Esileht Väikelaps Tivoli Tuur — mis vanusele?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Tivoli Tuur — mis vanusele?

Postitas:
Kägu

Püstitavad oma atraktsioone meie kodule nii lähedale, et aknast paistab.  Lapsed muidugi on sellest pöördes. Mulle tundub, et pigem on tegemist suurematele lastele mõeldud atraktsioonidega, ja tegelikult üldse seostub kogu see üritus mu peas ainult negatiivsega (varasematel aastatel olnud jamad ja õnnetused, eelmisel aastal mingi peksmine töötajate poolt jne). Ehk siis üldse ei tundu selline koht, kuhu tahaks ise minna, veel vähem lapsi lubada. Samas ma muidugi mäletan veel oma lapsepõlvest, kui äge ja erakordne oli, kui kord aastas meid Kadriorgu lõbustusparki viidi. Praegu on küll pigem selline tunne, et kui COVID võimaldaks, sõidaks pigem Soome lastega, tundub kuidagi usaldusväärsem … Aga no aja ja raha ja üldse ettevõtmise mõttes oleks muidugi sada korda lihtsam lasta neil siinsamas see lõbustuspargikogemus kätte saada.

 

Kuskilt internetist ei leia, kas ja millised vanuse- või pikkusepiirangud lõbustuspargil või konkreetsetel atraktsioonidel on. Kogemusi? Ja kes on käinud, kas lähemalt nähes ja kogedes tunduvad need atraktsioonid usaldusväärsed või on pigem mingid vanad äraaetud korralikult hooldamata logud?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõbustuspargi atraktsioonide sobivus on ikka vanema hinnata. Covid ei sega hetkel midagi, kui vaktsineeritud või läbi põdenud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No äkki keegi, kes on käinud, oleks siiski nii lahke ja kirjeldaks umbes, mis vanuses lastega keskeltläbi on mõtet minna. Eriti tüng lastele oleks ju minna nendega kohale ja siis öelda, et sorri, jääb ära — liiga ohtlik ja teie vanusele pole siin midagi. Kaugelt vaadates ma pole aru saanud, kas ja kui palju seal niisugustele koolieeliku masti tegelastele sobivat võiks olla.

 

Alla 12-aastased lapsed ilmselgelt ei ole ju veel COVIDi vastu vaktsineeritud ja läbipõdemisest on saatus meid seni säästnud, ptüi-ptüi-ptüi! Aga kuna nad käivad lasteaias, koolis, trennides niikuinii, siis ma ei jaksa eriti põdeda mingi välisõhus toimuva ürituse pärast.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata kulla teemaalgataja, nende kodulehel on olemas nii telefoninumber kui ka meiliaadresd. Ehk on viitsimist ühendust võtta ning uurida otse korraldajalt.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on see Hollandi oma, siis minu hinnangul sobib alates vanusest 4 ja vaid siis kui liigakõva müra ei karda. Seal on meeletu tümakas koguaeg mängimas. Mina käisin oma 7mesega. Temale olid sobilikud autodroom, dinosauruste maja, õuduste maja ta kartis, seda ei soovita ja siis on laste nö ameerikamägi. No ja siis need hirmkallid loosi ja viskemängud, millega midagi ei võida ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks Soome ei saa sõita? Meie käsime lastega, 42 euro eest möllasid seal 6 tundi erinevatel, kui ka samadel atraktsioonidel.  Pärast lugesid kokku, et üle 20 korra käisid sõitmas.

Ei käi Tivolis. Oleme juba aastaid augusti teisel poolel Linnanmäkis käinud, siis on Soomes koolivaheaeg ja järjekorrad puuduvad. Valik on tohutu igale vanusele,  atraktsioonid on puhtad, korras, teenindus viisakas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on see Hollandi oma, siis minu hinnangul sobib alates vanusest 4 ja vaid siis kui liigakõva müra ei karda. Seal on meeletu tümakas koguaeg mängimas. Mina käisin oma 7mesega. Temale olid sobilikud autodroom, dinosauruste maja, õuduste maja ta kartis, seda ei soovita ja siis on laste nö ameerikamägi. No ja siis need hirmkallid loosi ja viskemängud, millega midagi ei võida ????

Suur aitäh! 🙂

 

Miks Soome ei saa sõita? Meie käsime lastega, 42 euro eest möllasid seal 6 tundi erinevatel, kui ka samadel atraktsioonidel. Pärast lugesid kokku, et üle 20 korra käisid sõitmas.

Ei käi Tivolis. Oleme juba aastaid augusti teisel poolel Linnanmäkis käinud, siis on Soomes koolivaheaeg ja järjekorrad puuduvad. Valik on tohutu igale vanusele, atraktsioonid on puhtad, korras, teenindus viisakas.

Eks saaks ka, aga ettevõtmine on ja kokkuvõttes läheb muidugi kallimaks. Võtame selle vast järgmiseks aastaks plaani. Augusti teine pool Soome koolisüsteemi kontekstis tundub ülihea mõte, aitäh! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on see Hollandi oma, siis minu hinnangul sobib alates vanusest 4 ja vaid siis kui liigakõva müra ei karda. Seal on meeletu tümakas koguaeg mängimas. Mina käisin oma 7mesega. Temale olid sobilikud autodroom, dinosauruste maja, õuduste maja ta kartis, seda ei soovita ja siis on laste nö ameerikamägi. No ja siis need hirmkallid loosi ja viskemängud, millega midagi ei võida ????

Suur aitäh! ????

Miks Soome ei saa sõita? Meie käsime lastega, 42 euro eest möllasid seal 6 tundi erinevatel, kui ka samadel atraktsioonidel. Pärast lugesid kokku, et üle 20 korra käisid sõitmas.

Ei käi Tivolis. Oleme juba aastaid augusti teisel poolel Linnanmäkis käinud, siis on Soomes koolivaheaeg ja järjekorrad puuduvad. Valik on tohutu igale vanusele, atraktsioonid on puhtad, korras, teenindus viisakas.

Eks saaks ka, aga ettevõtmine on ja kokkuvõttes läheb muidugi kallimaks. Võtame selle vast järgmiseks aastaks plaani. Augusti teine pool Soome koolisüsteemi kontekstis tundub ülihea mõte, aitäh! ????

Augusti teises pooles ei ole mingit vaheaega! Augusti alguses/keskel/teises pooles kool algab alles. See aasta 11.08 kooliaasta algas! Mu oma poiss läks siis esimesse klassi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtleks et koolivaheajal oleks lõbustuspark just rohkem täis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks ta seda ju mõtleski, et Soome lapsed käivad juba koolis ja lõbustuspargis on seetõttu rahulik. Pole ju mõtet juhusliku sõnavääratusr tõttu norida? Mina olen teema autor ja sain küll hästi aru, mis vastaja mõtles.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen juba mitmendat aastat käinud Tivoli Tuuril oma lastega, kes hetkel on 5 ja 9 aastat vanad. Mõlemale meeldis väga, ehkki selge see, et Soome Linnanmäki pargiga ei anna üldse võrrelda. Aga lapsed on rahule jäänud ja nautinud. Väiksematele on seal igasuguseid asju, igasugused batuudid-liumäed näiteks, kettkarussell ja muud karussellid, dinosauruste maja jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on see Hollandi oma, siis minu hinnangul sobib alates vanusest 4 ja vaid siis kui liigakõva müra ei karda. Seal on meeletu tümakas koguaeg mängimas. Mina käisin oma 7mesega. Temale olid sobilikud autodroom, dinosauruste maja, õuduste maja ta kartis, seda ei soovita ja siis on laste nö ameerikamägi. No ja siis need hirmkallid loosi ja viskemängud, millega midagi ei võida ????

Suur aitäh! ????

Miks Soome ei saa sõita? Meie käsime lastega, 42 euro eest möllasid seal 6 tundi erinevatel, kui ka samadel atraktsioonidel. Pärast lugesid kokku, et üle 20 korra käisid sõitmas.

Ei käi Tivolis. Oleme juba aastaid augusti teisel poolel Linnanmäkis käinud, siis on Soomes koolivaheaeg ja järjekorrad puuduvad. Valik on tohutu igale vanusele, atraktsioonid on puhtad, korras, teenindus viisakas.

Eks saaks ka, aga ettevõtmine on ja kokkuvõttes läheb muidugi kallimaks. Võtame selle vast järgmiseks aastaks plaani. Augusti teine pool Soome koolisüsteemi kontekstis tundub ülihea mõte, aitäh! ????

Augusti teises pooles ei ole mingit vaheaega! Augusti alguses/keskel/teises pooles kool algab alles. See aasta 11.08 kooliaasta algas! Mu oma poiss läks siis esimesse klassi.

Avastasin ka vea, aga paranda ju ei saa – tahtsin öelda, et siis on koolivaheaeg läbi ja lõbustuspark on tühjem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Tivoli Tuur — mis vanusele?