Esileht Ilu ja tervis Toidulisandid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Toidulisandid

Postitas:

Kas keegi on tellinud ja oskab öelda kas http://www.nowest.ee toidulisandid on hea kvaliteediga ja toimivad? Hinnad tunduvad head võrreldes Lambertsi j Ecoshiga ning leidsin sooduskoodi ka nende blogist, aga pole kvaliteedis kindel.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 17:02; 28.10 06:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin hiljuti selle firma (NOW) libejalaka kapslid Saksa Amazonist. Ei saa väga aru, et toimiks, aga arvustusi on sellel palju ja väga positiivsed.

Ja oomega 3 paistab seal küll olevat hästi lahja võrreldes Lambertsi ja Ecoshiga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 18:15; 25.10 20:19; 26.10 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, need tooted on ju iHerbis poole odavamad ja seda isegi koos postitasuga. Kas tõesti ikka veel keegi ostab Eesti vahendajatelt?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, need tooted on ju iHerbis poole odavamad ja seda isegi koos postitasuga. Kas tõesti ikka veel keegi ostab Eesti vahendajatelt?

No on ikka jumal meile sendisaagijaid andnud … Mis see postitasu seal siis on, kui ma just 34 euro eest ei telli? Ma pole iHerbist siiani midagi asjalikku leidnud, mida tasuks tellida. Pealegi pole mul aega mitu nädalat oodata, kui on vaja, siis kohe.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 18:15; 25.10 20:19; 26.10 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, need tooted on ju iHerbis poole odavamad ja seda isegi koos postitasuga. Kas tõesti ikka veel keegi ostab Eesti vahendajatelt?

No on ikka jumal meile sendisaagijaid andnud … Mis see postitasu seal siis on, kui ma just 34 euro eest ei telli? Ma pole iHerbist siiani midagi asjalikku leidnud, mida tasuks tellida. Pealegi pole mul aega mitu nädalat oodata, kui on vaja, siis kohe.

Saksa Amazonist saad kohe või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 08:57; 28.10 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, need tooted on ju iHerbis poole odavamad ja seda isegi koos postitasuga. Kas tõesti ikka veel keegi ostab Eesti vahendajatelt?

No on ikka jumal meile sendisaagijaid andnud … Mis see postitasu seal siis on, kui ma just 34 euro eest ei telli? Ma pole iHerbist siiani midagi asjalikku leidnud, mida tasuks tellida. Pealegi pole mul aega mitu nädalat oodata, kui on vaja, siis kohe.

Saksa Amazonist saad kohe või?

Nädalaga. Muud asjad ostan Eestist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 18:15; 25.10 20:19; 26.10 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, need tooted on ju iHerbis poole odavamad ja seda isegi koos postitasuga. Kas tõesti ikka veel keegi ostab Eesti vahendajatelt?

Uurisin hindasid ning väga erinevust ei näinud. IHerbi asjadele tuleb veel käibemaks juurde tasuda ja tolliga tegeleda. Eesti lehel on juba lõpphinnad ja saab tasuta kätte 25euro tellimusest ja esimene tellimus -10%.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 17:02; 28.10 06:41;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ohjummel, milleks neid keeruliste nimedega lisandeid üldse osta/tarbida? On mingi krooniline või raske haigus kallal, et pidevalt on vaja organismi “turgutada”?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin hindasid ning väga erinevust ei näinud. IHerbi asjadele tuleb veel käibemaks juurde tasuda ja tolliga tegeleda.

Kui reklaami teed, võiks siiski õiget juttu rääkida.
Esimene toode sinu lehel Vitamin A 10000IU hinnaga 7,90 EUR vs iHerb 3,78 EUR. Isegi koos tolli ja postikuluga on iHerb-ist kõvasti odavam ikka (ja sealt võib ka tasuta pakki saada)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 08:57; 28.10 08:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Toidulisandid