Esileht Kodunurk Tõeline argipäeva hõrgutis, on jee

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Tõeline argipäeva hõrgutis, on jee

Postitas:
Kägu

Miks seda kooreklopsiks nimetatakse kui kastme peab ise alles valmistama? Olen ka seda poes vaadanud ja sain aru, et pakis on ainult liha ja sibularõngad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teemaalgataja on sama, kes ükspäev vahutas, et mingid käbipallid olid postis halvasti pakitud? Ja muud imelikud teemad? Nüüd näeb esimest korda elus küpsetamist vajavat liha. Kas see on see vaimse häirega naisterahvas, siis oleks arusaadav, aga muidu on ka selliseid inimesi olemas? Ja iga elus ettetuleva probleemi korral ta ei küsi näiteks nõu oma perekonnalt, kui enda pea ei jaga, vaid tuleb siia teemat tegema?

arvata võib. Inimesel on igav ja siis ta meelega teeb haigeid teemasid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

arvata võib. Inimesel on igav ja siis ta meelega teeb haigeid teemasid.

Eks keegi ikka viitsib ka sinu haiget meelt rõõmustada. Näha, et rahuneda sa ei suuda.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nojaa, kõik karbilihad, küpsetuskarpides tuleb küpsetada ikka.
Tahtsin öelda aga muud. Ma olen kunagi neid söönud ja ka teisi proovinud. Mingil hetkel ja küllalt äkki sai mul villand nendest, eriti sellest tootest, sellest see algaski, see loobumine nendest maitsestatud karbilihadest. Isegi ei oska nii öelda, et miks. Hakkas see maitseainete maiste nii vastu, et kõigesööjana ei suuda üldse neid enam süüa. Ka pihvid läksid sama teed. Mis sinna nendesse pannakse, et maitsed nii jäledad saavad olema?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saamatuse supernäide – inimene ei suuda sealihast pooltoodet ära küpsetada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küpsetuskarpides tuleb küpsetada ikka.

Kuidas see nüüd küpsetuskarpi hüppas kui teemaalgataja eile kirjutas, et ahju pannes tuleb välja võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kümneid halvustavaid komme siia kirjutanud vaidlushull ilmselt on ise ka selle teema teinud, et saaks oma viha välja elada. Ta vaidlebki sageli iseendaga.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige kooreklops on ikka loomalihast. See siin on mingi “siga ja soust”, aga mitte kooreklops.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see nüüd küpsetuskarpi hüppas kui teemaalgataja eile kirjutas, et ahju pannes tuleb välja võtta?

TA pole kõige teravam kriit ka. Muidugi küpsetatakse seda küpsetuskarbis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, see on viimase aja kõige rumalama inimese teema vist.

See on ju see tülinorija OriginalTaste. Üks vissis väike vanamees, kellel kedagi ei ole. Ainus tegevus on PK-s istumine.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teemaalgataja on sama, kes ükspäev vahutas, et mingid käbipallid olid postis halvasti pakitud? Ja muud imelikud teemad? Nüüd näeb esimest korda elus küpsetamist vajavat liha. Kas see on see vaimse häirega naisterahvas, siis oleks arusaadav, aga muidu on ka selliseid inimesi olemas? Ja iga elus ettetuleva probleemi korral ta ei küsi näiteks nõu oma perekonnalt, kui enda pea ei jaga, vaid tuleb siia teemat tegema?

Tal pole kedagi. Perekond (naine, lapsed) jätsid ta mõned aastad tagasi maha. Raske arvata miks…????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt sama hull tambib nüüd hullumeelsele omase järjekindlusega töörubriigis esimese töökoha üle kurtnud noort inimest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin ka millalgi seda, kohutav kraam. Väga vürtsine oli, tohutult kiuline, mitte keegi peres ei tahtnud, ei iial enam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin selle teema peale seda kooreklopsi poest otsima lausa 🙂
Ja ostsin ära, pakend pappümbrise all oli lausa üleni läbipaistev ning lisaks oli teemaalgatajasugustele, kes papi alla piiluda ei oska, papp-ümbrise esikaanele lõigatud ava 😀
Lõpptulemus ei olnud tõesti eriti hõrgutav, kiuline nagu siin mainiti on hea kirjeldus. Võibolla kui oleks aeglaselt küpsetanud, aga selle kolmveerand tunniga jäi üsna vintskeks. Tekitas küll tahtmise ise seda rooga valmistada ja ühtlasi jäi kuklasse küsimus… Kas see teema on üks osav M&M reklaamikampaania? 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teema on üks osav M&M reklaamikampaania? ????

Et kõik perekoolikad tormavad ostma veendumaks, kas on asi nii rõve kui räägitakse? 🙂

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kõik perekoolikad tormavad ostma veendumaks, kas on asi nii rõve kui räägitakse? ????

Seda kordas toonitades vaid üks kägu (“Veelkord ütlen” ja “Veelkord ütlen”), seega tekkis jah soov temaga nõustuda või vastu vaielda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina passin, on neid juba küllalt proovitud ja pole siiani ühtegi “karbiliha” saanud, mis oleks nii hea, et teist korda ostma kutsuks. Mõned on söödavad, mõned vaevu, HEAD ei ole kohanud. Palju parem on liha ise maitsestada ja marineerida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kõik perekoolikad tormavad ostma veendumaks, kas on asi nii rõve kui räägitakse? ????

Aitäh, ma ei olegi ammu naernud!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina passin, on neid juba küllalt proovitud ja pole siiani ühtegi “karbiliha” saanud, mis oleks nii hea, et teist korda ostma kutsuks. Mõned on söödavad, mõned vaevu, HEAD ei ole kohanud. Palju parem on liha ise maitsestada ja marineerida.

https://noo.ee/toode/noo-liharullid-juustuga-530-g/

Miks sulle need ei maitsenud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina passin, on neid juba küllalt proovitud ja pole siiani ühtegi “karbiliha” saanud, mis oleks nii hea, et teist korda ostma kutsuks. Mõned on söödavad, mõned vaevu, HEAD ei ole kohanud. Palju parem on liha ise maitsestada ja marineerida.

https://noo.ee/toode/noo-liharullid-juustuga-530-g/

Miks sulle need ei maitsenud?

Oleksid pidanud või millest nii imelik küsimus? Meenutad mu vanatädi, kes seisis karmi näoga iga sööja kõrval ja küsis samamoodi: “MIKS see ei maitse?”. No mida paganat – lihtsalt ei maitse ja kõik. Peaksin detailideni kirjeldama hakkama?
Mina ei osta ega söö ainsatki valmismaitsestatud toodet. Need on spetsiifilise mekiga, mitte ükski kodune toit ei saavuta niisugust ebameeldivat kõrvalmaitset.
Kui ma muidu söön hea meelega poe saiakesi, kooke ja mäkist burkse, sest ma ise ei tee neid kuidagi paremini, siis igasugused valmismaitsestatud lihad ja kalad jäävad minust küll puutumata. Aga kuna neid toodetakse, siis järelikult on nõudlust. Ja näen, et siin ongi fänne.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://noo.ee/toode/noo-liharullid-juustuga-530-g/

Miks sulle need ei maitsenud?

Ma olen see, kes teema peale ostma läks.
Need rullid on liiga rasvased, lihast pole seal vaat et juttugi.
Olen jah see loll, kes aeg-ajalt ette valmistatud tooteid proovib.
Enamasti teen siiski ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://noo.ee/toode/noo-liharullid-juustuga-530-g/

Miks sulle need ei maitsenud?

Ma olen see, kes teema peale ostma läks.

Need rullid on liiga rasvased, lihast pole seal vaat et juttugi.

Olen jah see loll, kes aeg-ajalt ette valmistatud tooteid proovib.

Enamasti teen siiski ise.

Ka ebameeldiva kõrvalmaitsega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sulle need ei maitsenud?

Mina olen neid rulle proovinud, täielik soolane rasvakäkk.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et TA on a) kas alles laps või b) vaimse puudega inimene.

Ja selle pärast ei peaks tema üle naerma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei osta ega söö ainsatki valmismaitsestatud toodet. Need on spetsiifilise mekiga, mitte ükski kodune toit ei saavuta niisugust ebameeldivat kõrvalmaitset.

Valmistoodete puhul on imelik asi jah, salatid on vaatamata koostisele kõik sarnase vastikult terava  maitsega (topivad äädikat kõigisse või kasutatakse jälki majoneesi), samuti sellised lihatooted on spetsiifilise maitsega. Lisaks liha ei ole kvaliteetne ja on liiga soolased ka.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et TA on a) kas alles laps või b) vaimse puudega inimene. Ja selle pärast ei peaks tema üle naerma.

See irvitaja ise on siinne lollike või lakkamatult purjus. Tapab kõiki teemasid oma 10+ totra kommentaariga.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks ei olnud see “nauding” üldse toorete lihade juures. Ju müüjad ei saa ka pihta mida müüvad.

Sa lihtsalt arvad, et see “nauding” ei olnud üldse toorete lihade juures. Oli ikka! Nagu käesolev teema tõestab, siis sa lihtsalt ei suuda eristada, milline on toores ja milline juba valmis toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA võiks enda jaoks Tiktoki avastada ja seal vestluseid arendada. Aga küllap ta juba on seal ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin selle teema peale seda kooreklopsi poest otsima lausa ????

Ja ostsin ära, pakend pappümbrise all oli lausa üleni läbipaistev ning lisaks oli teemaalgatajasugustele, kes papi alla piiluda ei oska, papp-ümbrise esikaanele lõigatud ava ????

Lõpptulemus ei olnud tõesti eriti hõrgutav, kiuline nagu siin mainiti on hea kirjeldus. Võibolla kui oleks aeglaselt küpsetanud, aga selle kolmveerand tunniga jäi üsna vintskeks. Tekitas küll tahtmise ise seda rooga valmistada ja ühtlasi jäi kuklasse küsimus… Kas see teema on üks osav M&M reklaamikampaania? ????

Ehk siis et siis sellest, et sa läksid poodi ja ostsis kooreklopsi, koostasid sa lõpuks terve vandenõuteooria.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis et siis sellest, et sa läksid poodi ja ostsis kooreklopsi, koostasid sa lõpuks terve vandenõuteooria.

Ühest väiksest poolmuigega lausekesest seal lõpus läksid nii leili?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Kodunurk Tõeline argipäeva hõrgutis, on jee