Esileht Tööelu, raha ja seadused. TM tagastus neile,kellele ei rakendu kiire tagastus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: TM tagastus neile,kellele ei rakendu kiire tagastus

Postitas:

Kui kiiresti olete teie oma TM raha arvele saanud?
Kas ikka enne 02.07 või oleneb sellest,millepärast ei tehta kiiret tagastust.
Minul oli kiri et olen olnud maksuvõlglane ja siis ei saa ka mulle 5tööpäeva jooksul tm tagastada,kuigi ise küll ei tea et oleks,mingeid nõudeid ei ole,ettemaksukontol ka vabadvahendid…kuskil ei kajastu mingeid võlgu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maksuvõlglane võib tähendada ka seda, et tasusid eelmisel aastal maamaksu peale tähtaega- see võlglastele hiljem tagastamine käivitus alles sellest aastast, seega on suht raske ennustada.
mina sain 2a tagasi kusagil märtsi esimestel päevadel, sest deklareerisin 1x eluasemelaenu intresse, paberid olid ära viidud juba enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Helistasin emtasse ning uurisin. Tegin ka kiiresti etemaksukontole selle võla tasumise. Emta ütles nii, et eelisjärjekorras need kellel kõik korras ning siis hakkab arvuti ette söötma vigadega deklaratsioone. Kui nendega korras, siis makstakse tagasi. Ütles oleneb kui kiiresti saad oma võlad/kohustused eemaldatud seda kiiremini võetakse sinu deklaratsioon uuesti ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. TM tagastus neile,kellele ei rakendu kiire tagastus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.