Esileht Koolilaps Tintenpenid ????

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tintenpenid ????

Postitas:
Kägu

Millised siis kirjutavad? Ostan erinevaid kokku… ka 3-euroseid ja kõik nii halvasti töötavad. Ei tule tinti korralikult välja või üldse lakkavad kirjutamast suht kohe. Mõtlen neid kustutatavaid mida algklassis kasutavad.

Soovitage palun!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kindlasti ainult Pilot tintekad on normaalsed. mina pole 10 aasta joosul pettuma pidanud ja pole ka paremaid leidnud. Tindipliiats kustutatav Pilot Frixion 0.7 helesinine – Apollo

neile on sisusid. kõik värvid kirjutavad korralikult ja on erineva paksusega sisud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stabilo. Schneider.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uni ball signo 0.38 – minu parim kaaslane juba 15 aastat. Aga neil ei tohi korke lahti jätta kui ei kirjuta ja tühjaks saavad ka. Täiteid saab osta Büroomaailmast ja pastapunktist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on olnud nii Carioca kui Pilot tintekad. Tühjaks kipuvad jah ruttu saama ja pinalis tavaliselt varuterad olemas, aga sellist asja, et juba ostes ei tööta, küll pole kordagi olnud. Uutel teradel võib see väike kummipallike tera otasas olla, mis tuleb enne kirjutamist ära võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uni ball signo 0.38 – minu parim kaaslane juba 15 aastat. Aga neil ei tohi korke lahti jätta kui ei kirjuta ja tühjaks saavad ka. Täiteid saab osta Büroomaailmast ja pastapunktist.

No see ju algklassilapsele liiga peenike ja pole kustutatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil see sama Pilot tintekas viidatud Apollo lingilt ei töötanud kohe, kui ostsime. Ostsin Rimist, oli kinnises pakendis. Ei tea, kaua siis poes seisnud oli. Igatahes nüüd ostan ainult lahtiselt ja enne proovin järgi, kui ostan. Muidugi siis saavad ka ju tühjaks, kui kõik proovivad. Aga see konkreetne oli tõesti kinnises pakis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Tintenpenid ????