Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 6 postitust - vahemik 871 kuni 876 (kokku 876 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:
Kägu

väärarenguga rindade korrektsioon

Tere!

Uurin, kas ehk leidub kedagi, kes on siis teinud väärarenguga rindadele(tuntud ka kui tuberoossed vm koonuskujulised rinnad) nende parandamiseks operatsioone ja oskab kogemust jagada? Kus mida tehti mis hinnaga jne?

See pole absoluutselt levinud seisund eestis, aga ehk keegi teab millest räägin ja oskab aidata. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere!

Uurin, kas ehk leidub kedagi, kes on siis teinud väärarenguga rindadele(tuntud ka kui tuberoossed vm koonuskujulised rinnad) nende parandamiseks operatsioone ja oskab kogemust jagada? Kus mida tehti mis hinnaga jne?

See pole absoluutselt levinud seisund eestis, aga ehk keegi teab millest räägin ja oskab aidata. 🙁

Minul täpselt sama küsimus.

Käisin paar aastat tagasi konsultatsioonil Jaan Troosti juures. Soovitas lihase peale Motiva ümmargusi ja Benelli plastikat siis tubulaarsuse parandamiseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega haigekassa seda ei kata?

Tean, et osades riikides haigekassa katab, sest kaasasündinud konditsioon.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas olete teinud motiva lisagarantii?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sekundeerin, samuti unistuseks endale enam-vähem normaalse kujuga partii saada. Eestis on tõepoolest väga vähe infot saada, lisaks on see ka asi, millest päriselus valjult rääkida ei taheta, nii et ehk on kellelgi kogemust jagada? Haigekassa hüvituse kohta ei ole midagi kuulnud – tegu ei ole ju füüsilist elukvaliteeti vähendava probleemiga…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et võimalik, et haigekassa katab. Ka keegi Kägu vist lehel 22 kirjutas nii siia sama teemaga seoses:

Siin keegi küsis kapseldumise kohta:

1. OP oli mul 2011 Taastava Kirurgia kliinikus (dr Olavi Vasar), OP ise läks haigekassa alla, kuna minu rinnad olid väärarenguga. Rinnad täiesti erineva kujuga ja üks mitte täielikult välja arenenud. Väga suur kompleks nende pärast. Internetist võib googeldada “tubular breasts”, mul olid umbes sellised. Implantaadid pandi erineva suurusega, et tasakaalustada erinevat kuju. Implantaatide hinna maksin ise kinni

2. OP paar kuud hiljem 2011, kus korrigeeriti nibu (areooli) suurust (haigekassa)

3. OP 2012 – 1 rind kogu aeg valutas ja oli imeliku kujuga, selgus, et on kapseldunud. Uus OP, kapsel lõigati lahti, implantaate ei vahetatud (haigekassa)

4. OP 2015, pärast rasedust lasin implantaadid eemaldada, süstiti oma rasva rindadesse, rasva võeti kõhult, lisaks tõsteti rindu veidi. Selle opi maksin täies ulatuses ise kinni.
Rindade kujuga olen nüüd väga rahul, mul on väikesed rinnad. Kirurg tegi tõesti imet mu koledatest rindadest

2019, pärast uut rasedust, tsüstid ja tükid rindades – tsüstid on rasva kogumikud, võeti peennõela biopsia. Käin palju mammoloogil ja olen jälgimisel. Muret on väga palju 🙁

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 871 kuni 876 (kokku 876 )

Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun