Esileht Pereelu ja suhted Tinderist mehed otsas

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Tinderist mehed otsas

Postitas:
Kägu

Tegin konto, vaatasin kõik läbi paremale-vasakule ja nüüd ainult soomlased… kuigi mu piirang on 40 km. Kas nii ongi…?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, Tallinnas olles on soomlasi jah palju. Tuled lõuna poole, siis jälle lätlasi ja venelasi. Natukene aitab, kui selle distantsi väiksemaks teed.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära muretse, küll need soomlased sind vasakule svaipivad.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole eriline kaotus, enamus eesti mehi on tinderis suhtes, abielus või muidu diagnoosiga.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tinderist mehed otsas

Nüüd jääd küll mehetuks. Sitt lugu.
Soovitan 4cm läbimõõduga dildot.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas panid liiga kitsa vanusevahemiku või oled ise enamus meeste vanusepiirangust väljaspool. 😉

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nüüd jääd küll mehetuks. Sitt lugu. Soovitan 4cm läbimõõduga dildot.

4 cm läbimõõduga võivad need naised saada, kellele peenikesed riistad meeldivad.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

4 cm läbimõõduga võivad need naised saada, kellele peenikesed riistad meeldivad.

4cm pole ju peenike, kui 3,7 on keskmine?

Sul on tõenäoliselt alla 3,7 kui siin sõna võtad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehena muljetan, et tegin ka eile üle mitme aasta konto. Näojoontelt pean ennast üle keskmise ilusaks, aga ainult – kuidas nüüd ilusti väljenduda – tõsiselt alla Harju keskmise neidised laigivad mind 😀 Tallinnast samas suht kaugel ka. Aga ikkagi kummastav. Samas ma ei otsi ka mukitud modellikehaga naist, vaid pigem tüsedama-poolset, kuid neid samas väga ei ole valida seal. Tõenäoline, et pildid on tehtud sellise nurga alt, kus nende kehasuurus ei olegi objektiivselt määratletav.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehena muljetan, et tegin ka eile üle mitme aasta konto. Näojoontelt pean ennast üle keskmise ilusaks, aga ainult – kuidas nüüd ilusti väljenduda – tõsiselt alla Harju keskmise neidised laigivad mind 😀 Tallinnast samas suht kaugel ka. Aga ikkagi kummastav. Samas ma ei otsi ka mukitud modellikehaga naist, vaid pigem tüsedama-poolset, kuid neid samas väga ei ole valida seal. Tõenäoline, et pildid on tehtud sellise nurga alt, kus nende kehasuurus ei olegi objektiivselt määratletav.

Kas oskad kirjeldada, millised on tõsiselt alla harju keskmise neidised sinu jaoks?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas oskad kirjeldada, millised on tõsiselt alla harju keskmise neidised sinu jaoks?

Miks peaks üldse kirjeldama. Nad on ka ikkagi inimesed. Igaüks on kellelegi ilus. Mõttetu mingeid karakteristkuid eraldi välja tuua. Las olla. Aga tegelikult ma saan vist nüüd aru, et mis värk Tinderiga A.D. 2021 on (võrreldes nt 6 a taguse seisuga) – algorütm on saanud targemaks ja kui seal uustulnuk oled, siis saadabki selliseid “huvitavaid” isendeid sulle ette, et tekitada alaväärsuskompleksi ja ostma teenuseid juurde.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ma ei viitsinud enam, kustutasin ära:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Turvalist püsisuhet otsiv mees peab oma kriteeriumides vääääga suuri järeleandmisi tegema, mida lihtsam mees, seda rohkem. Kõige suuremaid järeleandmisi tuleb teha selles osas, mis annab inimesest kõige kõige esimese mulje- välimus. Mida ebaatrakriivsem(loe: koledam) naine, seda tõenäolisem on temaga luua turvaline suhe, sest turvalisus on ainus, mida tal pakkuda on. Mida ilusam naine, seda seiklustealtim ta on, seda tõenäolisem, et mees, kellega tekib Tinderis match, ei ole sellel naisel ainus- ta on kas abielus või suhtes või koguni mitmes piisava distantsiga suhtes, et salastatus ikka püsiks. Mida edukam, jõukam ja mõjukam mees, seda tõenäolisem on võimalus, et tema tähelepanu(loe: raha ja selle abil pakutavad jalustrabavad elamused) paneb naise tema senise elustiili tahaplaanile jätma või koguni unustama. Ehk siis sisuliselt JAH, jõukas ja edukas ostab ilusa naise tema elustiili käest välja. JAH, kõik on äri, inimsuhted ei erine siin muust mitte millegi poolest, absoluutselt kõik siin ilmas on ostetav ja müüdav, küsimus on ainult ja ainult summas.

Ja siis on kusagil see käputäis inimesi, kes on juhtumisi ilusad, head ja teineteisele usaldusväärsed aga elu ei olegi loterii, kus iga loos võidab.

Need, kes on Tinderist või ükskõik millisest tutvumisplatvormist leidnud endale pikaaegse, usaldusväärse ja ilma igasuguseid järeleandmisi tegemata igast küljest vastastikku meeldiva kaaslase, võivad teistest tõenäolisemalt ka loto jackpoti võita. Sest kus juba on, sinna tuleb juurde.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Turvalist püsisuhet otsiv mees peab oma kriteeriumides vääääga suuri järeleandmisi tegema, mida lihtsam mees, seda rohkem. Kõige suuremaid järeleandmisi tuleb teha selles osas, mis annab inimesest kõige kõige esimese mulje- välimus. Mida ebaatrakriivsem naine, seda tõenäolisem on temaga luua turvaline suhe, sest turvalisus on ainus, mida tal pakkuda on. Mida ilusam naine, seda seiklustealtim ta on, seda tõenäolisem, et mees, kellega tekib Tinderis match, ei ole sellel naisel ainus- ta on kas abielus või suhtes või koguni mitmes piisava distantsiga suhtes, et salastatus ikka püsiks. Mida edukam, jõukam ja mõjukam mees, seda tõenäolisem on võimalus, et tema tähelepanu(loe: raha ja selle abil pakutavad jalustrabavad elamused) paneb naise tema senise elustiili tahaplaanile jätma või koguni unustama. Ehk siis sisuliselt JAH, jõukas ja edukas ostab ilusa naise tema elustiili käest välja. JAH, kõik on äri, inimsuhted ei erine siin muust mitte millegi poolest, absoluutselt kõik siin ilmas on ostetav ja müüdav, küsimus on ainult ja ainult summas.

Ja siis on kusagil see käputäis inimesi, kes on juhtumisi ilusad, head ja teineteisele usaldusväärsed aga elu ei olegi loterii, kus iga loos võidab.

Need, kes on Tinderist või ükskõik millisest tutvumisplatvormist leidnud endale pikaaegse, usaldusväärse ja ilma igasuguseid järeleandmisi tegemata igast küljest vastastikku meeldiva kaaslase, võivad teistest tõenäolisemalt ka loto jackpoti võita. Sest kus juba on, sinna tuleb juurde.

Tõsi, kui vikinguga 90 miljonit eurot võita saaks euroopas ka kuulsuse oma käevangu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tinderis on naised ka otsas, jäänud on ainult l*tsid.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovi Badood ka.

Või mine hoopis Pirita randa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vana TA ise on?

Kui ma veel ca. aasta tagasi Tln  Tinderdasin, ei saanud mul mehed kunagi otsa. Ma ise 37. Ja meeste vanusevahemik oli 36-47. Oli matche, palju jutustamist ja kohtinguid ja lõpuks leidsin ka selle õige, kellega suhe luua 🙂

Samas tuttavad mehed, kes ka Tinderdasid, kes olid ise 38-42, said 90% matche vaid endast palju vanematelt, 45-50 aastastelt naistelt ja pidid seetõttu oma vanusepiiri tõstma, et üldse matche saada. Nii et meestel tundub olevat palju nutusem seis seal.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas tuttavad mehed, kes ka Tinderdasid, kes olid ise 38-42, said 90% matche vaid endast palju vanematelt, 45-50 aastastelt naistelt ja pidid seetõttu oma vanusepiiri tõstma, et üldse matche saada. Nii et meestel tundub olevat palju nutusem seis seal.

Vaevalt, et and endast palju vanematelt said, pigem on probleem selles, et mehed otsivad palju nooremaid, endavanuseid ei taha. Aga naised ka ei taha palju vanemat meest ja siis tekibki error sisse.

Lisaks on meestel tihti see probleem, et enesehinnang on oma parameetrite kohta liiga kõrge ja oodatakse jumal teab mis kaunitari, kuigi ise ollakse paras tont. Siis ongi häda lahti.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vana TA ise on?

Kui ma veel ca. aasta tagasi Tln Tinderdasin, ei saanud mul mehed kunagi otsa. Ma ise 37. Ja meeste vanusevahemik oli 36-47. Oli matche, palju jutustamist ja kohtinguid ja lõpuks leidsin ka selle õige, kellega suhe luua 🙂

Tõsi ta on. Ma ise 38. Vanusepiiri panin 35-39 – aga ikka kipuvad matche saatma 45+ vanuses naisterahvad. No heaküll – mõnel on üks – mõnel kaks last aga ikkagi vanus?

Keegi siin elenevalt kirjutas, et tuleb võtta ebaatrakriivsem naisterahvas. Nii ja naa. Alati ei saa ütleda, te kui on piltilus naine siis on ta kohe ringitõmbaja ja teab kes veel. Tavaliselt ei julge mehed ühendust sellistega võtta – et liiga ilus – ilmselt tal mehi jalaga segada. Võib olla tõsi aga võib ka mitte olla. Proovida ju võib – kui vastab sinu matchile siis vastab – kui mitte pole ka midagi katki.

Probleem matchidega on aga sedalaadi kus peale esimest kontakti naispool lihtsalt ära kaob. Ilmselt sama häda ka naistel kus meesterahvas lihtsalt kaob…..

Mehena võtan alati esimesena kontakti – tuleb vastuseks ainult üksainus tere ja ongi kõik. No mida sa matchitad kui suhelda ei taha?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõsi ta on. Ma ise 38. Vanusepiiri panin 35-39 – aga ikka kipuvad matche saatma 45+ vanuses naisterahvad. No heaküll – mõnel on üks – mõnel kaks last aga ikkagi vanus?

No siis on väga hästi ju, kui nii vähe vanemad matche saadavad. Mulle naisena saatsid sama vanalt matche 70 aastased. Mõtlesid vist nagu sinagi, kes iga piltilusaga õnne proovib, et miks mitte proovida igaks juhuks. Ja siis oled pahane, kui 45 aastane sinu puhul sama teeb. Ise oled ju samasugune.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No siis on väga hästi ju, kui nii vähe vanemad matche saadavad. Mulle naisena saatsid sama vanalt matche 70 aastased.

Kus tead? Kas sul oli tasuline Tinder? Mul polnud ja nii ma õnneks ei saanud kunagi teada, kui vanad või kui koledad olid need mehed kes mind enamuses laikisid 😀

Tegelesin ainult nendega, kellega ise matchi sain, õnneks oli neid ka piisavalt. Muidugi kõik ei kirjutanud üldse (ilmselt enamikel meestel lähevad peaaegu kõik naised paremale ja hiljem valivad kellele tahaks üldse kirjutada) mõni kirjutas ka ainult Tere. Mis teed jms.  ja oli suht napisõnaline ja igav. Õnneks oli jutukaid ka ikka. Ma ise olin suht jutukas ja kuna Tinderi teemadest on aru saada, et enamik naisi vist seda pole, siis sain päris palju kohtingukutseid ka. Mõnel nädalal käisin peaaegu iga õhtu kohtamas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nojah.. ma 47  aga ma pole mingi mutt. Ja endast vanemat meest ei taha. Niiet ma sain aru, et mul pole Tindersi midagi teha, päriselus pole probleemi, saan kergesti jutule. Aga ei viitsi selle kuumaga kusagile minna ja tööd ka palju…

+1
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Pereelu ja suhted Tinderist mehed otsas