?

Kas perekoolis ei saa kuidagi kasutajaid nö. blokkida? Et ei näeks ühtegi nende kommentaari? Ma teeks seda OriginalTastega. Igakord kui ta kuskilt välja ilmub, ma tahaks öökida. Seni olen suutnud ennast tagasi hoida ja ei ole tema pärle kommenteerinud ega temaga vestlusse astunud, aga ma ei tea, kaua ma veel suudan seda.

+12
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas perekoolis ei saa kuidagi kasutajaid nö. blokkida? Et ei näeks ühtegi nende kommentaari? Ma teeks seda OriginalTastega. Igakord kui ta kuskilt välja ilmub, ma tahaks öökida. Seni olen suutnud ennast tagasi hoida ja ei ole tema pärle kommenteerinud ega temaga vestlusse astunud, aga ma ei tea, kaua ma veel suudan seda.

Tahaks ka sellist võimalust.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii kinni selles restoarni viimises. OMETI VIIS TA NAISE VÄLJA SÖÖMA! Kas peab ütlema restorani nime? Kõik on kinni autos suudlemises, et nii pubekate teema. No peale RESTORANI ja teisel kohtumisel naist autoga, miks mitte MAYBACHIS?, koju viies, näitab suudlemine pigem vastastikkuseid tundeid, EI? Ta ka ei vägistanud naist,sest järgneb kolmas kohting, mis möödus autos suudeldes. NO EI LÄHE ENAM SAMASSE RESTORANI JU !!!! Viis kuhugi mere äärde päikseloojunagut vaatama? Miks mitte? ILMSELGELT NAISE NÕUSOLEKUL!!!!!!!!!!!! IKKA SUHELDAKSE KA, küsitakse ka kaaslase arvamust, et mul selline mõte, kas sobib jne VÕI TAHAB HOOPIS JÄLLE RESTORANI MINNA ja taas ei vägistanud naist ning suudeldi autos. KA NAINE SUUDLES MEEST, PIKALT!!!! Neljas kohting pargis vms meeldivas kohas jalutades ja käest kinni hoides, rääkides ja kuulates ning vahepeal suudeldes, teinetest lihtsalt nautides. Ja siis naine annab mõista, et kogu nende kohtumiste aja on ta samalajal ka teistega, vähemal ühe mehega suhelnud ning kohtub temaga juba homme !!!! NO AUSALT, MIDA *****  ????

On sul väga paha või miks sa röögid? Vähe emotsinaalselt labiilne või mis….

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas perekoolis ei saa kuidagi kasutajaid nö. blokkida? Et ei näeks ühtegi nende kommentaari? Ma teeks seda OriginalTastega. Igakord kui ta kuskilt välja ilmub, ma tahaks öökida. Seni olen suutnud ennast tagasi hoida ja ei ole tema pärle kommenteerinud ega temaga vestlusse astunud, aga ma ei tea, kaua ma veel suudan seda.

Ta on kahtlemata kõige vastikum, et mitte öelda võikaim mees, keda eales tean. On tutvusringkonnas mehi nii- ja naasuguseid, aga vat sellist eksemplari ikka annab välja mõelda. Mitte ainult nõme mees, vaid ka igas mõttes nõme inimene üldiselt(pidades silmas tema arusaama näiteks laenude tagasi maksmisest, arvete tasumisest jne).

+15
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mehed teevad kogu aeg nii. Isegi magavad juba ühega, aga see ei takista ka teisi proovimast, äkki on ikka parem.

Täpselt. Nemad veel tavaliselt ei räägi ka sellest nii ausalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama.

Kas sa midagi ei suutnud siis vähemalt neljandaks või viiendaks kohtinguks välja mõelda, kaua käite seal linna peal tuiamas! Ja ma ei mõtle rahakulutamist ja kalleid kohti, aga no kas üldse kohtingute jaoks kujutlusvõimet ei ole kui mingi autos kabistamine? Tehke piknik, sõitke kuskile, kasvõi ujuma jnejne. Naisel hakkas sinuga igav ja mõtles, et kas see nüüd ongi kõik. Pealegi, te pole veel lähedased ega üksteisele midagi lubanud, vabalt võib nii sulle kui talle ette sattuda keegi, kes rohkem meeldib. Paistab vähemalt mitte esimesel korra igaühega voodisse roniv “sobivus tuleb ju kohe ära proovida!” naine, hea seegi. Mehed teevad seda kordi rohkem kui naised, küll on kepisõbrad mehel, aga selle kõrvalt otsib ka “hingesugulast” jne.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed teevad seda kordi rohkem kui naised, küll on kepisõbrad mehel, aga selle kõrvalt otsib ka “hingesugulast” jne.

Kui mina kunagi tutvumisportaalist meest otsisin, siis rääkisid mitmed, et noh, seksisõber on mul olemas, aga mina otsin ikka tõsist suhet. Ma oleks pidanud siis nagu meelitatuna ennast tundma või nii.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on kahtlemata kõige vastikum, et mitte öelda võikaim mees, keda eales tean. On tutvusringkonnas mehi nii- ja naasuguseid, aga vat sellist eksemplari ikka annab välja mõelda. Mitte ainult nõme mees, vaid ka igas mõttes nõme inimene üldiselt(pidades silmas tema arusaama näiteks laenude tagasi maksmisest, arvete tasumisest jne).

Mina arvan ka nii, teavita nüüd sellest ka, ebameeldiv troll.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

….arvaksin, et võimalik, et sattusid naise peale, kes harrastabki sarnast eluviisi ja see on tema jaoks okei ning julgeb ka välja öelda.

Kui kohtad kedagi, siis kui tekib peaaegu kohene meeldivus ja tõmme, ei kao see paari korraga, vaid intensiivistub. Sest keemiat ei saa tehislikult tekitada või kaduma sundida. Organism ei tööta nii.

Kolmas võimalus siiski on ka, et meile kellegi juures ei meeldi miski detail või harjumus. Kohe üldse ei meeldi ja ei suuda seda olematuks enda jaoks muuta.

Me kõik oleme indiviidid ja oma ootustega armumaailmas. Mõni peab enne voodis ära käima, et öelda kas keegi sobib. Teine aga tunneb koheselt nii füüsilist kui vaimset tõmmet kellegi vastu ja see päädib ilusa esmakohtumisega.

Nii palju kui on mehi ja naisi, on ka erinevaid tõekspidamisi ja lähenemisi. Kedagi selles osas hulla mõista pole võimalik.

Oluline, et ise tead mis sinule on õige ja parim ja kindlasti ei eira olulisi esmaseid ohumärke kellegagi kohtudes- see on koht, kus mööndusi enamasti ei tohiks teha.

 

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kuidagi vastuoluline naine. Esiteks, kui mees on ainult sümpaatne, ja ma vaataks veel ringi, siis käiks temaga pigem kohvikus, kinos, kasvõi looduses, kindlasti ei suudleks pikalt. Teemaalgata, kui pikal te siis  suudlesite ja kui kirglik see suudlus tundus? Ma nagu naisena ei saa küll sellest aru, et kui mees on atraktiivne ja ma soovin temaga juba suudelda, siis ma ütleks talle nii jõhkral otse välja, et lähen nüüd veel kohtama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kuidagi vastuoluline naine. Esiteks, kui mees on ainult sümpaatne, ja ma vaataks veel ringi, siis käiks temaga pigem kohvikus, kinos, kasvõi looduses, kindlasti ei suudleks pikalt. Teemaalgata, kui pikal te siis suudlesite ja kui kirglik see suudlus tundus? Ma nagu naisena ei saa küll sellest aru, et kui mees on atraktiivne ja ma soovin temaga juba suudelda, siis ma ütleks talle nii jõhkral otse välja, et lähen nüüd veel kohtama.

Võimalik, et selle pika suudlemise käigus saigi naine aru, et mees ei ole ikka see.

Üritas katsetada, ent mees suudles kehvasti, ei haakunud, ei osanud silitada, oli nagu masin vms. Naine pettus ja leidiski, et peab veel ringi vaatama.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et naine on pettunud, et mingit muud tegevust ei toimunudki. Kaua sa seal autos siis ikka suudled. Kui mehega rääkida ka midagi ei ole, kuskile ta ei kutsu, siis vaataks, et jube igav inimene.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see jutt tähendama peaks? Inimene, kes ei soovi kellegagi magada, ei peaks käimagi kohtingutel kellegagi. Suhe pole ju ainult suudlemine. Mis tähendab lause, ei soovi magada? Suudlemine on bakterite vahetamine? Veider jutt. Suvalisega ei suudeldagi, suudeldakse oma kohtinguga. Suudlemine pole suhe. Autos istuda 4 korda ja seal 4 korda suudelda, kes viitsiks? Igav. Kuulates sinu juttu ja nägemusi elust, ma ma saan täiesti aru, miks sulle nii öeldi. Teema tundub liba.

Inimene võib kõike teha, kohtingutel käia, mitte käia, seksida, mitte seksida. Seksimine on isiklik valik ja seda ei saa peale suruda. Suudlemine ei pruugi olla suhe, aga mina küll ei näe end kohtinguga baktereid vahetamas. Mul mandlid vahel haiged, ma arvan, et neil kohtingutel on endal suht rõve, kui inimene sellest olenemata suudleb.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhte alguses (no kui on ikka suhe) on ikka sellised möödarääkimised tavalised. Kui on austus ja lugupidamine- saadakse neist karidest üle.

Eks teisel ringil inimestel on palju dogmasid, hirme, ettekujutusi, osad testivad ka inimesi, et noh, mis puust on, ootavad kuidas reageerib.
Õige mees jääb rahulikuks. Enamasti.

Kui naine oli huvitatud juskui aga nüüd tahab veel ringi vaadata- ma pakuks, et keegi keda ta ammu on tahtnud, ujus välja või võttis ammune armastus ühendust, eksmees soovib tagasi tulla vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhte alguses (no kui on ikka suhe) on ikka sellised möödarääkimised tavalised. Kui on austus ja lugupidamine- saadakse neist karidest üle.

Ma eriti ei usu, et see suur austus on, kui kõvahäälselt pärast sülje vahetamist teatatakse, et minnakse Tarmoga kohtama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisel sai su jokutamisest kõrini ja tahtis sulle näidata, et hakka liigutama või jääd ilma.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene võib kõike teha, kohtingutel käia, mitte käia, seksida, mitte seksida. Seksimine on isiklik valik ja seda ei saa peale suruda. Suudlemine ei pruugi olla suhe, aga mina küll ei näe end kohtinguga baktereid vahetamas. Mul mandlid vahel haiged, ma arvan, et neil kohtingutel on endal suht rõve, kui inimene sellest olenemata suudleb.

Vabandust, aga mida tähendab “kohtinguga baktereid vahetama”? Mida tähendab, et “kohtingutel on endal suht rõve”?

Kas “kohting” tähendab sinu arvates inimest?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

Mina olen ka selline, kes nö ‘klapib’ paljudega. Olen jutukas ja soe, avatud. Ka mitte nii väga meelepärasele inimesele jätan mulje, et olen temast väga huvitatud. Meeldiva mehega võin alati suudelda, aeleda ????

Võib- olla see naine pole tegelikult vaba. Käib kohtingutel oma ego upitamas vms.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida tähendab “kohtinguga baktereid vahetama”? Mida tähendab, et “kohtingutel on endal suht rõve”? Kas “kohting” tähendab sinu arvates inimest?

Ininene peab end hästi tundma.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida tähendab “kohtinguga baktereid vahetama”? Mida tähendab, et “kohtingutel on endal suht rõve”? Kas “kohting” tähendab sinu arvates inimest?

Ininene peab end hästi tundma.

Ära esine. Kui sa end hästi ei tunne, sul mandlid on haiged ja “rõve on olla”, “suudlemine on bakterite vahetamine” jne, mis sa ronid siis kohtama?! Istu kodus.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära esine. Kui sa end hästi ei tunne, sul mandlid on haiged ja “rõve on olla”, “suudlemine on bakterite vahetamine” jne, mis sa ronid siis kohtama?! Istu kodus.

Sama hästi ei peaks sina sõna võtma, endal paariline olemas. sa ju ei tea vallalistest midagi.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama hästi ei peaks sina sõna võtma, endal paariline olemas. sa ju ei tea vallalistest midagi.

Sina kindlasti ei peaks siin sõna võtma, Bridget Jones.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama hästi ei peaks sina sõna võtma, endal paariline olemas. sa ju ei tea vallalistest midagi.

Teises teemas tunnistad, et sind pole keegi isegi kunagi kohtama kutsunud. 😀 😀  aga sõna võtad hirmsasti. Teemas, Kuidas elada edasi. Loe seda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida tähendab “kohtinguga baktereid vahetama”? Mida tähendab, et “kohtingutel on endal suht rõve”? Kas “kohting” tähendab sinu arvates inimest?

Ininene peab end hästi tundma.

Küsimus käis sõna “kohting” kohta. Mida see sõna sinu arvates tähendab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teises teemas tunnistad, et sind pole keegi isegi kunagi kohtama kutsunud. ???? ????  aga sõna võtad hirmsasti. Teemas, Kuidas elada edasi. Loe seda.

See on sinu teema.

Hõõrud nina alla, et üksikud surevad üksinda ja keegi neid ei taha ja ei vanane koos. Eee, see igaühe enda asi ju.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teises teemas tunnistad, et sind pole keegi isegi kunagi kohtama kutsunud. ???? ???? aga sõna võtad hirmsasti. Teemas, Kuidas elada edasi. Loe seda.

See on sinu teema.

Hõõrud nina alla, et üksikud surevad üksinda ja keegi neid ei taha ja ei vanane koos. Eee, see igaühe enda asi ju.

Sinu oma, troll. Mine nüüd enda teemasse tagasi, troll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida tähendab “kohtinguga baktereid vahetama”? Mida tähendab, et “kohtingutel on endal suht rõve”? Kas “kohting” tähendab sinu arvates inimest?

Ininene peab end hästi tundma.

Küsimus käis sõna “kohting” kohta. Mida see sõna sinu arvates tähendab?

Kohting tähendab romantilise  tutvumise eesmärgil inimese tundma õppimine. Lõppeemärgiks laste saamine ja perekonna loomine. Füüsiline kontakt pole kohustuslik.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 295 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu