Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 5 postitust - vahemik 901 kuni 905 (kokku 905 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:
Kägu

400cc,millegipärast muuda nupp on kuskile ära kadunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kellegil lähiajal op ka olnud Christinas? Kuidas läinud ja rahul olete?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tubulaarsete rindade kohta – käisin dr. Elleri juures operatsioonil. Kõigepealt sisestas implantaadi rinna alt ja siis tõstis Benelli liftiga nibu (lisaks veel muu korrigeerimine), seega on mul kahe armi asemel 4. Ümmargused, 335cc ja lihase peale (ise olen 164cm ja 55kg). Valisin just Elleri, sest tegeleb ka rekonstueerimisega ja tundus loogiline valik. Hetkel veel paranen kuid väga rahul, sest mul on esimest korda elus ilusad ümara kujuga rinnad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna siin on 903 postitust, siis ei suuda kõike läbi käia – kas rindade vähendamise kogemustest ka juttu on olnud pika teema jooksul v peaks eraldi teema tegema?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin Christinas mai kuus opil. Jäin väga rahule. Ma isegi üllatusin, kui meeldiv kogu suhtlus ja protsess oli. Olin eelnevalt lugenud paljude negatiivset tagasisidet just suhtumise kohta. Tulemus siiani on super (opist möödas küll vaid 5 kuud).

Arst oli Dr. Viiklepp aga ma muidugi midagi ekstreemset ei lasknud ka panna – 355 ml ergonoomilised motiva implantaadid.

Christinas Clinicu juures oli suur pluss minu jaoks üksinda palatis olek, ma ei kujutaks ette peale seda protseduuri või üleüldse kellegi võõraga tuba jagada.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 901 kuni 905 (kokku 905 )

Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun