Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 931 kuni 960 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:
Kägu

Covid-19 tõend oli vajalik ka The Health Clinicus, samuti vereanalüüsid ja rindade uh. Hind erines suht vähe Christinas omaga, kuna Christinas teeb vereanalüüsid kohapeal ja seal need kallimad kui Synlabis. Mul palatikaaslane sai oma vereanalüüside ja rinna uh jaoks saatekirja perearatilt, et kui hea perearst siis võib õnnestuda ka saatekiri saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga imelik asi on Tartus Clinicas. Tahtsin eelmisel nädalal Pree juurde konsultatsiooni aega kinni panna. See maksab 100 eurot ja mulle öeldi, et tuleb maksta SULARAHAS! Nagu mida. Pangaterminali ei olevat? Mis toimub? Kas see on normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga imelik asi on Tartus Clinicas. Tahtsin eelmisel nädalal Pree juurde konsultatsiooni aega kinni panna. See maksab 100 eurot ja mulle öeldi, et tuleb maksta SULARAHAS! Nagu mida. Pangaterminali ei olevat? Mis toimub? Kas see on normaalne?

Tema kliinik ongi väga rahaahne koht.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga imelik asi on Tartus Clinicas. Tahtsin eelmisel nädalal Pree juurde konsultatsiooni aega kinni panna. See maksab 100 eurot ja mulle öeldi, et tuleb maksta SULARAHAS! Nagu mida. Pangaterminali ei olevat? Mis toimub? Kas see on normaalne?

jepp, minagi käisin seal hiljuti, maksin raha ära aga ei jäänud tegelikult rahule. Käisin küll naiskirurgi konsultatsioonis. Raha maksmise kohta anti kviitung ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel lähiajal plaanib rinnaopile minna? 🙂 Mul pandud aeg juunikuusse Simmo juurde, olen ootuselevuses. Valituks osutus Motiva Ergonomix demi profiil 320cc rinnalihase peale. Huvitav oleks ka kuulda, kuidas teistel taastumine läinud lihasepealse asetusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav oleks ka kuulda, kuidas teistel taastumine läinud lihasepealse asetusega.

Minul tehti detsembris operatsioon, kus paigaldati lihase peale ehk rinnanäärme alla implantaat. Taastumine oli okei. Heaks võrdluseks oli palatikaaslane, kellele pandi lihase alla. Ta sai enne mind operatsioonisaalist välja ja kui mina lõpuks peale ärkamispalatist tuppa tagasi sain, siis ta oli ikka väga läbi omadega. Ei saanud ollagi kuidagi. Aga mul oli juba siis talutav olla ja sain ise vetsus käia jne.

Näärme alla panemisel on taastumine poole kergem ja kiirem. Lisaks vajuvad implantaadid kiiremini õigesse kohta paika.

Minu suurus oli 380CC round, high profile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel lähiajal plaanib rinnaopile minna? ???? Mul pandud aeg juunikuusse Simmo juurde, olen ootuselevuses. Valituks osutus Motiva Ergonomix demi profiil 320cc rinnalihase peale. Huvitav oleks ka kuulda, kuidas teistel taastumine läinud lihasepealse asetusega.

kas opi järjekord on nii pikk, et kui praegu käisid konsultatsioonil siis juunisse said opiaja ? Ise lähen alles märtsis Simmo juurde, mõtlen, et kas opile saan siis alles suve lõpus või ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas opi järjekord on nii pikk, et kui praegu käisid konsultatsioonil siis juunisse said opiaja ? Ise lähen alles märtsis Simmo juurde, mõtlen, et kas opile saan siis alles suve lõpus või ????

Ei ole pikad. ma arvan, et sellel Käol lihtsalt on puhkus võetud selleks ajaks lihtsalt. Sest üldiselt peaks ikkagi arvestama 2 nädalaga taastumiseks.

Ma tean, et keskmiselt on 1 kuu ooteaega. Või, kui just mingi aeg ei vabane enne, siis võid ka saada juba kiiremini 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Simmol oli praegu järjekord maikuuni, ma küsisin jah juunisse just puhkuse ajaks. Aga tal oleks olnud pakkuda ka üks aeg veebruari lõppu, kuna keegi oli ära tühistanud. Eks neid tühistamisi-haigestumisi tuleb ikka ette ja tänu sellele saab ehk kiiremini kui soov on 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Tartu Clinicaga kahjuks ka väga halb kogemus, käisin konsultatsioonis novembris  – suurt küsimärki tekitas minus samuti see sularaha teema, küll konsultatsiooni eest, aga peas tekkis kohe küsimus, kas opi eest ka peab sullis maksma 🙂

Lisaks oli dr Pree suhtumine minu suhtes kuidagi üleolev ja kliinik ise ei jätnud ka kõige esteetilisemat muljet. Ma paremini ei oska seda sõnadesse panna, vabandust.

Siit nüüd mõte minna Tallinna kliinikutesse konsultatsiooni, kuna ma olen aru saanud, et Tartus rohkem üheski kliinikus esteetilisi rinnaoperatsioone ei tehta? Ma vabandan oma rumalat küsimust, kuid kas keegi teab – on see nii? Google otsing vähemalt vastust ei andnud.

Aitäh neile, kes viitsivad vastata. Maakas pole lihtne olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit nüüd mõte minna Tallinna kliinikutesse konsultatsiooni, kuna ma olen aru saanud, et Tartus rohkem üheski kliinikus esteetilisi rinnaoperatsioone ei tehta?

Ma olen kuulnud, et näiteks The Health Clinicus olev arst Mart Eller teeb ka Tartus operatsioone?

The Health Clinic on vahendusagentuur, mis siis broneerib oma kindlate kirurgide lõikusi erinevates erahaiglates mööda Eestit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Tartu Clinicaga kahjuks ka väga halb kogemus, käisin konsultatsioonis novembris – suurt küsimärki tekitas minus samuti see sularaha teema, küll konsultatsiooni eest, aga peas tekkis kohe küsimus, kas opi eest ka peab sullis maksma ????

Lisaks oli dr Pree suhtumine minu suhtes kuidagi üleolev ja kliinik ise ei jätnud ka kõige esteetilisemat muljet. Ma paremini ei oska seda sõnadesse panna, vabandust.

Siit nüüd mõte minna Tallinna kliinikutesse konsultatsiooni, kuna ma olen aru saanud, et Tartus rohkem üheski kliinikus esteetilisi rinnaoperatsioone ei tehta? Ma vabandan oma rumalat küsimust, kuid kas keegi teab – on see nii? Google otsing vähemalt vastust ei andnud.

Aitäh neile, kes viitsivad vastata. Maakas pole lihtne olla.

ma ei julgend ise varem niimoodi konkreetselt kõike välja öelda, aga käisin ise detsembris clinicas konsultatsioonil ja oli ka asi väga imelik, käisin naiskirurgi juures küll aga siiski. Proovisin erinevaid implantaate ja küsisin ka tema arvamust aga nemad koos õega muigasid ainult ja ei öelnud midagi. Ei mingit soovitust ega muud sellist, pm oleksin võinud need implantaadid ka üksi seal välja valida. Olingi nii hämmingus, et kas asi minus, mõtlesin, et mis teha, imelik oleks minna samma kliinikusse teise kirurgi juurde- Pree juurde ja küsida tema arvamust. Seega otsustasin minna hoopis Tallinnasse.  Nüüd saan aru, et tegin hetkel parima valiku, poleks Pree ka mulle midagi paremat pakkunud.
minule räägiti opi eest maksmise kohta nii palju, et pool raha peab opi aja kinnipaneku ajaks olema makstud ja teine opi päeval siis. Ikka ülekandega, mitte sulas õnneks, nagu konsultatsioonitasu. Olen väga pettund, et selline kodulähedane kliinik niimoodi käru keeras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin erinevaid implantaate ja küsisin ka tema arvamust aga nemad koos õega muigasid ainult ja ei öelnud midagi. Ei mingit soovitust ega muud sellist, pm oleksin võinud need implantaadid ka üksi seal välja valida.

See on ikka tõesti väga halb kogemus sul olnud. Ma ei kujuta ettegi, kuidas ma oleksin omale osanud üldse midagi valida, kui kirurg ei oleks ise välja pakkunud oma visiooni.

Ma muidugi tegin eelnevalt omale telefonisse albumi soovitud büstiga piltidest, mida netist otsides leidsin. Siis oli kirurgil ka näitlikud pildid ees, mis tulemust ma ootaksin enda puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pree kohta viimasel ajal nii palju jama, et uskumatu. Ise käisin Health Clinicus Dr. Jaan Troosti juures. Konsultatsioonis palus kohe riidest lahti võtta, ütles, et ega meil siin suurt enne seda jutustada polegi. Ütles kohe siis ka, et sul on väga ilusad rinnad, aga tahad lihtsalt suuremaid? Nimelt mul olid tõesti ilusad, aga AA korv,kui üldse mingi korv 😀 Kohe mõõtis mind ära ja pani mulle peopeale tema soovitatud implantaadi. Ütles et vaata peeglist, kuidas selline tundub. Näitas veel kahte suuremat suurust ka, aga minu valik langes siiski kõige väiksemate peale. Kõikidele küsimustele sain vastuse ta käest ja ta ütles ka kohe, et kindlasti sul tekib kodus veel küsimusi- ole hea kirjuta siis kohe meili, meie assistendid vastavad kõigele. Opi eest pidin aja broneerimiseks tasuma esialgu 10% ja ülejäänud summa pidi olema tasutud nädal enne oppi. Enne oppi jäi siis mul 2 kuud, selle aja jooksul võtsin kliinikuga korduvalt ühendust kõikides küsimustes mis tekkisid ja alati sain vastuse juba sama päev, teinekord tunni jooksul. Opp ise toimus Fertilitases. Kui palatit nägin mõtlesin küll, et nelja tuhande eest oleks nagu rohkem oodanud- samas ma pole pirtsakas ja mõtlesin, et ega väga vahet pole, kas magad sviidis enda valudega või siin 😀 Palat oli lihtsalt väsinud ilmega, midagi jubedat seal polnud. Haiglasse jõudmisest käis kõik väga ruttu, täitsin paberid ära, Troost tuli joonistas kriipsud kraapsud peale ja jäin ootama tilgutit. Tilguti pandi ka väga ruttu ja paluti vetsus ära käia. Siis juba otse opilauale. Haiglasse jõudmisest vist läks kokku max 1h. Peale oppi oli kogu kollektiiv väga abivalmis, see õde kes mind äratas oli super super armas. Pakkus mulle kohe valuvaigistit ja külmakotti, ütles ka, et palun kutsu mind kohe, kui sul on mingi soov või mure. Siis kuskil 40min hiljem viidi mind enda palatisse.  Päeval käidi mitu korda palatis, aga liikusin ka ise seal koridori peal ringi, käisin all sööklas isegi söömas ise- hundiisu oli 😀 Kiidan meeletult kogu kollektiivi, väga abivalmis ja armsad inimesed. Järgmisel hommikul kahjuks Troosti ennast polnud, aga tuli Simmo- vaatas mind ja palatikaaslast üle, selgitas kogu koduse hoolduse veel ühe korra üle ja ütles et võime koju minna. Pärast oppi saatsin ka kliinikusse korduvalt küsimusi ja isegi pilte haavadest, kas kõik on okei jms. Ma pole muidu üldse selline inimene, aga rinnaopp siiski elus esimest korda ja tahtsin veenduda, et kõik on õige ja korrektne. Et jumala eest põletikku ega midagi pole. Kõik vastused tulid väga kiiresti ja tundsin nendepoolset toetust 100%. Olen lugenud palju palju erinevaid kogemusi, aga siiski läheksin ikka ja ainult vaid Health Clinicu kaudu ükskõik millisele opile tulevikus. Kõik tehti ära lihtsalt viie tärni vääriliselt 🙂

Läks pikaks, aga tahtsin lihtsalt jagada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile! Mina käisin äsja Health Clinicus dr. Troosti juures konsultatsioonil. Jäin temaga väga rahule, oli väga tore ja sõbralik, tundsin end hästi. Valisime Motiva ergonomix 400cc rinnalihase alla. Olen 175 cm pikk ja 65 kg, seega usun et on hea suurus. Hetkel on A korv, kui sedagi, kuid arsti arvates kenad ja lihtsalt vajavad täitmist???? Minul opp tulemas 25.veeb, olen juba väga ootusärevil, kuid samas on ka hirmud, et kuidas taastumine ja kas jään nendega rahule. Mulle ta muidugi profiilist midagi ei rääkinud, unustasin ka küsida. Ütles nagu, et tulevad tavalised, ma ei saanudki aru ehk keegi valgustaks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile! Mina käisin äsja Health Clinicus dr. Troosti juures konsultatsioonil. Jäin temaga väga rahule, oli väga tore ja sõbralik, tundsin end hästi. Valisime Motiva ergonomix 400cc rinnalihase alla. Olen 175 cm pikk ja 65 kg, seega usun et on hea suurus. Hetkel on A korv, kui sedagi, kuid arsti arvates kenad ja lihtsalt vajavad täitmist???? Minul opp tulemas 25.veeb, olen juba väga ootusärevil, kuid samas on ka hirmud, et kuidas taastumine ja kas jään nendega rahule. Mulle ta muidugi profiilist midagi ei rääkinud, unustasin ka küsida. Ütles nagu, et tulevad tavalised, ma ei saanudki aru ehk keegi valgustaks ????

Mina küsisin selle kohta eraldi meilis üle, assistendil on see info olemas. Minul oli full, ehk siis kõrgem profiil. Profiil tähendab seda, et kas implantaat on pigem lai või pigem kõrge nn.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitähh, et viitsisid nii pikalt kirjutada, oli tore lugemine. Millised on sinu mõõdud ja, mis suuruse valisite ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitähh, et viitsisid nii pikalt kirjutada, oli tore lugemine. Millised on sinu mõõdud ja, mis suuruse valisite ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitähh, et viitsisid nii pikalt kirjutada, oli tore lugemine. Millised on sinu mõõdud ja, mis suuruse valisite ?

162cm ja 50kg, kuid isegi, kui oled sama mõõtu, siis implantaadi suurus pakutakse rinnaümbermõõdu, kahe nibu vahelise kauguse, õlgade laiuse, oma materjali jne põhjal:) Ma enne enda oppi otsisin ka enda kaalus ja pikkuses naiste pilte realselfis, küsisin igalpool jms, lõpuks ikka minu küljes see suurus midagi muud. Valisin 275cc motiva ergonomix 🙂 Troost pakkus veel 295 ja 315. Viimase ütles, et välistaks isiklikult. Kui küsisin, et mida soovitab, ütles et 275, aga 295 ei oleks ka inetu, lihtsalt minu kehale istuvad 275. Usaldasin teda, tulemus on AA korvist selline suur täidlane B või C algus, pesu kannan C 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit nüüd mõte minna Tallinna kliinikutesse konsultatsiooni, kuna ma olen aru saanud, et Tartus rohkem üheski kliinikus esteetilisi rinnaoperatsioone ei tehta?

Ma olen kuulnud, et näiteks The Health Clinicus olev arst Mart Eller teeb ka Tartus operatsioone?

The Health Clinic on vahendusagentuur, mis siis broneerib oma kindlate kirurgide lõikusi erinevates erahaiglates mööda Eestit.

Korraks juba tekkis lootus, aitäh hea soovituse eest!

KUID – kahjuks nii see pole, küsisin kliinikust järele ja vastati kiiresti järgmiselt:

“Tartus me vastuvõttu ega operatsioone ei paku.
Health Clinicus on rinnaoperatsioonidele spetsialiseerunud dr. Mart Eller, kes on laiapõhjaliste teadmiste ning praktiliste oskustega plastikakirurg kes on alates 2006. aastast töötanud SA Tartu Ülikooli Kliinikumis plastika- ja rekonstruktiivkirurgina. Osana igapäevatööst puutub ta kokku ka rinnavähi järgselt rindade taastamise operatsioonidega ning paralleelselt annab ta erialalisi loenguid ja praktikume Tartu Ülikooli meditsiinitudengitele. 
Konsultatsioonid toimuvad Health Clinicu kontoris Tartu mnt 13 ning konsultatsiooni tasu on 50 eurot, mis tuleb tasuda ettemaksuna.”
Seega ka see tartlase lootus kustus. Mis siis ikka, tuleb Tlna poole ikkagi vaadata.
Suur tänu kaasa mõtlemast! 🙂
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

 

Lasin 2 päeva tagasi panna lihase alla 380cc implantaadid pluss teha kõhu rasvaimu. Kohe peale oppi oli niii valus ja raske, eeldasin veidi kergemat taastumist, sest olen üldiselt väga kõrge valuläviga. Seal siis õde poputas mind ja tõi muudkui iga natukese aja tagant valuvaigistit, palatikaaslasel samal ajal ei tundunud üldse valus olevat. Nüüd eilsest aga sain koju ja kodus on olukord ikka väga kohutav, eriti öösel magada üritades. Ei aita see paratsetamool ega ibuprofeen ka eriti midagi, kuigi ilma oleks vast veel hullem.

Minu küsimus siis – kuidas küll hakkama saada selle valuga ja millal paremaks läheb? Kas magamise suhtes on mingeid nippe? Lõpuks kuidagi diivanil poolistudes sain tukastada veidi. Ootasin oppi 5 kuud ja praegu nii kahetsen, see valu pole väärt seda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma praktiliselt 3 päeva olin magamata , sant ja valudes.
Mugavaim asend oli peaaegu istudes, 7 patja seljataga.

Peale kolmandat pàeva hakkas vaikselt kergem. Nädala pärast juba inimese tunne ja sain kôrgemalt asju haarata, juukseid kammida.

Esimene pesus käik, istusin päris mitu korda maha, sest pilt tahtis tasku minna.

Nii, et môistan sind. Tuleb üle elada. Ilu nimel:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et lihase alla paigutatud implantaadiga taastumine ongi valusam. Mulle tehti detsembris opp ja pandi lihase peale (rinnanäärme alla) 380CC round high profile implantaat.

Peale oppi ei olnud isegi valus mitte. Selline suruv tunne oli. Aga kõik oli talutav. Sain ise vetsus käidud peale oppi haiglas.

Samas mu palati kaaslasele pandi lihase alla ja ta oli väga väga suurtes valudes. Ta ei jaksanud isegi rääkida ja mitte üheski poosis ei olnud tal hea olla.

Tänaseks päevaks ma isegi ei tunne midagi. Kuskilt ei ole hell või valus.

Ilmselt tulebki lihtsalt ära kannatada see suur ja vastik valu, sest fakt on see, et valu lakkab lõpuks ja haavad paranevad. See kõik on seda väärt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi. Lihtsalt kurb on lugeda. Kas mõni mees eales oleks valmis teie nimel selliseid ebainimlikke kannatusi üle elama? Me ei tohiks ise kultiveerida neid trende, aga ometi põhjustame sellega kannatusi oma sookaaslastele.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi. Lihtsalt kurb on lugeda. Kas mõni mees eales oleks valmis teie nimel selliseid ebainimlikke kannatusi üle elama? Me ei tohiks ise kultiveerida neid trende, aga ometi põhjustame sellega kannatusi oma sookaaslastele.

Oh sa vaene naine. Ma saan aru, et sul on seda raske mõista, aga me ei tee seda meeste pärast 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahet pole mis korv sul on, iga korv on ilus, kui ta on ilus.

Kui sul on aga nt neli sünnitust selja taga, siis see rippuv c korv, mis peeglist vastu vaatab ja nibud pea nabani ulatuvad, siis see pole ilus.

Punkt

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi. Lihtsalt kurb on lugeda. Kas mõni mees eales oleks valmis teie nimel selliseid ebainimlikke kannatusi üle elama? Me ei tohiks ise kultiveerida neid trende, aga ometi põhjustame sellega kannatusi oma sookaaslastele.

Oh sa vaene naine. Ma saan aru, et sul on seda raske mõista, aga me ei tee seda meeste pärast ????

Eelkõige iseennast ei ole mõtet petta. Inimesed on sotsiaalsed loomad ja meie enesereflektsioon kujuneb suures osas teiste inimeste kaudu. Kui sa elaksid oma elu lõpuni üksi üksikul saarel, siis mitte mingi valemiga ei oleks sa eelkõige iseenda pärast valmis sellist piina taluma ja riski võtma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi. Lihtsalt kurb on lugeda. Kas mõni mees eales oleks valmis teie nimel selliseid ebainimlikke kannatusi üle elama? Me ei tohiks ise kultiveerida neid trende, aga ometi põhjustame sellega kannatusi oma sookaaslastele.

Oh sa vaene naine. Ma saan aru, et sul on seda raske mõista, aga me ei tee seda meeste pärast ????

Eelkõige iseennast ei ole mõtet petta. Inimesed on sotsiaalsed loomad ja meie enesereflektsioon kujuneb suures osas teiste inimeste kaudu. Kui sa elaksid oma elu lõpuni üksi üksikul saarel, siis mitte mingi valemiga ei oleks sa eelkõige iseenda pärast valmis sellist piina taluma ja riski võtma.

See, et sina teed kõike, et jumala eest “musi” maha ei jäta, see ei tähenda, et teised naised ka. Ära peta ise ennast.

Mina panin rinnad 100% enda pärast, mul polnud isegi meest siis, mingeid piinu mulle see operatsioon ei tekitanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi. Lihtsalt kurb on lugeda. Kas mõni mees eales oleks valmis teie nimel selliseid ebainimlikke kannatusi üle elama? Me ei tohiks ise kultiveerida neid trende, aga ometi põhjustame sellega kannatusi oma sookaaslastele.

Oh sa vaene naine. Ma saan aru, et sul on seda raske mõista, aga me ei tee seda meeste pärast ????

Eelkõige iseennast ei ole mõtet petta. Inimesed on sotsiaalsed loomad ja meie enesereflektsioon kujuneb suures osas teiste inimeste kaudu. Kui sa elaksid oma elu lõpuni üksi üksikul saarel, siis mitte mingi valemiga ei oleks sa eelkõige iseenda pärast valmis sellist piina taluma ja riski võtma.

See, et sina teed kõike, et jumala eest “musi” maha ei jäta, see ei tähenda, et teised naised ka. Ära peta ise ennast.

Mina panin rinnad 100% enda pärast, mul polnud isegi meest siis, mingeid piinu mulle see operatsioon ei tekitanud.

Mingit “musi” mul ei ole ja eks sa rinnad selleks panidki, et üks endale leida. Ühtegi argumenti sul vastata ei olnud tegelikult, ainult enda pärast (üksiku saare näide) sa seda küll ei tee ja pole mõtet ennast ja teisi selles veenda üritada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi.

Nii, aga miks peab kannatama komplekside käes terve oma elu? Et kui sul on halb olla, siis kõik peavad olema võrdselt ennast halvasti tundmas ja jumala eest mitte midagi ette võtma selle tunde kaotamise jaoks?

Teised inimesed ei ole süüdi selles, kuidas sina ennast tunned. Sinu kompleksid on sinu enda peas ja sinu enda teha. Võibolla mõnel teisel naisel A-korviga ei ole mingit kompleksi oma välimuse üle..mis õigusega siis sina kompleksitad 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 931 kuni 960 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun