Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 991 kuni 1,020 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:
Kägu

Mina see kes arvamust küsis. Ei hakkagi kellegi järgi omale implantaati valima, tahtsingi erinevate inimeste erinevaid arvamusi kuulda. Et miks keegi just sellise valiku tegi ja miks, lihtsalt kuulan maad. Ise olin kahevahel, kas anatoomilised või ümarad, aga häirib ka mõte, et anatoomiline on koguaeg ühe kujuga, ja on ka väike hirm, et pöörab ennast ringi ja mis siis saab. Valisin lõpuks hoopis Motiva ergonomix omad, mis peaks olema kahe variandi vahepealsed, tahaks, et rind ikka muudaks kuju vastavalt sellele kuidas mina asetsen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin natuke aega tagasi küsitlust ühe uurimustöö jaoks ja meile üllatusena muude omaduste vahepeal tuli tugev korrelatsioon madala haridustaseme ja kunstrindade vahel. Kui lubatakse siis me isegi avaldame selle avalikult. Just saying 😉

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, aga kuidas nüüd rinnad välja näevad? Mul on ka varsti op ja MM juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin natuke aega tagasi küsitlust ühe uurimustöö jaoks ja meile üllatusena muude omaduste vahepeal tuli tugev korrelatsioon madala haridustaseme ja kunstrindade vahel. Kui lubatakse siis me isegi avaldame selle avalikult. Just saying ????

Ma eeldaks, et madalam haridustase annab ka madalama sissetuleku..

Operatsioon ei ole odav ettevõtmine. Ei tasu eeldada ka, et kõikidel lollidel bimbodel Soome ehitajast mehed opi kinni maksavad 😀

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin natuke aega tagasi küsitlust ühe uurimustöö jaoks ja meile üllatusena muude omaduste vahepeal tuli tugev korrelatsioon madala haridustaseme ja kunstrindade vahel. Kui lubatakse siis me isegi avaldame selle avalikult. Just saying ????

Eks neid, kes operatsioone teevad, on seinast seina. Isiklikult olen kõrgharitud (sh intelligentne) ja üsnagi edukas naine. Operatsiooni olen soovinud teha juba sellest ajast, kui hormoonid kehas möllama hakkasid ja nägin, et rindade suurust mulle palju antud pole ning tundsin et soovin oma keha proportsiooni rohkem saada. 🙂

Väga pikalt olen mõlgutanud seda soovi aastast-aastasse ja nüüd võtsin oma julguse kokku ja otsustasin ära teha. Operatsiooni eest muidugi maksan ma ise (ja ei kasuta selleks oma pensionifondi 😉 )

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin natuke aega tagasi küsitlust ühe uurimustöö jaoks ja meile üllatusena muude omaduste vahepeal tuli tugev korrelatsioon madala haridustaseme ja kunstrindade vahel. Kui lubatakse siis me isegi avaldame selle avalikult. Just saying ????

Eks neid, kes operatsioone teevad, on seinast seina. Isiklikult olen kõrgharitud (sh intelligentne) ja üsnagi edukas naine. Operatsiooni olen soovinud teha juba sellest ajast, kui hormoonid kehas möllama hakkasid ja nägin, et rindade suurust mulle palju antud pole ning tundsin et soovin oma keha proportsiooni rohkem saada. ????

Väga pikalt olen mõlgutanud seda soovi aastast-aastasse ja nüüd võtsin oma julguse kokku ja otsustasin ära teha. Operatsiooni eest muidugi maksan ma ise (ja ei kasuta selleks oma pensionifondi ???? )

Tahan näha inimest, kes enda kohta ütleb, et ta pole intelligentne inimene.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

intelligentne

Mulle meeldib, et see on ainuke asjalik asi, mida antud vastuses nähti.

Edu! :))))

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin natuke aega tagasi küsitlust ühe uurimustöö jaoks ja meile üllatusena muude omaduste vahepeal tuli tugev korrelatsioon madala haridustaseme ja kunstrindade vahel. Kui lubatakse siis me isegi avaldame selle avalikult. Just saying ????

Suhteliselt usutav tulemus, eeldatav.

Muideks on meditsiinis psühhiaatria valdkonnas tehtud hulgaliselt teadustöid (ikka päris teadus, mitte mingi telegram) depressiooni ja kunstrindade vaheliste seoste kohta. On jõutud järeldusele, et kunstrindu panevate naiste hulgas on depressiooni esinemissagedus kõrgem kui populatsioonis tervikuna. Ja on eeldatud, et inetu rind tekitab naistel depressiooni. Seejärel on seda eeldust teaduslikult proovitud tõestada ja on leitud hoopis, et kui uued rinnad panna, siis depressiooni esinemissagedus nende naiste hulgas, kellel on kunstrinnad, ei lange võrreldes nende naistega, kes alles plaanivad seda oppi teha. Ehk et rindade külgekeevitamine ei vähenda/ravi depressiooni. On saadud järeldada, et seos on hoopis seepidine, et naised, kel on suurem kalduvus põdeda depressiooni, kanaliseerivad selle mingisse enda poolt välja mõeldud põhjusesse (inetud rinnad) ja lähevad opile, kuid see ei olnud õige depressiooni põhjus ja kunstrindade olemasolu nende naiste depressiooni ei ravi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

intelligentne

Mulle meeldib, et see on ainuke asjalik asi, mida antud vastuses nähti.

Edu! :))))

See lihtsalt kõlab nii naeruväärselt, kui keegi enda kohta sellise hinnanguga jube enesekindlalt esineb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3967407: #3967186: Tegin natuke aega tagasi küsitlust ühe uurimustöö jaoks ja meile üllatusena muude omaduste vahepeal tuli tugev korrelatsioon

Tean põhiharidusega naist, kes selle jaoks kiirlaenu võttis, kuna mees soovis, et naine suurema partiiga oleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutt kisub väga metsa juba.
minule pole keegi kunagi halvustavalt öelnud, et väiksed on. Samas olen terve elu ise unistanud, et nad oleks suuremad ja ei põe ka sellepärast depressiooni.
Aga jah, see on ainult minu teema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin natuke aega tagasi küsitlust ühe uurimustöö jaoks ja meile üllatusena muude omaduste vahepeal tuli tugev korrelatsioon madala haridustaseme ja kunstrindade vahel. Kui lubatakse siis me isegi avaldame selle avalikult. Just saying ????

Uurimistöö, mitte uurimustöö. Just saying 🙂

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On saadud järeldada, et seos on hoopis seepidine, et naised, kel on suurem kalduvus põdeda depressiooni, kanaliseerivad selle mingisse enda poolt välja mõeldud põhjusesse (inetud rinnad) ja lähevad opile, kuid see ei olnud õige depressiooni põhjus ja kunstrindade olemasolu nende naiste depressiooni ei ravi.

Sinu “järeldus” oli kirja pandud suurest isiklikust arvamusest mõjutatuna (kahtlen sügavalt, et uuriti, kas kunstrind ravib depressiooni)
Ilmselt lugesid kuskilt ühte uurimust (pigem selle märkmeid), ei maksa selliseid asju nii ultimatiivse tõena esitada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On saadud järeldada, et seos on hoopis seepidine, et naised, kel on suurem kalduvus põdeda depressiooni, kanaliseerivad selle mingisse enda poolt välja mõeldud põhjusesse (inetud rinnad) ja lähevad opile, kuid see ei olnud õige depressiooni põhjus ja kunstrindade olemasolu nende naiste depressiooni ei ravi.

Sinu “järeldus” oli kirja pandud suurest isiklikust arvamusest mõjutatuna (kahtlen sügavalt, et uuriti, kas kunstrind ravib depressiooni)

Ilmselt lugesid kuskilt ühte uurimust (pigem selle märkmeid), ei maksa selliseid asju nii ultimatiivse tõena esitada.

Aga palun väga, uuri siis ise teaduskirjandusest järele. Siis ilmselt sa enam ei  ‘kahtle sügavalt’.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas oleks kõige õigem oma tulevast rinnaümbermõõtu teada saada kui väljavalitud implantaadi kõrgus on 48mm. Kas pean ümbermõõdule lisama siis 48mm, või 2x 48?
kui enda rinnaümbermõõt ainult 3-4cm rinnaalusest mõõdust suurem, siis vist peab paika kirurgi väide, et 375cc annab suurema B või väikse C. ???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas oleks kõige õigem oma tulevast rinnaümbermõõtu teada saada kui väljavalitud implantaadi kõrgus on 48mm. Kas pean ümbermõõdule lisama siis 48mm, või 2x 48? kui enda rinnaümbermõõt ainult 3-4cm rinnaalusest mõõdust suurem, siis vist peab paika kirurgi väide, et 375cc annab suurema B või väikse C. ???

Ma ei oska nii täpselt kaasa rääkida. Enne oppi oli mu rinna peale mõõt kuskil 83 äkki. Rinna alune mõõt on 73. Kandsin mega push-up pesu mõõduga 75C.(korv oli enamjaolt pooltühi, lihtsalt riiete all andis volüümi :D)

Mulle pandi 380CC ümar high profiil implantaat. 3 kuud on operatsioonist möödas, aga hetkel on mu pesu suuruseks 75D korv. Ilma mingi polsterduseta ega midagi. Aga visuaalselt on minu keha suhtes nagu C-korvi kujuline rind. Ei ole üldse liiga suur. Täpselt ideaalne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksisin, rinnaalune on 80 ja rinnapealne 87, kui sinna liita 10cm, saan 97, mis enamuste tabelite järgi on C korv.
olen laiade õlgadega ja ka normaalkaalu lõpus, loodan, et rinnad ei tundu liiga suured pärast.
Kas ma olen õigesti aru saanud, et kirurgid pigem ei soovita liiga suuri, selliseid mis ei sobi kehaga ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas oleks kõige õigem oma tulevast rinnaümbermõõtu teada saada kui väljavalitud implantaadi kõrgus on 48mm. Kas pean ümbermõõdule lisama siis 48mm, või 2x 48? kui enda rinnaümbermõõt ainult 3-4cm rinnaalusest mõõdust suurem, siis vist peab paika kirurgi väide, et 375cc annab suurema B või väikse C. ???

Ma ei oska nii täpselt kaasa rääkida. Enne oppi oli mu rinna peale mõõt kuskil 83 äkki. Rinna alune mõõt on 73. Kandsin mega push-up pesu mõõduga 75C.(korv oli enamjaolt pooltühi, lihtsalt riiete all andis volüümi :D)

Mulle pandi 380CC ümar high profiil implantaat. 3 kuud on operatsioonist möödas, aga hetkel on mu pesu suuruseks 75D korv. Ilma mingi polsterduseta ega midagi. Aga visuaalselt on minu keha suhtes nagu C-korvi kujuline rind. Ei ole üldse liiga suur. Täpselt ideaalne.

pean ka vist praegu rinnahoidja sisse midagi panema, et suuremad tunduks, on pärast lihtsam harjuda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen õigesti aru saanud, et kirurgid pigem ei soovita liiga suuri, selliseid mis ei sobi kehaga ?

Kirurg kindlasti ka kuulab, milline on sinu visioon ja mida sa eeldaksid. Hea oleks, kui sul on ka kirurgile näidata pilte, millist tulemust sa eeldaksid ja milline tunduks sinu jaoks juba liiga palju.

Mina nii tegin ja sain täpselt sellise enda keha proportsioonidega sobivad loomulikuna hoidvad rinnad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka enda jaoks albumi pitlidega kokku pannud, milliseid soovin. Olen isegi nii süviti läinud, et vastavalt oma kunagise konsultatsiooni tulemusena arvestanud ka juba soovitud implantaadi suuruse välja :)) Eks siis paistab, mida uues konsultatsiooni plastikakirurg mulle pakub. Mina uuel nädalal Leetu konsultatsioonile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen õigesti aru saanud, et kirurgid pigem ei soovita liiga suuri, selliseid mis ei sobi kehaga ?

Kirurg kindlasti ka kuulab, milline on sinu visioon ja mida sa eeldaksid. Hea oleks, kui sul on ka kirurgile näidata pilte, millist tulemust sa eeldaksid ja milline tunduks sinu jaoks juba liiga palju.

Mina nii tegin ja sain täpselt sellise enda keha proportsioonidega sobivad loomulikuna hoidvad rinnad ????

usun, et see suurus on lihtsalt mulle väga harjumatu, sest kui olematust partiist ikka B või C saab, siis eks ikka ehmatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

usun, et see suurus on lihtsalt mulle väga harjumatu, sest kui olematust partiist ikka B või C saab, siis eks ikka ehmatab.

No minul otsest ehmatust ei kaasnenud, sest ma kandsin nii mega push-up pesu, et reaalne visuaal riiete all on põhimõtteliselt sama nüüd uute rindadega. Seega 10cm paksused polstrid pesu sees võib nüüd ära unustada ja saab kanda ilusaid mesh-stiilis pesu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

usun, et see suurus on lihtsalt mulle väga harjumatu, sest kui olematust partiist ikka B või C saab, siis eks ikka ehmatab.

No minul otsest ehmatust ei kaasnenud, sest ma kandsin nii mega push-up pesu, et reaalne visuaal riiete all on põhimõtteliselt sama nüüd uute rindadega. Seega 10cm paksused polstrid pesu sees võib nüüd ära unustada ja saab kanda ilusaid mesh-stiilis pesu ????

see võib hea tunne olla ????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kyll ei arva, et punnis kunstlikud asjandused oma kerre panna oleks head tunnet tekitav.

Minu arvates isegi päevade lähenedes, kui rinnad pakitsevad ja paisuvad numbriv6rra, on see juba nii ebameeldiv tunne. Kuigi mul on tavaline b-suurus, mis siis c-ks paisub :S

Iga päev selliste pommidega olla… no ma ei tea. Pole ju tegelikult ka ilus mitte. Paljana.

Veekeskustes nähtud kyll… Suured nibur6ngad, veresooned nähtaval… ikka vägagi kole!

Loomulik väiksem rind selle k6rval on nagu kunstiteos (ok)

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kyll ei arva, et punnis kunstlikud asjandused oma kerre panna oleks head tunnet tekitav.

Minu arvates isegi päevade lähenedes, kui rinnad pakitsevad ja paisuvad numbriv6rra, on see juba nii ebameeldiv tunne. Kuigi mul on tavaline b-suurus, mis siis c-ks paisub :S

Iga päev selliste pommidega olla… no ma ei tea. Pole ju tegelikult ka ilus mitte. Paljana.

Veekeskustes nähtud kyll… Suured nibur6ngad, veresooned nähtaval… ikka vägagi kole!

Loomulik väiksem rind selle k6rval on nagu kunstiteos (ok)

Eks niipalju kui on naisi on ka eri soove. Ei saa pidada enda normi viimseks tõeks. Väga tore kuulda, et oled oma loomuliku partiiga rahul!

Igaühel oma vaba valik, mis oma kehaga soovib teha. Tänapäeval on juba ka väga palju tehnikaid ja implantaate, mis tulemuse poolest ülimalt loomulikud. Lisaks võimalus on oma rasvaga suurendada neid. :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kyll ei arva, et punnis kunstlikud asjandused oma kerre panna oleks head tunnet tekitav.

Minu arvates isegi päevade lähenedes, kui rinnad pakitsevad ja paisuvad numbriv6rra, on see juba nii ebameeldiv tunne. Kuigi mul on tavaline b-suurus, mis siis c-ks paisub :S

Iga päev selliste pommidega olla… no ma ei tea. Pole ju tegelikult ka ilus mitte. Paljana.

Veekeskustes nähtud kyll… Suured nibur6ngad, veresooned nähtaval… ikka vägagi kole!

Loomulik väiksem rind selle k6rval on nagu kunstiteos (ok)

Sul veab, et sul on b korv, ma ei läheks ka kunagi suurendama, kui omaks mingitki partiid, aga olla naisena nagu mees? Täiesti lame, kanda suuri rinnahoidjaid, et ennast hästi tunda ja teisi petta? Mul pole kahjuks isegi sellist materjali mida push upi sisse panna. Lihtsalt nahk ja seda juba ei pushi ???? ei tahagi suurt ega võltsi, saan sellised nagu lapsekandmise/imetamise ajal olid. Ja need olid okeid ????

nõme on osta laste/noorte osakonnast rinnahoidjaid selleks et lihtsalt nibu kinni katta, rinnahoidjat kui sellist pole mul tegelikult üldse vaja, sest pole lihtsalt midagi hoida ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates isegi päevade lähenedes, kui rinnad pakitsevad ja paisuvad numbriv6rra, on see juba nii ebameeldiv tunne. Kuigi mul on tavaline b-suurus, mis siis c-ks paisub :S

Iga päev selliste pommidega olla… no ma ei tea. Pole ju tegelikult ka ilus mitte. Paljana.

Veekeskustes nähtud kyll… Suured nibur6ngad, veresooned nähtaval… ikka vägagi kole!

C korv pole mingi pomm ju. Seda esiteks. Ja teiseks pole suured niburõngad ja silikoonid omavahel kuidagi seotud. Mul olid pisikesed nibud ja niburõngad enne ja on ka pärast silikoone. Kuidas ometi need peaks sinu arust suurenema sellega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates isegi päevade lähenedes, kui rinnad pakitsevad ja paisuvad numbriv6rra, on see juba nii ebameeldiv tunne. Kuigi mul on tavaline b-suurus, mis siis c-ks paisub :S

Wow, okei 😀

Mul läheb ainult kõht rohkem punni ja on selline kohevam päevade ajal 😀

Rinnad suurenesid ainult last oodates ja imetades..ja sama kiirelt nad ka kahanesid peale seda kõike 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Käisin opil 05.01.2022

Kuna olen 184 ja 70 kg ning väga sportlik, siis teadsin kohe, et suuri rindu ei taha (enne olid ainult nibud). Seega sai arstiga kooskõlas valitud 215 nagor omad. Iseenesest pole need ju üldse suured, aga kui puudub igasugu e rasvakiht ülakehas, siis on ka need päris suured. Paigutatud sai need lihase alla.

Alguses oli paranemine ikka mega valus, aga kuskil 2 nädalat hiljem, sain juba täitsa hästi hakkama. Siis hakkasin ka ennast aktiivsemalt liigutama.

Opist möödunud 3 kuud. Rinnad muidu suht pehmed, ma arvan. Rinna kuju ka ilus. Üks rind on natuke suurem ja nibu hoiab veidi vasakule, aga sellel rinnal oli ka mu rinnalihase suurem ja tugevam. Seega vajab veel aega. See kuu peaksin minema kontrolli, siis näha mida arst arvab. Armid minu meelest väga ilusad. Mul üldse paranevad haavad väga kenasti. Kasutasin ühte silikoon armikreemi ka ja see aitas ka kõvasti kaasa.

Kui kellelgi peaks soovi olema, siis võib alati ühendust võtta. Saan saata pilte ja vastata küsimustele.

Ma olen üldjuhul väga rahul. Ainuke asi, mida kahetsen, et ootasin nii kaua. Olen 38 ja kolme lapse ema. Aga soovisin enne lapsed saada ja siis selle tegeleda.

Nüüd tehtud ja rahul.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain plastikakirurgiga koos valitud Motiva Ergonomix Demi profiili 340 ja 380 CC. Ei jõua nüüd operatsiooni ära oodata :))

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 991 kuni 1,020 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun