Esileht Ilu Tõesti head kätekreemi?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tõesti head kätekreemi?

Postitas:

54 olen, nii et väike noorendav efekt ei teeks ka paha. Aga peamine mure on kuiv ta tihti kergelt punetavgi nahk sõrmeküünte ümber. Tekivad sellised nahakidad, ei oska kirjeldada. Küüneõli juba ostsin, aga tahaks kätekreemi ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.12 17:31; 10.04 20:36; 23.04 16:30; 25.04 12:52; 22.05 21:39; 24.05 19:39; 12.07 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen otsingutega jõudnud sellise kreemini nagu Aqualan. Mõnus konsistents, niisutab, lõhnatu ja ei jää samas rasvaseks. Apotheka, 200 ml ca 8-9 eur. Julgen soovitada, mina sain selle kreemiga nt kahe kuuga ilma ravimiteta käte-ekseemist lahti (tegin kuu aega järjest nii: ööseks palju kreemi kätele, puuvillased kindad kätte). Ja nüüd olengi jäänud kasutama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka selline nahk ja just küünte ümbrusega on probleem. Hajameelselt hakkan neid kuivanud naha kidasid siis kiskuma ja alati siis küünte ümbrused koledad verised 🙁 Suvel õnneks pole seda probleemi, aga sept-mai küll.

Minu kaks lemmikut on samuti Lumi arktiline ja teine on Madara rohelises tuubis. Madara omal lisaks veel mõnus lõhn ka. Üldse mitte väga tugev, vaid selline kerge ja looduslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ortol on 10% ureaga kreem, olen kasutanud kätele ja ka kandadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Body Shop, kanepi kätekreem

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Weleda skin food, hea küünarnukkidele ja põlvedele ja tallaalustele. Öösel võib kanda kinnastega ja hommikuks ülipehmed käed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ka soovitused siit läbi, kuigi asi ikka erineb inimestel. Aga öelda tahan seda, et mis on kogemus igasuguste meie eesti loodustoodetega ja ka teistega, et määrid peale, ja lased imenduda, aga tunni aja pärast jälle nagu enne olid. Seda siledust ja pehmust ei jagu üldse tunnikski mitte. Miks nii on, ei tea. Samas tähelepanek selline, et kui õues ilma kinnasteta aias midagi teen, mitte ülearu ei kaeva paljaste kätega mullas või kraavis, aga näiteks rohin niiske ilmaga natuke midagi, siis pesen käed ära ja ilma kreemita, vihma käes on käed nii pehmed ja siledad. Ükski kreem nii pole mõjunud. Nagu noored kohe. Ju siis niisutus.
Siis paned 10+ eurost kreemi toas teinekord kätele, kus koostises, et puhas sheavõi ja mangovõi, pluss siis mõni tilk eeterliku õli ja e-vitamiini ja poole tunni pärast jälle karedad? Juba kaua imendub see ilma veeta kreem, aga tulemust kahjuks ikka ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib CNC vaht-kätekreem

https://beautyinstitute.ee/toode/microsilverk%c3%a4tevaht50ml/

N53

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan oliiviõliga kreemi, seda kasutan ka kehakreemina, kui vahepeal säärtel nahk kuiv on: https://www.apotheka.ee/orto-kreem-ortomed-oliivoli-150ml-pmm0029833ee Mul ei ole üle keha kuiv nahk, vaid kohati tekivad kuivad piirkonnad, nt reitel või säärtel, nii et neid kuivi kohti siis kreemitangi. Kätekreemina kasutan seda ka, imendub kiiresti ja nahk pärast mõnusalt sile ja pehme.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende nahakidade vastu tuleb teha maniküüri. Osta sellised tangide moodi maniküürikäärid, millega neid nahku ära lõigata. Ja see lükkaja, millega esiteks küünenahad tagasi lükata (siis saab korraga rohkem lõigata ja püsib kauem kena). Ega kreem enam katkist nahka korda ei tee, ikka maniküür aitab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Body Shop, kanepi kätekreem

Ma tahtsin ka lisada, et the Body Shop Hemp. Super

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mulle meeldib CNC vaht-kätekreem

https://beautyinstitute.ee/toode/microsilverk%c3%a4tevaht50ml/

N53

kus seda osta saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule aitab kõige paremini argaaniõli. Lisan juurde veel eeterlikke õlisid. Kasutan ka näole. Kreemide kasutamise olen lõpetanud, sest need lihtsalt ei konkureeri.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Tõesti head kätekreemi?