Esileht Tööelu, raha ja seadused. TLC Õdedest abikaasa

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: TLC Õdedest abikaasa

Postitas:

Palun arvamusi, kes on vaadanud seda sarja!

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 17:13; 22.02 17:20; 22.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis arvamusi sa ootad? Olen vaadanud. Kurb perekond tundub. Mees on tuulepea, naised õnnetud, koguaeg kolivad ja ei saa paikseks jääda

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:15; 23.02 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen seda, et kas oleks igati ok, kui kõikidel nendel neljadel naistel olek omakorda neli meest (vendadest abikaasa). Mis see krdi m… mees arvaks sellest? Kahtlustan, et see ei sobiks mitte…!?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 17:13; 22.02 17:20; 22.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mütlen seda, et kas oleks igati ok, kui kõüikidel nendel neljadel naistel olek omakorda neli meest (vendadest abikaasa). Mis see krdi m… mees arvaks sellest? Kahtlustan, et see ei sobiks mitte…!?

Naised ei tahagi ju erinevaid mehi, keegi ei sundinud neid taolisse abiellu.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja, mida mees kangesti ehitada tahab, tundub küll lahe, eriti kuna iga naise sektsioon oleks ka heliliselt isoleeritud. Ei saa aru, miks üks sõrgu vastu ajab, kui ta väidetavalt tahab sellises abielus olla. Järelikult tegelikult ikka ei taha.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:29; 23.02 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis arvamusi sa ootad? Olen vaadanud. Kurb perekond tundub. Mees on tuulepea, naised õnnetud, koguaeg kolivad ja ei saa paikseks jääda

miks ei saa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 18:26; 23.02 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees tundub kuidagi nii ebameeldiv.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised mulle meeldivad, mees iga hooajaga aina vähem. Uue maja idee mulle meeldib aga kuna nad on juba korduvalt pidanud seaduse eest põgenema siis kas on mõtet ehitada kui äkki jälle tuleb minna… ?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vaadanud ja mul on kahju sellest kõige esimesest naisest, kes vist lõpuks sellest liidust ka välja astus, lahutas abielu. Meri ja selle mehe abielu oli USA seaduse silmis ka ainuke legaalne abielu.

Kolima peavad nad seetõttu, et mitmenaisepidamine on USAs ebaseaduslik ja neile vaadatakse viltu, ühtlasi vist on neil oht, et hakatakse kohut mõistma. Saates siis üritavad endale mõistmist kerjata. Naised ju seejuures ei riku seadust, nendel on üks abielu, seejuures pooltel see tegelikult ei kehtigi. Mees on see, kes seadust rikub. Minumeelest on see ka põhjuseks, miks kõik naised eraldi majades elavad. et ei oleks põhjust kedagi vahistama tulla.

Ma ei ole seda sarja kogu aeg jälginud, aga nägin just seda hooaega, kus too Meri koguaeg nuttis ja oli õnnetu ja lõpuks lahutas. Ma eriti ei tea, mis temast nüüd edasi on saanud, kas ta on lahutatud ja jätkab seal pendeldamist või on oma elu peal, aga igal juhul tundus mulle, et tema jaoks oli see asi kõige traagilisem.

Mees on jube kehkenpüks. Aga lastest on küll kuidagi kahju. Neid on nii kuradi palju ja ega nad ei saa sellises peres tunda mingit normaalset peretunnet iialgi. Kasvavad nagu mingis mustlaslaagris.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 22:15; 23.02 09:37; 23.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle Meri koha pealt on mul tunne, et mees ise tahtis temast kangesti lahti saada. No jälgige nende omavahelist suhtlust. Meri pigem otsib veel variante, aga meest üldse ei huvita.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 17:13; 22.02 17:20; 22.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolima peavad nad seetõttu, et mitmenaisepidamine on USAs ebaseaduslik ja neile vaadatakse viltu, ühtlasi vist on neil oht, et hakatakse kohut mõistma. Saates siis üritavad endale mõistmist kerjata. Naised ju seejuures ei riku seadust, nendel on üks abielu, seejuures pooltel see tegelikult ei kehtigi. Mees on see, kes seadust rikub. Minumeelest on see ka põhjuseks, miks kõik naised eraldi majades elavad. et ei oleks põhjust kedagi vahistama tulla.

Aga kui oleks lihtsalt mingi eluvend, kes 4 armukesega samas majas elaks, siis tõrjutaks neid ka välja või? Põhimõtteliselt ei pea ju kõigile kuulutama, et oled mitmenaisepidaja, s.t, et oled nendega abiellunud, lihtsalt elad koos, kelle asi see üldse on, mis sa omas kodus täpselt teed.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 18:26; 23.02 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui oleks lihtsalt mingi eluvend, kes 4 armukesega samas majas elaks

Ma arvan küll, et kogukond tõrjuks. USA on üsna konservatiivne ja religioonist läbiimbunud silmakirjalik maa, et ei selliseid 4 armukesega eluvendi sallitaks.

Armuke on pealegi midagi hoopis muud. Armukesena reeglina ei tehta lapsi ja need vahetuvad ka suht sagedasti, sest ega naised sellist mitmendaks olemise staatust väga pikalt välja ei kannata. Aga jah, seni kuni ei kipu end abieluliseks kuulutama, siis seaduse silmis on niisugune asi okei, vähemalt ei tuleks siis ametnikud uksele koputama. Iseasi kui sellisel kommuunil tekiks kari lapsi ja oleks küsimus, et kas äkki peaks neid lapsi kuidagi kaitsma hakkama, kas neil on piisavalt vanemlikku hoolitsust jms. Selliseid suurperesid üldiselt peetakse silmas, mitte just seepärast, et need vaesed, näljas ja paljad võiksid olla, aga sellistes kommuunides toimub muid hulle asju, a la verepilastamist, vaimset ja füüsilist vägivalda jne.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 22:15; 23.02 09:37; 23.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle Meri koha pealt on mul tunne, et mees ise tahtis temast kangesti lahti saada. No jälgige nende omavahelist suhtlust. Meri pigem otsib veel variante, aga meest üldse ei huvita.

Minu mäletamist mööda nad lahutasid, sest Robynil oli vaja paremat tervisekindlustust ühele lapsele. Aga jah, Meri leidis mingi aeg netist endale silmarõõmu, kes osutus hoopis naiseks (mängis meest) ja sealt said nad põhimõtteliselt terveks hooajaks storyline-i.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:29; 23.02 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mäletamist mööda nad lahutasid, sest Robynil oli vaja paremat tervisekindlustust ühele lapsele.

Väga võimalik, aga igal juhul oli see kõik suure draama ja pisarate saatel. Minu meelest sai Meri jaoks viimaseks piisaks see, et mees ei tahtnud temaga veel üht last teha, kuigi teiste naistega tal seda probleemi polnud, et ei taha.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 22:15; 23.02 09:37; 23.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mäletamist mööda nad lahutasid, sest Robynil oli vaja paremat tervisekindlustust ühele lapsele.

Väga võimalik, aga igal juhul oli see kõik suure draama ja pisarate saatel. Minu meelest sai Meri jaoks viimaseks piisaks see, et mees ei tahtnud temaga veel üht last teha, kuigi teiste naistega tal seda probleemi polnud, et ei taha.

Kas ei tahtnud või ei õnnestunud? Ma justkui mäletan, et mingi rasedus katkes ja rohkem ei jäänudki. Mingi viljatuskliiniku osa oli ka, aga ma täpselt ei mäleta

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:15; 23.02 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meri ja selle mehe abielu oli USA seaduse silmis ka ainuke legaalne abielu.

Ei ole nii. Nad lahutasid juba 2014, sest mees tahtis ametlikult abielluda Robyniga, kuna nii sai ta adopteerida Robyni lapsed eelmisest abielust.
Ma ei saa üldse aru, mida see Meri ennast nii kaua solgutada lasi. Robyn on noorem ja ilusam, mees muidugi eelistas teda, kõige vanem naine puksiti lihtsalt kõrvale. Nüüd on siis Robyn see “päris” naine ja ülejäänud on pmst lihtsalt üksikemadest armukesed, kelle juures mees külakorda käib.
Mind on selle sarja juures alati pannud imestama, kust krt nad raha saavad. Telekanal maksab ilmselt, aga enne seda? USAs rügavad pereisad ületunde, et saaks oma naist-lapsi ülal pidada ja eramajas elada, sel tüübil on vaja elatada 4 naist neljas majas kõigi laste ja saba ja sarvedega. Mis tööd ta teeb üldse? Meril on mingi moekollektsioon vist nüüd, aga muidu teised naised ei käi ju tööl. Mismoodi on võimalik nii elada?

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See telekanal vist maksab päris hästi, muidu oleksid mõned neist juba oma teed läinud. Vanasti käisid vähemalt mõned neist tööl (Janelle, Meri), sealt tuli raha. Üks põhjus, miks sellised pered võimudega pahuksis on, on see, et naised registreerivad end üksikemaks, et toetusi saada (seaduslikus abielus ju ei ole).

Nad on seal kõik nii õnnetu olemisega, ühelt poolt tahaks nagu jumalale meele järgi olla, aga teiselt poolt unustaks parema meelega ära, et mees teiste naiste juures käib ja nendega deidib ja seksib. Sellepärast ei saa samas majas elada, et äkki siis näeb, kuidas mees teise naisega deidile läheb. Just nagu ei teaks, et mehel veel naisi on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõnda osa näinud, üks oli selline kokkuvõtlik, kus selgitati pikemalt nende kolimisi, rahaprobleeme jne. Periooditi on nad end täiesti ummikusse elanud, st üle oma võimete, siis jälle kambakesi kuhugi odavamasse piirkonda vahepeal. Lastele ja neile endile on see pidetus halvasti mõjunud. Mees muudkui planeerib midagi, kõik on sellest väsinud, samas on otsustanud koos edasi minna, üksteist toetada. Aga jah, ega nad õnnelikud välja ei näe.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen läbi aegade seda seriaali vaadanud ja iga hooajaga hakkab mulle see mees üha rohkem vastu. See, et nad LA-st ära kolisid, oli täielik ämber, keegi naistest ei soovinud seda. Ja nüüd istuvad oma majade+ üürimajade otsas ja rahad otsas. Ega nad õnnelikud küll ei paista, pigem osalevad seal saates kohustusest, et saada raha. Mina oleks vist ammu selle mehe maha jätnud, sest see täiesti ebanormaalne, kuidad ta koguaeg kolib. Terve elu ainult kolinud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on nii haige, vastik limukas.
Maryst on nii kahju mul ka. See mees eelistab ilmselgelt kõige viimast naist ja ma ei saa aru, miks need teised temast veel kinni hoiavad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kord, kui selliseid saateid vaatan, tekib mulje, et asi käib ikka mehe tillieelistuste järgi, muud asjad on olukorra õigustamiseks välja mõeldud. Neid saateid on ju veel olnud, kus mehel on mitu naist. Ja ikka on nii, et ainult mees õitseb seal, naised ei ole õnnelikud. On omavaheline rivaalitsemine, lastega probleemid, kõik muu. Üks perekond oli selline, kus kõige esimene naine otsustas kõike, mees oli tossike (magas muidugi ikka kõigiga) ja naised siis omavahel jagasid seal asju. Need hilisemad naised olid esimese naise intrigeerimise tulemusena pooleldi enesetapu äärel. Ei saa aru, mis paneb mõnda naist sellise asjaga leppima, eriti kui mees pole ka just suurem asi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tahab nelja naist ühte majja suruda. Teeb koosoleku. Ja siis vaatan, kuidas naised üritavad kõik välja öelda viisakaid, aga osaliselt täiesti jaburaid põhjendusi, miks nad seda ei soovi. Ülisuure ringiga siis jõutakse selleni, et mehe privaatsus kannatab! Aga ükski naine ei julge välja öelda, kuidas nad end tunnevad, kui mees teiste naiste magamistubadesse läheb iga õhtu ja nii kolm nädalat jutti… Ei tundu need naised õnnelikud, kui otse ei julge asjadest rääkida, ikka ringiga.

Ma saaks veel sellisest suhtekorraldusest aru, kui ka naistel on lubatud teiste meestega seksida. Samuti on näha, et selgelt on eelistatud viimane naine, kes juhtumisi on ka kõige saledam ja noorem.

TLC sari on veel väga viisakas. Netflixis on analoogne sari, seal ikka on näha rohkem pisaraid, kadedust ja ärategemist. Kõige noorem naine on kõige rohkem närvis ja kokkukukkumise äärel. Lisaks ka kõige väiksemate lastega rakkes. On ka seal beebidega magamata, aga mees käib ikka nädalast nädalasse teiste naiste juures, jättes ka äsja sünnitanud naise üksinda. Kõige vanem naine aga tundub peast kõige soodam ja lihtsakesem, tänu tema julgustusele mees üldse hakkas uusi naisi perre tooma. Eriti perversne on seal veel see, et ühe teise polügaamse pere mees sureb ja siis teise pere polügaam kujutab päriselt ette, et tema kohus on nüüd üksi jäänud üks naistest endale võtta, a la et lastel oleks isafiguur ja pere (usk ja
jaburad põhjendused). Naised on nagu ajudeta trofeed, kellelt ei küsita, kas ta soovib naabrimehe voodisse tulla, naised peavad suutma sisuliselt seksida polügaamse teise pere mehega ja seda kõike religiooni ja mehe taevasse saamise (naiste taevasse/õndsaks saamisest ei ole veel kuulnud) tähe all. Naistele surutakse peale veendumust, et enda allasurumine on kõik üllama eesmärgi nimel. Seal sarjas see värske lesk ütles mehe ettepanekule õnneks ära, aga ta ka kordagi ei toonud põhjenduseks, et ta ei armasta meest või mees ei ole atraktiivne, põhjused olid ikka ümaralt suure ringiga ja minusuguse jaoks pealiskaudselt jaburad.

Ma tahaks tegelikult mõlema sarja puhul rohkem teada nende religioosseid vaateid. Kes täpselt taevasse saab ja miks on lubatud mehele mitme naise pidamine ja vastupidi, tingimustes, kus naine oleks võrdne mehega ja võiks ka mitut meest pidada, ei ole võimalik õndsaks saada? St mis täpselt neid naisi veenab olema nii allaheitlikud ja enda tundeid koguaeg ümber mõtestama?

Teises sarjas kutsub ka mees oma naised ja lapsed kõik kokku ja küsib igalt ühelt luba uue naise perre kutsumiseks. Rõhutab veel, et kõik on oma otsustes vabad. Üks lastest ütleb selgelt “ei”. Mille peale järgneb lapse puhtakujuline töötlus, kuni lapselt saadakse religiooni ette lükates see õnnetu “jaaa” kätte. Lastest on kõige rohkem kahju.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meri ajas kangesti peale, et tahab veel üht last. Et pesa tühi ja tütar läinud. Ühel hetkel mees ütles, et hästi, teeme. Ja siis hakkas Meril pihta, et ee… oot… ee. Ja sinnapaika see jäi. Pigem tundus mingisuguse emotsionaalse väljapressimisena.

Viimane naine tundub pigem selline, kes soovib väga kangesti esimesele kolmele meele järele olla. Mis pole iseenesest sugugi paha. Tema viimase aja kaalutõusu vaadates tundub aga, et see on samuti “punti sobitumise” pärast – muidu teiste kõrval kangesti kõhn.

Oeh, sai ikka vastikult teiste kallal lõugu lõksutatud. Ei ole uhke, aga need on olnud mõtted, mis on peast läbi käinud ja silma jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh…, kes selliste kanalite ja saadete omanikud/produtsendid küll võiksid olla?
Võib-olla, samad institutsioonid, kes ajakirjandust kontrollivad?

Ajud juba nìiiii ära komposteeritud. Nuuuks

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh…, kes selliste kanalite ja saadete omanikud/produtsendid küll võiksid olla?

Võib-olla, samad institutsioonid, kes ajakirjandust kontrollivad?

Ajud juba nìiiii ära komposteeritud. Nuuuks

TLC kuulub Discovery gruppi, nuuksu edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. TLC Õdedest abikaasa