Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 1,021 kuni 1,050 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:
Kägu

Mina sain plastikakirurgiga koos valitud Motiva Ergonomix Demi profiili 340 ja 380 CC. Ei jõua nüüd operatsiooni ära oodata :))

Millal op on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Käisin rinnasuurendusoperatsioonil. Möödas on 2 kuud. Valisin Motiva Ergonomix 400 cc. Need olid suurimad, mida arst pakkus. Lugedes erinevate inimeste postitusi, kuidas juba 350-tega saab A korvist C korv, siis ma olen küll pettunud. Minu A korvist on saanud B korv. Lootsin C saada. Rinnaalune ümbermõõt on mull 77 cm ja rinnapealne 90 cm. Olen muidugi pikka kasvu 175 cm. Olen rahul ja ei kahetse otsust, rinnad on ilusa kujuga ja võrreldes varasemaga on muidugi super tulemus. Lihtsalt, kes ikka kahtlevad, mis suurust valida – siis mina soovitan valida suuremad, eriti kui unistad suuremast korvist.

 

Päikest kõigile !

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Hei! Käisin rinnasuurendusoperatsioonil. Möödas on 2 kuud. Valisin Motiva Ergonomix 400 cc. Need olid suurimad, mida arst pakkus. Lugedes erinevate inimeste postitusi, kuidas juba 350-tega saab A korvist C korv, siis ma olen küll pettunud. Minu A korvist on saanud B korv. Lootsin C saada. Rinnaalune ümbermõõt on mull 77 cm ja rinnapealne 90 cm. Olen muidugi pikka kasvu 175 cm. Olen rahul ja ei kahetse otsust, rinnad on ilusa kujuga ja võrreldes varasemaga on muidugi super tulemus. Lihtsalt, kes ikka kahtlevad, mis suurust valida – siis mina soovitan valida suuremad, eriti kui unistad suuremast korvist.

    Päikest kõigile !

Sul alles 2 kuud möödas, et nad võivad veel väiksemaks minna. Mul suht samad mõõdud nagu sul ja juba peale oppi tundsin, et ikka väga väiksed minu pikkuse ja kaalule. Samuti öeldi, et 400 on maksimum, aga ma arvan, et 500-600 oleks mu pikkuse juures olnud normaalne. Hetkel väiksem c või suurem b korv. Mul isegi imetamise ajal olid suuremad. Tegelt suht pettunud, et nii suur raha sai makstud ja arst ei kuulanud mu soove. Sest ma ütlesin talle, et ma ei taha loomulikku tulemust vaid seda wow efekti ja ikka suuri, aga njh eks tuleb hetkel nendega leppi, parem küll, aga mitte sellised nagu oleks soovinud.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ma ütlesin talle, et ma ei taha loomulikku tulemust vaid seda wow efekti ja ikka suuri,

Tahtsid rõvedaid punnis palle? Arstil on õigus keelduda jubedusi tegemast.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitsed on erinevad, FB ilukirurgia grupis oli üks kaunis naine, kellel olid ikka minu arust täiesti võimatult suured rinnad pandud, aga ise oli väga rahul. Kiitis, et kui tema ikka möödub, kõik mehed jäävadki jõllitama. Ega sellist ei oleks kindlasti ükski kirurg kohe pakkuda osanud, äkki peab pilti näitama, millised meeldivad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te, C-korvi ja suurema tahtjad, olete ise kõik haprad megavormis sihvakad kaunitarid? Suur rind teeb ikka väga mammiks, kui ülejäänud keha vähegi pekine ja lodev on. Lisa sinna suurele rinnale lai treenimata pee, ümarad lötsid käsivarred ja ongi mammi valmis.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appii kui õelad moorid siin kommenteerivad :O

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appii kui õelad moorid siin kommenteerivad :O

Sp oma kogemusest paljud rääki ei soovigi. Räägivadki need kes on rahul oma pisikeste rindadega. Ma arvasin kunagi, et d korv on ilgelt suur, aga nüüd tean kui oman c korvi, et kadedusega vaatasin neid e-f korvi omanikke.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud on teist kimpus kaaluga peale oppi?

Ma olen olnud enamuse oma elust natuke selline kindla kaalu tagaajaja. Kui olen kaalunud ennast enne operatsiooni, siis keskmine “okei” kaal minu jaoks oli 58 kg. Aga nüüd on see pidevalt 60 kg tuuris.

Ma ei saa nagu omale selgeks teha asjaolu, et loogiline, kui on lisatud juurde kehale implantaadid, siis need ju kaaluvad ka omajagu (380CC x2).

Nüüd kuidagi on selline halb tunne sees kaalule astudes. Ja üritan veelgi enam saada jälle oma “õiget” kaalu tagasi 😀

Kas on kellegil veel sellist kaaluga seotud tunnet peal?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appii kui õelad moorid siin kommenteerivad :O

Sp oma kogemusest paljud rääki ei soovigi. Räägivadki need kes on rahul oma pisikeste rindadega. Ma arvasin kunagi, et d korv on ilgelt suur, aga nüüd tean kui oman c korvi, et kadedusega vaatasin neid e-f korvi omanikke.

Nojah, mul on olnud b, c kui d, ja vahetaks silmapilk praeguse d tagasi b peale. Kusjuures mul on ilus rind, mees jumaldab ja endale on täiesti vastumeelt. No aga ei suuda end ka 50 kg peale näljutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appii kui õelad moorid siin kommenteerivad :O

Sp oma kogemusest paljud rääki ei soovigi. Räägivadki need kes on rahul oma pisikeste rindadega. Ma arvasin kunagi, et d korv on ilgelt suur, aga nüüd tean kui oman c korvi, et kadedusega vaatasin neid e-f korvi omanikke.

Nojah, mul on olnud b, c kui d, ja vahetaks silmapilk praeguse d tagasi b peale. Kusjuures mul on ilus rind, mees jumaldab ja endale on täiesti vastumeelt. No aga ei suuda end ka 50 kg peale näljutada.

 

Ma arvan, et väga paljudel meestel meeldibki just d korv. Sul on ideaalne number, kuna mul on seal vahepeal, rind 93 ja rinna alt 76, siis kannan nii d kui ka c korvi. Kunagi kui rindu suurendamas käisin, siis küsisin piltide järgi mitmelt tuttavalt, et millised võiks sobida ja enamus eelistas siiski d korvi rindu  b korvile. Paljud lihtsalt kellel pole midagi ei saa aru, kui suur päriselt on d või b korv. Ajavad sassi d korvi f või e korviga ja sp peavadki seda rõvedaks. Seal ilukirurgia grupis kellest siin jutt, ei ole kindlasti d korv, pigem juba mingi g korv juba, ta lasi vist mingi 650cc panna ja ise hästi peenike. Üks tüdruk seal lasi ka oma 400-sed 500 vastu vahetada ja ütleks, et ta tegi küll õige otsuse, kuna ta kehaga just 500cc sobibki paremini.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rindade vaheline kaugus ei sõltu kindlasti kirurgist. Enne, kui üldse hakata muretsema kauguse ja kuju suhtes – tuleks oodata 6 kuud vähemalt ????

Väga suuresti sõltub. Kirurg teeb rinnatasku, kuhu implantaat asetatakse.

Ja käsi südamel – ma ei ole ühelgi oma tuttaval näinud väikese rinnavahega tulemust, kes on Malva juures käinud. . Kirurgil on lihtsalt teatud käekiri, muud midagi.

Rindade vaheline kaugus ei sõltu kirurgist, vaid inimese anatoomiast. Kui enne implantaate oli lai vahe, siis on ka implantaatidega suur vahe. Enne sellise jama väljaütlemist võiks ennast natukene harida.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal ilukirurgia grupis kellest siin jutt, ei ole kindlasti d korv, pigem juba mingi g korv juba, ta lasi vist mingi 650cc panna ja ise hästi peenike.

See, kellest mina rääkisin, tal oli üle 700 korv ja minu arust ta ise ütles, et f korv on. Minu jaoks täiesti õudukas nägi välja, aga ise väga rahul. D pole muidugi mingi ülisuur, mul on loomulikult d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appii kui õelad moorid siin kommenteerivad :O

Sp oma kogemusest paljud rääki ei soovigi. Räägivadki need kes on rahul oma pisikeste rindadega. Ma arvasin kunagi, et d korv on ilgelt suur, aga nüüd tean kui oman c korvi, et kadedusega vaatasin neid e-f korvi omanikke.

Nojah, mul on olnud b, c kui d, ja vahetaks silmapilk praeguse d tagasi b peale. Kusjuures mul on ilus rind, mees jumaldab ja endale on täiesti vastumeelt. No aga ei suuda end ka 50 kg peale näljutada.

Ma arvan, et väga paljudel meestel meeldibki just d korv. Sul on ideaalne number, kuna mul on seal vahepeal, rind 93 ja rinna alt 76, siis kannan nii d kui ka c korvi. Kunagi kui rindu suurendamas käisin, siis küsisin piltide järgi mitmelt tuttavalt, et millised võiks sobida ja enamus eelistas siiski d korvi rindu b korvile. Paljud lihtsalt kellel pole midagi ei saa aru, kui suur päriselt on d või b korv. Ajavad sassi d korvi f või e korviga ja sp peavadki seda rõvedaks. Seal ilukirurgia grupis kellest siin jutt, ei ole kindlasti d korv, pigem juba mingi g korv juba, ta lasi vist mingi 650cc panna ja ise hästi peenike. Üks tüdruk seal lasi ka oma 400-sed 500 vastu vahetada ja ütleks, et ta tegi küll õige otsuse, kuna ta kehaga just 500cc sobibki paremini.

Ma tean mitut meest, keda d korviga udarad öökima ajavad.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Appii kui õelad moorid siin kommenteerivad :O

Sp oma kogemusest paljud rääki ei soovigi. Räägivadki need kes on rahul oma pisikeste rindadega. Ma arvasin kunagi, et d korv on ilgelt suur, aga nüüd tean kui oman c korvi, et kadedusega vaatasin neid e-f korvi omanikke.

Nojah, mul on olnud b, c kui d, ja vahetaks silmapilk praeguse d tagasi b peale. Kusjuures mul on ilus rind, mees jumaldab ja endale on täiesti vastumeelt. No aga ei suuda end ka 50 kg peale näljutada.

Ma arvan, et väga paljudel meestel meeldibki just d korv. Sul on ideaalne number, kuna mul on seal vahepeal, rind 93 ja rinna alt 76, siis kannan nii d kui ka c korvi. Kunagi kui rindu suurendamas käisin, siis küsisin piltide järgi mitmelt tuttavalt, et millised võiks sobida ja enamus eelistas siiski d korvi rindu b korvile. Paljud lihtsalt kellel pole midagi ei saa aru, kui suur päriselt on d või b korv. Ajavad sassi d korvi f või e korviga ja sp peavadki seda rõvedaks. Seal ilukirurgia grupis kellest siin jutt, ei ole kindlasti d korv, pigem juba mingi g korv juba, ta lasi vist mingi 650cc panna ja ise hästi peenike. Üks tüdruk seal lasi ka oma 400-sed 500 vastu vahetada ja ütleks, et ta tegi küll õige otsuse, kuna ta kehaga just 500cc sobibki paremini.

Ma tean mitut meest, keda d korviga udarad öökima ajavad.

Ega nad sinu “praemunadest” samuti vaimustuses pole! Vaatavadki pigem teineteist :p

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin uustulnuk, op mai teises pooles plaanis. Vaatan, et siit paljud on käinud Christinas clinicus (kõiki lehekülgesid läbi ei lugenud) aga kas kellelgil on kogemusi ka Kotka erahaiglaga ja dr Mart Elleriga? Kas jäite rahule?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Olen siin uustulnuk, op mai teises pooles plaanis. Vaatan, et siit paljud on käinud Christinas clinicus (kõiki lehekülgesid läbi ei lugenud) aga kas kellelgil on kogemusi ka Kotka erahaiglaga ja dr Mart Elleriga? Kas jäite rahule?

Mina käisin möödunud detsembris dr. Elleri juures lõikusel Kotka Erakliinikus. Ainult kiidan!

Väga esteetiline ja ilus haigla esiteks. Teiseks olid absoluutselt kõik töötajad, kellega ma kokku puutusin ääretult soojad ja sõbralikud. Minu palat oli väga ilus. Meenutas rohkem hotellituba, kui tavalist haiglapalatit 🙂

Ja kiidan ka seal antavat sööki peale oppi 🙂

10/10-st

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küsimus surve/tugirinnakate osas. Kust olete soetanud ilusa lõikega rinnakaid, mis eest kinnitatavad ja on ka mõeldud just rindade suurenduse post op ajaks? Operatsioonijärgne rinnakas juba tüütab ja tahaks vaheldust mingihetk. :))

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul opp juunis Simmo juures. Mul hetkel valitud Motiva Ergonomix Demi profiil 320cc lihase peale. Nüüd olen hakanud üle mõtlema, kas need jäävad liiga väikesed ja äkki peaks hoopis full profiili panema.. Endal hetkel väike A korv. Iseenesest rinnakorv pidi mul suht kitsas olema, demi profiiliga suuremat implantaati ära ei mahutaks. Nii palju viimasel ajal lugenud ilukirurgia grupis, kuidas ei olda tulemusega just suuruse osas rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küsimus surve/tugirinnakate osas. Kust olete soetanud ilusa lõikega rinnakaid, mis eest kinnitatavad ja on ka mõeldud just rindade suurenduse post op ajaks? Operatsioonijärgne rinnakas juba tüütab ja tahaks vaheldust mingihetk. :))

mingihetk?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küsimus surve/tugirinnakate osas. Kust olete soetanud ilusa lõikega rinnakaid, mis eest kinnitatavad ja on ka mõeldud just rindade suurenduse post op ajaks? Operatsioonijärgne rinnakas juba tüütab ja tahaks vaheldust mingihetk. :))

mingihetk?

Jah, kuna kolm kuud ei plaani opijärgselt antud rinnakaga olla (ja ei pea olema) ja spordirinnahoidja pole esimene eelistus. Ehk soovitusi korralike tugirinnakatele Eesti kaubandusest, mis just mõeldud rindade suurenduse läbinud patsientidela. Miinustajatele tervitused!

:))

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küsimus surve/tugirinnakate osas. Kust olete soetanud ilusa lõikega rinnakaid, mis eest kinnitatavad ja on ka mõeldud just rindade suurenduse post op ajaks? Operatsioonijärgne rinnakas juba tüütab ja tahaks vaheldust mingihetk. :))

 

Ega selleks taastumiseperioodiks ei olegi ilusaid soovitada. Ainult siis kas spordirinnakad või need haiglast ostetud eest haagitavad rinnakad. See 3 kuud pealhoidmist läheb kiirelt 🙂 Tugikaarega pesu nagunii ei tohi veel kanda kuni pool aastat, kuniks armid paranevad. Alles siis on mõtet osta ilusat pesu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul opp juunis Simmo juures. Mul hetkel valitud Motiva Ergonomix Demi profiil 320cc lihase peale. Nüüd olen hakanud üle mõtlema, kas need jäävad liiga väikesed ja äkki peaks hoopis full profiili panema.. Endal hetkel väike A korv. Iseenesest rinnakorv pidi mul suht kitsas olema, demi profiiliga suuremat implantaati ära ei mahutaks. Nii palju viimasel ajal lugenud ilukirurgia grupis, kuidas ei olda tulemusega just suuruse osas rahul.

Arst on see, kes paneb paika millise profiiliga implantaat sulle sobib. Selles osas ei ole patsiendil küll valikut.

Kas sul oli konsultatsioonil käies kaasas ka mingi näidispilt, mida arstile näitasid, et kirjeldada, millist lõpp-tulemust sa ootad?

Sest arst ei pruugi muidu väga mõista, mis tähendab patsiendi kirjelduses näiteks “loomulik, aga võiks ka natuke dekolteed olla” tulemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul opp juunis Simmo juures. Mul hetkel valitud Motiva Ergonomix Demi profiil 320cc lihase peale. Nüüd olen hakanud üle mõtlema, kas need jäävad liiga väikesed ja äkki peaks hoopis full profiili panema.. Endal hetkel väike A korv. Iseenesest rinnakorv pidi mul suht kitsas olema, demi profiiliga suuremat implantaati ära ei mahutaks. Nii palju viimasel ajal lugenud ilukirurgia grupis, kuidas ei olda tulemusega just suuruse osas rahul.

Arst on see, kes paneb paika millise profiiliga implantaat sulle sobib. Selles osas ei ole patsiendil küll valikut.

Kas sul oli konsultatsioonil käies kaasas ka mingi näidispilt, mida arstile näitasid, et kirjeldada, millist lõpp-tulemust sa ootad?

Sest arst ei pruugi muidu väga mõista, mis tähendab patsiendi kirjelduses näiteks “loomulik, aga võiks ka natuke dekolteed olla” tulemus.

Täiesti vale. Patsient ise valib, millist tulemust ta soovib. Mõnele on just oluline push-up efekt, teisele just loomulikum ja lamedam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küsimus surve/tugirinnakate osas. Kust olete soetanud ilusa lõikega rinnakaid, mis eest kinnitatavad ja on ka mõeldud just rindade suurenduse post op ajaks? Operatsioonijärgne rinnakas juba tüütab ja tahaks vaheldust mingihetk. :))

Ega selleks taastumiseperioodiks ei olegi ilusaid soovitada. Ainult siis kas spordirinnakad või need haiglast ostetud eest haagitavad rinnakad. See 3 kuud pealhoidmist läheb kiirelt ???? Tugikaarega pesu nagunii ei tohi veel kanda kuni pool aastat, kuniks armid paranevad. Alles siis on mõtet osta ilusat pesu ????

Ma mõtlengi mingeid sellised: https://www.macom-medical.com/products/ibra

Ma pole ühestki postituses vihjanud, et soov soetada nö päris rinnahoidjaid. Mulle praeguse taastumisperioodi oma on lisaks laia kummipaelaga, mida tõesti ei soovi suvel ka kanda koguaeg. Soov on leida Eesti kaubandusest ilma lisa paelata korralik just selleks ettenähtud lisa rinnahoidjad musta ja ka valget värvi (praegu beez). Saaks veidigi paremini oma garderoobi suvel kasutada. :))

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul opp juunis Simmo juures. Mul hetkel valitud Motiva Ergonomix Demi profiil 320cc lihase peale. Nüüd olen hakanud üle mõtlema, kas need jäävad liiga väikesed ja äkki peaks hoopis full profiili panema.. Endal hetkel väike A korv. Iseenesest rinnakorv pidi mul suht kitsas olema, demi profiiliga suuremat implantaati ära ei mahutaks. Nii palju viimasel ajal lugenud ilukirurgia grupis, kuidas ei olda tulemusega just suuruse osas rahul.

Arst on see, kes paneb paika millise profiiliga implantaat sulle sobib. Selles osas ei ole patsiendil küll valikut.

Kas sul oli konsultatsioonil käies kaasas ka mingi näidispilt, mida arstile näitasid, et kirjeldada, millist lõpp-tulemust sa ootad?

Sest arst ei pruugi muidu väga mõista, mis tähendab patsiendi kirjelduses näiteks “loomulik, aga võiks ka natuke dekolteed olla” tulemus.

Täiesti vale. Patsient ise valib, millist tulemust ta soovib. Mõnele on just oluline push-up efekt, teisele just loomulikum ja lamedam.

Patsient võib soovida, aga plastikakirurg võib ka keelduda patsienti opereerimast, kuna teab et antud profiil patsiendile ei sobi ja tulemus jääb “kole”. Minul näiteks  plastikakirurg keeldus mulle kõrge profiili panekust ja selgitas ja näitas mis tulemus mul siis jääks. Sain muidugi aru, et see pole see soovitud tulemus (mis ma oma pead olin ette kujutanud) ja leppisime kokku demi profiilis. Olen hetkel taastumas ja tulemus juba praegu ilus ning ei kujutaks ette seda kõrget profiili….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te, C-korvi ja suurema tahtjad, olete ise kõik haprad megavormis sihvakad kaunitarid? Suur rind teeb ikka väga mammiks, kui ülejäänud keha vähegi pekine ja lodev on. Lisa sinna suurele rinnale lai treenimata pee, ümarad lötsid käsivarred ja ongi mammi valmis.

See on muide väga õige. Vaadake kasvõi neid endiseid fitnessitajaid, kes omale pommid ette pannud, kui fitness unustatud ja kaal tagasi võetud, siis näevad väga matsakad välja. Isegi malluka puhul oli näha vahe, pani tissid kui oli kõhnenenud, kohe kui  kaalu veidi tagasi tuli, siis muutsid need tissid ta suureks.

PS! Tean seda omast käest (loomulikult suured tissid). Kui tõmban näiteks spordirinnahoidjaga rinnad lamedamaks, siis on üldmulje kohe kõhnem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te, C-korvi ja suurema tahtjad, olete ise kõik haprad megavormis sihvakad kaunitarid? Suur rind teeb ikka väga mammiks, kui ülejäänud keha vähegi pekine ja lodev on. Lisa sinna suurele rinnale lai treenimata pee, ümarad lötsid käsivarred ja ongi mammi valmis.

See on muide väga õige. Vaadake kasvõi neid endiseid fitnessitajaid, kes omale pommid ette pannud, kui fitness unustatud ja kaal tagasi võetud, siis näevad väga matsakad välja. Isegi malluka puhul oli näha vahe, pani tissid kui oli kõhnenenud, kohe kui kaalu veidi tagasi tuli, siis muutsid need tissid ta suureks.

PS! Tean seda omast käest (loomulikult suured tissid). Kui tõmban näiteks spordirinnahoidjaga rinnad lamedamaks, siis on üldmulje kohe kõhnem.

Ei oska kahjuks kaasa rääkida. Olen pikk naisterahvas aga laiade puusadega (mitte paks!) Keskkoht ja ülakeha väga peenike. Rindade suurendus (tulemus C/D korv) on loonud väga ilusa liivakella figuuri ja “mammist” asi ikka väga kaugel. :))

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti vale. Patsient ise valib, millist tulemust ta soovib. Mõnele on just oluline push-up efekt, teisele just loomulikum ja lamedam.

 

Seda tulemust jah valib patsient, aga selle tulemuse saavutamiseks valib arst, mida ta sisse paneb. Seega need profiilid ei ole patsiendi valida, sest arst teab kõige paremini, mis profiil sobib kõige paremini, et saada patsiendi soovitud tulemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te, C-korvi ja suurema tahtjad, olete ise kõik haprad megavormis sihvakad kaunitarid? Suur rind teeb ikka väga mammiks, kui ülejäänud keha vähegi pekine ja lodev on. Lisa sinna suurele rinnale lai treenimata pee, ümarad lötsid käsivarred ja ongi mammi valmis.

See on muide väga õige. Vaadake kasvõi neid endiseid fitnessitajaid, kes omale pommid ette pannud, kui fitness unustatud ja kaal tagasi võetud, siis näevad väga matsakad välja. Isegi malluka puhul oli näha vahe, pani tissid kui oli kõhnenenud, kohe kui kaalu veidi tagasi tuli, siis muutsid need tissid ta suureks.

PS! Tean seda omast käest (loomulikult suured tissid). Kui tõmban näiteks spordirinnahoidjaga rinnad lamedamaks, siis on üldmulje kohe kõhnem.

Ei oska kahjuks kaasa rääkida. Olen pikk naisterahvas aga laiade puusadega (mitte paks!) Keskkoht ja ülakeha väga peenike. Rindade suurendus (tulemus C/D korv) on loonud väga ilusa liivakella figuuri ja “mammist” asi ikka väga kaugel. :))

Muig.

Liivakella figuur tuleneb siiski looduse poolt antust: kehatyybist. Piisavalt laiad 6lad ja ka puusad. Sale keskkoht. Ette “keevitatud” rinnad seda ei muuda seda karvav6rdki!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1,021 kuni 1,050 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun