Esileht Ajaviite- ja muud jutud Toidu tellimine poest koju

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 122 )

Teema: Toidu tellimine poest koju

Postitas:
maaliis

Kus Tallinnas saab tellida toidukaupa koju. Proovisin kolmest poest, aga igal pool on kalendrid täis ja ei saagi enam tellida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pead iga natukese aja tagant vaatama ja millalgi ikka õnnestub. ja tark oleks mõne aja pärast järgmine tellimine teha, et ootama ei peaks kui esimene laaadung otsa saama hakkab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline tellimise koht on ka olemas https://astri.ee/bjt/toidukaubad/
Balti Jaama Turg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Bolt Food toob ka toidupoodidest kaupa koju.

Wolt – sellega saad tellida toidukohtadest ja restoranidest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pead iga natukese aja tagant vaatama ja millalgi ikka õnnestub. ja tark oleks mõne aja pärast järgmine tellimine teha, et ootama ei peaks kui esimene laaadung otsa saama hakkab

Ma olen täna hommikust alates iga mõne minuti tagant refreshinud Selverit, no mitte ühtegi vaba aega. Isegi kiirkulleril mitte. Ja kiirkuller vist ei toimetagi enam, sest homsest alates pole ühtegi päeva avatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskööl vaata, siis avaneb uus päev. Saad nädala pärast tellida. Seni käid poes või palud sõbral tuua, kui haige oled. Haigena EI RONI ÕUE.
Coop pakub ka kriisipakikeste tellimise võimalust – see on kuivainete pakk.
Tartus käivad elektritaksod poes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.fruitxpress.ee

https://www.foodexpert.ee
Al 60.- tasuta kohaletoimetamine

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väiksema valikuga, aga väga kiire kohaletoimetamine on vitamiinikuller.ee

Puu- ja köögivilju om väga suur valik ja kuna minu jaoks see on kõige olulisem, siis peamiselt tellingi sealt viimasel ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vitamiinikuller, Fruitexpress ja viimase aja avastus Horeca. Kõik toovad samal päeval ja on väga hea valikuga. Esimesed kaks rohkem kaldu puu- ja aedviljade poole, kolmas mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vitamiinikuller, Fruitexpress ja viimase aja avastus Horeca. Kõik toovad samal päeval ja on väga hea valikuga. Esimesed kaks rohkem kaldu puu- ja aedviljade poole, kolmas mitte.

Horecast vist lihtinimene ei saa? Tundub, et firmadele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Horecast vist lihtinimene ei saa? Tundub, et firmadele.

Saab nüüd. https://tellimine.horeca-service.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks peab ise suurde poodi minema, kuna täna hommikul ei olnud coopil ikka veel ühtegi aega, isegi seda tavalist kellaaegadega tabelit ei olnud enam näha, mis eelmisel korral oli. Ńii et pole aru saada, kas lehekülg toimib selle koha pealt või ei, sest kuupäevade ja aegadega tabel oli kadunud ja oli järgi vaid üks riba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nüüd vist selveril enam ei funka see keskööl uus päev, sest paljud teavad ja mingi päev pool üks jooksis neil leht kokku juba, panevad nii kuidas avaneb ja kullereid tuleb jne, nagu barboralgi. Selver teatas, et kuller ja e-poodi praegu ei laiendata, no saan aru, et külmutusautosid jne pole võtta nii nipsuga, aga siiski, võiks pingutada praeguse tohutu suure kojutoimetamisenõudlusega ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks peab ise suurde poodi minema, kuna täna hommikul ei olnud coopil ikka veel ühtegi aega, isegi seda tavalist kellaaegadega tabelit ei olnud enam näha, mis eelmisel korral oli. Ńii et pole aru saada, kas lehekülg toimib selle koha pealt või ei, sest kuupäevade ja aegadega tabel oli kadunud ja oli järgi vaid üks riba.

Coopi leht jooksis täpselt 00.00 kokku. Värskendades oli uus päev juurde tekkinud – 30.03.
Ajal klikkida sai, kuid “edasi” nupp ei näidanud miskit liikumist. Aga tellitud sai – 40 min ootamist ja lehe värskendamist kulus vaid. Selline hasart tekkis juba…saab v ei saa.
Linnateatri pileteid on ka olnud lihtsam tabada kui süüa koju tellida.
Nädala pärast katsetan mõne teise pakkujaga.
E-riik ja selle võimekus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mida te passite oma tagumiku otsas ja targutate, et võiks nii ja võiks naa? Ajage kark alla ja tegutsege! Näidake eeskuju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälle kahjuks linna eelis, meil Põlvas pole sedagi, et äkki trehvab aega. Coopil on mingid kriisivaru valmis kompl. pakid seal pastad, müslid kohv, maggi ketšup, plast nõud, vesi, akupank, raadio jne jne -pole mul sellist süüa vaja- tahaks tavalist leiba, saia, piima tk liha jne.jne 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mida te passite oma tagumiku otsas ja targutate, et võiks nii ja võiks naa? Ajage kark alla ja tegutsege! Näidake eeskuju!

? Kuidas see täpselt antud teemaga haakub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

täna hommikul ei olnud coopil ikka veel ühtegi aega,

Coopi e-poes ei ole enam pooli toiduaineid ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ei võiks ühine tuttav panna kaitsevarustuse selge ja kõigile toidud ära osta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Barbora avab neljandama päeva (vist oli…) uued ajad südaööl. Teed enne ostukorvi varem valmis ja siis valid aja (südaöö) ja maksad. Vist oli 50€ tellimuse juures oli kojutoomine tasuta.
Minu tänaseks tehtud tellimus täideti peaaegu 100% (ühte valmistoitu polnud vaid, kuid selle kompsenseerimiseks saan järgmiselt ostult alla 2€. Mis on tore žest.Mis siis, et see suurem asi summa pole.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

E-riik ja selle võimekus.

Milles see riik süüdi on, kui eraettevõtte veebilahendus ei ole selliste masside jaoks mõeldud, et neil ei ole füüsiliselt nii palju autosid ja kullereid kui praegu vaja oleks? Ole õnnelik, et on üldse võimalus ette planeerida ja toitu koju tellida ka 40 minutit lehte uuendades. Enne lõunat liigub tavapoodides vähem rahvast, sealt saab toidu kohe kätte, ilma riiki süüdistamata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin, ja ei saanud aru, kuidas enne oli coopiga. Et kas sai salateid, coopi kööki, valmis kooke karpides ja torte ka osta? Ma tean, et eelmisel kevadel, siis tellisin koju salatit, korra coopi magustoitu ja tordi, või nägin ma und? Ma ei leidnud neid enam valikust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ei võiks ühine tuttav panna kaitsevarustuse selge ja kõigile toidud ära osta?

Kust seda kaitsevarustust saada muidu, äkki juhendad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juhhuu, sain täna öösel pool 2 Coopist kapiaja 31.03 õhtuks. Toiduaineid on endiselt valikus vähem kui varem, aga saime hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kinnitasin kell 7 Horecas tellimuse ja sain pool tundi tagasi kauba kätte. Hinnad ka soodsamad kui Coopis. Coop muidu kodupood olnud. Ainus miinus, et pilte pole, aga muidu on teistest kõvasti üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.toidukraam.com/

Telli toit Pirital, Viimsis või Peetris kontaktivabalt koju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske olukord jah. Tean et mul Tallinnast 40km kaugusel üks sugulane, kes ütleski just et ei jää muud üle, peab haigena poodi minema (3 last ka). Tellida ei saa, naabrid kõik 70+ ja lähimad tuttavad ja sõbrad üle 40 km kaugusel. KOVi ka helistas et äkki saaks keegi poes ta eest käia et palavikus, öeldi et ainult positiivse koroona testi korral (no seda ei tehta ju)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske olukord jah. Tean et mul Tallinnast 40km kaugusel üks sugulane, kes ütleski just et ei jää muud üle, peab haigena poodi minema (3 last ka). Tellida ei saa, naabrid kõik 70+ ja lähimad tuttavad ja sõbrad üle 40 km kaugusel. KOVi ka helistas et äkki saaks keegi poes ta eest käia et palavikus, öeldi et ainult positiivse koroona testi korral (no seda ei tehta ju)

Kus maakonnas nad elavad? Äkki FB üleskutse teha? Mitmed liiguvad maakodu vahet vms ja saaks nende aadressi kasutada ja kauba siis kohale toimetada vms. Ise liigun nt Raplamaale nv. Kindlasti on mingid lahendused ja külas keegi inimene ikka on, kes jaksaks oma kogukonna hädalisi kasvõi transpordiga aidata. Endal nagunii ju linnast toitu vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaat sellised olukorrad võivad tappa inimesi täpselt sama tõenäosusega, nagu koroona tüsistused. See kuulub küll rubriiki “e-riik ja selle võimetus”. KOV-id peaks praegu juurde palkama neid töötajaid, kes inimestele ka siis paki ukse taha viivad, kui neil positiivset koroonaproovi ette näidata ei ole. Või siis peaks absoluutselt iga palavikuga haiguse korral esimese asjana selle proovi kähku ära tegema. Muidu tekib terve rida inimesi, kellele ühest kohast öeldakse, et istuge kodus ja teisest kohast, et teid me ei aita, sest teil pole proovi.

Sellest sinu tuttavast saaks probleemartikli meediasse, ma tahaks kohe kuulda, kuidas valitsus ja omavalitsus sellist olukorda kommenteerivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga jama olukord tõesti. Ise olen Tartus ja siin on ainus “variant” e-Selver, mis, noh, ilmselgelt ei ole variant. Kuulun riskigruppi ja koroonasse nakatudes sureks päris suure tõenäosusega ära, nii et elan kuivainetest ja sügavkülmavarudest kasvõi, aga poodi ei lähe.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 122 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Toidu tellimine poest koju