Esileht Koolilaps Tln ühiskatsetel verifitseerimine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tln ühiskatsetel verifitseerimine

Postitas:

Juhendis kirjas, et vaja kaameraga arvutit verifitseerimiseks. Katsetaja arvutil puudub kaamera. Testis verifitseerimist mobiili abil ja väidab, et kõik töötab. Kas see on siiski toimiv lahendus? Juhendi järgi tuleb isiku tuvastamine teha samas seadmes ja samas brauseris, milles teste lahendatakse. Ka telefoniga identifitseerimise lõpus näitas arvuti aknas, et verifitseerimine tehtud. Mulle jääb natuke segaseks, kas see on ikka toimiv lahendus. Kas kõigil on kaameraga arvuti või tuvastab keegi veel end telefoni abil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oleks mõistlik seda koolist küsida?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu valikud on:

1) kirjutada katsete korraldajale (küsida sealt, kust saab kindla vastuse);

2) laenata veebikaameraga läpakas või eraldiseisev veebikaamera.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei näe kuskilt võimalust verifitseerida telefoniga. See, et see praegu õnnestus, ei ole ju mingi näitaja, sest reeglites on kirjas, et seda tuleb teha sama seadmega samas brauseris, kus teste lahendama hakkad.
Kas sa märkasid ka seda kohta, et verifitseerimisele tehakse järelkontroll ja testide tulemus võidakse tühistada ka juhul, kui hilisema kontrolli käigus selgub, et isikutuvastus ei vastanud nõuetele? Ma küll ei riskiks, liiga oluline asi minu meelest. Muidugi, kui laps läheb niisama oma taset testima, siis pole tõesti vahet, aga kui tahab ikkagi mõnda neist koolidest sisse saada, siis on nõme hävida niisuguse põhjuse tõttu.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 14:11; 01.04 13:12; 02.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhendis kirjas, et vaja kaameraga arvutit verifitseerimiseks. Katsetaja arvutil puudub kaamera. Testis verifitseerimist mobiili abil ja väidab, et kõik töötab. Kas see on siiski toimiv lahendus? Juhendi järgi tuleb isiku tuvastamine teha samas seadmes ja samas brauseris, milles teste lahendatakse. Ka telefoniga identifitseerimise lõpus näitas arvuti aknas, et verifitseerimine tehtud. Mulle jääb natuke segaseks, kas see on ikka toimiv lahendus. Kas kõigil on kaameraga arvuti või tuvastab keegi veel end telefoni abil?

Eelmine kevad  öeldi, et kellel arvutil kaamera puudub, siis läheb oma kooli teste tegema.

lastele öelge ka kindlasti, et kui süsteem kokku jookseb, ntx vastuseid ei salvesta, siis tehku kindlasti oma vastusest fotod. Ma eelmine aasta oma lapsi hoiatasin  ette ja ühel neist läks neid fotosid vaja.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole lihtsalt nalja pärast, et verifitseerima peab samast seadmest ja brauserist, vaid see on üks neist vähestest kontrollpunktidest, mis e-testides üldse on. Niigi on seal võimalusi trikitamiseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna ei õnnestunud proovikatsetel mitte millegiga end verifitseerida ja kogu see nende eksamisüsteem jooksis täiega kokku… Eesti keeleks jäi aega 17 minutit…on tehnikud ikka seal…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänane katsetus oli ikka masendavalt piinlik. Oli ette teada, palju lapsi registreerus, aga süsteem oleks nagu kolmele õpilasele püsti pandud. Hiljem, kui testide aegu muudeti, suudeti isegi sellega soperdada nii palju, et test oli vaid 15 minutit pikk. IT-tiigrist pole mitte midagi alles jäänud…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljem, kui testide aegu muudeti, suudeti isegi sellega soperdada nii palju, et test oli vaid 15 minutit pikk.

Ma ka imestasin seda, et programmis ei suudetud jooksvalt niisugust väikest parandust teha, et test hilisemal kellaajal sulguks. Aga eks see riigiasutuste it-arenduste tase ongi selline, töö on kuskilt tellitud (halvemal juhul hankega) ja kui midagi muuta on vaja, siis see nõuab seitset kooskõlastust.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 14:11; 01.04 13:12; 02.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljem, kui testide aegu muudeti, suudeti isegi sellega soperdada nii palju, et test oli vaid 15 minutit pikk.

Ma ka imestasin seda, et programmis ei suudetud jooksvalt niisugust väikest parandust teha, et test hilisemal kellaajal sulguks. Aga eks see riigiasutuste it-arenduste tase ongi selline, töö on kuskilt tellitud (halvemal juhul hankega) ja kui midagi muuta on vaja, siis see nõuab seitset kooskõlastust.

Huvitav, mis keskkonnas see test siis on, et nii keeruline on lõpuaega muuta. Nt Moodles on see lihtsalt paari kliki küsimus ja mingit teadust ega keerulist operatsiooni pole vaja teha, et testi algus- ja lõpuaega muuta. Või nad tõesti ei pannud testi tegemise päevaks ja ajaks valvesse isikut, kel oleks õigus testi tingimusi muuta?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljem, kui testide aegu muudeti, suudeti isegi sellega soperdada nii palju, et test oli vaid 15 minutit pikk.

Ma ka imestasin seda, et programmis ei suudetud jooksvalt niisugust väikest parandust teha, et test hilisemal kellaajal sulguks. Aga eks see riigiasutuste it-arenduste tase ongi selline, töö on kuskilt tellitud (halvemal juhul hankega) ja kui midagi muuta on vaja, siis see nõuab seitset kooskõlastust.

Huvitav, mis keskkonnas see test siis on, et nii keeruline on lõpuaega muuta. Nt Moodles on see lihtsalt paari kliki küsimus ja mingit teadust ega keerulist operatsiooni pole vaja teha, et testi algus- ja lõpuaega muuta. Või nad tõesti ei pannud testi tegemise päevaks ja ajaks valvesse isikut, kel oleks õigus testi tingimusi muuta?

EISis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 14:11; 01.04 13:12; 02.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Tln ühiskatsetel verifitseerimine