Esileht Pereelu ja suhted Tingimused uutele tutvustele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Tingimused uutele tutvustele

Postitas:
Kägu

Kas kirjutate juba tutvumiskuulutusele juurde: STOP: vangid, elatis- ja laenuvõlglased, x varustusega, kisendajad, karjujad, petised, vargad ja muidusööjad.

Tervisetõend nõutav, ajateenistus läbitud, kõhulihased pluss. Või mis tingimused on uutele tutvustele? Kas üldse on?

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusele pole mul mitte mingisuguseid nõudmisi. Kuidas sa seda ette kujutad?  Suhte loomiseks ei ole samuti nõudmisi, küll on aga välistavad omadused.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kirjuta aga need asjad jah on välistatud ja tulevad vestluse käigus välja.

Ka ei sobi mulle inimesed, kes arvavad, et nende lapsed ei peagi hariduse osas pingutama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

STOP: vangid, elatis- ja laenuvõlglased, x varustusega, kisendajad, karjujad, petised, vargad ja muidusööjad.

Jah, kõik need oleks hea juurde kirjutada küll. Kas x varustus tähendab väike varustus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on taust oluline. Minu kunagine tuttav on suhtes kinni istunud kriminaaliga. Kui panna mehe nimi googlisse, tuleb sealt palju infot ja see info pole hea. Ma ei tea, kas see endine tuttav teab, et tema mees on endine ambaal või mitte, aga kui teab ja sellega lepib, siis olgugi nii. Minu suhtlusringkonna hulka aga ei saa selline inimene otse loomulikult enam kuuluda, kel selline kaaslane on ja kes on endale sellise suhte valinud. Selles mõttes minu arvates on see endine tuttav igas mõttes alla käinud ja mina allakäinutega ei lävi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on taust oluline. Minu kunagine tuttav on suhtes kinni istunud kriminaaliga. Kui panna mehe nimi googlisse, tuleb sealt palju infot ja see info pole hea. Ma ei tea, kas see endine tuttav teab, et tema mees on endine ambaal või mitte, aga kui teab ja sellega lepib, siis olgugi nii. Minu suhtlusringkonna hulka aga ei saa selline inimene otse loomulikult enam kuuluda, kel selline kaaslane on ja kes on endale sellise suhte valinud. Selles mõttes minu arvates on see endine tuttav igas mõttes alla käinud ja mina allakäinutega ei lävi.

Sa postitas öösel perekoolis. Kui allakäinud oled sina?

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa postitas öösel perekoolis. Kui allakäinud oled sina?

Pole alla käinud, sest ei looks kunagi armusuhteid ambaalidega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lisaks kasutad sa venekeelset vulgaarväljendit.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lisaks kasutad sa venekeelset vulgaarväljendit.

Kes? Kus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on taust oluline. Minu kunagine tuttav on suhtes kinni istunud kriminaaliga. Kui panna mehe nimi googlisse, tuleb sealt palju infot ja see info pole hea. Ma ei tea, kas see endine tuttav teab, et tema mees on endine ambaal või mitte, aga kui teab ja sellega lepib, siis olgugi nii. Minu suhtlusringkonna hulka aga ei saa selline inimene otse loomulikult enam kuuluda, kel selline kaaslane on ja kes on endale sellise suhte valinud. Selles mõttes minu arvates on see endine tuttav igas mõttes alla käinud ja mina allakäinutega ei lävi.

Sa postitas öösel perekoolis. Kui allakäinud oled sina?

Kolmveerand kuus hommikul on öö või?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on taust oluline. Minu kunagine tuttav on suhtes kinni istunud kriminaaliga. Kui panna mehe nimi googlisse, tuleb sealt palju infot ja see info pole hea. Ma ei tea, kas see endine tuttav teab, et tema mees on endine ambaal või mitte, aga kui teab ja sellega lepib, siis olgugi nii. Minu suhtlusringkonna hulka aga ei saa selline inimene otse loomulikult enam kuuluda, kel selline kaaslane on ja kes on endale sellise suhte valinud. Selles mõttes minu arvates on see endine tuttav igas mõttes alla käinud ja mina allakäinutega ei lävi.

Sa postitas öösel perekoolis. Kui allakäinud oled sina?

Kolmveerand kuus hommikul on öö või?

On. Täielik luuser.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On. Täielik luuser.

Töötab öösel või läheb vara tööle ilmselt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tobud ei saa endale isegi meest valitud ja tahavad siis riigikogu valida????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas see endine tuttav teab, et tema mees on endine ambaal või mitte, aga kui teab ja sellega lepib, siis olgugi nii. Minu suhtlusringkonna hulka aga ei saa selline inimene otse loomulikult enam kuuluda, kel selline kaaslane on ja kes on endale sellise suhte valinud. Selles mõttes minu arvates on see endine tuttav igas mõttes alla käinud ja mina allakäinutega ei lävi.

Ambaal tähendab tursket meest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas see endine tuttav teab, et tema mees on endine ambaal või mitte, aga kui teab ja sellega lepib, siis olgugi nii. Minu suhtlusringkonna hulka aga ei saa selline inimene otse loomulikult enam kuuluda, kel selline kaaslane on ja kes on endale sellise suhte valinud. Selles mõttes minu arvates on see endine tuttav igas mõttes alla käinud ja mina allakäinutega ei lävi.

Ambaal tähendab tursket meest.

Ambaal tähendab mõistuseta kappi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ambaal tähendab mõistuseta kappi.

Jõusaalis olevad treenitud mehed on ka ambaalid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ambaal tähendab mõistuseta kappi.

Jõusaalis olevad treenitud mehed on ka ambaalid.

Mõistusega mees ei treeni end ambaaliks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistusega mees ei treeni end ambaaliks.

Päris loll jutt sul ikka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kapiks treenivad. See tähendab konkreetselt, et oli trennis, kui mõistust jagati.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kapiks treenivad. See tähendab konkreetselt, et oli trennis, kui mõistust jagati.

Oi kui rumal väljend, tõusikutest matsidele omane.

Loll pandi Ameerika kuberneriks?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui rumal väljend, tõusikutest matsidele omane.

Loll pandi Ameerika kuberneriks?

Aga kui sa nii tark oled, siis ütle, miks valitakse endale meheks kinni istunud tüüp? Kui saaks valida tavalise mehe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui sa nii tark oled, siis ütle, miks valitakse endale meheks kinni istunud tüüp? Kui saaks valida tavalise mehe?

Sest ta meeldib. Mul näiteks jumala suva, kuigi olen ise edukas, haritud, hea välimusega ja väga heal järjel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni ei saagi paremat. Mõni ei oska paremini. Mõni ei saa aru.

Igasuguseid vaeseid ja vigaseid on, kelle valikuks on kas üksi jääda või leppida potentsiaalselt kehva mehega ja kes kardavad üksi elada, arvavad, et ei saa üksi hakkama, või lihtsalt.

Mind teeb see teema kurvaks, sest mul on vaimupuudega sugulane, kes ilmselt “normaalset” meest ei leiakski, aga endise vangi puhul ei oskaks kohe kindlasti ära tunda, kus see oht on. Ja siin ei ole mõtet haukuda kasvatuse kallal – kasvatus anti talle maksimaalselt võimalikult hea. Lihtsalt loodus vedas alt.
Eks ema hoiab tal silma peal, aga emad ei ole teatavasti igavesed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni ei saagi paremat. Mõni ei oska paremini. Mõni ei saa aru.

Igasuguseid vaeseid ja vigaseid on, kelle valikuks on kas üksi jääda või leppida potentsiaalselt kehva mehega ja kes kardavad üksi elada, arvavad, et ei saa üksi hakkama, või lihtsalt.

Mind teeb see teema kurvaks, sest mul on vaimupuudega sugulane, kes ilmselt “normaalset” meest ei leiakski, aga endise vangi puhul ei oskaks kohe kindlasti ära tunda, kus see oht on. Ja siin ei ole mõtet haukuda kasvatuse kallal – kasvatus anti talle maksimaalselt võimalikult hea. Lihtsalt loodus vedas alt.

Eks ema hoiab tal silma peal, aga emad ei ole teatavasti igavesed.

Seetõttu peakski siis sugulased vms muud lähedased veidi nendele uutele tuttavatele pilgu heitma, et kes need sellised on ja miks ja kuidas tutvus on tekkinud. Kui inimene ise pole täiesti adekvaatne, on ju võimalik natuke rääkida, et kas see on parim valik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kirjutate juba tutvumiskuulutusele juurde: STOP: vangid, elatis- ja laenuvõlglased, x varustusega, kisendajad, karjujad, petised, vargad ja muidusööjad.

Tervisetõend nõutav, ajateenistus läbitud, kõhulihased pluss. Või mis tingimused on uutele tutvustele? Kas üldse on?

hea teemaalgatus! olen sellele mõelnud. mu nõudmiste nimekiri on nii pikk, et ma kardan sellega potentsiaalsed uued (mees)tuttavad ära hirmutada. seega üritan esimeste vestluste käigus aru saada, mida nad endast kujutavad.  ega nagunii keegi ju alustuseks  ausalt ei tunnistaks,  et ta on kriminaalkorras karistatud, et ta on salaalkohoolik  või et ta on tegelikult suhtes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seetõttu peakski siis sugulased vms muud lähedased veidi nendele uutele tuttavatele pilgu heitma, et kes need sellised on ja miks ja kuidas tutvus on tekkinud. Kui inimene ise pole täiesti adekvaatne, on ju võimalik natuke rääkida, et kas see on parim valik.

Hoiavad muidugi, aga tead… see, et noor on vaimupuudega, ei tähenda, et ta oleks kuulekas lambuke, ka vaimupuudega noortel on puberteetlik mäss ja soov vanematele vastanduda ning sünniperest eemalduda ja iseseisvat elu elada, on iseloom ja karakter. Ja suured tunded. Seni on kõik hästi läinud, loodame, et edaspidigi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kirjutate juba tutvumiskuulutusele juurde: STOP: vangid, elatis- ja laenuvõlglased, x varustusega, kisendajad, karjujad, petised, vargad ja muidusööjad.

Tervisetõend nõutav, ajateenistus läbitud, kõhulihased pluss. Või mis tingimused on uutele tutvustele? Kas üldse on?

hea teemaalgatus! olen sellele mõelnud. mu nõudmiste nimekiri on nii pikk, et ma kardan sellega potentsiaalsed uued (mees)tuttavad ära hirmutada. seega üritan esimeste vestluste käigus aru saada, mida nad endast kujutavad. ega nagunii keegi ju alustuseks ausalt ei tunnistaks, et ta on kriminaalkorras karistatud, et ta on salaalkohoolik või et ta on tegelikult suhtes.

Selleks ongi loodud google otsing. Kõik uute tutvuste nimed saab googlisse lüüa. Alati ei pea sealt midagi ilmnema, aga vahel ikka tuleb välja, kellega tegu. Suhtes meeste puhul on ka suht tavaline, et sotsiaalmeedias on vallaline märgitud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega nagunii keegi ju alustuseks ausalt ei tunnistaks, et ta on kriminaalkorras karistatud,

See on avalik info ju, vaata kohtulahenditest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kirjutate juba tutvumiskuulutusele juurde: STOP: vangid, elatis- ja laenuvõlglased, x varustusega, kisendajad, karjujad, petised, vargad ja muidusööjad.

Tervisetõend nõutav, ajateenistus läbitud, kõhulihased pluss. Või mis tingimused on uutele tutvustele? Kas üldse on?

hea teemaalgatus! olen sellele mõelnud. mu nõudmiste nimekiri on nii pikk, et ma kardan sellega potentsiaalsed uued (mees)tuttavad ära hirmutada. seega üritan esimeste vestluste käigus aru saada, mida nad endast kujutavad. ega nagunii keegi ju alustuseks ausalt ei tunnistaks, et ta on kriminaalkorras karistatud, et ta on salaalkohoolik või et ta on tegelikult suhtes.

Selleks ongi loodud google otsing. Kõik uute tutvuste nimed saab googlisse lüüa. Alati ei pea sealt midagi ilmnema, aga vahel ikka tuleb välja, kellega tegu. Suhtes meeste puhul on ka suht tavaline, et sotsiaalmeedias on vallaline märgitud.

Alkolembust kahjuks kuskilt väga välja ei guugelda…Vägivaldsust samuti. Välja tulevad ainult need, kes päris kriminaalkorras karistatud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on avalik info ju, vaata kohtulahenditest.

Kummita seksisoovijad ja oma keha rahuldajad ka ju kriminaalid. Harvemin neist lahendeid tehakse, vahest ka tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Tingimused uutele tutvustele