Esileht Ajaviite- ja muud jutud Toidu tellimine poest koju

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 122 )

Teema: Toidu tellimine poest koju

Postitas:
Kägu

Väga jama olukord tõesti. Ise olen Tartus ja siin on ainus “variant” e-Selver, mis, noh, ilmselgelt ei ole variant. Kuulun riskigruppi ja koroonasse nakatudes sureks päris suure tõenäosusega ära, nii et elan kuivainetest ja sügavkülmavarudest kasvõi, aga poodi ei lähe.

Tartus ju Prisma ka pakub kojutoomise teenust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

n et mul Tallinnast 40km kaugusel üks sugulane, kes ütleski just et ei jää muud üle, peab haigena poodi minema (3 last ka)

Miks siis sugulased ei aita, kui teate, et selline probleem on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
dimple

Tee tellimus ära Prismast näiteks, maksa ära ja ma võin selle tuua sulle (kontaktivabalt) uksetaha.
Mul on praegu vaba aega (seda ette ennustada ei saa, aga ühiskondlikult/kogukondlikult abiks olla tahaks ikka!

Ilmselgelt ei saa täita kogu seda sektorit, teeme proovi.

Mul nimi ka- janne.jehe@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma ei tea mõni loobib nimesid üles, aga need kohad on suurtele peredele sobivad, Horecast saab ju tellida vaid suurtes kogustes! Üksi elavale inimesele see ei lähe mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga jama olukord tõesti. Ise olen Tartus ja siin on ainus “variant” e-Selver, mis, noh, ilmselgelt ei ole variant. Kuulun riskigruppi ja koroonasse nakatudes sureks päris suure tõenäosusega ära, nii et elan kuivainetest ja sügavkülmavarudest kasvõi, aga poodi ei lähe.

Tartus ju Prisma ka pakub kojutoomise teenust.

Kahjuks toimivad nii Prisma kui Selver Tartus koju tellimise mõttes vaid teoreetiliselt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

n et mul Tallinnast 40km kaugusel üks sugulane, kes ütleski just et ei jää muud üle, peab haigena poodi minema (3 last ka)

Miks siis sugulased ei aita, kui teate, et selline probleem on?

Äkki kõigil inimestel ei ole sugulasi või ei saa nende kätte rahakotti usaldada näiteks?
Äkki sugulased elavad Eesti teises otsas ja saavad võibolla heal juhul kord kuus külastada?
Igasuguseid variante saab ette kujutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki kõigil inimestel ei ole sugulasi või ei saa nende kätte rahakotti usaldada näiteks?
Äkki sugulased elavad Eesti teises otsas ja saavad võibolla heal juhul kord kuus külastada?
Igasuguseid variante saab ette kujutada.

Aga mis siis teha? Istume nurka ja nutame, sest see aitab? Pea ju töötab veel, saab ju mingeid variante välja mõelda, kuidas oma toidukraam teiste abiga kätte saada.

Kas piirkonnal Facebooki gruppi ei ole? Mitte ühtegi nooremat abivalmis inimest ümbruskonnas siis ei ela, kes kontaktivabalt aidata saaks? Tuttavate-tuttavate-tuttavaid ei ole mitte ühtegi, kes suurema koguse korraga kätte tuua võiks? Siis kahjuks ei olegi muud võimalust kui riskida ja ise poodi minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks toimivad nii Prisma kui Selver Tartus koju tellimise mõttes vaid teoreetiliselt.

Mis mõttes teoreetiliselt? Täiesti praktiliselt tuuakse kaup Tartus koju.
/töötan hetkel ajutiselt ePrismas komplekteerijana ja tean, millest räägin 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma ei tea mõni loobib nimesid üles, aga need kohad on suurtele peredele sobivad, Horecast saab ju tellida vaid suurtes kogustes! Üksi elavale inimesele see ei lähe mitte.

Tellidki suures koguses, aga harva. Nt kuivaineid, kartuleid, aedvilju, kastmeid. Või naabritega koos? Seal ei pea väga suur kogus olema mu meelest. Ma tellisin kaks kasti toitu, nädala ports perele ca 60eur eest, et transport oleks tasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellidki suures koguses, aga harva. Nt kuivaineid, kartuleid, aedvilju, kastmeid. Või naabritega koos? Seal ei pea väga suur kogus olema mu meelest. Ma tellisin kaks kasti toitu, nädala ports perele ca 60eur eest, et transport oleks tasuta.

minu meelest sai sealt horecast eraisikuna lausa ühekaupa osta. vähemalt neid asju küll, mis mind huvitasid. sa ei pea ju valima 5-liitrist ämbrit jogurtit, kui on ka väiksemaid pakendeid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vitamiinikuller, Fruitexpress ja viimase aja avastus Horeca. Kõik toovad samal päeval ja on väga hea valikuga. Esimesed kaks rohkem kaldu puu- ja aedviljade poole, kolmas mitte.

Horecast vist lihtinimene ei saa? Tundub, et firmadele.

Saab nüüd. https://tellimine.horeca-service.ee/

See nüüd küll kuigi lihtne ja mugav pood pole eraisiku jaoks. Isegi hindu ei näita (vähemalt mitte siis, kui pole sisse loginud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan siinseid kägusid, tänu kellele sain teada, et e-toidupoodidesse tulevad uued kellaajad keskööl. Ostu vormistamisel pidin alguses tunni jooksul tühjalt refreshima (olin nagunii üleval ja klikkisin aeg-ajalt hiirt), kuid tulemusteta. Aga kell 2 olid teised vist magama läinud ja tellisin 1. aprilliks toidu ära. Nüüd telli kasvõi iga öö, nipp on selge (kui kohe ei saa löögile, siis proovida näiteks kell 2 ja miks mitte ka hommikul).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen juba kaks korda tellinud fruitxpress.ee Toovad samal päeval koju ja kokkuvõttes tuleb ostukorv odavam kui poes. Kõik vajalik olemas, isegi beebitoidud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa Prisma või Selveri kodulehele ka oled vaadanud, kuidas seal kojutoomise aegade saamisega on?

Ja seesama ePrisma ei suuda samuti lubatud ajaks kaupa ära komplekteerida, nii et kilgata ei ole siin väga midagi. Kiiresti on vaja arendada seda valdkonda meie supermarketitel.
See olukord ei muutu meil loetud nädalatega ja ma arvan, et paljud inimesed, kes on sunnitud praegu e-teenuseid kasutama, jäävad selle juurde ka edaspidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen juba kaks korda tellinud fruitxpress.ee Toovad samal päeval koju ja kokkuvõttes tuleb ostukorv odavam kui poes. Kõik vajalik olemas, isegi beebitoidud.

Kuidas neil kulleriga on, kas on vaja talle mingi allkiri anda vm moel “kontaktis olla”? Sellisel juhul pole asjal ju mõtet, võin poes ka käia.
Ja kas on normaalne, et maksin tellimuse eest ära, aga näitab ikka neid kaupu ostukorvis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Terve inimene saab vast minna öösel Prismasse? Need, mis enne 24 h lahti olid peaks ju nüüd ka olema?
Vaevalt nt kell 2 öösel seal mingeid masse on, kes nakataks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaevalt nt kell 2 öösel seal mingeid masse on, kes nakataks.

Isegi 11-12 vahel õhtul on väga rahulik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Fruitxpress ei ole päris nii tore, kui siin kiidetu põhjal võiks eeldada. Ootan terve õhtu juba oma toitu, homme ootan siis edasi… EDIT: Öeldi, et tarnijad hilinesid ja enne 22 saan ikka kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina sain eile prismast toidukotid koju, väga hästi toimis

kägu, kuidas seal töötingimused on, kas maske ja kindaid jagub komplekteerijatele?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas neil kulleriga on, kas on vaja talle mingi allkiri anda vm moel “kontaktis olla”? Sellisel juhul pole asjal ju mõtet, võin poes ka käia.

Ja kas on normaalne, et maksin tellimuse eest ära, aga näitab ikka neid kaupu ostukorvis?

kõik kullerid, sh dpd jms toovad asjad kontaktivabalt. helistavad, kui kohal, pannakse ukse juurde maha ja tehakse foto.
prismas? jätabki su ostukorvi meelde, et järgmine kord lihtsam tellida oleks. kui tahad uuesti alustada, siis vajuta ostukorvis nuppu “tühjenda ostukorv”

Please wait...
Postitas:
Kägu

kõik kullerid, sh dpd jms toovad asjad kontaktivabalt. helistavad, kui kohal, pannakse ukse juurde maha ja tehakse foto.

prismas? jätabki su ostukorvi meelde, et järgmine kord lihtsam tellida oleks. kui tahad uuesti alustada, siis vajuta ostukorvis nuppu “tühjenda ostukorv”

Ma küsisin Fruitxpressi kohta, nagu on näha.
Käis Fruitxpressi kuller. Andis kasti mulle sülle, proovis sissepoole hingates öelda aitäh ja head aega. See vist oligi kontaktivaba. Kiire teenindus on neil kyll, selle üle ei saa väga nuriseda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina sain eile prismast toidukotid koju, väga hästi toimis

kägu, kuidas seal töötingimused on, kas maske ja kindaid jagub komplekteerijatele?

Miks komplekteerijad maskide ja kinnastega peaksid olema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa tahaksid hea meelega võtta vastu kaupa, millele on võib-olla nakkusohtlik inimene peale köhinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

jess, tänu siinsete kägude kesköö-soovitustele õnnestus mul ka eile öösel ometi lõpuks barbora tellimus ära teha: kätte saame teisipäeval.
üle poole tellimuse kaalust on neljajalgsele sõbrale, no kaua üks korralik krants siis tatrapudrust, boršisupist, õunakoogist toituma peab, alates teisipäevast on krantsil nüüd taas lootust koerakonserve ja koerakrõbinaid saada.

inimeste toitlustamisega on oluliselt lihtsam: kuivained + keldris olevad moosi/õunte/juurikate varud = puder, supp, kissel, õunakook, mannakreem või pannkoogid moosiga ja kõht täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paneb mu söögi paraadna ukse ette maha? Suitsukonide ja tatilärakate vahele? Väkkkk.

Please wait...
Postitas:
paan

Kui jätaks selle kojutellimisvõimaluse inimestele:
-kes on haiged
-kes tulid reisilt ja on karantiinis
-kellel on väiksed lapsed

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paneb mu söögi paraadna ukse ette maha? Suitsukonide ja tatilärakate vahele? Väkkkk.

Jeesus küll, pane siis tool ukse taha, et sinna peale saaks panna. Või mismoodi sa tahad, et see kontaktivaba üleandmine käiks? Äkki ta peaks ise mingit tooli igal pool kaasas kandma? Lased talle aknast köie alla ja paneb sinna külge?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tahaksid hea meelega võtta vastu kaupa, millele on võib-olla nakkusohtlik inimene peale köhinud?

Kuna kaup komplekteeritakse (väidetavalt) müügisaalist, siis on see täis tatistatud ja läbi käperdatud nagunii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ikka mured inimestel, mugavustega ära harjunud. Mõelge, mujal Eestis ei ole toidukullereid, inimesed peavadki päriselt ise poodi minema kui varud otsakorral!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna kaup komplekteeritakse (väidetavalt) müügisaalist, siis on see täis tatistatud ja läbi käperdatud nagunii.

e-Selver kaupa müügisaalist ei komplekteeri.
See võib tunduda paranoiline (ja tundub mulle endale ka, kui mõtlema hakkan), aga ma pesen kõik, mis vähegi kannatab kuuma vee ja fairyga ära. Need, mis ei kannata, need panen keldrisse seisma või desinfitseerin pakendi käte või pindade desinfitseerijaga. Ausalt, kui keegi oleks mulle kuu aega tagasi ütelnud, et ta nii teeb, oleksin vaadanud teda kui hullu. Enam mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 122 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Toidu tellimine poest koju