Esileht Koolilaps Tivoli hinnad Rocca al Mares

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tivoli hinnad Rocca al Mares

Postitas:

Lugesin nende kodukalt, et karussell maksab 3 eurot, see on 47 krooni. Ma olin üllatunud, kuna see tundub liiga kallis. Kas viga on minus või ongi see hind üle taluvuse piiri? Mul on kaks karusselliealist last. Kui mõlemad käivad kõigest kahel asjal läheb ligi 200 krooni ehk 12 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis jah. Mina boikotin selliseid üritusi, karussellid ei tundu ka turvalised. Käime tavaliselt korra suve jooksul Soomes Linnanmäe lõbustuspargis. Seal on päevapilet, no ok, maksab ka natu aga seeeest saab möllata ikka ka hommikust õhtuni ja kõigil isu korralikult täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin lastega, iga asi maksab 3 euri ja vaateratas 5 euri(!!!)kord. Masendav, mida Viikna korraldab, kõik on nii räpane ja kallis, et paha hakkab, enam ei lähe!!!!!!!!!!!!!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga asi!? No anna kannatust… Kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie pere poolt jääb samuti ära.

pigem panen pere laeva nagu eelmisel aastal ja sõidame ka Helsinkisse või Tamperre, samamoodi üheks päevaks minek, aga vähemalt saab käepaelaga sõita küllastumiseni

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 08:05; 30.04 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tamperes ühe päevaga hästi ära käia ei jõua .. Helsingis Linnanmäel vabalt, varahommikuse Vikingiga sinna ja hilisõhtusega tagasi, lõbustuspargiaega jääb ca 8h ja sellest on rohkem kui küll 🙂

Peale seda kui Rakveres karussell põlema läks, pole enam last mitte kordagi Viikna üritustele lubanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]KristaT kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tamperes ühe päevaga hästi ära käia ei jõua .. Helsingis Linnanmäel vabalt, varahommikuse Vikingiga sinna ja hilisõhtusega tagasi, lõbustuspargiaega jääb ca 8h ja sellest on rohkem kui küll 🙂

[/tsitaat]

huvitav, me oleme küll käinud. käisime Tallinkiga ja oma autoga. helsinki-tampere vahel on kiirtee ning sõit kestis ca 2 tundi. Jäi isegi õhtul tunnike aega enne laevale minekut ka helsinki sadamapiirkonna ja ujumiskohtadega tutvuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 08:05; 30.04 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Füüsiliselt jõuab tõesti, aga kohapeal oleku aega jääb siis veidi väheks lihtsalt 🙂
Päevapileti eest tahaks natuke kauem ikka olla kui 4-5h ..

Omenas ööbimine on (eriti kahe lapsega minnes) hästi soodne ja lõbustuspargi 2.päeva pilet on ka odav 🙂 Me vahepeal võtsime ikka mitu suve järjest kahepäevase reisi Tamperesse ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See liikuv tivoli oli juba krooniajal üle mõistuse kallis. Lisaks veel räpane ja kahtlane. Mitte kunagi pole sinna kippunud.
Kusjuures ma saan väga ok palka, aga see tivoli tundub mulle ilmselgelt ülehinnatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai lapse nõudmisel käidud Tallinna Tivolis sadama juures ja head muljet ei jäänud. Maapind on kaetud killustikuga, lapse käruga ei saa üldse liikuda, isegi käia ei ole mugav.
Atraktsioonid on üsna väsinud ja Octopussy karussell ajas musta tossu välja.
Järjekordi ei ole, sest pileti hind on päris kallis: vaateratas 5¤, laps 3¤, karussellid 3¤, Booster 6¤, Move it 4¤.
Paraku peab iga atratsiooni peal tükk aega ootama, enne kui piisav hulk sõitjaid kokku saab.

http://www.youtube.com/watch?v=51idS7z8hUM

Allikas: http://www.arvustus.com/foorum#ixzz1wLL7Julp

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Tivoli hinnad Rocca al Mares

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.