Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 24 postitust - vahemik 721 kuni 744 (kokku 744 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:
Kägu

Niii…minul sai nüüd opp tehtud eilse seisuga. Ärgates oli küll jube tunne, aga nii kui sain uued valuvaigistid peale, siis oli elu lill. Täna toimetan vaikselt ringi, kuid puhkan siiski võimalikult palju. Teen vaikselt harjutusi, mis väidetavalt pidi taastumist kiirendama ja no TÄNASE seisuga ütleksin küll, et pole üldse midagi hullu. Samas siin ringi kolades ja teiste lugudega tutvudes on jäänud mulje, et kõige hullemad on 3 ja 4 päev….et siis kardan veidi homset ja ülehomset. Praegu küll pole veel miski tegemata jäänud valu pärast…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
MerleAllik

1) Millal oli opp- 26.11.2018
2) Kes oli arst Viiklepp CC
3) Mis on mõõdud (cm/kg)165cm, 52kg
4) Kui suured implantaadid on (cc)375cc
5) Kuidas möödus taastumine? Esimesed 4 päeva olid keerulised, magamine ja riietumine aga peale seda oli juba köki-möki 😀
6) Kuidas olete lõpp tulemusega rahul? Tulemusega väga rahul, armid ilusad, kuju ja suurus täpselt see mis vaja, korralik C korv.Parim otsus üldse.Haiglaprsonalilie vaid kiidusõnad, väga sõbralikud kõik 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aa ma veel küsin, et kas kõigil on opijärgselt olnud spetsiaalne rinnahoidja? Mulle anti tavaline triumphi rinnakas. Nüüd alles koju jõudes hakkasin selle peale mõtlema 🤨

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli spets rinnakas seljas kui ärkasin narkoosist ja tagantjärgi nädal hiljem saadeti tugivöö, selle nad unustasid mulle panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Käisin just 6ndl ülevaatamisel ja küsimusele arvikreemi kohta ütles kirurg (Siim Simmo), et kreemitada ei ole absoluutselt vaja. Võrdles seda phm venitusarmide kreemide kasutamisega.. ehk et suht kasutu on see kreemitamine tema arvates. Nahk peaks armide taastamise ülesandega kenasti ise hakkama saama ja kui ei saa, siis ega kreem seda ka oluliselt muuda. Minule see selgitus igati sobib. Samas kujutan ette, et on piisavalt inimesi, kes siiski soovivad kreemitada ja sellega tagada just emotsionaalselt kindlam tunne, et “olen omalt poolt kõik teinud, et asi võimalikult hästi oleks” 🙂

Minule tegi la Simmo ja samad sõnad. Ma ei kasutanudki ja armid juba praegu 6 kuud hiljem väga ilusad ja heledad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Spets rinnakas ikka, see pandi mulle selga järgmisel hommikul enne koju minekut. Oi see oli jube, kõigepealt kisti maha side ja plaastrid ja siis venitasid arst ja õde kahekesi selle mulle selga, kõik see oli kohutavalt valus. Kandsin seda ikka päris mitu kuud. Sporti tehes panen praegu ka selga. 7 kuud on opist möödas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hmmm…naljakas jah…mul oli side ümber, kui opist ärkasin ja järgmisel hommikul võeti ära ja pandi selga triumphi rinnahoidja. Eks ma siis teisipäeval, kui järelkontrolli lähen, uurin selle kohta 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei

Hei,

Mina olen siis see kes uuris siin mingi hetk, et kuidas MM kliinikuga kogemused.. või no kodulehe kaudu kätte saamine 🙂

Igatahes käisin täna siis konsultatsioonis. Kõik läks hästi ja kõik mis enda jaoks olin välja mõelnud,..mudel, kuhu paigutada jne. No selle kõik ka saan 🙂

Ma olen siis 174 cm pikk ja hetkel kaalun 68 kg. ( Aga ideaalis siis minu enda jaoks peaks minu kaal olema kuskil – 65-66 kg.) opi ajaks ehk taas on ka 🙂
Räägin seda kaalu juttu sellepärast, et mul jäi väike küsimus õhku.
Minu keha omapära on siis see,et olen laia puusaga ja peene pihaga 🙂 Ülevalt siis üsnagi kribu… rinna alt 75 .. ja rinna eest paistavad üsna kergelt ribid.. Ehk rasvukude on seal väga väike. Kogu kaal on puusas 😛 😀
Soovin loomulik tulemust..kas siis täidalane b või väiksem c.
Mis minu pikkusega kõik igati ok… aga kondine ülevalt. Ühesõnaga jäi õhku hetkel kahe kaaluga implantaati siis.. 355 või 375.
Dr.Malva ütles,et mõlemad on mulle täiesti pandavad. Et 355 pole üldse mingit probleemi ja 375 pressib ka mul ära 🙂
Küsisin,et kui see on vaja piltlikult öeldes siis pressdia sinna,et kuidas see nagu välja paistab/ kajastub? Et kas a la hakkab kuskilt punnitama ja jääb ebaloomulik?
Ta ütles,et ei otseselt mitte aga alguses võib jääda külje pealt nagu välja… või no käele ette…? Et nagu … kas kellegile on nii öeldud? Kui jah,et mida see nagu täpselt tähendab? Kas reaalselt segab?

See nagu ainuke asi mis mind kripeldama jäi.
Algul mõtlesin,et panen siis selle väiksema ja pole probleemi. Aga siis Dr.ütles,et mõtleksin ikka rahulikult järgi.. Kuna see suurem sobiks ka ideaalselt minu proportsioonidega.. Ja üks hirmudest on,et panen väiksed ja pole rahul…või vastupidi 🙂 Ja ütlesin seda ka talle. Siis ütleski,et mõtleksin ikka rahus.
Tegin pilti ka endast nendega.. ja nüüd siin vaatan. Ning tõesti kalduksin isegi suuremate poole.. Aga see külje pealt segamise jutt..
Äkki kellegil mingeid kogemusi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Googelda side boob, siis saad aru, mida Mare Malva silmas pidas.
Minul opist juba mõned aastad möödas, aga praegu mõtlen küll, et oleks pidanud paluma laiema implantaadi, et oleks see side boob jäänud. Minu arvates on ilus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on ka nii olnud, et rinnad jäävad erineva suurusega peale implantaadi paigaldamist?

Please wait...
Postitas:
kris948

Tere naised. Need kellel vajus implantaat erineva kiirusega, palun jagage oma kogemusi – millise vahega nad nö. allapoole liikusid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu tulemus Marega kahjuks pole kena.
Kui enne häbenesin oma rinda teiste ees siis nüüd ei suuda praegust tulemust isegi üksi peeglist vaadata….
Aga ehk ei sõltugi see arstist vaid ka enda anatoomiast. Kui aus olla, siis igatsen enda loomulikku rinda sellele, mis kunstlikult sain. Liiga suur, liiga eboomulik. Ma juba mõtlen, et annan endale veel kuus kuud ja kui ikka ei harju siis ma ei pea ju kannatama vaid võtan ära v lasen väiksema implantaadi. Lootsin saada ilusad rinnad aga need mis sain, panid mu veel rohkem stressama. Õppetund missugune, paraku oma tervise arvelt.
Hea on lugeda, et enamus ju häppid ja rahul… eks ma see erand siin.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu tulemus Marega kahjuks pole kena.

Kui enne häbenesin oma rinda teiste ees siis nüüd ei suuda praegust tulemust isegi üksi peeglist vaadata….

Aga ehk ei sõltugi see arstist vaid ka enda anatoomiast. Kui aus olla, siis igatsen enda loomulikku rinda sellele, mis kunstlikult sain. Liiga suur, liiga eboomulik. Ma juba mõtlen, et annan endale veel kuus kuud ja kui ikka ei harju siis ma ei pea ju kannatama vaid võtan ära v lasen väiksema implantaadi. Lootsin saada ilusad rinnad aga need mis sain, panid mu veel rohkem stressama. Õppetund missugune, paraku oma tervise arvelt.

Hea on lugeda, et enamus ju häppid ja rahul… eks ma see erand siin.

Mina pole ka rahul oma tulemusega, varsti saab 3 kuud ja harjunud ei ole. Rinnad on liiga suured ja üks nibu hoiab väljapoole. Soovisin saada maksimaalselt C korvi aga sain E. Kõige nõmedam on veel asja juures see, et mulle ei sobi ükski rinnahoidja, kõik istuvad seljas valesti. 65/70E rinnahoidjaid praktiliselt pole ka kuskil, olen kõik kallid brändid ka läbi käinud ja tühjade kätega tagasi tulnud. Mõtlen ka väiksemate vastu vahetada. Mul oli lisaks Benelly ka. Operatsioon oli CC-s.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere! Kui suured implantaadid te panite ja millises mõõdus te ise olete?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul 335Motiva ergonoomilised lihase alla. Ise olen 171cm ja 53kg, rinnaalune mõõt 70.

Ma isegi ei kujuta ette kui oleksin läinud teise kirurgi käe alla, kes soovitas panna 400sed 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tiksuvad pommid on teie kehas, mida iga hetk teid mürgitama võivad hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Googelda side boob, siis saad aru, mida Mare Malva silmas pidas.

Minul opist juba mõned aastad möödas, aga praegu mõtlen küll, et oleks pidanud paluma laiema implantaadi, et oleks see side boob jäänud. Minu arvates on ilus.

Side boob seda loomulikult ei tähenda, mida sina arvad. See tähendab külje pealt näha olevat rinda (suurte käeaukudega riietuse puhul). See, kui suur see rind on, ei oma tähtsust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul 410 B-Lite ümmargused lihase peale. Olen 175 cm ja 59 kg. Oleks võinud ikkagi natuke suuremad panna 😀
Käisin THCs Troosti juures, http://www.thehealthclinic.eu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul selline probleem,äkki mõni oskab vastata. Opist on möödas juba 9 kuud. Ei oska hästi seletada, aga ilmselt lasin panna liiga väiksed implantaadid. 325cc. Oma rinnakude on alla vajunud ja implantaadid on üleval pool, eriti kui kummardada siis jääb see tühi osa rippu. Kas see nüüd jääbki nii või peaks implantaat allapoole vajuma veel?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Plaan on minna opile CC-sse, septembri alguses. Aeg on kirja pandud. Endal rind põhimõtteliselt puudub, kolm last on selle viimsegi ära söönud. Kuna kolmas laps on alles üsna pisi, siis tahtsin uurida, kas keegi on esimesteks päevadeks ka ise kuskile ära sõitnud, nt kuskile hotelli või spaasse?

Tean, et kui terve perega koos kodus oleksime, siis ikkagi hakkaksin rohkem ringi toimetama, ega saaks rahulikult taastuda. Samas päris üksi kuskil olla oleks ka äkki paha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ära ja küsin, et kas siin on keegi lasknud rindu ka oma rasvaga suurendada? 🙂 Millised on head ja vead, millise tulemuse saavutasite, kuidas tulemus püsinud on? Samuti võib rääkida ettevalmistusest ja taastumisest. Vabandan, kui sellest kuskil siin juba juttu on, siis võib ka leheküljele viidata, sest lehti on nii palju, et ei jaksanud neid kõiki põhjalikult hetkel läbi lapata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ära ja küsin, et kas siin on keegi lasknud rindu ka oma rasvaga suurendada? 🙂 Millised on head ja vead, millise tulemuse saavutasite, kuidas tulemus püsinud on? Samuti võib rääkida ettevalmistusest ja taastumisest. Vabandan, kui sellest kuskil siin juba juttu on, siis võib ka leheküljele viidata, sest lehti on nii palju, et ei jaksanud neid kõiki põhjalikult hetkel läbi lapata.

Huvitaks sama

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen.
Alguses mul olid väiksed implantaadid. Keha hakkas neid tõrjuma, tekkis kapseldumine. Lõpuks lasin implantaadid välja võtta, peale 3 operatsiooni.
4. op oli siis selline, et võeti kõhu pealt rasva ja süstiti rindadesse. Op toimus Taastava Kirurgia Kliinikus, dr. Olavi Vasar. Tulemus jäi suht loomulik, olin õnnelik, et võõrkehasid enam sees pole.
Peale rasva siirdamist oli kõht väga valus umbes nädal aega, ei saanud voodis keerata ja väga vaevaliselt sain püsti (nagu oleks väga kõva kõhulihaste trenni teinud). Selle eest mind hoiatati juba enne narkoosi. Minu jaoks oli valusam, kui implantaatide panek.
Mul on väga väiksed rinnad, ega suuri ei tahtnudki, pigem ühtlast kuju. Nüüd on viimasest opist möödas 4 aastat ja on tekkinud mitmed tükid rindadesse. Käin regulaarselt kontrollis – ultrahelis selgus, et on tsüstid, mis on vedelikku täis.. See tähendab, et see oma rasv, mis mulle süstiti, hakkas nüüd tsüste moodustama.
Mures olen kogu aeg, sest 1 rind valutab ja kuumab seetõttu. Ma ei oska öelda, kas see on operatsioonide tõttu või minu enda omapära. Arstid ka ei oska öelda 🙁

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 721 kuni 744 (kokku 744 )

Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun