Esileht Pereelu ja suhted Tinderi mees ttahab päevade ajal seksida

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Tinderi mees ttahab päevade ajal seksida

Postitas:

Küll võivad mehed ikka kiimas olla! Mina ütlesin, et mul on päevad, sellest peaks kohe järeldama, et seks jääb ära. Tema aga, et pole selle vastu midagi. Kas mehed ongi siis nii kiimas või oli see puha pervert?

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on päevad, sellest peaks kohe järeldama, et seks jääb ära.

Miks sellest peaks järeldama, et seks jääb ära?
Mingi kiviaegne tsikk oled või?

Sel ajal on seks just eriti rahuldustpakkuv, erandina muidugi need tibid, kel seks üldse on vastunäidustatud.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti tavaline mees, ei ole pervert, pigem tagasihoidlik, aga tal on ka ükskõik.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ikka oleneb ka, võibolla see mees on näinud mingeid printseslikke paari piisa päevi, mitte verepanga plahvatust, mis mõnel naisel mõnel päeval seal olla võib.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll võivad mehed ikka kiimas olla! Mina ütlesin, et mul on päevad, sellest peaks kohe järeldama, et seks jääb ära. Tema aga, et pole selle vastu midagi. Kas mehed ongi siis nii kiimas või oli see puha pervert?

Jaa, ainult Tinderi meestega on nii. Flirticu meestega nii ei juhtu. Iha.ee meestega võib isegi hullemini minna.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaa. See meenutab mulle, et kui meie oma mehega alles suhte alguses olime, arvas tema ka, et päevade ajal võiks seksida küll. Tutvustas mulle veel ilmselt mingit meeste seas levinud sloganit, et vapper meremees hüppab ka Punasesse merre. Tegelikkuses oli asi muidugi nii, et ta polnud iialgi ühegi naisega päevade ajal seksinud ja üldse väga ette ei kujutanud, mis see menstruatsioon on. Tagatipuks on ta suht ocd puhtusefriik (praegu nt ülejäänud inimesed õpivad uut moodi hügieenireegleid, tema elab edasi täpselt samamoodi nagu varem). Niisiis ma seletasin, et kulla inimene, kui sa tahad olla vapper meremees, siis arvesta, et Punane meri värvib su enda ka punaseks ja pärast muidu ostad mulle uue madratsi ka. Tema tõesti oli seda kõike vist kuidagi teisiti ette kujutanud. Igatahes, rohkem ei ole mind selliste innovaatiliste seksiideedega tülitama tuldud.

+29
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll võivad mehed ikka kiimas olla! Mina ütlesin, et mul on päevad, sellest peaks kohe järeldama, et seks jääb ära. Tema aga, et pole selle vastu midagi. Kas mehed ongi siis nii kiimas või oli see puha pervert?

mulle just sobiks mees, keda päevad ei sega

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks asi on tahtmine, teine asi saamine, sest tahtmine/nõusolek peab tulema mõlema poolt. kui mees ei taha päevade ajal seksi, siis nii ongi ja kui naine ei soovi päevade ajal seksi siis nii ongi. Kui mõlemad on valmis katsetama päevade ajal seksi, siis võib ju proovida, kui sobib siis ehk tõesti tulevikus päevadest mitte välja teha ning kui ei sobi, siis edaspidi on teada, et päevad = no sex.

Eks loomulikult igal naisel on päevad erinevad, mõnel nt vähese verega ja pikad, teisel nt lühikesed ja uputavad. Alguses tasuks siis ka validagi proovimiseks selline aeg, mil veritsus on pigem väiksem. Kindlasti tasuks eelnevalt end pesta nii naisel kui mehel, sest veritsedes on naine vastuvõtlikum ka igasugustele bakteritele jms.

Minul näiteks esineb määrimist üsna pikalt ja kui ikka isu peale tuleb, siis see määrimine meid ei sega, kuid kui on juba suurem veritsus (tavaliselt kestab 1-2 päeva), siis on minu poolt kindel ei, sest see oleks lihtsalt liiga palju jebimist ja tavaliselt siis ka mehele ütlen naljaga pooleks, et “võiks küll, kuid paraku tampoon jõudis seekord ette” 😀 Ta mõistab ja ega ta isegi siis vga kipu tahtma.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen harrastanud ja meest seni ei häirinud, kui enda peal verd märkas. Siis aastate möödudes enam see ka ei hirmutanud ja tahtis jälle päevade ajal seksida. Mul pille tarvitades enam mingit uputust ei toimu. Neid tarvitan kuna nö naturaalselt olid päevad liiga tihti ja venisid ebanormaalselt pikaks. Kui juhtuks olema mees, kes päevade ajal põhimõtteliselt ei taha, siis ilma pillideta seks olekski väga harva.

Meie kasutanud ikkagi mitut rätikut, kuid päris vabalt muidugi ei tunne. Kõiki poose just harrastada ei soovi. Ise ennast muidugi sugugi nii vabalt ja seksikalt ei tunne kui muidu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean meest, kelle jaoks päevad on eriti erutavad, nö. mida sügavam Punane meri, seda parem. Loo moraal, me ei peaks ise päevade pärast üldse nii palju põdema kui me seda teeme.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 20:35; 21.03 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean meest, kelle jaoks päevad on eriti erutavad, nö. mida sügavam Punane meri, seda parem. Loo moraal, me ei peaks ise päevade pärast üldse nii palju põdema kui me seda teeme.

Sarimõrvar ilmselt????

Aga jah, minu mehe eks võttis pille ja ainult siis seksi tahtiski, kui pillivabad päevad olid. Eeldatavasti siis pole ta ka normaalset hormoonivaba uputust näinud, et päevad teda ei häiri.

Üks tuttav noormees rääkis, kuidas tal neiu oli ka päevade ajal seksida tahtnud ja olid seda vannitoas teinud ja vann oli pärast selline, nagu oleks seal siga tapetud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarimõrvar ilmselt????

Aga jah, minu mehe eks võttis pille ja ainult siis seksi tahtiski, kui pillivabad päevad olid. Eeldatavasti siis pole ta ka normaalset hormoonivaba uputust näinud, et päevad teda ei häiri.

Tegu kohe-kohe 60seks saava inimesega, perekooli kontekstis vanuriga. See isend sarimõrvar ei ole, väga soe ja hooliv härrasmees on 😛 Ise arvan, et nooruses ei juhtunud kokku sobivalt seksuaalse naisega, kes oleks tavaajal piisavalt märjaks läinud. Seega “õppis” erutuma eriti vererohkete päevade peale. Libestit aastakümneid tagasi poes ju ei müüdud…

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 20:35; 21.03 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega häda ei anna häbeneda!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögi ja seksiisu läks ära kuuks ajaks.
Rõve verejutt.

Mees

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see Tinder siia puutub?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin, et kohtume siis sinu korteris, sest mina ei tea, kuidas seda vereuputust enda madratsitest hiljem välja saada. Muidugi on võimalik seksida dušši all kui pikkused klapivad, siis olete roosas vedelikus jalgupidi. Ma arvan ka et see mees pole lihtsalt rohke vereeritusega naisega varem koos olnud ja ei kujuta ette, millisest vere kogusest jutt võib olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:40; 23.03 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin, et kohtume siis sinu korteris, sest mina ei tea, kuidas seda vereuputust enda madratsitest hiljem välja saada. Muidugi on võimalik seksida dušši all kui pikkused klapivad, siis olete roosas vedelikus jalgupidi. Ma arvan ka et see mees pole lihtsalt rohke vereeritusega naisega varem koos olnud ja ei kujuta ette, millisest vere kogusest jutt võib olla.

Enamik naisi kasutavad tänapäeval hormonaalseid vahendeid, seega verd põhimõtteliselt ei tule.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 15:51; 23.03 22:34; 28.03 15:10; 28.03 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin, et kohtume siis sinu korteris, sest mina ei tea, kuidas seda vereuputust enda madratsitest hiljem välja saada. Muidugi on võimalik seksida dušši all kui pikkused klapivad, siis olete roosas vedelikus jalgupidi. Ma arvan ka et see mees pole lihtsalt rohke vereeritusega naisega varem koos olnud ja ei kujuta ette, millisest vere kogusest jutt võib olla.

Enamik naisi kasutavad tänapäeval hormonaalseid vahendeid, seega verd põhimõtteliselt ei tule.

Kui verd põhimõtteliselt ei tule, siis ju poleks vaja sekspartnerile mainidagi päevi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:40; 23.03 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui verd põhimõtteliselt ei tule, siis ju poleks vaja sekspartnerile mainidagi päevi.

No aga see teemaalgataja ongi mingi teine Eesti. Ükski normaalne inimene ei muretseks mingi Tinderimehe pärast, ammugi ei pea seksist keeldumiseks isiklikke asju rääkima või keeldumist kuidagi põhjendama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 15:51; 23.03 22:34; 28.03 15:10; 28.03 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlesin, et mul on päevad, sellest peaks kohe järeldama, et seks jääb ära.

No sellest nüüd ei pea nüüd küll järeldama, et seks jääb ära.
Seda võid sa kuskil oma urkas targaks “järelduseks” pidada, aga inimestel nii ei ole.

On olemas mehi, keda see pisuke veri erutab.
On olemas naisi, keda seks päevade ajal pisut rahustab ja aitab neil pingeid maha tõmmata. Isegi valu leevendada.
Sa ei teadnud seda? – Sinu probleem, arene.

Seks jääb ära siis, kui naine või mees ütleb, et täna seksi ei ole.
Mitte keegi mitte midagi ei hakka millegi kohta järeldama. Nii lihtne ongi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti tavaline mees, ei ole pervert, pigem tagasihoidlik, aga tal on ka ükskõik.

Eks ole, auk on auk, topi, kuhu tahad. Kasvõi pärakusse või lehma tuppe, põhiline, et seemnepurske lahti saab.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ole, auk on auk, topi, kuhu tahad. Kasvõi pärakusse või lehma tuppe, põhiline, et seemnepurske lahti saab.

Räägi siis, kuidas sina mehena, seda teiste meestega teed siis? Vastik ei ole?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 15:51; 23.03 22:34; 28.03 15:10; 28.03 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

HOMOFOOB!

Üldse mitte! Aga see, kes seda tegevust kirjeldas, on mingi vangis istunud tont, kes naisi alandab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.03 15:51; 23.03 22:34; 28.03 15:10; 28.03 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ole, auk on auk, topi, kuhu tahad. Kasvõi pärakusse või lehma tuppe, põhiline, et seemnepurske lahti saab.

Kui nüüd sinu tasemele laskuda (et sa ikka omast nö. keelest aru saaks) ja vastu rõvetseda, siis …
…kas sul endal imelik ei ole, et mehed seksivad naistega augu kaudu, kust kaudu mõlemad sood ühtlasi ka circa 5X päevas KUSEVAD?
Nii naised kui mehed…

Et see faktike nagu sulle väga sobib ja ei käi sinna “auk on augu teooria” alla? Millest selline omapärane selektsioon?

Et osad inimese funktsioonid kuulutad sa normaalseteks ja osad (menstruatsiooni) teed sa nii maha, et oled sunnitud foorumisse oma lällava kommentaari postitama?

Aga vastust sinusugune vast nagunii ei tea.
Ja sedagi ilmselt mitte, et kõik, mis funktsioonid inimesel on, need lihtsalt on ja me elame nendega. Ja saame hakkama.
Ilma fuihhideta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ole, auk on auk, topi, kuhu tahad. Kasvõi pärakusse või lehma tuppe, põhiline, et seemnepurske lahti saab.

Kui nüüd sinu tasemele laskuda (et sa ikka omast nö. keelest aru saaks) ja vastu rõvetseda, siis …

…kas sul endal imelik ei ole, et mehed seksivad naistega augu kaudu, kust kaudu mõlemad sood ühtlasi ka circa 5X päevas KUSEVAD?

Nii naised kui mehed…

Et see faktike nagu sulle väga sobib ja ei käi sinna “auk on augu teooria” alla? Millest selline omapärane selektsioon?

Et osad inimese funktsioonid kuulutad sa normaalseteks ja osad (menstruatsiooni) teed sa nii maha, et oled sunnitud foorumisse oma lällava kommentaari postitama?

Aga vastust sinusugune vast nagunii ei tea.

Ja sedagi ilmselt mitte, et kõik, mis funktsioonid inimesel on, need lihtsalt on ja me elame nendega. Ja saame hakkama.

Ilma fuihhideta.

Infoks: see seksi auk ja kusemise auk ei ole sama auk. Tutvu anatoomiaga. Ehk on praegu rohkem aega enda harimiseks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Infoks: see seksi auk ja kusemise auk ei ole sama auk. Tutvu anatoomiaga. Ehk on praegu rohkem aega enda harimiseks.

Loomulikult ma olen sellega tuttav, lilleke.

Sinu kommentaar, küll teise kasutajanime alt, on mõttetu nagu alati.
Sest üks lambiloll ei kaitseks nii tuliselt teist lambilolli.
Kui lihtsamas keeles taas väljenduda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi mees ttahab päevade ajal seksida