Esileht Pereelu ja suhted Tingimused uutele tutvustele

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Tingimused uutele tutvustele

Postitas:
Kägu

Kummita seksisoovijad ja oma keha rahuldajad ka ju kriminaalid. Harvemin neist lahendeid tehakse, vahest ka tehakse.

Need on ikka tavalised normaalsed inimesed.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on ikka tavalised normaalsed inimesed.

Mis selles normaalset on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selles normaalset on?

Ma pole kunagi kondoomiga seksinud, aga ikka olen normaalne. Sa ei rahulda ennast?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi kondoomiga seksinud, aga ikka olen normaalne. Sa ei rahulda ennast?

Iseendaga, kas seda nimetatakse ka seksimiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi kondoomiga seksinud, aga ikka olen normaalne. Sa ei rahulda ennast?

Siis oled vägagi usaldav inimene. Mina ei usalda nii kergelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseendaga, kas seda nimetatakse ka seksimiseks?

Seda seksimiseks ei nimetata, aga tulemus on suht sama vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas viimased 1-2 aastat on sind muutnud? mis on muutunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega nagunii keegi ju alustuseks ausalt ei tunnistaks, et ta on kriminaalkorras karistatud,

See on avalik info ju, vaata kohtulahenditest.

arvad ,et kriminaalid on oma nimega tutvumisportaalis v??

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega nagunii keegi ju alustuseks ausalt ei tunnistaks, et ta on kriminaalkorras karistatud,

See on avalik info ju, vaata kohtulahenditest.

Kriminaalkorras karistatud võib olla ka täiesti normaalne mees, kes on 18-aastasena mingis massikakluses osalenud. Eks peab vaatama, mille eest ja millal.

Mul on ainult see nõue, et inimene klapiks, et meeldiks mulle, et ma meeldiks talle. No muidugi on välistavad tingimused nagu alkolism ja narkomaania, aga need on suured tundekustutajad niikuinii. Kui isegi peaks tunded tekkima, siis need lähevad üsna ruttu üle, kui peaks segi kamminud inimesega üle ühe korra suhtlema. Mingeid, kui pikk, kui lai, kui vana, kui haritud ma üldse ei vaata. Mõnda asja ei saa ju inimene ise muuta. Kasvu näiteks. Siin loeb suhtumine, kuidas ta ise sellega hakkama saab. Ja pole midagi seksikamat, kui enesekindel lühike mees. Aga kui keegi on väga lai, siis asi pole selles, et ta on väga (väga!) lai, vaid see lodevus ilmneb tõenäoliselt ka muudes tegevustes ja käitumistes. Õgardlus on samasugune patt, kui joomarlus.

Kui romantilised jooned kõrvale jätta, siis inimene peab olema huvitav. Võib olla väga erinev ja erineva maailmavaatega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on taust oluline. Minu kunagine tuttav on suhtes kinni istunud kriminaaliga. Kui panna mehe nimi googlisse, tuleb sealt palju infot ja see info pole hea. Ma ei tea, kas see endine tuttav teab, et tema mees on endine ambaal või mitte, aga kui teab ja sellega lepib, siis olgugi nii. Minu suhtlusringkonna hulka aga ei saa selline inimene otse loomulikult enam kuuluda, kel selline kaaslane on ja kes on endale sellise suhte valinud. Selles mõttes minu arvates on see endine tuttav igas mõttes alla käinud ja mina allakäinutega ei lävi.

Sa postitas öösel perekoolis. Kui allakäinud oled sina?

Vähemalt ei istu Perekoolis töö ajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Tingimused uutele tutvustele