Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 871 kuni 900 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:

Kysin hoopis sellise kysimuse, et kui vanalt olete teinud opi? Olen 41 a ja alles nyyd hakkasin sellest unistama. Samas tundun endale nii vana et kas on ikka vaja enam :))

Kui see on südamesoov siis tee ära ????

Ise pead ennast ikka noorena tundma!

 

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.06 01:09; 31.10 11:17; 04.12 14:42; 06.12 14:38; 07.12 10:30; 28.01 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanalt keegi opil käinud on?

Mina olen 49 ja opi tegin 3 kuud tagasi. Väga rahul otsusega 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Juba pikalt plaaninud rinnasuurendus op ette võtta. Kuid mul küsimus. Mul nimelt nibud sünnist saati sissepoole, ka lapsed ei imenud neid välja. Kas keegi on ka nibusid lasknud korrigeerida? Üks arst ütles, et ei ole mõtet, et ei jää pidama, et mingil hetkel lähevad sisse tagadi. Teine arst, et ei ole probleemi. Kolmanda juurde lähen niikuinii märtsi algul konsultatsioonile, eks siis uurin veel.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kysin hoopis sellise kysimuse, et kui vanalt olete teinud opi? Olen 41 a ja alles nyyd hakkasin sellest unistama. Samas tundun endale nii vana et kas on ikka vaja enam :))

  • Kui see on südamesoov siis tee ära ????

    Ise pead ennast ikka noorena tundma!

Mina tegin 49 aastaselt ja kahetsen, et varem ei teinud

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.08 22:16; 22.09 19:19; 22.07 01:11; 10.02 10:18; 13.02 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Olen 36 ning lähen op 10 märts.</p>
Kuidas on teil läinud..minu jaoks uus ja tundmatu maa. Kuna 4 last ,rinnad on nagu anomaailad,üks suur alla vajunud teine väike,väga inetu,tühjad nagu sokid.

Küsimus,kuidas saate magada nendega kas on alguses ebamugav,häiriv vms.

Kui teete trenni ,langetad kaalu kas see mõjub kuidagi rindadele pärast?

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 03:19; 11.03 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljud kirjutavad, et on pannud Motiva ergonoomilised aga väga vähestel on kirjas, kas madala või kõrge profiiliga . Oskab keegi jagada kogemust, et oleks lihtsam valida millist profiili?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kõrged ,väga ilusad. Eile oli op poolteist tundi,kuna mul väga deformeerunud oli rasedused kaalu tõusuga ja rinna andmine muutis neid väga. Üks oli alla vajunud suur ja nibunosa suureks veninud teine väike rind. Hetkel seis hea,ei valuta aga sellinr kiskuv tunne on. Nüüd saan tunda rinda,ennem oli üks nagu sokk mis vajus rinnahoidjast välja kole ja inetu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 03:19; 11.03 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljud kirjutavad, et on pannud Motiva ergonoomilised aga väga vähestel on kirjas, kas madala või kõrge profiiliga . Oskab keegi jagada kogemust, et oleks lihtsam valida millist profiili?

Minul on high profile motiva ergonomix, ise seda küll ei saa valida, ikka arst ise näeb selle ära mis sobida võiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanalt keegi opil käinud on?

Esimesed ümmargused panin pärast esimest sünnitust, olin siis 26aastane, nelja aasta pärast vahetasin ergonoomiliste vastu J. Troosti juures, juba 7 aastat käin nendega, vahepeal sünnitasin veel ühe lapse, imetasin kenasti, plaanin väljavahetama ca 3-4 aasta pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 17:37; 16.11 08:24; 24.02 20:06; 03.03 22:24; 11.03 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel anatoomilised implandid lihase alla? Kas need ei paista liiga madalad kuna ülemine pool on tühjem?
Kas kujuga rahul? Olen valiku ees kas anatoomilised vôi ergonoomilised…

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat. Kas keegi on viimasel ajal käinud opil? Kelle juures ja kuidas taastumine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 21:36; 18.11 14:49; 28.04 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanalt keegi opil käinud on?

  1. Esimesed ümmargused panin pärast esimest sünnitust, olin siis 26aastane, nelja aasta pärast vahetasin ergonoomiliste vastu J. Troosti juures, juba 7 aastat käin nendega, vahepeal sünnitasin veel ühe lapse, imetasin kenasti, plaanin väljavahetama ca 3-4 aasta pärast.

Mis neist nii tihti vahetad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 16.10 23:54; 26.10 14:39; 27.10 14:44; 29.10 18:03; 12.11 10:06; 16.02 18:56; 05.03 17:06; 13.03 11:25; 14.03 18:49; 28.04 09:45; 20.05 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te pesite oma juukseid, kui kummardada ei tohi ja käsi tõsta ei tohi peale rinnaoppi 4- jandal päeval, palusite kellegi abi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jagan samuti enda kogemust ja ka mõningast pettumust!

Rinnasuurendusopp oli 2 nädalat tagasi. Juba järgmine päev pärast operatsiooni sain peaaegu kõike teha. Ausõna minu mandliopp oli isegi vaevarikkam, rinnasuurendusest taastumine läks kuidagi eriti valutult ja vaevata. Mitte ühtegi päeva ma ei olnud kodus voodis. Alates teisest päevast elasin täiesti tavapärast elu (muidugi keelatud asju vältisin nagu trenn jne).

Aga pettumus on siiski üsna suur.  Implantaadid said Motiva suuruses 425CC. Lugedes siinseid kommentaare kõlab see võrdlemisi suure suurusena. Arst arvas, et see on optimaalne suurus ning suuremate puhul oleks rind juba liiga silmatorkav. Kuna lugesin siit, et suurem osa paneb hoopis implantaate ca 300CC ringis, tundus, et peaks olema siis okei valik.
Tulemus on aga see, et vahetult pärast operatsiooni olin ülimalt õnnelik, ilusad suured ja juba kohe ka õigesti vajunud rinnad (ei olnud kordagi kusagil kurgu all või kandlised vms). Täna on 2 nädalat möödas ja see suurus, mis oli pärast operatsiooni, sellest väga suur osa on nüüdseks kadunud. Ei oleks osanud arvatagi, et turse võib olla selline, et rind on esialgu vähemalt 2 korvi jagu suurem kui mitte rohkemgi.
Kuna ma kandsin enne rinnasuurendust ainult push-up rinnahoidjaid, mis visuaalselt rinda suuremaks tegid, siis kui täna panen selga tavalise rinnahoidja, on tulemus sama mis enne push-up rinnakatega või isegi pisut väiksem. Kui vaid oskaks enda pettumust kirjeldada. Lootsin, et kui operatsiooni teen, selle riski ja tee ette võtan ja märkimisväärse summa välja käin, siis saan ikka pisut ka volüümi juurde. Hetkel sain aga ainult push-up rinnahoidjatest lahti, aga kas see on seda summat väärt pole päris kindel.

Mingil põhjusel ei taha Eestis arstid panna suuri implantaate ning soovitavad alati võimalikult väikest suurust. Ma saan aru, et aetakse taga võimalikult loomulikku tulemust, aga ma võin käsi südamel enda pealt vaadates öelda, et mulle oleks ilusasti mahtunud ka suurem implantaat ja seda ilma, et tekiks võlts silikoonrinna efekt. Kuna mul oli endal rind eelnevalt piisavalt vajunud, siis on tulemus kuju osas väga loomulik. Aga suurus ei olegi alati see, mis määrab loomulikkuse. Minu arvates suur ent kergelt vajunud rind (kõlab ehk valesti aga pean silmas, et raskuskese on rinna alaosas) näeb välja palju loomulikum, kui kaks pisikest üksteisest eemale vaatavat prinki palli. Suurus ei ole minu arvates seega alati määrav, kas tulemus jääb loomulik või mitte. Seal on nii palju muid nüansse juures (kui suur/mis kujuga oli enne oma rind, milline implantaat valitakse kas high profile või moderate jne).

 

Ega ma siin muud ei tahtnudki öelda, kui jagada vaid ühe teekonna läbi teinud naisterahva arvamust ja kogemust. Kindlasti on neid, kes mõtlevad, et on alles imelik inimene, ise pani nii suured implantaadid ja vingub, et väike. Aga ma tunnen, kuidas minu keha sööb ära visuaalselt rinnad (kuna mul üsna lai puus) ning maitsed ongi erinevad. Käisin juba ka rinnahoidjaid proovimas (kuigi veel vara, kuna rinnad võivad veeeeeel väiksemaks minna, ma ei tea ju kui turses nad veel on, fakt on see, et ega suuremaks nad enam ei lähe küll) ning hetkel sobisid mulle C korviga rinnahoidjad. ja oi kuidas ma unistasin enne oppi, et saan D korvi endale. Kahjuks mitte 🙂

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagan samuti enda kogemust ja ka mõningast pettumust!

Rinnasuurendusopp oli 2 nädalat tagasi. Juba järgmine päev pärast operatsiooni sain peaaegu kõike teha. Ausõna minu mandliopp oli isegi vaevarikkam, rinnasuurendusest taastumine läks kuidagi eriti valutult ja vaevata. Mitte ühtegi päeva ma ei olnud kodus voodis. Alates teisest päevast elasin täiesti tavapärast elu (muidugi keelatud asju vältisin nagu trenn jne).

Aga pettumus on siiski üsna suur. Implantaadid said Motiva suuruses 425CC. Lugedes siinseid kommentaare kõlab see võrdlemisi suure suurusena. Arst arvas, et see on optimaalne suurus ning suuremate puhul oleks rind juba liiga silmatorkav. Kuna lugesin siit, et suurem osa paneb hoopis implantaate ca 300CC ringis, tundus, et peaks olema siis okei valik.

Tulemus on aga see, et vahetult pärast operatsiooni olin ülimalt õnnelik, ilusad suured ja juba kohe ka õigesti vajunud rinnad (ei olnud kordagi kusagil kurgu all või kandlised vms). Täna on 2 nädalat möödas ja see suurus, mis oli pärast operatsiooni, sellest väga suur osa on nüüdseks kadunud. Ei oleks osanud arvatagi, et turse võib olla selline, et rind on esialgu vähemalt 2 korvi jagu suurem kui mitte rohkemgi.

Kuna ma kandsin enne rinnasuurendust ainult push-up rinnahoidjaid, mis visuaalselt rinda suuremaks tegid, siis kui täna panen selga tavalise rinnahoidja, on tulemus sama mis enne push-up rinnakatega või isegi pisut väiksem. Kui vaid oskaks enda pettumust kirjeldada. Lootsin, et kui operatsiooni teen, selle riski ja tee ette võtan ja märkimisväärse summa välja käin, siis saan ikka pisut ka volüümi juurde. Hetkel sain aga ainult push-up rinnahoidjatest lahti, aga kas see on seda summat väärt pole päris kindel.

Mingil põhjusel ei taha Eestis arstid panna suuri implantaate ning soovitavad alati võimalikult väikest suurust. Ma saan aru, et aetakse taga võimalikult loomulikku tulemust, aga ma võin käsi südamel enda pealt vaadates öelda, et mulle oleks ilusasti mahtunud ka suurem implantaat ja seda ilma, et tekiks võlts silikoonrinna efekt. Kuna mul oli endal rind eelnevalt piisavalt vajunud, siis on tulemus kuju osas väga loomulik. Aga suurus ei olegi alati see, mis määrab loomulikkuse. Minu arvates suur ent kergelt vajunud rind (kõlab ehk valesti aga pean silmas, et raskuskese on rinna alaosas) näeb välja palju loomulikum, kui kaks pisikest üksteisest eemale vaatavat prinki palli. Suurus ei ole minu arvates seega alati määrav, kas tulemus jääb loomulik või mitte. Seal on nii palju muid nüansse juures (kui suur/mis kujuga oli enne oma rind, milline implantaat valitakse kas high profile või moderate jne).

Ega ma siin muud ei tahtnudki öelda, kui jagada vaid ühe teekonna läbi teinud naisterahva arvamust ja kogemust. Kindlasti on neid, kes mõtlevad, et on alles imelik inimene, ise pani nii suured implantaadid ja vingub, et väike. Aga ma tunnen, kuidas minu keha sööb ära visuaalselt rinnad (kuna mul üsna lai puus) ning maitsed ongi erinevad. Käisin juba ka rinnahoidjaid proovimas (kuigi veel vara, kuna rinnad võivad veeeeeel väiksemaks minna, ma ei tea ju kui turses nad veel on, fakt on see, et ega suuremaks nad enam ei lähe küll) ning hetkel sobisid mulle C korviga rinnahoidjad. ja oi kuidas ma unistasin enne oppi, et saan D korvi endale. Kahjuks mitte ????

See on muidu ka üsna tavapärane masekas, mis osadel tekib, kui paistetus ära kaob. Üldiselt ikkagi mõne aja pärast saad aru, et kõik on õiges suuruses ja ilus. Kui pikka ja suur sa siis oled, et keha 425cc “ära sööb”?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 16.10 23:54; 26.10 14:39; 27.10 14:44; 29.10 18:03; 12.11 10:06; 16.02 18:56; 05.03 17:06; 13.03 11:25; 14.03 18:49; 28.04 09:45; 20.05 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen konsultatsioonile minemas kolmapäeval. Olen ca 162 ja 48kg, motle liigub 240-260cc suunas. Eluaeg on olnud a või aa korv ja tahan, et oleks midagigi. Olen super ärevil ja ootan väga. Kirurgiks sai valitud dr Troost ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 17:06; 26.05 19:18; 27.07 16:56; 27.07 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konsultatsioonil käidud. Troost soovitas 275cc ja need ka olema saavad ????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 17:06; 26.05 19:18; 27.07 16:56; 27.07 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kes on nüüd käinud selle aasta jooksul opil, siis kui pikad on üldse järjekorrad või kui paindlikud on üldse need opi ajad? Arsti konsultatsioon on alles kuu aja pärast, kuid nagu ma olen, mõtlen juba mitu käiku ette enda jaoks 🙂

Kardan, et probleemiks võib osutuda see, et mu töökohas on kollektiivsed puhkused ja soovin , et opp toimuks just talvisel 1 nädalasel puhkusel. Kui hästi keegi kursis on nende aegade valikuga? Ja kas arstid pigem tuleksid vastu , kui kliendil on kindel soov teatud ajaga?

 

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sooviksin ka oma olematute rindade (A 70) rinnahoidjate sisse normaalseid rindu. Olen 38 ja olemas 3 last. Võimalik, et lähitulevikus tuleb veel 4-s viimane põngerjas. See selleks.

Taustast nii palju, et ca 3 aastat tagasi ma käisin dr. Mare Malva kliinikus abi otsimas, sest soovisin vähemalt minimaalset normaalset rinnapartiid. Otuse tegin kunagi Paljas Porgandi blogi kaugu. Paraku selle arsti suhtumise kaudu endasse ma pettusin ja jätsin kogu unistuse ja protseduuri pooleli.

Nüüd otsin endale sellist arsti keda usaldaksin täielikult ja julgeksin kogu protsessiga lõpuni minna.  Samas on hirm mingite kordusoperatsioonode ees. Seda ma ei sooviks.

Kuidas jäävad üldse rinnad kui nad eelnevalt venitusarme täis? Kas peaks laskma enne korrigeerida venitusarme? Või üldse loobuma sellest mõttest rindu suurendada? Äkki jäävad veel koledamad?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 21:28; 26.07 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal on plaan võetud augustis minna CC kliniku konsultataioonile. Hetkel on 75A ja soov oleks saada C või d korv.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kes on nüüd käinud selle aasta jooksul opil, siis kui pikad on üldse järjekorrad või kui paindlikud on üldse need opi ajad? Arsti konsultatsioon on alles kuu aja pärast, kuid nagu ma olen, mõtlen juba mitu käiku ette enda jaoks ????

Kardan, et probleemiks võib osutuda see, et mu töökohas on kollektiivsed puhkused ja soovin , et opp toimuks just talvisel 1 nädalasel puhkusel. Kui hästi keegi kursis on nende aegade valikuga? Ja kas arstid pigem tuleksid vastu , kui kliendil on kindel soov teatud ajaga?

Mina käisin konsultatsioonis maii lõpus. Kohe alguses mõtlesin, et ehk saaks juunis opile, siis oli veel umbes 5 vaba aega. Kahjuks juuni oleks liiga kiirustamiseks läinud ja juulis oli Fertilitase opituba remondis. Nüüd august ei sobi mulle endale ja broneerisin aja septembrisse. Küsisin aega alates 10.09 ja saingi kohe 10.09 opipäeva. Arvan, et kuskil kuu-kaks ette bronnides saad ise sobiva aja 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 17:06; 26.05 19:18; 27.07 16:56; 27.07 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljud kirjutavad, et on pannud Motiva ergonoomilised aga väga vähestel on kirjas, kas madala või kõrge profiiliga . Oskab keegi jagada kogemust, et oleks lihtsam valida millist profiili?

Minule valis kirurg ergonomix implantaadi full profiili, see sõltub sinu mõõtudest, palju endal rinnas kudet on jne.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 17:06; 26.05 19:18; 27.07 16:56; 27.07 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taustast nii palju, et ca 3 aastat tagasi ma käisin dr. Mare Malva kliinikus abi otsimas, sest soovisin vähemalt minimaalset normaalset rinnapartiid. Otuse tegin kunagi Paljas Porgandi blogi kaugu. Paraku selle arsti suhtumise kaudu endasse ma pettusin ja jätsin kogu unistuse ja protseduuri pooleli.

Mis see Malva nii hirmsat siis tegi, et kohe pooleli jätsid kogu protsessi?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 14:44; 27.07 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen täna jälle uuesti kordus opile aga hakkasin mõtlema, et äkki on ülejäänud naistel ka nii ja mõtlen üle.

Esimesest opist saab sügisel kolm aastat. Alguses olid rinnad nii ilusad umbes aasta aga nüüd on nahka kuidagi nii palju. Ma olin alati arvanud, et implantaadiga on nahk pingul aga mina saan mitu cm nahka tõmmata näiteks rinna ülevalt kus implantaat on ( ma alt ei hakka parem rääkimagi). Või said liiga väiksed minu veninud rinnale? Niisama konsultatsiooni ka minna ei tahaks aga samas sedasi ka nagu ei tahaks. Ehk siis kuidas teil on kas on palju liigset nahka ripakil ????

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen täna jälle uuesti kordus opile aga hakkasin mõtlema, et äkki on ülejäänud naistel ka nii ja mõtlen üle.

Esimesest opist saab sügisel kolm aastat. Alguses olid rinnad nii ilusad umbes aasta aga nüüd on nahka kuidagi nii palju. Ma olin alati arvanud, et implantaadiga on nahk pingul aga mina saan mitu cm nahka tõmmata näiteks rinna ülevalt kus implantaat on ( ma alt ei hakka parem rääkimagi). Või said liiga väiksed minu veninud rinnale? Niisama konsultatsiooni ka minna ei tahaks aga samas sedasi ka nagu ei tahaks. Ehk siis kuidas teil on kas on palju liigset nahka ripakil ????

Vaatasin algul, et oleks nagu minu kirjutatud. Mul on umbes sama teema. Tundub, et implantaat ei ole alla vajunud nagu vist peaks. Ülevalt ma nahka tõmmata ei saa kuna olid väiksed rinnad enne, aga alt on küll tühi.  Uueks opiks mul raha ei ole, kuigi olen ka sellele mõelnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on pannud implantaadid ja rinnaalune ümbermõõt on 78, mis on teil olnud implantaadi põhja laius? Mõtlen siin kas on väga erinev vahe 12 ja 12.5 vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Kes on pannud implantaadid ja rinnaalune ümbermõõt on 78, mis on teil olnud implantaadi põhja laius? Mõtlen siin kas on väga erinev vahe 12 ja 12.5 vahel.

Raagi cc’dest ikka, seda põhja laiust jääbki otsima :)</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Kes on pannud implantaadid ja rinnaalune ümbermõõt on 78, mis on teil olnud implantaadi põhja laius? Mõtlen siin kas on väga erinev vahe 12 ja 12.5 vahel.

Raagi cc’dest ikka, seda põhja laiust jääbki otsima :)</p>

 

Kui on lai rindkere siis justkui tundub, et sama oluline on ka põhja diameeter. Sai näha konsultatsioonil nii pisikese diameetriga, kui ka laia põhjalisi implantaate. Ise valisin välja 40cc, kui neist nüüd rääkida.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

400cc,millegipärast muuda nupp on kuskile ära kadunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil lähiajal op ka olnud Christinas? Kuidas läinud ja rahul olete?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 871 kuni 900 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun