Esileht Ilu ja tervis TÕELISELT head naistearsti Tallinnas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: TÕELISELT head naistearsti Tallinnas

Postitas:

Soovitage head, pädevat naistearsti. Kes ka tegeleb probĺeemiga ja lahendab need.
Vahepeal oli üks arst aga et probleemi lahendada, nähvas et tema ei tea mida teha, parem lõikame emaka välja, siis pole probleemi.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled sa üldse kindel selles, et su probleemi annab lahendada ilma välja lõikamata? Ma käisin ühe arsti juures, kes muudkui tahtis lahendada, käisin ja käisin, proovisin seda teist ja kolmandat, neljandat, kuni lõpuks enam ei jaksanud minna Ma pigem oleks soovinud sellist arsti, kes ütleks, et lõikame, mitte nii et ma muudkui söön erinevaid hormoone ja joon erinevaid teesid, et äkki see aitab…

Mul midagi eluohtlikku ei ole, lihtsalt väga tüütu pidev määrimine. Võid minna ja proovida Sadama Medicumi, kui loodad leida arsti, kes viitsib sind jooksutda ja erinevaid asju proovida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib Medicumis Ina Kull. Tal ilmselt ka palju kogemusi, pikalt seda tööd teinud.
Praegu on tasuta ajad tema juurde maikuu teise poolde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sedasi võib, et kui ühe arsti ravi ei sobi siis teise juurda minna?
Siiani pole julgenud arsti vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage head, pädevat naistearsti. Kes ka tegeleb probĺeemiga ja lahendab need.

Vahepeal oli üks arst aga et probleemi lahendada, nähvas et tema ei tea mida teha, parem lõikame emaka välja, siis pole probleemi.

Vau, kes see nii hea arst oli? Ma just olen öelnud mitmel korral arstidele, et mul on päevadest ja nendega kaasnevatest uputustest nii kõrini (vanus ka juba 45+, nii et tsükkel muutunud ebanormaalseks), et eemaldage see mõttetu organ ära. Olen sterilisatsiooni teinud aastaid tagasi,ehk siis juba ammu kindel laste mittesoovimises. Menopausini võib veel aastaid ju minna. Aga kõrini on “mähkmete”- sest tavasidemeid vahetaksin ma iga poole tunni järel esimesed 3-4 päeva- kasutamisest! Ei saa toastki välja, sest olen pükstekandja ning tena lady vms paistaksid jubeda nutsakuna välja.
Arst mingit endometrioosi ega müoomi ei leidnud, ütles et minu omapära lihtsalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll Tallinnas,aga väärt sõitu- Mare Pruks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage head, pädevat naistearsti. Kes ka tegeleb probĺeemiga ja lahendab need.

Vahepeal oli üks arst aga et probleemi lahendada, nähvas et tema ei tea mida teha, parem lõikame emaka välja, siis pole probleemi.

Vau, kes see nii hea arst oli? Ma just olen öelnud mitmel korral arstidele, et mul on päevadest ja nendega kaasnevatest uputustest nii kõrini (vanus ka juba 45+, nii et tsükkel muutunud ebanormaalseks), et eemaldage see mõttetu organ ära. Olen sterilisatsiooni teinud aastaid tagasi,ehk siis juba ammu kindel laste mittesoovimises. Menopausini võib veel aastaid ju minna. Aga kõrini on “mähkmete”- sest tavasidemeid vahetaksin ma iga poole tunni järel esimesed 3-4 päeva- kasutamisest! Ei saa toastki välja, sest olen pükstekandja ning tena lady vms paistaksid jubeda nutsakuna välja.

Arst mingit endometrioosi ega müoomi ei leidnud, ütles et minu omapära lihtsalt.

ei paista see Tena Lady Sul kuskiltpidi välja. muidugi, kui just laste mähkme paksust kandma ei pea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anu Vatter, tasuline. Qvalitases.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võiks öelda, kes see nähvaja arst siis oli?

Mare Pajumetsa soovitaksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis TÕELISELT head naistearsti Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.