Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haha! Titemammad jäävad sooduatustest ilma

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Teema: Haha! Titemammad jäävad sooduatustest ilma

Postitas:
Kägu

Kus kohas see pill oli? Ma lihtsalt juhtisin tähelepanu, et 2lapselised on suurimad kaotajad ja 2lapselist peret sarisigijateks nimetada ei saa.

Pill on see “vaid 40€ lisaks”. Kõik tuleks teilt ära võtta, oskaksite ehk asju paremini hinnata.

Võrreldes 3lapselisistega, kes said juurde peaaegu 400 eurot, ongi 2lapseliste 40 eurot “vaid 40 eurot lisaks”.

Karjuvad ju ikka ainult kuldmunad

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus kohas see pill oli? Ma lihtsalt juhtisin tähelepanu, et 2lapselised on suurimad kaotajad ja 2lapselist peret sarisigijateks nimetada ei saa.

Pill on see “vaid 40€ lisaks”. Kõik tuleks teilt ära võtta, oskaksite ehk asju paremini hinnata.

Võrreldes 3lapselisistega, kes said juurde peaaegu 400 eurot, ongi 2lapseliste 40 eurot “vaid 40 eurot lisaks”.

Karjuvad ju ikka ainult kuldmunad

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaua see koalitsioon ikka kestab? eks siis hakkavad mädamunad jälle karjuma…

+10
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Niisiis kõik loodavad piisavas mahus immigratsiooni peale, et tulevikus töötegijaid jaguks? Kui nii suur vastuseis on titemammade toetamisele, siis ju ainus alternatiiv on immigratsioon. Või kuidas teie, kes ei taha ei titemammadele maksta ega ka ise lapsi, siis tulevikus hooldajaid, arste, jm. teenusepakkujaid leiate? Minul on näiteks väga hea meel, kui keegi viitsib selle lastekasvatsmise vaeva ära näha ja mulle tulevasi teenusepakkujaid kasvatab. Olen nõus selle eest ka maksma. Muidugi Aafrika ja Aasia muutuvad kliima kuumenedes järjest elamiskõlbmatumaks, nii, et võibolla tõesti võiks lihtsalt praegu lasta rahumeeli iibel kukkuda, sest immigratsioinisurve on suur ja tõenäoliselt tühjaks meie riik ei jääks, lihtsalt kultuurilised muutused tekivad.

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No mida on kahe lapse vanemad nii väga võlgu kellelegi, et meid juba aastajagu tümitatakse – laiskvorstid, rahvusriigi vaenlased, iibepuudelised jne.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa keksid, kõikidel läheb elu kibedamaks. Ma vaatan, et ka eluasemelaenude intresside eest enam ei saa mingit tagastust. Lisaks tuleb automaks ja tõuseb käibemaks.

Koli või kuskile mujale riiki elama.

Ja mis siis et tôusevad maksud ja lisanduv automaks. Normaalse auto puhul ei ole see suu loodetavasti u 100 eurot aastas. Keskmise palgaga inimesed vôidavad. Maksuküür kaotatakse ju.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaua see koalitsioon ikka kestab? eks siis hakkavad mädamunad jälle karjuma…

4 aastat. Ja kui praegune valitsus oma otsused ellu viib, valin mina oma perega reformi tagasi. Olen nende otsustega rahul

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaua see koalitsioon ikka kestab? eks siis hakkavad mädamunad jälle karjuma…

Soovimatud kuldmunad karjuvad ja kerjavad ju koguaeg.

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kaua see koalitsioon ikka kestab? eks siis hakkavad mädamunad jälle karjuma…

Ja mida sa oma mädamunadega teed. Kuldmuna toidab sul ja mädamune. Sul ikka tôesti kôik soovimatud lapsed, kellele ja miks sa neid sünnitad kui sa neid juba ise mädamunadeks sôimad.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja “autota ei saa ka 1 lapsega pere hakkama”

Mitu last on siis sinu meelest vaja, et auto põhjandatud oleks? Või soovitad hobust? Aga siis tuleb ju hobusemaks…

Lôpeta, osta endale normaalne auto ja siis sa ei nuta. Automaks ei ole ilmselgelt problem.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kamp vaimuhaigeid jälle üksteisega vaidlemas! Perekooli tase on aastatega nii madalale langenud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haha! Titemammad jäävad sooduatustest ilma