Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 961 kuni 990 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:
Kägu

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi.

Nii, aga miks peab kannatama komplekside käes terve oma elu? Et kui sul on halb olla, siis kõik peavad olema võrdselt ennast halvasti tundmas ja jumala eest mitte midagi ette võtma selle tunde kaotamise jaoks?

Teised inimesed ei ole süüdi selles, kuidas sina ennast tunned. Sinu kompleksid on sinu enda peas ja sinu enda teha. Võibolla mõnel teisel naisel A-korviga ei ole mingit kompleksi oma välimuse üle..mis õigusega siis sina kompleksitad ????

See ongi üks kibestunud kade kägu siin teemas lärmamas. Eks ajab s*ta keema küll, kui ümber on nii palju ilusate tissidega naisi ja tema peab oma A lönttissiga leppima.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi. Lihtsalt kurb on lugeda. Kas mõni mees eales oleks valmis teie nimel selliseid ebainimlikke kannatusi üle elama? Me ei tohiks ise kultiveerida neid trende, aga ometi põhjustame sellega kannatusi oma sookaaslastele.

Oh sa vaene naine. Ma saan aru, et sul on seda raske mõista, aga me ei tee seda meeste pärast ????

Eelkõige iseennast ei ole mõtet petta. Inimesed on sotsiaalsed loomad ja meie enesereflektsioon kujuneb suures osas teiste inimeste kaudu. Kui sa elaksid oma elu lõpuni üksi üksikul saarel, siis mitte mingi valemiga ei oleks sa eelkõige iseenda pärast valmis sellist piina taluma ja riski võtma.

Just sel ajal, kui pole miskit muud, mis mõtted eemale viiks- muutuvad inimesed enese suhtes kõige kriitilisemaks.

 

Palun otsi endale uus hobi/ajaviide

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb naised. Tõeliselt karm on lugeda, mida naised välja kannatavad ilu trendide nimel. Mul on endal ka A rind ja eluaeg kompleks olnud sellepärast, aga vaadates, kui paljud endale silikoonid panevad, süveneb see kompleks veelgi.

Nii, aga miks peab kannatama komplekside käes terve oma elu? Et kui sul on halb olla, siis kõik peavad olema võrdselt ennast halvasti tundmas ja jumala eest mitte midagi ette võtma selle tunde kaotamise jaoks?

Teised inimesed ei ole süüdi selles, kuidas sina ennast tunned. Sinu kompleksid on sinu enda peas ja sinu enda teha. Võibolla mõnel teisel naisel A-korviga ei ole mingit kompleksi oma välimuse üle..mis õigusega siis sina kompleksitad ????

See ongi üks kibestunud kade kägu siin teemas lärmamas. Eks ajab s*ta keema küll, kui ümber on nii palju ilusate tissidega naisi ja tema peab oma A lönttissiga leppima.

Reageerisin ju sellele kirjale, kus naine kirjutas millistes meeletutes valudes ta peale opi on ja sellepärast kahetseb. Kurb on lugeda selliseid kannatusi, mingit kadedust ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1) Millal oli opp – 07.02.22<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />2) Kes oli arst – Mare Malva<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />3) Mis on mõõdud (cm/kg) – 170cm/57kg<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />4) Kui suured implantaadid on (cc) – 315cc (lihase alla)

Tere!

Kuna olen antud foorumist palju informatsiooni saanud, mõtlesin, et jagan siin ka enda kogemust. Praeguseks on möödunud 2 päeva minu pikaaegsest soovist ehk siis rindade suurendamisest. Olen 24aastane, sünnitamata ning sportliku kehaehitusega naine.

Veidikene taastumisest: kohe opijärgselt oli enesetunne kehvake, ent paranes koheselt peale söömist/joomist. Püsti sain iseseisvalt, ka tualetti minekuks ei läinud abi vaja; esimene öö möödus rahulikult magades. Hommikul ärgates oli enesetunne hea, riidesse sain ise ning esimene päev kodus kulges sujuvalt (rinnus rõhu- ja ebamugavustunne, ent ei midagi traagilist). Teine öö möödus veidikene raskemalt, st ärkasin keset ööd valu tõttu, ent õnneks lahendas Ibuprofeen probleemi ning magasin edasi.  Täna on tunne sarnaselt eilsele täiesti talutav: rõhutunne, ent kõik toimetused saan tehtud iseseisvalt ja suuri valusid pole.

Küll aga tabas mind enda uusi rindu vaadates kerge šokk – need on kõrged, paistes, kõvad ning üksteisest kaugel. Mõistan, et antud tendentsi on esinenud ka teistel, ent mures olen sellegipoolest. Millal võiks oodata paistetuse alanemist ning kas leidub ka juhuseid, kus rindade vahe jääbki niivõrd suureks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1) Opp toimus – 07.02.22

2) Pikkus/kaal – 170cm/57kg

3) Paigaldatud suurus – 315cc (ergonoomilised, lihase alla).

4) Toimumiskoht – MM Kliinik

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga tabas mind enda uusi rindu vaadates kerge šokk – need on kõrged, paistes, kõvad ning üksteisest kaugel. Mõistan, et antud tendentsi on esinenud ka teistel, ent mures olen sellegipoolest. Millal võiks oodata paistetuse alanemist ning kas leidub ka juhuseid, kus rindade vahe jääbki niivõrd suureks?

Peale oppi esimest korda peeglisse vaadates saavad ma arvan kõik šoki 😀

Minul olid need suured, paistes, kõvad torpeedod 😀 Väga ebaloomuliku hoidmisega ja kujuga. See kõik on nii individuaalne ja mis peamine – see ei jää nii!

 

Rinnad võtavad oma kuju miinimum poole aasta möödudes. Kõik see vajumine ja dekoltee välja kujunemine võtab aega.

Aga see rindade vaheline kaugus..selle koha pealt ma oska öelda ainult üht. Kui su kirurg on olnud Mare Malva, siis jääb see rindadevaheline kaugus selline nagu näiteks Paljal Porgandil. See on maitse küsimus. Mina välistasin sellise tulemuse, sest ma näitasin oma kirurgile konkreetselt Porgandi rindadest näidisena pilti, et millist tulemust ma EI taha omale 😀

Lai rindade vahe on tehtud ilmselt selleks, et kui panna pesu selga, siis see surub rinnad eriti kokku kuidagi ja tekib suurem “push-upi” efekt.

Aga, kui sellised rinnad lahtiselt ilma pesuta on, siis on nad üksteisest ikka päris eemal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga tabas mind enda uusi rindu vaadates kerge šokk – need on kõrged, paistes, kõvad ning üksteisest kaugel. Mõistan, et antud tendentsi on esinenud ka teistel, ent mures olen sellegipoolest. Millal võiks oodata paistetuse alanemist ning kas leidub ka juhuseid, kus rindade vahe jääbki niivõrd suureks?

Peale oppi esimest korda peeglisse vaadates saavad ma arvan kõik šoki ????

Minul olid need suured, paistes, kõvad torpeedod ???? Väga ebaloomuliku hoidmisega ja kujuga. See kõik on nii individuaalne ja mis peamine – see ei jää nii!

Rinnad võtavad oma kuju miinimum poole aasta möödudes. Kõik see vajumine ja dekoltee välja kujunemine võtab aega.

Aga see rindade vaheline kaugus..selle koha pealt ma oska öelda ainult üht. Kui su kirurg on olnud Mare Malva, siis jääb see rindadevaheline kaugus selline nagu näiteks Paljal Porgandil. See on maitse küsimus. Mina välistasin sellise tulemuse, sest ma näitasin oma kirurgile konkreetselt Porgandi rindadest näidisena pilti, et millist tulemust ma EI taha omale ????

Lai rindade vahe on tehtud ilmselt selleks, et kui panna pesu selga, siis see surub rinnad eriti kokku kuidagi ja tekib suurem “push-upi” efekt.

Aga, kui sellised rinnad lahtiselt ilma pesuta on, siis on nad üksteisest ikka päris eemal.

 

rindade vaheline kaugus ei sõltu kindlasti kirurgist. Enne, kui üldse hakata muretsema kauguse ja kuju suhtes – tuleks oodata 6 kuud vähemalt 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rindade vaheline kaugus ei sõltu kindlasti kirurgist. Enne, kui üldse hakata muretsema kauguse ja kuju suhtes – tuleks oodata 6 kuud vähemalt ????

Väga suuresti sõltub. Kirurg  teeb rinnatasku, kuhu implantaat asetatakse.

Ja käsi südamel – ma ei ole ühelgi oma tuttaval näinud väikese rinnavahega tulemust, kes on Malva juures käinud. . Kirurgil on lihtsalt teatud käekiri, muud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rindade kuju ja asetus jah muutub ajas, aga rindade vaheline kaugus vähemaks ei lähe. Pigem ajaga rändab rohkem kaenlaaukudesse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rindade vaheline kaugus ei sõltu kindlasti kirurgist. Enne, kui üldse hakata muretsema kauguse ja kuju suhtes – tuleks oodata 6 kuud vähemalt ????

Väga suuresti sõltub. Kirurg teeb rinnatasku, kuhu implantaat asetatakse.

Ja käsi südamel – ma ei ole ühelgi oma tuttaval näinud väikese rinnavahega tulemust, kes on Malva juures käinud. . Kirurgil on lihtsalt teatud käekiri, muud midagi.

Täpselt nii. Neid maandumisrajaga rindasid (kuigi ma ei saa aru miks??), teeb paraku ainult see kirurg.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, et vastasite!
Ütlen ausalt, et kogu oma naiivsuses lootsin kuulda midagi teistsugust, ent mis seal siis ikka – kannatan-ootan mõned kuud ning kui tulemus kujunebki blogija “Paljas Porgand” (või kes iganes ta nüüd ka poleks) sarnaseks, tuleb sammud seada Simmo/Troosti poole. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, et vastasite!

Ütlen ausalt, et kogu oma naiivsuses lootsin kuulda midagi teistsugust, ent mis seal siis ikka – kannatan-ootan mõned kuud ning kui tulemus kujunebki blogija “Paljas Porgand” (või kes iganes ta nüüd ka poleks) sarnaseks, tuleb sammud seada Simmo/Troosti poole. ????

Ei pruugi parem jääda. Mul Ttroosti tehtud rinnad. Otsustas panna 400 cc ja vahe on märgatav. Ka talle endale jäi kontrollis silma just vahe. Ma ajaga ära harjunud ja vist peas kokkupoole lükanud neid. Tegelikkuses on vahe umbes 8cm laiune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul dr Troost ütles kohe, et kuna nibud on üksteisest küllaltki kaugel, siis rindadele jääb vahe. Nüüd opist umbes 1,5a möödas ja vahe on päris korralik. Kahe rinna vahele mahuks vabalt veel üks. Olen täiesti veendunud, et see on nii puhtalt minu anatoomiast. Kirurg veel enne oppi ütles, et teeb nii ilusasti kui saab. Samas, kole ei olegi, aga ükskõik millise rinnahoidjaga rinnad üksteisega kokku ei puutu ega seksikat rindadevahelist triipu ei teki.

Kõik naised on erinevad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus: kes on uurinud tõstmine pluss implantaat teemat-kus on soodsam? Ma olen aru saanud, et HC-s tuleb 5000 kanti? Kas MM kliinikus saab 4000-ga hakkama? Või on kuskil veel soodsam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi üks kibestunud kade kägu siin teemas lärmamas. Eks ajab s*ta keema küll, kui ümber on nii palju ilusate tissidega naisi ja tema peab oma A lönttissiga leppima.

Mis asja? Sinu arvates need, kellel on endal kena C-korv ja ei ole vaja keha lõhki lõigata ja silikoonipomme sisse toppida ja valudes vaevalda, on kadedad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi üks kibestunud kade kägu siin teemas lärmamas. Eks ajab s*ta keema küll, kui ümber on nii palju ilusate tissidega naisi ja tema peab oma A lönttissiga leppima.

Mis asja? Sinu arvates need, kellel on endal kena C-korv ja ei ole vaja keha lõhki lõigata ja silikoonipomme sisse toppida ja valudes vaevalda, on kadedad?

Ilmselgelt sina oma ilusa C korviga ei mõistagi neid naisi, kellel on rinnaalune ümbermõõt võrdne rinna pealse ümbermõõduga ja ilma rinnahoidjata ei ole ees isegi mingit rinna “kumerust”. Kui mul oleks isegi mingisugunegi B korv, siis ma ei kaaluks seda, et endale “silikoonipomme” sisse toppida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No meestel pole mingit vajadust endale kunsttisse ette kruvida, ehk see on ikka mõne naise psühholoogiline probleem.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga tabas mind enda uusi rindu vaadates kerge šokk – need on kõrged, paistes, kõvad ning üksteisest kaugel. Mõistan, et antud tendentsi on esinenud ka teistel, ent mures olen sellegipoolest. Millal võiks oodata paistetuse alanemist ning kas leidub ka juhuseid, kus rindade vahe jääbki niivõrd suureks?

Peale oppi esimest korda peeglisse vaadates saavad ma arvan kõik šoki ????

Minul olid need suured, paistes, kõvad torpeedod ???? Väga ebaloomuliku hoidmisega ja kujuga. See kõik on nii individuaalne ja mis peamine – see ei jää nii!

Rinnad võtavad oma kuju miinimum poole aasta möödudes. Kõik see vajumine ja dekoltee välja kujunemine võtab aega.

Aga see rindade vaheline kaugus..selle koha pealt ma oska öelda ainult üht. Kui su kirurg on olnud Mare Malva, siis jääb see rindadevaheline kaugus selline nagu näiteks Paljal Porgandil. See on maitse küsimus. Mina välistasin sellise tulemuse, sest ma näitasin oma kirurgile konkreetselt Porgandi rindadest näidisena pilti, et millist tulemust ma EI taha omale ????

Lai rindade vahe on tehtud ilmselt selleks, et kui panna pesu selga, siis see surub rinnad eriti kokku kuidagi ja tekib suurem “push-upi” efekt.

Aga, kui sellised rinnad lahtiselt ilma pesuta on, siis on nad üksteisest ikka päris eemal.

Rindadevaheline kaugus ei sõltu operatsioonist vaid enda rinnakorvi laiusest ja nibude kaugusest üksteisest. implantaat on lihtsalt kotike mis asetatakse samale kohale lihase alla või peale, kus sinu anda rind on. miks selline kauguse effekt tekib ongi see et implnataatidel on selge piir, mida on näha, ja mida vähem rasva endal kehas on, mis seda äärt varjab, seda tugevamini see piir välja joonistub rõhutades rindade vahelist osa. eriti kõhnadel naisel selles vahes isegi ribid paistavad..

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus: kes on uurinud tõstmine pluss implantaat teemat-kus on soodsam? Ma olen aru saanud, et HC-s tuleb 5000 kanti? Kas MM kliinikus saab 4000-ga hakkama? Või on kuskil veel soodsam?

Mina sain Tartus dr Pree kliinikus hinnapakkumise tõstmine + implantaadid 7900 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel 25.02 Health Clinicu opile minemas? Ootusärevus on nii suur ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel 25.02 Health Clinicu opile minemas? Ootusärevus on nii suur ????

 

kuidas läks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Käisin 25.02 operatsioonil Fertilitases. Kõik läks hästi, narkoosist ärkamisel oli rinnus suruv ja raske tunne, aga mitte midagi hullu. Täna on siis kolmas päev ja valuvaigisteid pole võtnud. Rinnad on kõvad ja rasked ja liigutamisel siiski valusad, kuid täiesti talutav. Öösiti magades jääb selg valusaks ja sellepärast magasin vastu hommikut pooleldi istuvas asendis. Saan siiski kenasti endaga ise hakkama ja ka voodist ise püsti. Eile vahetasin plaastreid, haavad tundusid okeid, aga kui täna vaatasin, siis märkasin, et haavast 3 cm kaugusele rinna alla on tekkinud verevalum, kas see on okei? Millest see tekib, kas olen ise kuidagi üle pingutanud? Muidu olen juba praegu rindade suuruse ja kujuga väga rahul. Minu mõõdud 174 cm, 65 kg ja implantaadid Motiva ergonomix 400 cc lihase alla, eelnevalt oli peaaegu olematu A korv, nüüd arvas arst, et hakkab C. Sellest ma nagu ka aru ei saa kas nad turses on või ei.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Olen ise planeerimas rindade suurendamise operatsiooni Aprilliks. Hetkel veel kindel operatsiooni kuupäeva lahtine, aga mina plaanin ise käia operatsioonil Leedus siis. Kui paljud teist siin on käinud välismaal hoopis operatsioonil?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siin mõtisklen sellise asja üle, et huvitav millised need naised on kes opile lähevad, enda välimust parandavad…   Kas te elate linnas, olete avaliku elu tegelased, või on töökoht selline kus on välimus tähtis, või olete hoopiski tavalised lihtsad inimesed kuskilt väiksemast külast?
ise olen ka väiksest maakohast, väga tagasihoidlik inimene aga siiski tahan parandada oma väljanägemist ja seega tunneksin ennast oma kehas paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

kas 9 ndal päeval peale oppi on normaalne, et haavad õrnalt valutavad või nagu häirivalt kipitavad, ei oskagi kirjeldada seda tunnet. Või olen endale liiga teinud!?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siin mõtisklen sellise asja üle, et huvitav millised need naised on kes opile lähevad, enda välimust parandavad…   Kas te elate linnas, olete avaliku elu tegelased, või on töökoht selline kus on välimus tähtis, või olete hoopiski tavalised lihtsad inimesed kuskilt väiksemast külast? ise olen ka väiksest maakohast, väga tagasihoidlik inimene aga siiski tahan parandada oma väljanägemist ja seega tunneksin ennast oma kehas paremini.

Mina käisin eelmisel aastal operatsioonil. Elan väikelinnas, töötan kontoris, olen lapsed saanud ning vanus  30ndates. Pigem olen ka tagasihoidlikum ja teen palju sporti. Tahtsin oma füüsilist välimust ise enda jaoks jälle taastada ilusaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Malva juures 4400.-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas anatoomilised , ümarad, või ergonoomilised? Ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas anatoomilised , ümarad, või ergonoomilised? Ja miks?

Mina olen see, kes planeerib Leetu operatsioonile minekut. Tänud ette, kes miinust laob siin 😀

Aga minu eelistus on praeguseks Motiva Ergonomix omad ja mõtteis kaalun kas Demi või Full. Kuna see ergonoomiline implants ja tahan nö rohkem prinkis tulemus, siis kaldun Full projektsiooni poole. Samas tahan et implants olekski siis ikkagi liikuvam koos minuga, ehk püsti olles loomulikum ja pikali ilus ümar. 🙂

Anatoomilisi mina ei eelista, kuna ei meeldi teadmine et võib-olla hakkavad pöörama ennast rinnas ja siis on projektsioon vale+pidevalt sama kuju. Ümmargusi üldiselt olen aru saanud, et soovitatakse nendele, kellel omal juba rohkem rinna materjali enne ja juba rind vajaks ka nö tõstmist, sest ümar tõstab ka rinda veidikene. Ümmargused ka neile, kes soovivad nö rohkem fake tulemust saada (nendel, kellel siis materjali enne ei ole üldse).

Aga eks see valik on lõpuks väga individuaalne ja tuleb koos plastikakirurgiga koos otsustada. Kindlasti võiks aidata, kui otsida ka pilte juurde, mis soovid tulemuse osas endal oleks (endal terve album koos juba) 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii levinud on see küsimus Ilukirurgia grupis FB-s, et käisin konsultatsioonis ja arst pakkus x suurust ja x kuju. Millised teil on ja ega ei jää liiga suur..

Selle küsimuse peale tahaks igakord facepalm´ida 😀

Mitte mingit kasu ei anna see küsimine. Keegi võõras samade mõõtudega nagu küsija, ei saa olla füüsiliselt samasugune arsti silma jaoks. Lisaks tuleb veel mängu sinu pikkus, õlgade laius, rindkere suurus, olemasoleva rinnamaterjali kogus, nibude kõrgus ja asetsus ning patsiendi enda visioon, millist tulemust ta sooviks saada. Kas loomulikum tulemus/ pigem suurema dekoltee efekt.

Seega pigem, kui tekib kõhklus arsti poolt pakutava suurusega, siis tasub aeg panna kirja uue arsti juurde konsultatsiooniks. Mida rohkem professionaalseid arvamusi arstide poolt saab, seda paremini joonistub ka patsiendi jaoks välja see suurus, mis oleks talle parim variant 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 961 kuni 990 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun