Esileht Pereelu ja suhted toa ringi tõstmine

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: toa ringi tõstmine

Postitas:
Kägu

Kui tihti teie toas asju ümber paigudate?Minul on vist mingi haigus küljes ma arvan.Ei möödu nädalatki kui ma midagi et nihutaks,tõstaks,vahetaks.Vahest tüütab ennastki aga ma lihtsalt ei saa muidu.Pole nagu millegagi rahul.Ja üks põhjus on kindlasti see et olen lapsega kodune ema.Suurest igavusest juba tegutsen.Selle juures on see pluss et minu voodi alused pole kunagi tolmused:)
Tean ka et sisekujundus on minu kirg ja kutsumus,seda tööd aga teha ei saa sest pole vastavat haridust.Teen seda siis kodus..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: toa ringi tõstmine

ei kunagi. igal asjal on oma koht ja nad on ostetud just selleks, et nad sinna kohta sobivad.

Aga kas sisekujundajal peab tingimata vastav haridus olema? Ta ju ise seinu ega midagi maha ei võta. Kui leiad kliente, kes sinu soovituste eest maksma on nõus, siis miks mitte hobist töö teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korteris elasin ja lastega 8a kodune olis, siis mööbeldasin ikka omajagu. Tahtsin muutust ja igasugu ideid tuli peale. Mees oli väga pikka päeva tööl ja öösel tulles tihtipeale pidi otsima, kuhu tuppa ma abieluvoodi lohistanud olen 😀

Nüüd elame majas ja nii palju enam ei mööbelda. Veitsa ikka, sest aastate viisi ühesugust tuba ma ei suuda kannatada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nojah minul sama lugu et 20aastat ikka samu kardinaid ei kannata.ahistab kui midagi on valesti..
praegu juurdlen elutoa kardinate üle.mulle ei meeldi need mis mul on kuigi alles ostsin
tuttavad on harjunud et alati külla tulles on midagi teisiti kuigi imestan et nad viitsivad veel selle üle imestada:)

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Ma lähen õelusest kupla, kui miski on kax sentimeetrit nihkesse tõstetud, totaalsest ymberkorraldusest rääkimata.

See-eest võin ma oma kodus liikuda ka kinnisilmi. Võixin kinnisilmi asjatada oma lapsepõlvekodus, suutmata unustada, kus asus tugitool, kus laud, kus kraanikauss & kus kapp, milles vasakult teises virnas ylevalt teise või kolmandana (ema ei jaganud mul matsu, ajas alailma asjad sassi & yldse kippus kah sisekujundama) seisis mu lemmiktaldrik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tõsta asju ümber, asjad on ostetud iga koha jaoks vastavalt mõõtudele. Kardinaid vahetan küll üsna sageli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pidev mööbeldamine pidi tegelikult hoopis näitama mööbeldaja rahulolematust enda eluga.
Minu kõigil asjadel on oma kindel koht ja häda sellele, kes neid ringi tõsta üritab 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

ehhh..kas räägite dekoreerimisest või sisearhitektuurist? sisearhitekt ikka \”lammutab seinu küll\”. dekoraator valib uusi kardinaid ja juurdleb, kas passib paremini virsiku või vaniljekarva toon.
sisearhitektid ei paiguta kunagi oma tubades mööblit ringi. ühtpidi tehakse ratsionaalne, praktiline ja kaunis paigutus ja nii on. ja ma tean neid sisearhitekte ikka päris palju.
toa ümbertõstmine on ikka mingi muu kiiks, kui \”sisekujundushuvi\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga harva, enne seda juurdlen aastaid ja paigutan asju mõttes ringi. Kui asjaks läheb, siis võtab paar tundi aega ja korter on ringi tõstetud.

Mehega ma seda teha ei saa, temal on oma mõtted.

Heameelega hakkaks mööblit välja vahetama, aga hinnad on kohutavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen kuulnud seda, et need kes mööblit muudkui ümber paigutavad, kaasaarvatud ma ise, vajavad elumuutust!

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga minu tuttav ütles alati, et need kes mööblit ümber tõstavad on seksuaalselt rahuldamata:)

Please wait...
Postitas:
otso

Mulle öeldi kunagi täpselt sama, mis eelmine postitaja väitis:)
Ma nüüd ei taha tunnistada seda, et just seksuaalselt rahuldamatu:P Aga mingi rahulolematus vist hinges on, kui nii tihti muutusi soovid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei, mööblit küll ringi ei tõsta – kõik suured esemed, sh kardinad, on hoolikalt valitud, ja vähemalt 10a pole neist ja nende algsest paigutusest tüdimust tekkinud.

Küll aga vahetan 3x aastas nõudekomplekte, padjakatteid jm väiksemaid esemeid. Ja kappides teen ka ümberkorraldusi.
Ja vaipu olen vahetanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tean üht suurt mööbeldajat. nimelt minu vanaema. eriti suureks navigeerimiseks läks peale kalli vanaisa surma ca 15 a. tagasi. mööbel ei meenuta ka enam seda, mis ta oli enne seda suurt lohistamist. st. kus midagi on saanud ära võtta ja saagida, seda on tehtud. kui külla lähen /nii 4-5 korda a/ siis on telekalauas saanud seinariiul ja 2 m kõrgest seksioonist mingi sopiline ja liigendatud objekt. ja siis me kõik imestame ja lööme käsi kokku, et mis ja kuidas.

no mis saa ära teed. vanaema on 80.

Please wait...
Postitas:
emme 14

Ootan praegu õiget hetke, et magamistuba ümber tõsta. Mees nimelt kuulub nende hulka, kes ümberkorraldusi ei kannata. Ainult selle möödnusega, et kui asjad paigas, siis meeldib küll 🙂 seega ma ootangi, et ta mõni päev kodust ära oleks, kui ma kodus 🙂 Vahest ikka peab ju keskkonda muutma, on lõbusam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

et mööbeldajad on seksuaalselt rahuldamatta?10aastaselt juba mööbeldasin,siis olin ka rahuldamatta we?!
kas asi võib geenides olla,sain hiljuti teada et minu vanaisa oli ka paras mööbeldaja:)ja tädi ka

Please wait...
Postitas:
Kägu

ilmselt sul oleks vaja meest või mõnda sõpra, kes su mööbli põrandkülge korralikult kinni paneks, et sa ei saaks seda liigutada. ja sisekujundajana sa ilmselt suurem asi ei ole, kuna sa ei suuda isegi rahule jääda oma mööbli paigutusega, miks siis teised peaksid jääma sinu paigutusega rahule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ka kõva mööbeldaja. Pärast mööbeldamist on mõnus värske olemine ja kodu. See on nagu selline rutiini lõhkumine omal moel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

üldse ei tõsta ümber. ei saa aru sellest mööbeldamise vajadusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu teema. Ma ka tõstan asju ringi aga mitte nii tihti. Kuna asjad on kõik siit-sealt, siis pole ostetud kindla teadmisega et jääb just sinna kus ta on. Alles tõstsin 2 lastetuba täiesti ringi ja värvisin paari mööblieset, et nad sobiks muu mööbliga, värvisin lage. Kardinaid ma eriti ei viitsi vahetada, pole ka teisi üleliigseid.

Üldiselt tõstan mööblit ringi üksi, sest mulle ei meeldi kui keegi hakkab kõrval \”kas on ikka vaja…\” ja \”aga miks ta ei või seal olla kus ta on…\”. Ma juba lapsena tõstsin oma toas asju ringi ning isa realiseeris muud asjad (näiteks ühel hetkel tahtsin tibukollast lage ja ust ning sain ka).

Kusjuures ämma juures käies mõtlen, et miks ta küll endal elutuba natuke ringi ei tõsta. Seal on teate-küll-neid-nõuka-aegseid-raskeid-massiivseid sektsioone, mida saab osadeks teha. 15a jooksul tegi ta ühe korra elutoas muudatused aga see tähendas seda, et sektsiooni jagas laiali seina äärde nii et sektsioonil on 50cm vahed sees ja sinna topib ta kaste ja asju. Iga kord käies mõtlen, et ma paneks kapi siia seina, diivani vahelduseks teise seina. Ei saa ju kogu aeg ühtemoodi elada!

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma tõstaks hea meelega aga arvuti, teleka ja muud juhtmed takistavad. Osad veel põrandaliistu alt veetud. Vahetan siis kardinaid ja diivanikatteid – saan sellest rahulduse kätte 😛

Please wait...
Postitas:
Serena

täna tõstsin juba kolmandat korda selle aasta (2012) jooksul mööblit ümber. paar väiksemat kapikest, laste voodid, mõned riiulid… tean ka põhjust. ei ole mingi seks.rahuldamatus või vajadus elumuutuse järele, vaid hoopis IGAVUS ja TÜÜTU TALV!! ilm on külm ja väljas eriti ei käi. väga tihti ei käi ka külalisi. telekast pole midagi vaadata. lapsed mängivad omaette, toad on nii ära koristatud, et enam midagi koristada ei ole, söök valmis, pesu pestud jne. no aga kuna midagi asjalikku tahaks ikka teha, siis tõstangi mööblit ringi. hea tunne tuleb peale kui silmnähtavalt midagi teinud olen.

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Pereelu ja suhted toa ringi tõstmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.