Esileht Pereelu ja suhted Tohutu igatsus mehe järgi…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Tohutu igatsus mehe järgi…

Postitas:

Naised kelle mehed välismaal tööl ,või kelle mehed kuskil sõpradega kalaretkel või mujal ära, umbes kaks nädalat või rohkem. Kuidas olete igatsusest üle saanud? Minul tekib aina rohkem ja rohkem igatsus peale…ükskõik mida sa ei tee, õhtuti ikka mõtlen temale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised kelle mehed välismaal tööl ,või kelle mehed kuskil sõpradega kalaretkel või mujal ära, umbes kaks nädalat või rohkem. Kuidas olete igatsusest üle saanud? Minul tekib aina rohkem ja rohkem igatsus peale…ükskõik mida sa ei tee, õhtuti ikka mõtlen temale…[/tsitaat]

Loe lambaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh mul juba poolest päevast igatsus peal, ma naudin hommikul koos ärkamist ja hommikusööke koos ja meie unejutte jne. See teadmine, et ta ei tule täna koju või et mina ei saa täna koju minna, see võtab minul pisara silma küll ja need korrad, kui olude sunnil oleme pidanud eemal olema, no ei saagi sellest igatsusest üle aga taaskohtumise rõõm on kirjeldamatult mõnus tunne ja selle teadmisega olengi ja ootan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll teil on head ämmad, kes nii toredad pojad üles kasvatanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi igatsusest üle.
Praegu mees ei ole isegi nädala ära olnud, aga selline tunne, nagu 3 nädalat möödunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Hakkan igatsema juba siis, kui ta kotti pakib. 😀 Õnneks mees käib väga harva kusagil ära ja reeglina mitte üle 5 päeva korraga. Aga ikka nii ootan teda tagasi ja kogu aeg on tunne, et pool mind on puudu. Hea on see, et mees kogu aeg sms-ib, helistab ja skaibib, see leevendab natukene seda meeletut igatsust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 09:55; 06.07 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme juba 16a. koos elanud. Eestist väljas käib ta tööl harva, kuid siseselt tuleb nädala jagu kodust eemalviibimist ette küll. Ma peaks ütlema, et ajaga on need igatsused ikka taandunud. Teen siis oma peas lihtsad plaanid \”mina ja lapsed\”
Kuid siiski, nagu näiteks tänane hommik. Mul puhkus, minu ärgates oli ta juba läinud, kahju. Ja nüüd ma siin ootan oma värske kohvi valmimist ning mõtlen talle, et kuidas ta vaeseke täna seda kerge äädikaveesegust kohvi hommikul küll jõi. Panin eile keedukannu kerge äädikalahusega likku ja igasugu tegemiste käigus unustasin hiljem loputada..
ja ta ei märganudki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me oleme juba 16a. koos elanud. Ma peaks ütlema, et ajaga on need igatsused ikka taandunud.[/tsitaat]
Me oleme ka juba 16 aastat abielus, aga midagi pole eriti taandunud. Juba ette põen ta minekuid. Meil on need pikalt ette teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 09:55; 06.07 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me üle 10 a abielus olnud ning enamiku ajast on mees piiri taga tööl käinud. algul ehk oli veidi raskem, aga kuna laste ja majapidamisega on nii palju tegemist, siis igatsemiseks aega ei jäägi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed 2 päeva tunnen, et kodus on tühi. Lapsed käivad kah natuke rohkem närvidele. Ärritun kergemini. Pärast seda on savi.. Ei igatse üldse. Teinekord on hoopis nii, et Kui ta jääb liiga kauaks koju, soovin et ta uuesti läheks.. Mida kauemaks seda parem. Ja tegu pole mingi halva mehega-isaga. Lihtsalt mul pole kombeks sedasi inimese küljes rippuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suhtlen mehe eemaloleku ajal veelgi aktiivsemalt sõbrannadega, käin kohvikus ja külas, kutsun endale külalisi. Hobiga tegelemiseks jääb samuti rohkem aega, peale selle saan iseenda päralt olla – küüsi lakkida, maske teha, tobedaid naisteseriaale vaadata 🙂

Suhe muidu väga hea, aga iseendaga on mul samuti suhted korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikesed tööreisid on iseasi, aga sellise mehega, kes mingite sõpradega kalale vms lõbureisile kaob, ma üldse koos ei elaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul mees komandeeringusse läks (E-R kodust ära, nädalavahetused on kodus), siis ma nutsin vist esimesed 2 nädalat, nii kurb oli olla. Täielik hüljatuse tunne, üksi ja vastik. St ma polnud üksi, olin oma ühe kuu vanuse beebiga, aga üksi nagu partnerimõttes üksi.
Eks üritan ennast rakkes hoida, et mitte mõelda sellele ja telefonikõned on ka igapäevaselt ja päris pikad, peale mida tihtipeale jälle nutma hakkan.
Õhtuti magama lähen, siis jälle avastan ennast katsumas tema voodikohta, mis on ilmselgelt nii tühi mu kõrval. Väga raske on siiani kui ta ära läheb. Asja teeb hullemaks ka see, et ta vahepeal on kodus nt 2 nädalat, siis on jälle uuesti nii raske kui ta ära läheb, nagu esimest korda läheks.. (Praegu on ta ka kodus olnud alates jaanipäeva nädalast, niiet väga kardan, kui tuleb see kõne, et peab tööle minema, ja septembrist läheb soome, kus ta on veel pikemalt ära kui E-R :S)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean paljusid perekondi, kus mees käib tihti komandeeringutes või töötab välismaal ja naine ootab teda kodus. Ja mitmed neist meestest on ostnud oma naisele mänguasja, et telefoni teel vallatleda. Eks natuke on ikka abiks 🙂
http://www.ulakas-kaunitar.ee/toote-grupp/lelud/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled Tartu kandis, saan tulla vahetevahel appi kallistamise ja seksi puudust leevendama.
tartumees@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päris jube.. endal mees käib samuti Soomes tööl graafikuga 10 päeva tööl ja 4 kodus. Vahel ka on ära natuke rohkem. See päev kui ta ära läheb on väga raske. Vägisi tuleb nutt peale ja mingit isu pole. Üritan võimalikult positiivne olla et ka tema tuju seal kaugel mitte väga kurvaks teha. Skype, messid ja kõned muidugi leevendavad igatsus, kuid seda ei saa võrrelda kaisus magama jäämise ja hommikuti tema kõrval ärkamisega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Tohutu igatsus mehe järgi…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.