Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tõhustusdoos, mis sellest halba kirjutavad?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Tõhustusdoos, mis sellest halba kirjutavad?

Postitas:
Kägu

Vaktsineerimisvastased, teil on kindlasti kohe teada tuhat linki juhtumitest, kus tõhustusdoosi saanud inimesega on midagi juhtunud, 2 esimest süsti ei teinud midagi, aga näe, kolmas võttis maha? Laske tulla, olen avatud infole. Ja ma ise ei ole loomulikult vaktsineerimisvastane, hakkan minema kolmandale süstile ja tahtsin end harida, mida sellest ka halba räägitakse.

+12
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei viitsi sulle linki otsida, aga alles augusti lõpus avaldas lausa ametlik ja õige infokanal Delfi artikli selle kohta, kuidas teadlased (teie jaoks võlusõna) ei soovita kolmandat doosi, kuna riskid ei kaalu kasutegurit üles. Jättes küll selgitamata, kuidas need kaks esimest süsti maailma ohutuimad olla said ja siis kolmas ühtäkki riskantne…

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei viitsi sulle linki otsida, aga alles augusti lõpus avaldas lausa ametlik ja õige infokanal Delfi artikli selle kohta, kuidas teadlased (teie jaoks võlusõna) ei soovita kolmandat doosi, kuna riskid ei kaalu kasutegurit üles. Jättes küll selgitamata, kuidas need kaks esimest süsti maailma ohutuimad olla said ja siis kolmas ühtäkki riskantne…

Mina ka ise rohkem otsida ei viitsi, augusti lõpust leidsin ainult Meritsa artikli sellest, et tõhustusdoosid on meie lootus. Kui tuleb mõni märksõna meelde, mille järgi otsida, anna teada, praegu ma midagi sellist ei leidnud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, mäletasin valesti, see oli lausa septembri lõpp. Ei olnud seda otsingut NII raske kasutada, täitsa huvitav, kuidas sina ei leidnud.

https://forte.delfi.ee/artikkel/94671371/teadlased-ei-soovita-kolmandat-vaktsiinidoosi-sellel-pole-motet-ja-see-on-risk-tervisele

Ja kuulaks nüüd huviga sinu vastuväiteid ja selgitusi, kuidas tegu on ajupestud uhhuude ja mmsiärikate pahatahtliku laimuga.

 

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise uurin enda jaoks. Mida teised teevad, on nende uurida või usaldage eksperte.

Vaktsineerimisel olgu oma maastik korras, annan kerele piisavalt vitamiine ja mineraale, et tal oleks probleemidega parem tegeleda, kui peakski juhtuma see õhkõrn õnnetus, et midagi satub vereringesse. C, D, tsink, aspiriin.

Võta rahulikult ja ilusat nädala lõppu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuulaks nüüd huviga sinu vastuväiteid ja selgitusi, kuidas tegu on ajupestud uhhuude ja mmsiärikate pahatahtliku laimuga.

Ei, miks. Artikkel arukas, aga minu jaoks pisut pealiskaudne. Näiteks tekitab segadust lause “Tõhustusdoosid võivad olla vajalikud aga juhul, kui koroonaviirusel on tekkinud sellised variandid, mille vastu praegused vaktsiinid ei ole tõhusad.” Delta-tüve vastu ei ole praegused vaktsiinid tõhusad, vähemalt nakatumise ära hoidmises. See pole siis piisav põhjus?

Ei olnud seda otsingut NII raske kasutada, täitsa huvitav, kuidas sina ei leidnud.

Näiteks seepärast, et ma otsisin augusti artiklit?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimisvastased, teil on kindlasti kohe teada tuhat linki juhtumitest, kus tõhustusdoosi saanud inimesega on midagi juhtunud, 2 esimest süsti ei teinud midagi, aga näe, kolmas võttis maha? Laske tulla, olen avatud infole. Ja ma ise ei ole loomulikult vaktsineerimisvastane, hakkan minema kolmandale süstile ja tahtsin end harida, mida sellest ka halba räägitakse.

Juuksed pidi hästi kasvama panema ja peki sulama.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuulaks nüüd huviga sinu vastuväiteid ja selgitusi, kuidas tegu on ajupestud uhhuude ja mmsiärikate pahatahtliku laimuga.

Ei, miks. Artikkel arukas, aga minu jaoks pisut pealiskaudne. Näiteks tekitab segadust lause “Tõhustusdoosid võivad olla vajalikud aga juhul, kui koroonaviirusel on tekkinud sellised variandid, mille vastu praegused vaktsiinid ei ole tõhusad.” Delta-tüve vastu ei ole praegused vaktsiinid tõhusad, vähemalt nakatumise ära hoidmises. See pole siis piisav põhjus?

Ei olnud seda otsingut NII raske kasutada, täitsa huvitav, kuidas sina ei leidnud.

Näiteks seepärast, et ma otsisin augusti artiklit?

Nojah. Viimasel ajal nii levinud tunnelnägemine. Mina panin otsingusse lihtsalt sõnad “delfi”, “teadlased” ja “tõhustusdoos,” kui sa juba olid öelnud, et augusti kohta midagi välja ei tulnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah. Viimasel ajal nii levinud tunnelnägemine. Mina panin otsingusse lihtsalt sõnad “delfi”, “teadlased” ja “tõhustusdoos,” kui sa juba olid öelnud, et augusti kohta midagi välja ei tulnud.

Mul olid täpselt needsamad sõnad, muide, kuid “teadlased” asemel kasutasin vaid tüve “teadla”, et võimaldada nii ainsus kui mitmus. Sellise päringuga ei anna Google ei septembrisse ega augusti seda artiklit. Milleks see lahmimine tunnelnägemise teemal, jääb arusaamatuks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane muidugi õlg alla! Äkki siis mulle ei pressitakse neid 🙂

Edu!

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, rohkem polegi uuringuid vms pakkuda? Nii nõrk vastupanu?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, rohkem polegi uuringuid vms pakkuda? Nii nõrk vastupanu?

Kolmanda doosi ohud ei ole kuidagi muutunud teisest.

Mida rohkem ühte sama süsti teha, seda suurem on tõenäosus, et süsti jooksul sellest sinu verre midagi lekkida võiks. Seda, kas meil ka sedasi süstima on õed koolitatud, et leket välistada, või selle tuvastamisel süst eemaldada ja järgmine võtta, ei oska ma aga öelda.

https://timesofindia.indiatimes.com/india/wrong-injection-technique-could-also-be-leading-to-clots/articleshow/84083753.cms

https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciab707/6353927

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimisvastased, teil on kindlasti kohe teada tuhat linki juhtumitest, kus tõhustusdoosi saanud inimesega on midagi juhtunud, 2 esimest süsti ei teinud midagi, aga näe, kolmas võttis maha? Laske tulla, olen avatud infole. Ja ma ise ei ole loomulikult vaktsineerimisvastane, hakkan minema kolmandale süstile ja tahtsin end harida, mida sellest ka halba räägitakse.

Kui sa siia juba sellise teema tegid, ju sul endal siis ikka midagi kripeldab. Oleksid sa selles tõhususdoosis 100% kindel, poleks sul vaja Perekoolist oma otsusele kinnitust otsida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimisvastased, teil on kindlasti kohe teada tuhat linki juhtumitest, kus tõhustusdoosi saanud inimesega on midagi juhtunud, 2 esimest süsti ei teinud midagi, aga näe, kolmas võttis maha? Laske tulla, olen avatud infole. Ja ma ise ei ole loomulikult vaktsineerimisvastane, hakkan minema kolmandale süstile ja tahtsin end harida, mida sellest ka halba räägitakse.

Kui sa siia juba sellise teema tegid, ju sul endal siis ikka midagi kripeldab. Oleksid sa selles tõhususdoosis 100% kindel, poleks sul vaja Perekoolist oma otsusele kinnitust otsida.

Mulle jäi sellest teema alustajast pigem sellise silmi pööritava beibe turtsaka kommentaar-kehastatud-kui-muretroll mulje.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, rohkem polegi uuringuid vms pakkuda? Nii nõrk vastupanu?

Kohe näha, millise leeri esindajad lausa toituvad konfliktidest ja ärapanemisest. Delfi kommentaarium keerati kinni ja sul hakkas igav? Pead vist endale mingi hobi või elu nüüd hankima!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, rohkem polegi uuringuid vms pakkuda? Nii nõrk vastupanu?

Kohe näha, millise leeri esindajad lausa toituvad konfliktidest ja ärapanemisest. Delfi kommentaarium keerati kinni ja sul hakkas igav? Pead vist endale mingi hobi või elu nüüd hankima!

Miks ma konfliktidest toitun. Küsimus oli siiras – milleks ise vaeva näha, et erinevaid ohte otsida, kui vaktsiinivastaste leer on seda kindlasti juba teinud.

Kui sa siia juba sellise teema tegid, ju sul endal siis ikka midagi kripeldab. Oleksid sa selles tõhususdoosis 100% kindel, poleks sul vaja Perekoolist oma otsusele kinnitust otsida.

Kripeldamiseks ma seda ei nimetaks, aga mul on kombeks enne tegutsemist asju uurida. Selles on midagi imelikku?

Mida rohkem ühte sama süsti teha, seda suurem on tõenäosus, et süsti jooksul sellest sinu verre …

Kõrvad (silmad) jooksevad su süstimistehnika jutust juba s***vett.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korrumpeerunud hing.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korrumpeerunud hing.

What? Mis kurje sõnu ja väljendeid sa veel tead? 😀
Aga noh, jällegi – igaüks näeb teistes eelkõige iseennast. Eks teie vastused annavad märku teie endi mõttemaailmast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, kas sa ikka vaatasid, mis tehnikat süstimisel kasutati?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, kas sa ikka vaatasid, mis tehnikat süstimisel kasutati?

Aga miks sa ilgud selliste teemade üle? Mis sul viga on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just kirjutati, kuidas paljud õpetajad ootavad tõhusdoosi ja novembrist pidid saama hakkama. Nüüd jälle, et polegi üldse hea teha kolmandat süsti. Mis värk on siis lõpuks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, kas sa ikka vaatasid, mis tehnikat süstimisel kasutati?

Ei ole veel käinud. Ja ma ei vaata kunagi, kuidas mul verd võetakse või süsti tehakse. Ei taha, ei meeldi. Seega minult jääb see info saamata, kuidas õed süstivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõhustusdoosi suurim miinus on see, kui teha siis, kui pole vaja ja valel ajal. Keegi ei tea kaua toime kestab.  See on ka põhjus, miks on süstide vahel vahe. Ehk teed praegu, kui endal oleks organismi kaitse olemas ja kui kolmanda doosi toime kaob, on just nakatumine kõrge.

Kolmas doos ei hoia kahjuks ära nakatumist ega haigestumist, vaid ainult raske haigestumise.

Hetkel soovitan arstina teha 65+ ja az saanutele. Viimastel arvatakse head toimet. Noorena teha pfizer kolmandat korda praegu, peab inimene otsustama ise. Moderna saanule pfizerit teha ei näe hetkel mingit põhjust

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel soovitan arstina teha 65+ ja az saanutele. Viimastel arvatakse head toimet. Noorena teha pfizer kolmandat korda praegu, peab inimene otsustama ise. Moderna saanule pfizerit teha ei näe hetkel mingit põhjust

Tänan soovituse eest, mõtlen järele. Mul ongi Moderna, äkki tõesti siis ootan natuke, kuigi 8 kuud saab kohe täis. Vaatasin Ravimiameti lehelt, seal on Modernal imeväikesed numbrid ebaefektiivsusest teatatud – 5 teadet oli alates aasta algusest. Modernat muidugi ka vähe süstitud, aga ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel soovitan arstina teha 65+ ja az saanutele. Viimastel arvatakse head toimet. Noorena teha pfizer kolmandat korda praegu, peab inimene otsustama ise. Moderna saanule pfizerit teha ei näe hetkel mingit põhjust

Tänan soovituse eest, mõtlen järele. Mul ongi Moderna, äkki tõesti siis ootan natuke, kuigi 8 kuud saab kohe täis. Vaatasin Ravimiameti lehelt, seal on Modernal imeväikesed numbrid ebaefektiivsusest teatatud – 5 teadet oli alates aasta algusest. Modernat muidugi ka vähe süstitud, aga ikkagi.

Modernat polegi nii vähe süstitud mõtlen aasta alguses-  Lääne-Eesti, kindlasti Narvas, Kosel, Lasnamäel. Aga Modernal on tulemas ka tõhustusdoos, USA-s on juba olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolmas doos ei hoia kahjuks ära nakatumist ega haigestumist, vaid ainult raske haigestumise.

Sama juttu räägiti kahe doosi kohta. Nüüd on teada, et vaktsineeritud samamoodk jäävad haigeks, jäävad raskelt haigeks, satuvad haiglasse ja surevad ära.

Mina kolmandat doosi ei tee.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama juttu räägiti kahe doosi kohta. Nüüd on teada, et vaktsineeritud samamoodk jäävad haigeks, jäävad raskelt haigeks, satuvad haiglasse ja surevad ära.

Kas just ikka on samamoodi, kui PERHi intensiivi on jõudnud vaid 1 vaktsineeritu?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadusefännid võiks teada, et nii pisikeste numbrite juures pole mõtet statistikat teha.

Sellegipoolest, igati terendav, et praktikas vaktsineerituid intevsiivi vähem jõuab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellegipoolest, igati terendav, et praktikas vaktsineerituid intevsiivi vähem jõuab.

Ole hea, võta omal see autokorrekt maha, no ei jaksa erinevates teemades muudkui mõistatada, mis sõna see või teine olema pidanuks.

Teadusefännid võiks teada, et nii pisikeste numbrite juures pole mõtet statistikat teha.

Keegi ei teegi statistikat, vaid räägime absoluutnumbritest läbi kahe kuu – ja see pole midagi nii väike baas. PERHi intensiivis kahe kuuga 1 vaktsineeritu, on minu arust ikka vägagi selge sõnum. Lisaks võib kõrvale vaadata eelmise nädala surmade statistikat, kuskil ühes teemas lugesin kokku eelmise nädala jooksul surnute jaotuse vaktsineerituteks ja vaktsineerimata inimesteks ning tulemus oli 5 vaktsineeritut ja üle 20 vaktsineerimata inimese. Nädal on lühike aeg, tõsi, aga rohkem andmeid polnud võtta ja minu arust on nii suur vahe ikkagi ka väikese valimi puhul kõnekas, eriti kui see klapib ka muude sarnaste arvandmetega (nagu kasvõi seesama intensiivisolijate arv).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule Sherlock, mul ei ole “autokorrekti”. Ei kasuta isegi telefoni, vaid klaviatuur on vana, trükin kiiresti ja mõned nupud ei tööta. Kuna tegemist ei ole lõputööga, siis ei hakka iga kommentaari jaoks toimetajat ka palkama.

Mis sõna sul seal konkreetses lauses aga valesti oli, jääb mulle mõistmatuks.

Sa nagu lihtsalt tahaks viriseda ükskõik mille üle. Midagi paremat ei oska oma ajaga peale hakata?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tõhustusdoos, mis sellest halba kirjutavad?