Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Beebi ja mitmikud Toidu külmutamine, sulatamine

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Toidu külmutamine, sulatamine

Postitas:

Üldjuhul keedan igapäev lapsele uue toidu. Kuid olen ka viimasel ajal kasutanud võimalust teha valmis suurem ports, külmutada ja kiirematel päevadel siis kasutada.
Kuid pärast sulatamist on toidu konsistents muutub, püree (kartul, porgand, sealiha) on nagu kuivandu saepuru, maitsel pole ngu viga, aga püree pole enam see mis alguses. Kuidas teil? või mis nippe kasutate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, minu teada kartulit ei kõlba üldse külmutada. Mina külmutasin jääkuubikute aluste sisse erinevaid asju – porgand, bataat, brokkoli, kana ning ka erinevaid püreestatud puuvilju, ja siis komponeerisin omavahel erinevaid asju. Kartuli aga tegin alati värske. Muideks, soovitatakse ka päev enne asjad sügavkülmast tavalisse külmikusse tõsta, paned need kuubikud kõik väiksesse purki ja järgmisel päeval soojendad. Üks päev oli mäkerdamist palju (mis mulle meeldis, sest sain just uue blenderi), aga tükiks ajaks on muretu elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Toidu külmutamine, sulatamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.