Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 19 postitust - vahemik 751 kuni 769 (kokku 769 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:
Kägu

Hei hei..

Käisin dr. Simmo juures konsulatsioonil. Ma soovin just loomuliku rinda..

soovitati 300cc motiva. Ma ise 166cm ja kaal 60. Ma ise arvan et vb liiga väike, aga simmo arvas et on just paras. Kellegil ka sama 300cc? Kuidas on?

Kas katsudes tundub see implantaati tunda või ei ole aru saada?

Pikkus ja kaal ei ütle tegelikult mitte midagi. Mis sul praegune korv on ja palju on rinna ja rinnaaluse mõõdu vahe? Liida sellele implantaatide kõrgus juurde. Pakun, et 300cc annab umbes ühe korvi suuruse juurde.

Mul on 295 ja 315 hiljuti pandud, enne olin AA ja nüüd on korralik B või isegi väike C. Nii et tegelikult isegi rohkem kui üks korvisuurus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
tibu151

Minul oli opp 26.09.19 ehk nädal aega tagasi. Ärkamine oli valus ja esimesed päevad mõtlesin küll, et mida ma nüüd endaga teinud olen :). Nüüd juba tunne parem, kuigi ega päris 100% tavaeluni on vist pikk maa veel. Doktor oli Malva.
Mul mure selline, et rinnad olid enne juba nats erineva suurusega ja pandi implantaadid 355/375cc. Hetkel vaatan peeglist, siis ikka näen erinevust. Kas see võib olla ka lihtsalt sellest, et paistes veel? Ûks on kõrgemal ka veel nats kui teine. Olen nats paanikas, kuna lootsin et erinev implantaat kompenseerib selle, aga oleks äkki pidanud veel suurema vahega panema.
Kas kellelgi on jäänudki erinevaks silmnähtavalt? Olen Malva kohta palju head kuulnud ja usaldan teda nagu :), aga see oleks küll jube ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole rahul – ebasümmeetria

Küsiks kas keegi veel nagu mina ja ei ole tulemusega rahul mingil põhjusel. Kas keegi on teinud kordusopi seetõttu või plaanib?
Minu puhul siis see, et on eri suurused ja ei saanud soovitud suurust. Siinkohal vastan ka viimasele foorumipostitajale.
Sai pandud täpselt sama suured 355 ja 375 (ümar motiva). Malva ütles, et seetõttu, et mul eri suuruses rinnad. Mina ja mu mees seda ei märganud(ta oli igalpool kaasas). Nüüd aasta hiljem on aga eri suuruses implataadide panemise tõttu väga selgesti näha. Väiksem rind kuhu suurem paigaldati on silmnähtavalt suurem.
Soovisin tulemuseks saada täidlast C-d või lausa D korvi. Aga hetkel on seis selline, et pigem väike C ja lausa B korvi rinnahoidjad istuvad.
Omal oli algmaterjaliks väike B. Rahul olin suurusega alguses, kui nad paistes olid.
Arst konsultatsioonis mainis mulle samuti, nagu ühele teisele postitajale, et üritab ära “pressida”. Naljakas, sest nad on väga loomulikud ja mulle tundub, et ruumi küll ja oleks ka suuremad mahtunud. Arst oli üldse konsultatsioonis pahas tujus ja küsis, et milleks ma üldse neid paigaldan, et oma sul ju ilus väike B.
Keha on kuidagi ära söönud endasse ajaga need rinnad ja seis on väga loomulik.
Kaalult olen 54kg ja 169 pikk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole natuke rahul. Tahaks suuremaid ja olid nii ilusad kui olid paistes. Ma ei kujuta ettegi kui tillukesed pallid oleks jäänud mulle 375cc nagu arst alguses pakkus aga sai valitud suuremad. Möödas natuke üle aasta ja olen mõelnud suuremate vastu vahetada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav jah, konsultatsioonis tundusid implataadid palju suuremad ja oli hirm, et äkki liiga suured. Ja lolli peaga sai palju võrreldud sellega, mis tulemuse teised said. Aga see ikka väga individuaalne.
Ja arst pakkus neid, kui rääkisin, mis lõpptulemust soovin.
Opile ma kohe ei torma kindlasti, seekord tahaks asja rahulikumat võtta (kui teen kunagi teise opi). Kuna lapsi veel ei ole ja lähi aastatel plaan, siis paari aasta pärast ehk alles.
Samas üks osa minust mõtleb, et äkki mul lihtslat mingi suurushullustus ja ehk läheb ajaga üle😄

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole rindadega rahul

Hei,

Minul sai opist 6 kuud mööda. Motiva ergonoomilised kiibiga implantaadid 400cc lihase alla.
Mulle tehti ka 3D pilt millised rinnad tulevad. Hetkel on seis suht nutune ja võitlen enda õiguste eest. Rinnad on erineva kõrgusega, nibud vaatavad välja, rinnavahe kaugus on häirivalt suur. Üks arm on tehtud kõrgemale ja viltu. Rinnad on tõesti koledad. Lähen nov erakorralisele vastuvõtule ja eks paistab mis saab.
Kokku läks mul maksma ~4000 euri.
Kui kellegil on ka probleeme rindadega ja on teavitanud sellest kohe ka kiinikut siis palun anna endast mulle märku! Opist peab kindlalt olema alla aasta möödas!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei,

Minul sai opist 6 kuud mööda. Motiva ergonoomilised kiibiga implantaadid 400cc lihase alla.

Mulle tehti ka 3D pilt millised rinnad tulevad. Hetkel on seis suht nutune ja võitlen enda õiguste eest. Rinnad on erineva kõrgusega, nibud vaatavad välja, rinnavahe kaugus on häirivalt suur. Üks arm on tehtud kõrgemale ja viltu. Rinnad on tõesti koledad. Lähen nov erakorralisele vastuvõtule ja eks paistab mis saab.

Kui kellegil on ka probleeme rindadega ja on teavitanud sellest kohe ka kiinikut siis palun anna endast mulle märku! Opist peab kindlalt olema alla aasta möödas!

Kelle juures pandud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 49 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei,

Ma siin uurisin mingi hetk Dr.Mare Malva kohta ja septembris siis oli op planeeritud.
Saigi käidud…12.09.2019.
No ja minul läks kõik väga, väga kergelt. Sellist asja nagu valu…ma ei tundudki. Kui opist ärkasin ja mingi hetk hiljem valuvaigsteid pakuti, siis ei näinud mingit vajadust. Aga no siis mõtlesin,et äkki veel opil saadud mõjuvad ning öösel hakkab valutama… Ja parem siis võtan sisse.
Haiglas keerasin end juba külje peale magama ( jah, mitte täielikut aga poolenisti ).
Haiglas olles oli rinnus selline surumis tunne küll.. aga ei mingit trammi allajäämist. Kartsin ja ootasin siis mitu päeva neid valusi…Aga õnneks ei tulnud, rohkem valuvaigisteid ei tarbinud. Ainuke tunne mis oli, oli nagu selline pakitsus rinnus.. nagu siis kui piimapais tekib( kes teab seda tunnet) ..see vast kõige sarnasem tunne. ( ja jube raske on end paigal hoida ja mitte toimetada, kui väga viga pole.. aga hirm ülepingutada on ikka kuklas)
Haavad jne paranesid ka väga ruttu. Kahe ndl pärast käisin järelkontrollis ..ja uurisin,et millal siis reaalselt trenni võiksin minna…eriti kuna läksin korvpalli trenni..mis päris aktiinve ja ohtlik.
Sinna läksin täpselt 3 ndl pärast oppi. 🙂
Üldiselt olen hetkel väga rahul. Üks rind on teistest pisut erinev …veel. Pole vast põhjust veel muretseda 🙂 ( mul oli ka endal üks rind suurem…aga vahe polnud nii suur ,et erinevaid implantaate panna…aga mina nägin vahe enne ka… Sellepärast veits pabistan aga no eks näis..
Korv oli siis enne A ,..ma arvan.. Nüüd korralik C. Paigaldati mulle motiva, ergonoomilised 375cc..
Aga spordirinnaka nagu antud hetkel käin…ei saa need ikka aru, kes ei tea. Kes teavad, näevad muidugi ,et täidlane ja teine tera asjal. Ilma spordikata või siis pesuga..on ikka vahe märgatav.
Selles suhtes,e t kui kõik taastub ja rind muutub pehmeks jne..siis saan täpse hinnangu antud,.. Aga hetke seisuga saan öelda,et olen super rahul. Loomulik rind minu proportsioonidega ja üllatavalt ülikerge taastumine 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere

Kuidas olete rahul teie, kes pannud B- Lite implantaadid? Minul need ning ei ole rahul, tulemus kuidagi kõva ja ebaloomulik ning aasta peale oppi on üks rind endiselt kõrgemal. Mõtlen tõsiselt kordusopile… Kuidas teiste kogemused?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere

Kuidas olete rahul teie, kes pannud B- Lite implantaadid? Minul need ning ei ole rahul, tulemus kuidagi kõva ja ebaloomulik ning aasta peale oppi on üks rind endiselt kõrgemal. Mõtlen tõsiselt kordusopile… Kuidas teiste kogemused?

Minul on B-lited ja ei ole ka päris rahul. Võibolla on veits kõvad tõesti, teistega ju kogemused puuduvad. Asuvad küll ühel kõrgusel, aga tundub nüüd, aasta peale opi, et ei ole ikka päris alla vajunud või siis lasin panna liiga väikesed ja ei täida ära.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere

Uurin natuke selle “No Touch” süsteemi kohta. Kas keegi on juba seda kasutanud ka nii öelda? On seal üldse vahet, kas teha operatsioon seda kasutades või ilma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei,

Rindade vahel olev vahe oli siis järelikult juba enne lai. Seda ei saa implantaatidega korrigeerida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei,

Kuhu saab sulle kirjutada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere

Minul on B-lited ja ei ole ka päris rahul. Võibolla on veits kõvad tõesti, teistega ju kogemused puuduvad. Asuvad küll ühel kõrgusel, aga tundub nüüd, aasta peale opi, et ei ole ikka päris alla vajunud või siis lasin panna liiga väikesed ja ei täida ära.

Mul saab kohe aast ja pole ka rahul, kõvad ei ole aga liiga palju vaba nahk tundub olevat ja kuidagi rippuvad, kuigi on lihase all. Ei teagi mida teha kohe..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Öösel rinnahoidjatega vôi ilma?

Mul oli opp pea 2 kuud tagasi (7nädalat). Doktor oli Malva. Ütles, et peaksin kandma sportrinnahoidjat 3 kuud. Kannangi. Aga kas öösel peaksin ka ikka rinnakatega magama vôi vôib ilma? Siiani olen kandnud koguaeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina suurendasin rindu esimest korda ca 5 aastat tagasi. Kuna olen pigem lühem ja peenem ja ei olnud toona sünnitanud (tegelikult pole siiani), siis paigaldati 290CC lihase alla (täna enam ei mäleta, millise firmaga implantaatite puhul tegu). Enne oli 75A korv (kasutasin ainult push-up rinnakaid) ja täna kannan 80B või 75C (oleneb mudelist ja pesubrändist).
Rinnad näevad välja väga loomulikud, on pehmed ja vajunud piisavalt, et naljalt ei ütleks küll, et tegu silikoonidega (ainult armid reedavad, kuna armid on väga märgatavad, kuigi väga hooldasin neid, ent ju siis arst ei saanud muudmoodi, kui pidi tegema väga pikad ja märgatavad lõiked, mis omakorda jätsid vastava jälje rindade alla maha).
AGA tahaksin nüüd vahetada suuremate vastu, kuna ilus rinna suurus tekib siis, kui vahel kannan push up rinnahoidjaid. Vot siis on ilus ja minu kehaga proportsioonis rinna suurus, ent tavalise rinnahoidajaga kaovad riietesse rinnad nii ära, et pigem võiks tänavapildis öelda minu kohta, et väikese rinnaga naine (v.a push-up rinnahoidjatega, kui tekib ilus efekt).
Niiet olengi nüüd mõelnud, et tahaksin vahetada suuremate vastu. Mõned küsimused neile, kes on samuti vahetuse läbi teinud:
1) kas lõige tehakse sama armi sisse või tekib kuhugi mingi arm juurde? Ma ei tahaks üldse mingeid arme veel juurde, kuna need praegusedki on üsna kurvaks tegevad.
2) kas keegi on üldse armidega seoses mingit lasereemaldust vms teinud? Olen kuulnud, et laseriga saab arme vähemmärgatavaks teha, kas ka rinnaarmide puhul?
3) kas teise opi puhul on taastumine kergem kui esimesel korral?
4) kas implantaatite vahetusel kaasnevad mingid lisariskid? Sest tuleb ikkagi eemaldada eelmised implantaadid, mille ümber võib olla juba kasvanud mingi kude jne.
5) kui palju umbes implantaatite vahetus maksab? Ma olen kuidagi kõrva taha jätnud, et see on kallim, kui esimene operatsioon, ent siiski hinnakirjas kusagil ei leia täpsemat summade võrdlust.

Aitäh, kes võtavad vaevaks vastata! Ise võin vastata teiste küsimustele esimese operatsiooni põhjal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2) kas keegi on üldse armidega seoses mingit lasereemaldust vms teinud? Olen kuulnud, et laseriga saab arme vähemmärgatavaks teha, kas ka rinnaarmide puhul?

Mina käisin armidele tegemas lämmastikravi. Arst soovitas, et liigliha ei tekiks. Armid on väga ilusad ja vähemärgatavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina suurendasin rindu esimest korda ca 5 aastat tagasi. Kuna olen pigem lühem ja peenem ja ei olnud toona sünnitanud (tegelikult pole siiani), siis paigaldati 290CC lihase alla (täna enam ei mäleta, millise firmaga implantaatite puhul tegu). Enne oli 75A korv (kasutasin ainult push-up rinnakaid) ja täna kannan 80B või 75C (oleneb mudelist ja pesubrändist).

Rinnad näevad välja väga loomulikud, on pehmed ja vajunud piisavalt, et naljalt ei ütleks küll, et tegu silikoonidega (ainult armid reedavad, kuna armid on väga märgatavad, kuigi väga hooldasin neid, ent ju siis arst ei saanud muudmoodi, kui pidi tegema väga pikad ja märgatavad lõiked, mis omakorda jätsid vastava jälje rindade alla maha).

AGA tahaksin nüüd vahetada suuremate vastu, kuna ilus rinna suurus tekib siis, kui vahel kannan push up rinnahoidjaid. Vot siis on ilus ja minu kehaga proportsioonis rinna suurus, ent tavalise rinnahoidajaga kaovad riietesse rinnad nii ära, et pigem võiks tänavapildis öelda minu kohta, et väikese rinnaga naine (v.a push-up rinnahoidjatega, kui tekib ilus efekt).

Niiet olengi nüüd mõelnud, et tahaksin vahetada suuremate vastu. Mõned küsimused neile, kes on samuti vahetuse läbi teinud:

1) kas lõige tehakse sama armi sisse või tekib kuhugi mingi arm juurde? Ma ei tahaks üldse mingeid arme veel juurde, kuna need praegusedki on üsna kurvaks tegevad.

3) kas teise opi puhul on taastumine kergem kui esimesel korral?

4) kas implantaatite vahetusel kaasnevad mingid lisariskid? Sest tuleb ikkagi eemaldada eelmised implantaadid, mille ümber võib olla juba kasvanud mingi kude jne.

5) kui palju umbes implantaatite vahetus maksab? Ma olen kuidagi kõrva taha jätnud, et see on kallim, kui esimene operatsioon, ent siiski hinnakirjas kusagil ei leia täpsemat summade võrdlust.

Aitäh, kes võtavad vaevaks vastata! Ise võin vastata teiste küsimustele esimese operatsiooni põhjal.

Vahetasin 2005a pandud silikoonid 425ml eelmine aasta Motiva 550ml vastu. Kordusopp oli, võiks ütelda isegi, täiesti valutu, samuti läks ülikergelt ja kiirelt kogu operatsioon. Armid lõigati täpselt sama armi kohalt, ütles, et teeks muidu ise teisest kohast, aga ei hakka topeltarmi lõikama. Kordusopp kallim ei olnud kui tavaline. Tegin The Health kliinikus dr Troosti juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ise ka otsustanud The Health Clinicus teha see vahetus, aga ei tea kumma arsti juures, kas Troost või Simmo. Simmo puhul olen tema erinevaid intervjuusid vaadanud ja lugenud ning jätnud hästi sümpaatse ja usaldusväärse arsti mulje. Troosti kohta ei tea muud suurt midagi, kui siit foorumist lugenud, et inimesed rahul.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 751 kuni 769 (kokku 769 )

Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun