Esileht Kodunurk toalilledest

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: toalilledest

Postitas:

Milline lillekasvataja oled? Hoiad alles kõik toalilled, isegi need, millel erilist dekoratiivset väärtust pole?

Või ostad harva mõne kalli ja väga efektse õitsva lille ja poputad seda?

ma ikka aeg-ajaalt teen südant kõvaks ja viskan nn tuustid lihtsalt minema. Praegu mul aknalaual näsakaktus, mis vist juba 15 a sama suur ja niru ning jõulukatus mis ole mul kunagi õitsenud ja on selline ebamäärane. Annan neile vist veidi veel armu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõni taim on jäänud pikemaks ajaks kehva seisu või ootamatult niruks jäänud, püüan seda noorendada: lõikan tagasi või panen pistoksa.
Vahel harva \”unustan\” suveks õuetõstetud rääbaka sügisel tuppa tagasi tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taimi peaks aegajalt ümberistutama. Kiratsemine ja välja venimine on just märk, et pott liiga väike või muld vana. lisaks tuleb õitsvaid taimi aegajalt väetada.Lisaks pidi ka taimedega suhtlemine neile hästi mõjuma 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian kõik alles ja tassin poest ka rääbakaid poputamiseks. Ilmselt tegelen lilledega liigagi palju. Aga abikaasa on siiani nõus olnud mulle lilli juurde ostma, seega midagi hirmsat vist pole.

Otsa saab neid minu käes vähe, pigem paljunevad.
Aga nt sõnajalgu ja luuderohtu pole mul kunagi üle aasta pidada õnnestunud. Orhideesid on üle 15, erinevaid sorte, ja kuigi mõned ei õitse, siis hukka on viimase 5 aasta jooksul saanud ainult 2. Seda olukorras, kui olime suure külmaga pikalt reisil ja temperetauur kõikus nende jaoks liialt..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk toalilledest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.