Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:

Mina sain kenasti hakkama sellega. SN number pikale reale ja siis lühikesele reale paksus kirjas nr, mis kleepsu all paremas nurgas.

Keegi omale ka 5-aastase lisagarantii teeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks Grete Kleinil palju suuremad, aga loomulikumad: https://www.instagram.com/p/BKds92Fjjhx/

Kas ma olen ainuke, kes arvab, et Grete Kleinil on koledad rinnad? Nagu täispuhutud liikumatud pallid, liiga suured ja liiga kõrgel. Pealegi teevad rinnad ta ülakeha paksuks ja riided istuvad koledasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(teema algataja)

Minul on tänaseks möödas täpselt 3 nädalat opist. Vasak rind on hakanud juba pehmenema kuid parem veel kõvem ja paistes. Mis on hästi imelik on see, et nibud on kohutavalt tundlikud ja paremal rinnal alusa valusad. Panin plaastrid peale. Eelmine nädal käisin ka arsti juures kontrollis ja ta ütles, et alla suruvaid rihmu enam pole vaja, seega ma lõikasin need kodus ise rinnaka küljest ära. Ainus mis ta soovitas mul teha, panna kokku rullitud sokk rindade vahele, et dekolteed laiemaks lükata. Mul on sügavam rinnakorv kui peaks ja seetõttu rinnad vist vajuvad keskele kokku. Nüüd ma siis käingi sokk tisside vahel. 😀 Nädal aega tagasi hakkasin ennast juba inimesena tundma kui põmaki haigeks jäin. Kohutavad peavalud, palavik ja umbes nina. Tänaseks on ka see juba möödumas. Magada saan juba kaks nädalat külje peal, padi kaisus. Proovisin ükspäev isegi tööd teha aga see oli niiii väsitav, et puhkan veel ilmselt kuni jõuludeni. Pean hakkama kõiki oma riideid proovima, et näha mis veel sobib selga ja mis läheb ära andmisele. Kleidid, sviitrid, särgid jne. Mees on hullult rahul, kuigi veel väga katsuda ei julge. Ise ei saa veel öelda, et neid armastan, sest enamjaolt on see tugirinnakas seljas, ja kuna nad veel pole pehmeks läinud siis ootan veel, kuni nendega isiklikku suhet arendama hakkan.

Ennem oppi andsin ju Dr.Malvale vaba valiku ise otsustada, et kas paneb 400 või 425. Selles suhtes olen rahul, et ta valis 400’sed, sest suuremaid kindlalt ei tahaks. Käisin ka poes rinnakaid proovimas ja hetkel tundub, et jäi C korv sest kõik D ja ka osad C rinnakad olid ikka suured. Niiet kokkuvõttes ikkagi peaksid nad mul loomulikud jääma. Soovin kõigile värsketele taastujatele edu ja kannatust. Loodan, et te haigeks ei jää nagu mina. See ajab tõelise depreka peale. Ning SUUR AITÄH, et te nii osavõtlikult siin oma kogemusi jagate!

Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised, kyidas teil läheb. ?
Siin viimasel ajal vaikus olnud, mõtlesin, et rikun seda veidi 🙂

Minul oli op 31.okt ja peale seda ole käinud juba 3 korda end arstile näitamas kuna üks implantaat polnud veel alla vajunud.
Viimati käisingi 20Ndat ja öeldi, et nüüd kõik kenasti ja uuesti pean minema alles jaanuari lõpus, siis juba räägitakse, missuguseid rinnahoidjsid võib kandma hakata, mis on parimad, et tulemus püsiks ideaalne. Senini tuleb veel spordirinnahoidjat kanda.
Muidugi on mul ostetud ka paar paari tavalisi rinnahoidjaid, kui vaja kleit ntx selga panna, aga muidu käin ikkagi spordirinnahoidjaga igapäevaselt.
Armid on juba päris vähe märgatavad, eriti vasakpoolne, parem veidi punetav veel, aga pidavat ka varsti taanduma see.
Rinnad on juba päris pehmed ja täitsa omad ja head.
Nii õnnelik, et see tee sai ette võetud 🙂

Ilusat jõuluaega kõigile 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul nüüd möödas täpselt 3 nädalat. Elan elu phm samamoodi nagu enne, isegi hädavajalikud lapse tõstmised teen, muidugi küll ettevaatlikult küünarnukid vastu keha. Siiski on rinnad veel kõvad, eriti öösiti või peale tööpäeva kui olen rohkem ringi liikunud ja tegutsenud. Täna sain juba magada külje peal ilma ebamugavustundeta.
Valude koha pealt oli mul selline huvitav asi, et kui liigutamise valu kadus u nädalaga, siis jäid mulle vasakusse rinda närvivalud, mis olid jubedad just ööseti. Lausa nii, et ikka hing kinni ja liigutada ei saa. Kliinikust arvati, et see kõik normaalne. 2 nädalat peale oppi kadusid ka need õnneks. Kuid siis käisin arsti juures kontrollis, sain toestavast rinnahoidjast vabaks ja võimaluse kanda spordirinnahoidjat. Vot siis juhtus see, et öösel tulid need valud tagasi. Mulle tundus, et mu spordirinnahoidja oli liiga väike ja surus nii kõvasti ning tekitas mulle neid jubedaid valusid jälle. Kiskusin selle maha ja panin ühe oma vana spordirinnahoidja, mis ei pigista nii jubedalt, kuid samas aitab ilusti ümaraks rinnad vormida. Mulle küll õeldi kliinikust, et spordikas peab rinnad täiesti vastu keha suruma, kuid ma pean öigemaks kuulata oma keha ja mitte lasta ennast piinata.
Muidu ootan, et rinnad pehmemaks muutuks. Aga olen ka äärmiselt rahul oma otsusega, lõpptulemusest veel vara rääkida aga juba praegu näen, et sain sellised nagu soovisin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saab ülehomme 3 nädalat.
Taastumine oli mul kerge ja juba 10dal päeval sain vaikselt külje peal magada. Tänaseks saan juba kõike teha, ainult raskete poekottide kandmine on veidi keeruline. Hommikuti on närvivalu vasakus rinnas, aga ringutan/venitan end veidi ja siis läheb üle.
Kuigi kolm nädalat on mul möödas ja ca 22 tundi päevas bandaazi kandnud, pole kumbki rind veel alla vajunud. Teised 2 tundi puhkan rinnahiodjast, see soonib ikka korralikult keha sisse.
Haavadest veel vara rääkida, aga praegu on näha, et vasak on väga ilus. Parem natuke punasem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka veel rinnad üsna kõrged, bandaažist sain lahti ja küll nad ajaga vajuvad.
Mul tekkis küsimus hoopis Motiva kindlustuse kohta. Kas keegi sai ka kinnitava emaili kui implantaate registreeris?
Äpis on küll implantaadi andmed näha mul, kuid kindlustuse all pakub ainult seda extend varianti. Juhendis ka kirjas, et email peaks tulema, kuid ma pole veel saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja, minul lausa 3 meili Motivalt. Pole veel teinud ka pikendatud garantiid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, uurin asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Kas teil on haaval ühtlaselt paranenud?
Mul vasak on juba väga ilus ja paranenud, aga paremal veel kõva koorik peal ja ühest otsast tuleb kollakat vedelikku.
Ise juba paanikas, helistasin CC valvetelefonile. Nagu ikka, on nad megarahulikud ja soovitasid haavageeli peale määrida.
Kuna nad ise sellest suur numbrit ei teinud, siis ei ole vajadust ka muretsemiseks vist? 😀
Lihtsalt pean arvestama sellega, et istun veel kauem kodus igaks juhuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan ka veidike enda rindade tõstmise operatsioonist. Tulemusega rahul ei ole ja jaanuaris ootab ees uus konsultatsioon ja arvatavasti ka uus opp, mille käigus paigaldatatkse implantaadid. Vahepeal olen juba käinud ka niinimetatud armi korrigeerimise operatsioonil(oktoobris) samas haiglas, sama kirurgi juures.
Peale oppi oli enesetunne suurepärane ja taastumine läks ka kergelt. Probleem oli algusest peale vasaku rinna kujuga(südame kujuline). Mõne nädala pärast kontrollis käies ütles kirurg, et see ei ole midagi hullu, et haavad värsked ja paranedes võtab õige kuju. Uue kontrolli aja määras septembriks. Mingit muutust aga ei toimunud, no kui, siis imeväike 🙂 Septembris kontrollis käies vaatas rinna üle ja ütles, et oleks vajalik teha armi korrigeerimise operatsioon(pidin ka maksma selle eest), peale seda kõik korras. Sai siis opil käidud ja tulemus veel hullem kui enne, rinnad erineva kuju ja suurusega. Võtsin siis uuesti doktoriga ühendust ja sealt paluti helistada jaanuari alguses, et siis pidavat veel üks doktor seal olema ja vaatavad koos üle, et mis teha saab. Arvatavasti peab paigaldama implantaadid, pidi suruma rinna kuju õigeks. Nüüd siis istun ja ootan jaanuari 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Kas teil on haaval ühtlaselt paranenud?
Mul vasak on juba väga ilus ja paranenud, aga paremal veel kõva koorik peal ja ühest otsast tuleb kollakat vedelikku.
Ise juba paanikas, helistasin CC valvetelefonile. Nagu ikka, on nad megarahulikud ja soovitasid haavageeli peale määrida.
Kuna nad ise sellest suur numbrit ei teinud, siis ei ole vajadust ka muretsemiseks vist? ????
Lihtsalt pean arvestama sellega, et istun veel kauem kodus igaks juhuks.

Tere

Kaua teil möödas operatsioonist?
Mina käisin opi järgses kontrollis veidi vähem kui 3nädala möödudes, kus eemaldati niidid ja öeldi,et kõik ok.
Kutusti tagasi 2n pärast kuna parem rind polnud veel õigele kohale vajunud.
Õde vaatas arme ja küsis kas kasutan juba ka armikreemi, ütlesin et paaris kohas veel pisikesed koorikud, et siis vist veel ei või? Vaatas üle jan ütles, et nendes kohtades olid niidisõlmed sisse jäänud, eemaldas need ja ütles, et kreemi võin kasutama hakata alles 3-4p pärast. Nii ka tegin.
Hetkel opist möödas 2 kuud ja vasaku rinna arm veidi heledama vähem silmapaistev kui parema rinna oma.

Mulle öeldi kliinikust, et armikreemi tuleb kasutama hakata alles siis, kui koorikud täielikult eemaldunud.
Kui sul arm/haav veel vedelikku välja ajab, siis sa kreemi veel kasutada ei tohiks. Ja, kui see vedelik kollakas , siis äkki see põletikuline ja vajaks arsti poolt üle vaatamist.?

Ahjaa, kas haavageeli all mõtlesite ikka armikreemi. ?
MinuL ka opp CC-s tehtud ja mingisugust haavageeli ei pidanud kasutama.

Ilusat aasta lõppu kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kolm nädalat möödas.

Just nimelt haavageeli Prontosan Gel.
Eile kasutasin geeli esimest korda ja õhtul juba plaastit vahetades nägin, et haav on palju kuivem. Täna tuli enamus koorikust ka ära ning tundub, et nüüd saab asi ainult paremaks minna. 🙂
Vasak on juba praegu vaevalt märgatav, aga paremaga pean vist hakkama vaeva nägema, et seda ilusaks saada. Aga olen ise positiivne, siis läheb kõik hästi. 🙂

Eks igaüks paraneb erinevalt. Ise tunnen, et oleks pidanud rohkem omale puhkeaega andma ja mitte nii kiiresti tavaelu tegevustesse sukelduma.

Tissid on veel endiselt kõrgel ja ei tundu minu enda omad olevat. Kui ennem veel kahtlesin, et said väiksed, siis nüüd hea meel, et suuremad ei saanud. Kohati tundub, et suurem büst teeb mind näiliselt paksemaks. Väga imelik. 😀

Kaunist aastavahetust minugi poolt!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Annan ka endast märku.. Minul on 3,5 ndl möödas, CC-s käisin kontrollis 2 ndl peale oppi. Niite siis välja ei võetud, kuna need pidavat ise ära tulema. Paar päeva tagasi käisin perearsti juures kontrollis igaks juhuks – niidid on enamus ära sulanud ja pea kõik koorikuid tulid ära, kui arst arme puhastas (koorikud olid suht lahti), lisaks soovitati armikreemi määrimisega veel mõned päevad oodata.
Rinnad on mul algusest peale õnneks õigel kohal olnud ja tohutu nibude valu hakkab ka nüüd lõpuks vist üle minema. Öösiti on mul rinnad eriti kõvad ja vahest pikali olles lööb ühte rinda väikese närvivalu.
Hoian end veel päris palju ja väike hirm on, et äkki juhtub midagi, kui üht või teist asja teen.. Minu “pesamunad kaksikud” 😀
Kõike head ja ilusat Teile uude aastasse, selg sirgu ja rind ette! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kuidagi nii kurb lugeda kui kellegil selline opp kehvasti läheb ja tulemus hea ei tule. Kõik kordusopid muidugi ei pruugi õnnestuda ja eks nad parajad organismi laastajad on. Loodan,et uuel opil saab ikka kõik ilusaks.

Olen Mellukaga suuruse osas nõus. Mind valdasid alguses samad tunded, et kas äkki said liiga väikesed, kuid nüüd vaatan küll, et enam suuremaid poleks tahtnud.

Haavad on mul ka üsna ilusad. Plaastritest sain lahti juba 1,5 nd pärast, sest plaaster tekitas mulle allergia. Need siis asendati steriilse haavasidemega (marli). Paari päeva jooksul hakkan ka armikreemi kasutama.

Kuidas teil spordirinnahoidjaga lood? Kas ostsite nr väiksema kui tavaliselt? Kas pigistab korralikult või tunnete ennast ikka mugavalt?
Ma natuke põen, et peaks ikka kannatama ja kandma seda xs suurus spordikat. Mis siis, et surub väljakannatamatult. Hetkel mul mugav variant, mis rindu nii vastu keha ei suru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne CC-sse minekut ostsin selle aga nad käskisid poodi tagasi viia, kuna sellel on väike polster, mis võib rinna kuju rikkuda. https://www.google.ee/search?q=nike+sports+bra+medium+support&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiy2PnK75vRAhWFDiwKHWqDB-UQ_AUIBigB#tbm=isch&q=nike+sports+bra+high+support+red&imgrc=LR6Ytg9FIpCZfM%3A

Vahetasin sellise vastu ümber. See oli kõige mugavam, neist paljudest mida proovisin ja sain iseseisvalt selga ja seljast ära. https://www.google.ee/search?q=nike+sports+bra+medium+support&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiy2PnK75vRAhWFDiwKHWqDB-UQ_AUIBigB#imgrc=pdz9ZrU-OpDWFM%3A

Mulle öeldi, et võin kanda medium support ja vesti-kujulist, ei ole vaja korvidega rinnahoidjat ilmtingimata. Suutsin ühe XS´i selga saada aga rinnad ei mahtunud ära ja seega võtsin S´i. Seljas on suht sama nagu kliinikust saadud (suurus 70B), erilist vahet ei tunne.
Suht vähe on neid väikseid numbreid saada ikkagi poes, 70 ümbermõõduga ei leidnud ühtegi 🙁
Millalgi plaanin omale ka high support rinnahoidja osta, kui hakkan trenni tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere kõigile! leidsin selle foorumi siin, kuna endal ka samad mõtted peas. Enda rind on ok, aga suuruses keskmine A ning vanus juba sealmaal, et selline väike tütarlapselik rind võiks veidi suurem olla, kergelt hakkab vajuma ning moraalselt oleks juba õigustatud end ehk veidi tuunida ka. Kuna aga olen suht väike (ca 160 cm, ca 52-54 kg ja kleenuke), siis minu puhul saab võimalik valik olla vaid väga loomulik tulemus – a la täidlane B ja pigem keskmine või madal profiil. Võib-olla visuaalselt midagi sellist sobiks: https://www.realself.com/review/finland-fi-breast-augmentation-finally-boobs-motiva-ergonomix-320cc-silicone# (kui alguse piltidel on rind post-opi järgselt ehmatavalt väikesed, siis lõpptulemus oli igati kena ja kooskõlas kehaga).
Seega olen eriti huvitatud kommentaaridest, mis puudutavad Motiva ergonoomilisi implantaate – vaatasin, et siin lehel mõnel (vähemalt ühel teist) need olid. Kas oleksite nõus pilte ka jagama? Minu e-mail bluemonday11@gmail.com
Lisaks on oodatud pildid Mare Malva tehtud tulemustest või sellistest loomulikest tulemustest, kus mõõdud on minuga enamasti samad või olete keskmise/madala profiiliga implantaati kasutanud.

Loen siin välismaisid foorumeid ka, aga eks materjalid ja tegijad on teised, lisaks on USA ideaal ikkagi mõnevõrra teine.
Mõned küsimused ka:
– mulle tundub, et isegi kui tulemus väga loomulik jääb visuaalselt, siis ikkagi kurdavad kõik, et implantaati on ikkagi teatud nurga alt (kummardades vms) näha ja katsudes serv tunda. Kuidas sellega ikkagi on?
– kui suure vahe ikkagi annavad reaalsuses high, moderate ja low kõrgusega implantaadid? Mulle tundub, et eestis eelistatakse ja soovitatakse ikkagi enamasti high – miks? Mis oli teie valik ja miks?
– mis värk nende rinnanibudega on, kõigil tunduvad peale implantaatide panekut nibud permanentselt kikkis olema? Kas nii ongi 24/7 ja eluaeg?
– kas uued rinnad enam loomuliku rinna moodi nö hüppama ei hakkagi kunagi?
– kas olete kunagi oma otsust kahetsenud või pole oma uue välimusega ära harjunud?

Oeh, neid küsimusi on tegelikult sadu ja hirm on ka. Eks kui kunagi konsultatsioonile lähen, siis kuulen kõike täpsemini enda kohta, seni uurin foorumeid ja teiste kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aa, ja veel üks: miks eestis ikkagi enamasti rinna alt lõige tehakse ja mitte nt kaenla alt, kus armi annab kaenlavolti palju paremini peita? Kas kellelgi on kaenla alt ka tehtud ja kus ja mis põhjusel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan endast märku.
Möödas 4 nädalat ja homme lähen end näitama.
Nüüdseks on haavad ilusti paranenud ning olen omale ka spordirinnahoidja soetanud. Samasugune, nagu Annilii teine link.
Kui ennem oli veel kõndides tunne, et rind oleks nagu silikooni täis lastud – kummis ja ei liikunud, siis praegu on juba pehmemad ja tunduvad rohkem minu enda omad. 🙂

Vastan siis küsimustele ka, kuna mul samad mõõdud, mis küsimusteesitajal. 🙂
Keha mõõdud mul (rind-vöö-puus)90-64-94 hetkel. Enne oppi oli 84-60-90. Kodusistumisega võtsin paar kilo juurde, aga see pole oluline. Mis ma tahan nende mõõtudega näitada, et mul on ehk natuke laiem puus.
Implantaadiks Motiva ergonoomiline 335cc full profile.
Ennem olin 75A, nüüd 75C. Minu kehaga sobib see suurus ideaalselt. Homme saan pilte saata.

Kõige suurem soovitus sulle: ära lähtu teiste tulemustest, igaühele sobib oma ning tähtis on see, mis suurus sulle meeldib proovimise ajal. Tee siis kindlasti pildid ka, et neid vaadata, kui suuruse üle kahtlema hakkad. Mida kaugemale tulevikku sa peale proovimist omal opiaja paned, seda tõenäolisem on, et hakkad ülemõtlema suuruste kohapealt. Väga paljud on seda teinud, läinud hulluks sellega ning praegu kaaluvad juba uut oppi, et vähendada.

CC-s kasutavad nad uutmoodi lihasealla panekut, kus kummardades implantaadi serv enam nähtav ei pidanud olema. Ise katsetanud pole, ilmselt vara ka veel.

Kõikidel implantaadifirmadel on profiilid erinevate nimetustega.
Motival on 4 erinevat profiili: mini, demi, full ja corse.
Nagu mina olen aru saanud, kasutavad nad üldiselt full profiili, aga see kõik oleneb patsiendi reaalsetest mõõtudest saavutamaks soovitud tulemust.
Kuna mul on kitsas rinnakorv, siis pandi mulle full, et saavutada maksimaalset efekti.

Ei ole nibud kogu aeg kikkis. 😀 kikkis on nad ikka siis, kui on jahe. Muidu ikka pehmed. 🙂

Järgmisele küsimusele ehk oskab keegi teine vastata. Mul nad ei hüppa veel kuskile 😀

Kahetsenud ei ole, aga täiesti harjunud ka veel ei ole.

Tean, et Pree teeb kaenla alt. Kas alati ja miks? Ja miks teised ei tee? Ei tea. Vb teevad, aga ei ole kuulnud sellest.

Lõpetuseks ütlen veel sulle, et aeg on meie kõige suurem sõber, aga ka kõige suurem vaenlane.
Sa meenutad mulle natuke mind – ülipõhjalik, lugematud küsimused, tohutu kodutöö.
Ma lugesin tunde ja tunde realselfi foorumit, vaatasin sadu pilte ning videosid.
Tagantjärele mõeldes tekitas see minus pigem stressi, kui ootusärevust.
Säästa ennast sellest, usalda oma kirurgi, uslada iseenda valitud suurust proovimisel, ära mõtle üle ning ole positiivne. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Bluemonday11. Ilmselt me sinuga oleme üsna ühes mõõdus, mina 169cm ja 46kg. Ka minul olid samad soovid, et tuleks võimalikult loomulik tulemus. Foorumeid kammides ja teiste pilte vaadates arvasin, et minu õige suurus peaks olema 300cc kanti, kindlasti mitte suurem. Konsultatsioonis käies ja proovides aga tehti mulle selgeks, et implantaatide suurus oleneb väga palju ka rinnakorvi eripärast ja kuna minul see sissepoole, siis sai valitud suuremad, 320cc ja 355cc Motiva ergonoomilised. Kusjuures profiililt üks demi ja teine full, kõik see sai paika proovimise teel, lähtudes oma rinnast. Seega, suurusega on tõesti nii, et selle saab paika alles siis kui konsultatsiooni lähed.
Mul oli konsultatsiooni ja operatsiooni vahel 3 nädalat ja tõesti see aeg oli pigem stressi tekitav kui suur ootusärevus. Ei möödunud ühtegi päeva kui ma poleks pilte vaadanud, foorumeid lugenud ja kahelnud, kas ikka ei saanud liiga suured valitud. Reaalsus peale operatsiooni oli see, et kas tõesti said nii väikesed?! 🙂 Nüüd, 5 nädalat hiljem vaatan ja tunnen, et just täpne suurus. Riietega ei saa keegi aru, et oleksin opil käinud, samas kõik pluusid ja kleidid istuvad seljas väga hästi. Sõbrannad, kes teavad, ütlevad, et väga ilus ja loomulik. Vahe on muidugi sees, sest enne oli mul olematu rind.
Sinu küsimused:
– minul ei ole ääri näha, rind vajub loomulikult alla ja mingit pallieffekti ei teki
– ei oska seda profiili asja kommenteerida, minul valiti nii, sest sedasi jäid rinnad ühesugused (arvestades, et olemasolevad rinnad olid erisuuruses)
– rinnanibud ei ole ka mul koguaeg kikkis, ikka pehmed. Samas tean ühte, kellel ka nii. Ei teagi, seda peaks vist kliinikust küsima, miks mõnel nii on.
– rundade liikuvusest on veel natuke vara rääkida. Nad on küll pehmemad kui mõned nädalad tagasi, kuid liiguvad vähe. Samas pehmusega kaasneb ka liikuvus.
– kahetsenud pole kordagi, oleks võinud juba varem minna
– lõike koht otsustatakse vastavalt inimesele. Mul on endal mingi arvanus, et rinna alt on see kõige lihtsam ja mugavam kirurgile, kuid see ei pruugi õige olla. Minu armid on täna juba nii ilusad ja see lõige on nii väike, püstiseistes ei paista välja. Armikreemi kasutades muutuvad need ilmselt pea märkamatuks.

Minul oli ka kohutav hirm opi ja taastumise ees. Tagantjärgi ajab muigele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ruttu saab opi aja peale konsulatsiooni? Olen Tallinnast ja foorumite põhjal tundub CC sobivaim koht olema? Kellelgi oli 3 nädalat, kas see oli minimaalne vahe konsultatsioonil ja opil?
Ma olin kogu aeg arvamusel, et teed opi ära, nädal oled kodus ja siis jätkub tavapärane elu. Nüüd siit lugedes selgub, et nii lilleline see asi pole. Kuidas te hakkama saate? Mul on kaks last, 2 ja 4. Kahene vaja abi riietumisel, autosse tõstan teda, niisama soovib sülle, õhtul jääb kaisus magama. Nädala saaks mees mind aidata, aga siis peab ta tööle tagasi minema. Ja töö – mul on istuv töö, klöbistan klahve, vahest kasutan paberit-pliiatsit. Kas peale nädalat saab sellist tööd teha?
Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.01 12:04; 09.01 12:06; 30.03 09:47; 01.05 14:48; 13.07 21:45; 08.08 10:10; 30.08 15:25; 31.08 16:54; 21.10 10:59; 28.11 10:15; 15.12 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt see kui ruttu peale konsultatsiooni opile saab sõltub kliiniku vabadest aegadest. Samas on vaja enne ära teha uuringud (rinnad, veri), seega ca 2 nädalat peaks arvestama.
Taastumisest, lastest ja töötamisest – eks see on kõigil erinev. Mul on 2 last, 1.a ja 7.a, mees oli kodus esimese nädala, teisel nädalal käis abis vanaema. Phm nädala möödudes hakkasin ise süüa jms lihtsamaid asju tegema, samas koristamine (sh laua lapiga puhastamine) oli vaevaline ja pidin mõlemat kätt kasutama. Väiksemat last tõstsin hädakorras (voodisse ja välja) peale kahte nädalat. Samas poekotte käe otsas veel ei tassinud. Kontorisse läksin 13 päeva peale oppi (jah käin nii väikese lapse kõrvalt mõned paevad tööl), kuid tundsin kiiret väsimust, mis kadus täielikult u kolme nädala möödudes.
Inimesed taastuvad erinevalt, tean neid, kes on tööle tagasi läinud nädala pärast. Suurem valu siiski kaob 4 päevaga, peale seda jääb kangus, lihaste kokkutõmbed ja ebamugavus. Lillepidu muidugi pole aga midagi ületamatut samuti mitte. 2 nädalat ikka võiks elu rahulikumalt võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina olin siis 2016 viimane patsient CC-s 🙂 21 detsember oli rindade suurendamine.
Kõik läks täpselt nagu eelnevalt kirjutati, kella 11ks pidin olema kliinikus, süüa sai kella 7ni hõmmikul ja juua 9ni. Kutsutakse ikka mega suure varuga kohale, sest operatsiooni pidin ootama kella 16ni kuskil.

Tänaseks siis 2,5 nädalat möödas ja 2 nädalases kontrollis öeldi et taastumine on imekiire. Samas ega ma suurt midagi veel teha ei saa, lastekaitsega ravimipurkigi lahti veel ei saa teha 🙂 no ja siis see esiklaasi jääst puhastamine on suht lootusetu. Pere pesamuna on 3 aastane ja saab küll aru, et tuleks ettevaatlikult mulle sülle ronida ja kallistada aga ikka solvub kui ma sülle ei võta või oma voodisse hommikul. Mees ja vanemad lapsed on väga tublid ja suureks abiks olnud.

Vastuseks Kägu küsimusele – nädala pärast kindlasti ei saa veel ei last autosse tõsta, ei teda kaisus magama panna. Tuleb ikka aru saada, et see on operatsioon ja 7 päeva on väga vähe, haavad ei ole paranenud ja iga rinnalihase pingutus võib kaasa tuua verejooksu, mis tähendab lisaoperatsiooni. Nagu ka kliinikus öeldakse, 2 nädalat on printsessielu ja siis tasapisi tavaelu juurde tagasi. Operatsioon on suur ja kallis ettevõtmine, niet peaks ikka rahulikult võtma ja tulemuse eest hoolitseda, sest 50% tulemusest on meie enda töö ja vastutus.
Tööd arvutiga saab aga küll teha nädala pärast. Rooli istuda samas ei tohtinud ca 2 nädalat (+-).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat printsessielu kõlab mulle väga hästi, aga mehele… Seda peab veel arutama.
Üks küsimus tekkis veel – kas silikoonrindadega ei saa enam üldse kõhuli magada? Ma mõtlen siis, kui taastumisprotsess on läbi. Mulle väga meeldib kõhuli magada, selili ma üldse ei oska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.01 12:04; 09.01 12:06; 30.03 09:47; 01.05 14:48; 13.07 21:45; 08.08 10:10; 30.08 15:25; 31.08 16:54; 21.10 10:59; 28.11 10:15; 15.12 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka saab 🙂 See pidi olema individuaalne, 2-3 kuu pärast ei peaks enam piiranguid olla, saab nii kõhuli magada kui ka rinnalihasele suunatud trenne teha 😉
Hetkeseisuga on isegi veel külili magamine nats ebamugav.
Muidu saan sust täiesti aru, 2 nädalat oli minu jaoks planeerimisel täitsa ulme. Aga langes kõik kokku nii, et tuli ilusti kõik välja – mehel oli kollektiivpuhkus, lisaks võttis veel 3 päeva ja tuligi 12 päeva kokku. Lastel oli koolivaheaeg ja noorem oli siis kah kodus. 21.12 oli õhtul operatsioon, 24ndal aga ei saanud sugulased (mul vaid abikaasa ja vend, kes kliinikusse minule järgi tuli järgmine päev ja koju viis, teavadki opist) ei saanudki aru millestki. Võtsin rahulikult, mees, vend ja tema naine tulid kähku appi kui miskit oli vaja teha-tõsta vms, et teised aru ei saaks 🙂 Magustoidu tegin eelnevalt juba valmis (jäätisetort oli, sai ilusti enne oppi valmis teha ja sügavkülma pista), niet jah 🙂 Otseselt saladust ei tee, kui keegi peaks küsima siis varjama ei hakka, aga ka kõigile rääkima ei lähe kah. Vanemad on eelarvamusi täis ja kui kunagi mainisin emale, et oli mõte opp ära teha, siis tuli sealt nii kuhjaga negatiivsust, et otsustasin mitte jagada uudist et ta mind närvitsema ei paneks enne operatsiooni ja kogu rõõmu ära ei rikuks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

joanna19, ega sa ei ole nõus anonüümselt mulle oma pilte saatma? Panin oma e-maili kuskile eespoole ühes kommentaaris ka.

Minul nüüd konsutatsioonil käidud, aga olen veidi segaduses. Malval oli suht kiire, järgmine patsient ukse taga ja ega täis kindlust ei saanudki.

Niipalju kui proovisin, siis tema algne soovitus oli vasakusse 315 ja paremasse 295 (mul ebavõrdsed veidi poole cm võrra, silmaga nagu ei näegi). Aga need tundusid rinnahoidjasse proovides ikka päris suured pommid, pole nii suure rinnaga harjunud.
Mulle endale meeldisid kõige rohkem vastavalt siis vasak 295 ja parem 275 – see on proovides selline tulemus, millega olen enda peegelpildiga harjunud, sest push upiga ehk umbes sama suurus ongi (implantaate proovides oli ehk tsipa suurem kui push up).
Arvestades aga, et implantaat peaks minema rinnalihase alla, siis ma ei tea, kui palju reaalselt lõpuks ikkagi see väiksem jääb võrreldes sellega, kui rinnahoidjasse proovida?

Muidu minu mõõdud hetkel rinnaalune 75 ja rinnaümbermõõt 83.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aah, ja seda ka et 295/315 pidi andma siis sellise veidi fuller pushitud rinna looki, 275/295 jääma pehmem ja veidi nö rohkem loomuliku rinna kujuga ehk teisiõnu vajunum (no ilmselgelt mitte kivid sokis, aga rohkem selline lõdvem ehk). Arst arvas, et mõlemad jääksid kenad, aga no ega väga pikalt seal arutada ja kaaluda polnud kahjuks. Tegelikult ongi just selline loomulik lõdvem rinnakuju see, mida soovin, mulle tundub, et eestis on kõikidel staaridel, kellel tean implantaate olema, pigem selline liiga pallike minu maitse jaoks… aga no ei oska ju ette kujutada, kui lõdvem see nö loomulikum siis jääb :S
Mõlemad mõõdud olid muidu Motiva full implantaadid (lihtsalt tulemus jääks mõnevõrra erinev).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin pildid meili.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küsimus, kas tulevikus tohibki täiesti ilma pesuta magada? Ma hetkel magan spordikaga(ca 3 kuud post op) ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 18:11; 28.04 11:44; 10.08 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Pree juures 2006. aastal. Olen 178cm ja kaalun 67. Minule pandi 400, Pree keeldus suuremaid tegemast – ütles, et esteetiliselt peab ilus välja nägema ja mul ei ole kehal nii palju rasvkudet, et suuremaid panna. Pandi anatoomilised(tilgakujulised) lihase alla. Minu väikesest b korvist sai d. Taastumine oli väga kerge, midagi hullu ei olnud. Hommikul läksin sisse, valmistati opiks ette. Päeva ja öö veetsin kliinikus, poputati hirmsasti, toodi söögid ja suur puuvilja vaagen :). Järgmine hommik sain koju. Rinnad olid algul jube koledad – ehmusin ära, sest olid hästi üleval ja ebaloomulikud. Ajapikku (pakun et 2-3 kuud) vajusid ilusaks ja olen tõesti väga rahul tulemusega. Arvestama peab sellega, et kui peale rinnaoppi peeglisse vaatad tundub nagu oleks 10kg juures. Midagi pole teha, suurem rind teeb üle kogu keha suuremaks. Lemmikpesu, mida silikoonidega enda jaoks leidnud olen on Victorias Secret. Väga mugav ja ilus. Öösiti mina rinnahoidjat ei kanna ja peale rinnaoppi olen veel 2 last sünnitanud ja imetanud ja tulemus ikka ilus.
Aga nüüd pahupoolest. Kõhuli ei maga, aegajalt valutavad. Käin korralikult igal aastal Mammograafiakeskuses UH-d tegemas ja kontrollimas kas kõik ok.
Lõppkokkuvõttes olen oma rindadega väga rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun