Esileht Kodunurk Toidu ja muu varumine soodukate ajal

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Toidu ja muu varumine soodukate ajal

Postitas:

Sellest ajast, kui Selver korraldas oma esimesed laadapäevad, on meil traditsioon, et ostame varuks seepe. Tookord olid nad tõesti tunduvalt odavamad.
Mitte, et enam vaja oleks või hinnavahe märgatav, aga nalja pärast alati räägime: oh, laadapäevad, jooksuga seepe varuma! Kuigi seepe vahel soodukas polegi 🙂
Täna ostsin Lavazza Rossot 12 euroga, muidu on ca 20.-. Muidugi ostsin 5 kg, sest sellele sordile tehakse soodukaid väga harva.
Paar päeva tagasi maksis Harpic (Prismas?) 99 senti, nii odavat polnud kunagi näinudki, võtsin ka aastaks ette.
Toiduaineid eriti ei varu, vahel ainult mõned konservid (oliivid, tomatid, praekapsad, purgisupid, tuunikala).
Pesuvahenditest kasutan Mayerit, mees käib kord aastas nende oma poes ja ostab sealt kõik vajaliku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma midagi suurtes kogustes ette ei varu, aga üldiselt ostangi kõike soodukaga. Näiteks juustu pole täishinnaga vist küll aastaid ostnud, ikka ainult natuke üle kahe euro olen nõus 500 grammi eest maksma. Menüü koostan ka vastavalt soodukale, mis parasjagu on. Kohviube pole ka täishinnaga kunagi ostnud, samuti WC paberit, pesugeeli, nõudepesumasina vahendeid, alkoholi vms. Kuna ma pole väga markides kinni, siis võtangi seda, mis parasjagu suurema allahindlusega on. Minu arust on soodukaid piisavalt tihti, seega terveks aastaks midagi ette ei pea varuma, natukene võtan. Ja minu arust pole siin kokkuhoid sentides, ikka sadades eurodes tuleb aasta peale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Kodunurk Toidu ja muu varumine soodukate ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.