Esileht Ilu ja tervis Toiduga kolesterool alla

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Toiduga kolesterool alla

Postitas:

mis nendest chia seemnetest teha? niisama süüa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mu arst on ilmselt turumutt.
Ma näitasin talle oma toidupäevikut, ikka käskis loomse rasva ära jätta. Muid soovitusi ei andnud.

Nüüdseks olen kuu aega iga päev söönud porgandit, kaerahelbeid ja -kliisid, sidrunit shampinjoniga, nädal aega ka punase riisi pärmi kapsleid. Loomseid toite pole söönud, va selle aja jooksul tükk kana rinnaliha ja 4 viilu kalkunisinki.

Kolesterooli istub ikka veres nagu muistegi. Järgmisel nädalal saan perearstile.
[/tsitaat]

See menüü, mis sul nüüd on, tervislik küll ei ole. Minu meelest oli su eelminegi menüü liiga lihasuretajalik, et olla tõepoolest tervislik.

Väga paljudel juhtudel ei ole võimalik üldse toiduga kolesterooli vastu võidelda muide. Isegi siis, kui inimene sööb loomset rasva. Ja siis, kui ei söö. Just selle pärast, et liigne kolesterool ei olegi tihtilugu tingitud sissesöödud kolesteroolist, vaid organismist, mis on väheke segi läinud ja toodab ise liiga palju kolesterooli. Nii et tabletikene aitab. Ma sinu asemel püüaks saada saatekirja kardioloogile, sest perearst ilmselt oma ajju su probleemil jõuda ei luba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 00:04; 21.02 23:04; 23.02 22:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Ilu ja tervis Toiduga kolesterool alla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.