Esileht Beebi ja mitmikud Toas 20 kraadi sooja

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Toas 20 kraadi sooja

Postitas:

Kas sellisest soojast piisab, et 5 päevane tunneks ennast hästi? Kui ma tema nina ja põski oma huultega katsun, siis on küll jahedad, kohati nina ots täitsa külm. Kas sellest pole hullu, või peaks hakkama mingeid lisasoojusallikaid kasutama? Muidu kui kaela katsun, siis sealt on täitsa soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu enda jaoks oleks 20 kraadi ikka väga väga jahe.
Meil kodus 23 kraadi, see on minu arvates hea temperatuur. Meil kodus 2-nädalane:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodus väga jahe, laps sündis talvisel ajal. Magamistoas oli üleüldse 16 kraadi, elutoas 18. Beebi oli igati rõõmus ja rahul, panime lihtsalt soojalt riidesse ja kogu lugu. Pigem on kogu aeg tervem laps olnud kui teised. Lastesõimes lasti paljajalu käia, teised kõik haiged, tema mitte. Ma arvan, et laps harjub kõigega, lihtsalt tuleb soojalt riietada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 22:52; 25.02 01:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutt see on, et laps harjub KÕIGEGA? Ei tasu selliseid lauseid siia ikka panna, mõni võtab tõsiselt.
Beebi puhul on tõesti nii, et kui kukal on soe, siis on kõik ok. Seni kui ta sul veel nii pisku on ja põrandatel ei turni, on 20 kraadi täiesti ok. Põrandal sellise temperatuuriga on imselt jahedam, kuna soe õhk tõuseb ülesse ja temperatuurivahe on paar kolm kraadi.
Meil endal on toas umbes 23 kraadi, kui alla selle langeb, siis kütame radikaga lisaks. Nii ei pea last ka soojalt riidesse toppima toas. Magamistuba võib olla jahedam. Nii 18-21 kraadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodus 23 kraadi ja arst ütles, et liiga soe. Soovitas 17 kraadist temperatuuri, aga ma ise küll ei kannataks nii külma. Lugesin, et 19 kraadi olevat hea beebile, eriti kui ta magab.

Laps harjub kõigega? Mhh, kui mina laps olin, siis pidin talvel kodus vahest isegi jopet kandma. Oli suur puuküttega maja ja tihti oli külm nagu laudas. Ei kannata ma üldse jahedat, isegi natuke mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kerttu1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis jutt see on, et laps harjub KÕIGEGA? Ei tasu selliseid lauseid siia ikka panna, mõni võtab tõsiselt..[/tsitaat]

No aga harjubki ju kõigega. Täiesti vabalt võib beebi magada ka jahedamas, seda peetakse ju täiesti normaalseks, et beebi magab õues, kus on kuni 20 kraadi külma, lõunaund. Samamoodi võib beebi magada ööund ka 16 kraadises magamistoas. Ka ligi 20 kraadi eluruumides ei ole beebi jaoks mingisugune katastroof, kui ta on sellega harjunud ja on soojades riietes. Eks mõni võib siin ju hüpata, et tema arust on beebi jaoks sobiv temperatuur ainult üle 25, aga olen üles kasvatanud mitu last ja no midagi ei ole teha, temperatuur ei mängi siin mingisugust rolli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 22:52; 25.02 01:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere on aga veendumusel, et vastsündinu vajab kõige enam soojust, lähedust, turvatunned. Pisike peab olema soojas!! Tuli ta ju emme seest, kus oli väga mõnus soe. Sa võid ta ju sisse mähkida, aga kui riideid või mähet vahetad, pead ta ju paljaks võtma….või käid seda soojas vannitoas tegemas?

Natuke suurema lapse puhul on 18-20 kraadi juba täiesti üle elatav. Mulle endale meeldib kuskil 22 kraadi, sest põrandal on veidi jahedam, kus laps peamiselt tegutseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mette kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on kodus 23 kraadi ja arst ütles, et liiga soe. Soovitas 17 kraadist temperatuuri, aga ma ise küll ei kannataks nii külma. Lugesin, et 19 kraadi olevat hea beebile, eriti kui ta magab.

Laps harjub kõigega? Mhh, kui mina laps olin, siis pidin talvel kodus vahest isegi jopet kandma. Oli suur puuküttega maja ja tihti oli külm nagu laudas. Ei kannata ma üldse jahedat, isegi natuke mitte. [/tsitaat]

Ma arvan, et siin nii äärmust ei mõeldudki. Pigem midagi sellist, et nt meil on toas 20 kraadi, aga vanemate juures alati 23 vähemalt. Ja mul on äärmiselt palav seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niipalju kui mina olen aru saanud erinevatest raamatutest, siis mängimise ajal toas väga hea kui 20-23kraadi, magamiseks 18-21kraadi, magamistoa temp üle 25kraadi võib olla lapsele ohtlik, võib põhjustada ülekuumenemist, seega magada ei tohiks kindlasti paksu teki all vaid nt lina all või lihtsalt tudukombega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kerttu1 kirjutas:[/small]

No aga harjubki ju kõigega. Täiesti vabalt võib beebi magada ka jahedamas, seda peetakse ju täiesti normaalseks, et beebi magab õues, kus on kuni 20 kraadi külma, lõunaund. Samamoodi võib beebi magada ööund ka 16 kraadises magamistoas. Ka ligi 20 kraadi eluruumides ei ole beebi jaoks mingisugune katastroof, kui ta on sellega harjunud ja on soojades riietes. Eks mõni võib siin ju hüpata, et tema arust on beebi jaoks sobiv temperatuur ainult üle 25, aga olen üles kasvatanud mitu last ja no midagi ei ole teha, temperatuur ei mängi siin mingisugust rolli.[/tsitaat]
Kui sõnasõnalt võtta, et harjub KÕIGEGA, siis vast võiks toas 3 kraadi miinust ka olla, küll imik harjub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Toas 20 kraadi sooja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.