Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 295 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Mina ei usu, et ta mehega pole ammu olnud, lööge või maha. Üks vastaja seal on süütu, aga pidi rõve pervar olema ????

Hetkel selgus ka sinu hälve. Sul on kuplialune ikka korralikult sassis. Ja vat see on ikka palju hullem kui see, et naisel on keskeaks ainult üks sekspartner olnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida seal siis valetati? Naine valetas, et tal on neli last, aga tegelikult ei olegi. On hoopis süütu?

Seda, kas on süütu, ütleb günekoloog ja kirjutab digilukku.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on võimalik tõestada, nelja lapse ema vast süütu tõesti pole ;D Mul lendas kärbes vastu silma, äkki siis sellepärast.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida seal siis valetati? Naine valetas, et tal on neli last, aga tegelikult ei olegi. On hoopis süütu?

Seda, kas on süütu, ütleb günekoloog ja kirjutab digilukku.

See oli siis selle printsess Diana näitel, kuhu ta ”suunati” väidetavalt kontrolli.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelgi on nüüd hoog ikka väga korralikult peale tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelgi on nüüd hoog ikka väga korralikult peale tulnud.

Naisi ajab vihale, kui kellelgi on ÜKS partner, aga endal on samuti üks partner. Miks siis ei võiks olla, kui teisel naisel on? Oletame, et mõlemal on üks partner, see ei ole ju 20 partnerit, see on ainult üks. Ma ei näe probleemi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa lugesid, palju seal inimestel partnereid on, naistel oli keskmiselt 4 partnerit, siis see üks partner on jumalast ok, mina ei näe, miks mind perverdiks kutsutakse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin magama, ei pea jälle hulluks tembeldama. Ma niisama trollin perekoolikaid.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

Ta proovib kõike, mis turul liigub

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõu anda on lihtne: hoia Tinderist eemale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole see müstiline OT millest siin jahutakse. Olen mees kes igavusest otsis lugemist netist. Ja leidsin. Ja on ikka silmaringi avaradav küll. Meil siis naised peavad täiesti tavaliseks, et suhe ja tutvumine on külmalt kalkuleeritud tehing. Magan hulgi ja hooga kõigiga ja siis nende vahelt valin. Kuidas üldse saabki tekkida mingit tunnet kui ennast killustatakse 10-te partnerite vahel?????????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas üldse saabki tekkida mingit tunnet kui ennast killustatakse 10-te partnerite vahel?????????

Tegelikult ei saagi. Siin teistes sarnastes teemades on üks hea näide kibestunud mehest. Igaks juhuks kirjutab kümnetega ja magab pidevalt erinevatega ja soovitab teistelegi, et nii kui midagi tundelaadset hakkab tekkima, lõpeta ära. Saan aru, et inimene on haiget saanud ja kaitseb ennast niimoodi edaspidise valu eest, aga see tähendab, et ta ka välistab igasugused normaalsed hoolivad suhted. Igaks juhuks maksab nö kätte ükskõik mis naisele, peaaasi et ta ise ei satuks haavatavasse situatsiooni. Eks neid haiget saanud ja kibestunud inimesi on Tinderis palju nii meeste kui naiste hulgas, sellepärast ongi sealt kedagi raske leida. Isegi kui inimene läheb sinna avatud meele ja südamega, kohtub inimesega, kellega läheb kõik hästi, siis ühel hetkel see inimene lihtsalt kaob. Ja see avatud inimene mõtiskleb, et mis küll juhtus, aga juhtuski ainult see, et inimene lihtsalt välistas edasise, sest hakkas mingi tunne ja meeldivus tekkima ja siis tuleb ju kohe jalga lasta uue juurde, muidu äkki saad jälle haiget.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas üldse saabki tekkida mingit tunnet kui ennast killustatakse 10-te partnerite vahel?????????

Tegelikult ei saagi. Siin teistes sarnastes teemades on üks hea näide kibestunud mehest. Igaks juhuks kirjutab kümnetega ja magab pidevalt erinevatega ja soovitab teistelegi, et nii kui midagi tundelaadset hakkab tekkima, lõpeta ära. Saan aru, et inimene on haiget saanud ja kaitseb ennast niimoodi edaspidise valu eest, aga see tähendab, et ta ka välistab igasugused normaalsed hoolivad suhted. Igaks juhuks maksab nö kätte ükskõik mis naisele, peaaasi et ta ise ei satuks haavatavasse situatsiooni. Eks neid haiget saanud ja kibestunud inimesi on Tinderis palju nii meeste kui naiste hulgas, sellepärast ongi sealt kedagi raske leida. Isegi kui inimene läheb sinna avatud meele ja südamega, kohtub inimesega, kellega läheb kõik hästi, siis ühel hetkel see inimene lihtsalt kaob. Ja see avatud inimene mõtiskleb, et mis küll juhtus, aga juhtuski ainult see, et inimene lihtsalt välistas edasise, sest hakkas mingi tunne ja meeldivus tekkima ja siis tuleb ju kohe jalga lasta uue juurde, muidu äkki saad jälle haiget.

Aga kes tahab haiget saada? Ja mitu korda järjest. See lõhub su. Sa süüdistad ennast. Mõtled, et sa pole mitte midagi väärt ja loomulikult mõtled, et miks mul seda vaja ja eeldad, et muster kordub.

Minu kogemus 2 suhtega Tinderist on 1:1-le.  Kõik meeldis, kõik sobis. Palju ilusaid sõnu. Kallis, minu inimene jne. Tehakse ka ühiseid plaane je. Enamus initsiatiivi tuli  alguses prouade poolt. Isegi niipalju, et oli väsitav. Samas ei salga ka meelitav. Millisele mehele ei meeldi kui kena, tark, seksikas ja hea huumorisoonega naine sulle tähelepanu pöörab. Ja sa ei panegi tähele, et aega-ajalt ta kaob. Ei selgita midagi või kui kogemata küsid libiseb teemast üle.  Sest sa usaldad, oled avatud ja siiras ning ei oska arvatagi, et sa oled üks paljudest keda just läbi proovitakse. Ühelt sain siis äkki ennem ühte planeeritud üritust ja nädalavahetust teate, et ma ei tule ja mul on aega vaja järgi mõtlemiseks. Teeme nii, et võtame vaheaja. Ja tema ei tea kui pikk see vaheaeg peab olema. Arvab, et minimaalselt 1-3 kuud. Siis saab tema selgusele. Korra nädalas proovisin helistada ja korra nädalas kirjutada a`la kuidas läheb. Kõnedele ei vastatud, kirjadele lakooniliselt. Hästi läheb. Pärast kuulsin, et just seesama nädalavahetus koos üritusega mis meil koos pidi olema vahetati Tallinki Rootsi kruiisi vastu Ja loomulikult ei mindud sinna ema või isaga.

Teisega oli asi analoogne. Tema hakkas tihedalt haigeks jääma. Just nädalavahetustel. Küsimusele, et kas midagi on valesti öeldi, et ei ole. Ära kujuta ette. Sa oled mulle kallis. Ja siis 1 päev hiljem reede kui kokku pidime saama tuli lakooniline sms. Ma kahjuks ei saa vastata samade tunnetega mis sinul on. Ära helista, ära kirjuta. See on läbi.

Kusjuures mõlema puhul hakkasid asjad juhtuma kui avasin ennast ja ütlesin, et olen armunud. Ja kõvasti armunud. Tinderi kontod lasin maha praktiliselt kuu peale tutvumist. Muidugi ei tulnud ma selle pealegi, et kontrollida kas kaaslastel on seal kontod alles. Ja ei küsinud ka, sest tundus kuidagi iseenesest mõistetav, et mingil hetkel nad kustutavad ise. Eksisin. Neil on siiani need alles. Ja aktiivsed.

Jahh saan aru, et vägisi ei saa ja südant ei sunni jne. Aga miks selline mäng? Mõlemale sobisin ca aasta. Isegi nii sobisin, et mulle ei jäänud praktiliselt mitte ühtegi vaba hetke. Chattimised päeval, õhtul. Igapäev helistamised jne. ma ei näidanud kordagi, et see mulle ei meeldinud. Meeldis küll.

See on lihtne ärakasutamine. Julm ja egoistlik ära kasutamine. Miks ma ei peaks arvama, et kui kaks korda nii juhtus siis 3 või neljas või viies kord nii ei juhtu. Et mu maailm lendab jälle  kildudeks ja usk inimeste (naiste) headusesse mureneb. Ma ei taha palju kordi ennast jälle kokku korjata ja uuesti alustada.  Ma olen 40.  Mind jäetakse kord aastas maha. Taastumiseks kulub ka aasta. Kaks ebaõnnestunut suhet ja ma olen 44.  Seega on ka minupuhul välistatud püsisuhe. Või siis selline püsisuhe kus ma pühenduksin ainult ühele inimesele. Ja ma ei luba mitte ühelegile kaaslasele mitte midagi. Veel esimesena avada ennast. Mitte kunagi enam.

Mul ei ole olme probleeme, lapsed teismelised ja ei vaja järelvalvet, hea töökoht ja tegelikult ei veeda ma ka kõiki õhtuid üksi. Ka seksiga kõik OK.  Miks ma peaks selle elu vahetama uuesti ebakindla elu vastu kust ma kunagi ei tea kuna see purustatakse või kui ma vaatan kaaslasele otsa ja pean mõtlema kas ta valetab ka või on siiras.

Ja palun mitte hakata rääkima, et keegi OT või teine olen. Ei ole. Ja see mees kellele vihjate ei ole kibestunud vaid pragmaatik. Just selle mehe jutu  kirjeldamine pani mind kirjutama. Ma saan temast täiesti aru.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan temast täiesti aru.

Okei, aga see valimatu ringikeppimine ja karja suvalistega ringi hängimine sind ka kuidagi õnnelikumaks ei tee. Ja nii välistadki selle, et kunagi mõne normaalse suhte leiad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas üldse saabki tekkida mingit tunnet kui ennast killustatakse 10-te partnerite vahel?????????

Tegelikult ei saagi. Siin teistes sarnastes teemades on üks hea näide kibestunud mehest. Igaks juhuks kirjutab kümnetega ja magab pidevalt erinevatega ja soovitab teistelegi, et nii kui midagi tundelaadset hakkab tekkima, lõpeta ära. Saan aru, et inimene on haiget saanud ja kaitseb ennast niimoodi edaspidise valu eest, aga see tähendab, et ta ka välistab igasugused normaalsed hoolivad suhted. Igaks juhuks maksab nö kätte ükskõik mis naisele, peaaasi et ta ise ei satuks haavatavasse situatsiooni. Eks neid haiget saanud ja kibestunud inimesi on Tinderis palju nii meeste kui naiste hulgas, sellepärast ongi sealt kedagi raske leida. Isegi kui inimene läheb sinna avatud meele ja südamega, kohtub inimesega, kellega läheb kõik hästi, siis ühel hetkel see inimene lihtsalt kaob. Ja see avatud inimene mõtiskleb, et mis küll juhtus, aga juhtuski ainult see, et inimene lihtsalt välistas edasise, sest hakkas mingi tunne ja meeldivus tekkima ja siis tuleb ju kohe jalga lasta uue juurde, muidu äkki saad jälle haiget.

Aga kes tahab haiget saada? Ja mitu korda järjest. See lõhub su. Sa süüdistad ennast. Mõtled, et sa pole mitte midagi väärt ja loomulikult mõtled, et miks mul seda vaja ja eeldad, et muster kordub.

Minu kogemus 2 suhtega Tinderist on 1:1-le. Kõik meeldis, kõik sobis. Palju ilusaid sõnu. Kallis, minu inimene jne. Tehakse ka ühiseid plaane je. Enamus initsiatiivi tuli alguses prouade poolt. Isegi niipalju, et oli väsitav. Samas ei salga ka meelitav. Millisele mehele ei meeldi kui kena, tark, seksikas ja hea huumorisoonega naine sulle tähelepanu pöörab. Ja sa ei panegi tähele, et aega-ajalt ta kaob. Ei selgita midagi või kui kogemata küsid libiseb teemast üle. Sest sa usaldad, oled avatud ja siiras ning ei oska arvatagi, et sa oled üks paljudest keda just läbi proovitakse. Ühelt sain siis äkki ennem ühte planeeritud üritust ja nädalavahetust teate, et ma ei tule ja mul on aega vaja järgi mõtlemiseks. Teeme nii, et võtame vaheaja. Ja tema ei tea kui pikk see vaheaeg peab olema. Arvab, et minimaalselt 1-3 kuud. Siis saab tema selgusele. Korra nädalas proovisin helistada ja korra nädalas kirjutada a`la kuidas läheb. Kõnedele ei vastatud, kirjadele lakooniliselt. Hästi läheb. Pärast kuulsin, et just seesama nädalavahetus koos üritusega mis meil koos pidi olema vahetati Tallinki Rootsi kruiisi vastu Ja loomulikult ei mindud sinna ema või isaga.

Teisega oli asi analoogne. Tema hakkas tihedalt haigeks jääma. Just nädalavahetustel. Küsimusele, et kas midagi on valesti öeldi, et ei ole. Ära kujuta ette. Sa oled mulle kallis. Ja siis 1 päev hiljem reede kui kokku pidime saama tuli lakooniline sms. Ma kahjuks ei saa vastata samade tunnetega mis sinul on. Ära helista, ära kirjuta. See on läbi.

Kusjuures mõlema puhul hakkasid asjad juhtuma kui avasin ennast ja ütlesin, et olen armunud. Ja kõvasti armunud. Tinderi kontod lasin maha praktiliselt kuu peale tutvumist. Muidugi ei tulnud ma selle pealegi, et kontrollida kas kaaslastel on seal kontod alles. Ja ei küsinud ka, sest tundus kuidagi iseenesest mõistetav, et mingil hetkel nad kustutavad ise. Eksisin. Neil on siiani need alles. Ja aktiivsed.

Jahh saan aru, et vägisi ei saa ja südant ei sunni jne. Aga miks selline mäng? Mõlemale sobisin ca aasta. Isegi nii sobisin, et mulle ei jäänud praktiliselt mitte ühtegi vaba hetke. Chattimised päeval, õhtul. Igapäev helistamised jne. ma ei näidanud kordagi, et see mulle ei meeldinud. Meeldis küll.

See on lihtne ärakasutamine. Julm ja egoistlik ära kasutamine. Miks ma ei peaks arvama, et kui kaks korda nii juhtus siis 3 või neljas või viies kord nii ei juhtu. Et mu maailm lendab jälle kildudeks ja usk inimeste (naiste) headusesse mureneb. Ma ei taha palju kordi ennast jälle kokku korjata ja uuesti alustada. Ma olen 40. Mind jäetakse kord aastas maha. Taastumiseks kulub ka aasta. Kaks ebaõnnestunut suhet ja ma olen 44. Seega on ka minupuhul välistatud püsisuhe. Või siis selline püsisuhe kus ma pühenduksin ainult ühele inimesele. Ja ma ei luba mitte ühelegile kaaslasele mitte midagi. Veel esimesena avada ennast. Mitte kunagi enam.

Mul ei ole olme probleeme, lapsed teismelised ja ei vaja järelvalvet, hea töökoht ja tegelikult ei veeda ma ka kõiki õhtuid üksi. Ka seksiga kõik OK. Miks ma peaks selle elu vahetama uuesti ebakindla elu vastu kust ma kunagi ei tea kuna see purustatakse või kui ma vaatan kaaslasele otsa ja pean mõtlema kas ta valetab ka või on siiras.

Ja palun mitte hakata rääkima, et keegi OT või teine olen. Ei ole. Ja see mees kellele vihjate ei ole kibestunud vaid pragmaatik. Just selle mehe jutu kirjeldamine pani mind kirjutama. Ma saan temast täiesti aru.

Tead sa oled ikka suht lollike. Oled naisega aasta koos ja ei küsi, kas tal Tinder veel töötab? Ja teine asi, kas teil aastaga isiklikke ajsu ei teki? Tundub moodne maailma sms-ga saadetakse, et kõik on läbi… Kas siis riideid asju pole emma-kumma pool, et see lahkumine on nii kerge…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teine asi, kas teil aastaga isiklikke ajsu ei teki? Tundub moodne maailma sms-ga saadetakse, et kõik on läbi… Kas siis riideid asju pole emma-kumma pool, et see lahkumine on nii kerge…

Just. Nädalavahetustel ollakse ju koos, näeb ära, kas chatib või sms-ib. Ühise aasta jooksul üks või paar ühist reisi on vast toimunud, nädala jooksul saab vägagi selgeks, kas sobite ning kas teinepool kuskil edasi toimetab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millisele mehele ei meeldi kui kena, tark, seksikas ja hea huumorisoonega naine sulle tähelepanu pöörab.

Kas sa liiga ilusaid ja seksikaid ei vali? Neid tahavad kõik teised ju ka. Neil on valik lai. Niikui mingi asi ei meeldi, võetakse uus. Soovitaksin valida veidi tavalisem naine, see ei ole nii pirtsakas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teine asi, kas teil aastaga isiklikke ajsu ei teki? Tundub moodne maailma sms-ga saadetakse, et kõik on läbi… Kas siis riideid asju pole emma-kumma pool, et see lahkumine on nii kerge…

Just. Nädalavahetustel ollakse ju koos, näeb ära, kas chatib või sms-ib. Ühise aasta jooksul üks või paar ühist reisi on vast toimunud, nädala jooksul saab vägagi selgeks, kas sobite ning kas teinepool kuskil edasi toimetab.

[/quote]

Jäin mõtlema. Ei olnud jahh kummagi kodus isiklike asju. Mõned riide ja hügieeni esemed ja need jäidki. Sinna kus nad hetkel olid.  Chattimist oli, aga kas keelan või kontrollin? See oleks ju kummaline käitumine. Ei ole minu moodi. Tinderit ka ei küsinud ja ei kontrollinud. Eeldasin, et see on ju elementaarne. Usaldus on selle asja nimi. Reisidel sobis kõik. Nädalavahetustel sobis kõik. Igapäev sobis kuna suhtlesime väga-väga tihedalt.  Mitte ühtegi märki, isegi tüli ei olnud.  Mõlemal oli 1 laps kes oli isaga 50:50. Mõlemad tutvustasid lapsega. Saime hästi läbi ja lapsed käisid meiega ka üritustel ja väljas kaasas. Tagantjärgi saan aru, et need kadumised ja haigused, sõbrannadega veiniõhtud jne ei olnud päris need mis nad olema oleksid pidanud. Ma räägin, et valus on loll olla. Loll olla on ka loll. Mina ei taha enam loll olla.

p.s Mõlemad naised olid ilusad, targad ja hea huumorisoonega. Aga ei valinud välimuse järgi. Kuidagi nii lihtsalt läks. Välimus mängib rolli, aga ma ei ole kunagi kaaslast valinud selle järgi kui ilus või kole ta on. Meeldima peab. Ja see miski peab tekkima. Ja nendega tekkis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõikidele kägudele ja tinderdajatele kohustuslik peaks see lugemine olema.

Ma tapsin armastuse juba eos

Ma tapsin armastuse juba eos

Ma tapsin armastuse juba eos,
Ei lasknudki tal sirguda ning
Südame all siblida ning
Õnne ja rahu sisse hingata.

Ma võtsin tundeilt tiivad ja
Lukustasin teed, mis otse südamesse viivad.

Ma tapsin armastuse eos,
Ei tunne ma nüüd miskit,
Kogu hingeelu vaikib.

Ei tuksu süda,
Ei torma veri,
Ma tapsin usu
ja südamele keelasin ma tunnetada valu.

Ma tapsin armastuse eos,
Et ei kasvaks ta,
Et ei võtaks võimu ta mu elus.

Me võime võtta elu ja
Mitte tunnetada valu,
Kuid hinge jääb meil kumisema tühjus
Ja kes krt olen mina,
Et võtan armastuse ja kägistan ta ära.

/Kadri Luik/

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõikidele kägudele ja tinderdajatele kohustuslik peaks see lugemine olema.

Õudne, kes sellist melanhoolset mees üldse välja kannatab?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõikidele kägudele ja tinderdajatele kohustuslik peaks see lugemine olema.

Õudne, kes sellist melanhoolset mees üldse välja kannatab?

Siis ära loe rohkem seda teemat. Arvad, et ainult naistel võib probleeme olla? Aga näe, meestel on ka ja kuskil on vaja ka tundeid välja lasta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ära loe rohkem seda teemat. Arvad, et ainult naistel võib probleeme olla? Aga näe, meestel on ka ja kuskil on vaja ka tundeid välja lasta.

Hakkan juba mõistma, miks naised pagevad. Ma jookseks sellise jama peale samuti. Klammerduv ja halav mees on iga naise õudusunenägu. Mehelikul mehel on samuti tunded, aga ta ei muutu hädiseks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://digiajakirjad.postimees.ee/7922552/naistejutud-tanel-jappinen-eesti-mehed-on-uskumatult-uksildased-isegi-suhtes-olles-igatsevad-nad

Seal: Naistel on lihtne – lähed ja nutad oma sõbranna õla peal. Meestel ei ole väga selliseid sõpru.»

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehelikul mehel on samuti tunded, aga ta ei muutu hädiseks.

Su sellised mehelikud mehed käivad teraapias ja nutavad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su sellised mehelikud mehed käivad teraapias ja nutavad.

Unusta ära.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

e

See ei olnud melanhoolia. See oli sinutaolistele lugemiseks ja mõtlemiseks. Aga sina ei saa vist siis ka pointile pihta kui sellega sulle vastu pead anda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ära loe rohkem seda teemat. Arvad, et ainult naistel võib probleeme olla? Aga näe, meestel on ka ja kuskil on vaja ka tundeid välja lasta.

Hakkan juba mõistma, miks naised pagevad. Ma jookseks sellise jama peale samuti. Klammerduv ja halav mees on iga naise õudusunenägu. Mehelikul mehel on samuti tunded, aga ta ei muutu hädiseks.

Sa ära ole kindel, et see mees hädine on. Nagu näha mingil põhjusel naised teda ikka tahavad. Tahaks ka sina, aga suure tõenäosusega sinutaolise poole ta ei vaatakski.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julmus, julmus, täielik empaatiavõimetus, külmus, kibestumine. Keskmine ülekaaluline perekooli kägu kes igatseks ka elukaaslast. aga ei saa kuna on oma elu ise selliseks elanud. kahju ei ole. kes tegi. ikka ise tegi. ja mõne kehv seks ei ole veel see, et olete ihaldusväärsed. käiakse lihtsalt tühjendamas ennast. sest milline normaalne inimene tahab sellisega suhelda nagu keskmine perekooli kägu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julmus, julmus, täielik empaatiavõimetus, külmus, kibestumine.

Kahjuks on seda siin tõesti palju, valus ja kurb näha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ära ole kindel, et see mees hädine on. Nagu näha mingil põhjusel naised teda ikka tahavad. Tahaks ka sina, aga suure tõenäosusega sinutaolise poole ta ei vaatakski.

<br />:D Mul on meestele kõrgemad standardid, ei vaata selliseid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 295 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu