Esileht Pereelu ja suhted toasoe

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: toasoe

Postitas:
Kägu

kui soe on teie elamine?mul praegu 12.4
ja seda sest õhksoojuspump selle kylmaga ei taha töötada,elektriradikaid ka ei julge tööle panna kuna olen töötu ja 2 lapsega üksikema

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: toasoe

Ega õhksoojuspump alla 15-20 külmakraadi enam ei toimi küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

AHJUKÜTE,16 hetkel vabalt võiks soojem olla aga eks 2 korda saab kõetud jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahjuküte ja pluss 22 hetkel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskküte, Jüri, +24

Please wait...
Postitas:
Kägu

pump töötas ilusti kui algul suured külmad tulid aga enam vist ei jaksa..

Please wait...
Postitas:
Tihasepreili

Sellise külmaga pole enam vahet, kas kütad pumba või elektriradikatega, pump enam elektrikulult niikuinii efektiivne pole.

Mul on ahjuküte, lisaks vahepeal kaks väikest puhurit järel. Sooja 23-24 kraadi.

Õhksoojuspump juba mitmendat nädalat talvepuhkusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas see pump on sul praegu sees või välja lülitatud? (kusagilt peab see 12,4C ju tulema)
Alla -10C külmaga võtab see pump sama palju elektrit, kui tavalised elektrikütteseadmed. Seega – lükka pump välja ja pane elektriradikad sisse, saad vähemalt sooja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii suure külmaga (rohkem kui -15)lülita pump välja ja küta elektriradikatega.

Topeltelektri ära kasuta, pump praegu ei jaksa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reguleeritav küte, hetkel +21.

Please wait...
Postitas:
tibutannu

Keskküte, 28,1 🙂 Kõik aknad lõunapoolsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ahjuküttega tubades mida saab 2 x päevas kütta on heal juhul 18 kraadi. elektriradikaga toas 13 kraadi. aknad ida põhi. kohutavalt külm on ja arved megasuured. vett ka pole ammu, kuna torud jääs.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on pump reguleeritud 24 kraadi peale. kõige külmemas toas on 16 kraadi, mujal paar-kolm kraadi rohkem. elan soojemate ilmadeni üle. Ei taha pumpa välja lülitada ja täitsa jäässe lasta, radikat juurde ei julge panna, kuna vooluvõrk ei peaks liigsuurele kulule vastu.

Please wait...
Postitas:
maiiii

21 keskelt läbi, ühes toas mida ei kasuta on 17-18

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui soe on teie elamine?mul praegu 12.4
ja seda sest õhksoojuspump selle kylmaga ei taha töötada,elektriradikaid ka ei julge tööle panna kuna olen töötu ja 2 lapsega üksikema[/tsitaat]

sul sellest teadmiseks endal soojemaks ei lähe. 12,4 kraadi on liiga külm. tee midagi toasooja tõstmiseks just laste pärast. keskendu kütmisele, mitte akende kleepimisele.

õhksoojuspump on lisaküte, praegusel ajal lükka see üldse välja või kasuta õhupuhastajana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinn, Lasnamäe. Keskküte ja sooja 25 kraadi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahiküte, toas +20, mis on tavapärane ja normaalne temperatuur meie majas meie perele.

Elektriga ei kütaks tappes ka, seda enam, kui oled üksikema (ahiküttega üürikorter on odavam ka muide).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvan, et kuskil 20 ringis hetkel või mõni kraad üle. Termomeeter on köögis aknal ja see näitab 19 kraadi, aga seal ka jahedam. Kütame bullerjani ja elekriradikatega vaheldumisi. Toas on täits normaalne olla nii, et õhem pikemate varrukatega pluus on seljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil siis kui ahjud köetud 25 hommikul 15 sooja… 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on eramaja oma katlaga. Kütame briketiga ja toas on 17 kraadi. Soojemal ajal on õhksoojuspump kenasti oma töö ära teinud ja siis oli toas ikka 22, hetkel pump ei toimi. Hommikuti on tubades 14, kuna radikad jahtuvad maha. Ei kurda eriti, kuna maja on kehvalt soojustatud, samas küttekulud ei tule väga suured. Olen seda meelt, et ma ei pea keset talve käima kodus lühkarite ja t-särgiga, isegi kui maja oleks kenasti soojustatud. Selle talve peab üle elama, kevadel alustame soojustamisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

22 kraadi- meeldib just lühkarite ja t-särgiga kodus olla 🙂 Magamistoas 19-20, mõnusam magada.
Oma gaasikatel, regleerin siis vastavalt tahtmisele.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Pereelu ja suhted toasoe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.